ניסויי כלים לקראת ההשתלטות על מזרח אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏3/7/10.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

במה הבבון מגאנה שונה מקסאנו?

2. Joel Gion Member

את דעתי על באלוטלי אני מאמין שכולם פה כבר מכירים. מצד שני, אני גם מכיר את דעתך על קסאנו. לא חושב שיש בכלל מקום להשוות ביניהם, אבל אני אזרום איתך - בחלק גדול מאוד בשנתיים האחרונות קסאנו היה השחקן הכי טוב בליגה, באלוטלי לא. הוא גם הוכיח שהוא התבגר ושהוא כבר לא סרטן בחדר ההלבשה כמו שהוא היה פעם, באלוטלי לא. קסאנו נמצא בשיא הקריירה והוא השחקן האיטלקי הכי טוב בעמדה שלו, באלוטלי הוא כרגע לא יותר מסתם עוד יצור שרוט שלך תדע אם אי פעם יממש את הפוטנציאל שלו. מספיק טוב?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/10
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזק ומסכים עם כל מה שאמרת על באלוטלי, אבל עדיין אני לא רואה הבדלים באופי ובמקצוענות של שניהם לאורך הקריירה. עוד שניה והייתי משתכנע לגביו לפחות בפן המקצועי, ואז דל נרי חסך ממני את המהפך כשזרק אותו ליציע ובזכות זה הקבוצה התייצבה ויצאה מהמשבר שלה.

בכללי, אני מרוצה מאיכות הסגל שפראנדלי צפוי לזמן. חורה לי רק החומר האנושי הרקוב בניגוד מוחלט למה שהתרגלתי משנות התשעים ועד לזכיה ב2006.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/7/10
  4. אלי מתחן Member

הבבון מגאנה עשה שביתה איטלקית באמצע משחק בחצי גמר ליגת האלופות, קסאנו כמה שהוא טיפוס מגעיל תמיד היה מקצוען שרוצה לנצח.
    חוץ מזה שיש קצת הבדל ביכולת מוכחת ביניהם.

5. Carlo Zampa Member

לא הייתי קורא לקסאנו מקצוען גדול, ואם זה היה שיקול משמעותי הוא לא היה מוזמן, רוצה לנצח כן, מקצוען לא. אבל כמובן שבגדול ההבדל הוא שהבבון הוא בסה"כ בבון וקסאנו שחקן כדורגל משובח.

6. אלי מתחן Member

אני לא יודע איך הוא היה מתנהג באימונים או בין האימונים זה נכון. ולא הגיוני שלכל כך הרבה מאמנים הייתה בעיה איתו למרות שהוא תמיד היה נותן הכל על המגרש.
    התכוונתי למקצוען במובן של רוצה לנצח, אני זוכר אותו ביורו 2002 שהוא נתן מעצמו 200% כדי שאיטליה יעלו, אחת הסיבות שלא הבנתי למה יותר מאמנים לא נותנים לו לשחק.

7. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קסאנו עשה שביתה זהה בתחילת הקדנציה של ספאלטי ברומא ותוך כמה משחקים מצא את עצמו ביציע למרות שלא היה אף חלוץ בסגל מלבדו. קסאנו בחיים לא היה מקצוען וטען זאת בעצמו בספר המגוחך שהתפרסם לפני שנה. בגלל האופי והתדמית של פישר שיורק לכל באר ששותה ממנו, לא הייתי רוצה לראות אותו בנבחרת לאומית גם אם היה מדובר בשחקן מהשורה הראשונה (או השניה) באירופה.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

באלוטלי התבטא מספיק פעמים על הרגשות שלו כלפי הנבחרת ועל כך שהוא יתן שם את הכל לו יקבל את ההזדמנות. כמובן שצריך לתהות למה הוא לא מנסה להוכיח את זה גם במדי הקבוצות, אבל להסיק שההתנהגות שלו כשהוא משחק במדי אינטר - היריבה הכי גדולה של הקבוצה שהוא אוהד - אמורה חד משמעית להשליך על ההתנהגות שלו כשיעלה על מדי האזורי, זה קצת נחפז. היכולת המקצועית שלו שווה מתן הזדמנות וזה תלוי אך ורק בו מה יהיה הלאה. אם הוא יתן את הכל בנבחרת וישתין בקשת על סיטי - אני אהיה מאוד מאוד מרוצה.

איגור - זאת רשימה שנתקלתי בה ב-TMW. מרוב התרגשות וציפייה החלטתי לפרסם. יכול להיות שהיא לא מדויקת, אבל למי אכפת. זה אחלה חומר לפנטז עליו בינתיים.

יואב - יש גירסאות שבהן הם קושרים סרט על העיניים, יש גירסאות שבהן הם קושרים סרט על המצח ויש גירסאות שבהן הם קושרים סרט על הראש. נכון המפה ששלחת לי? חפש שם מישהו/ים עם משהו קשור על הראש...

לטענות המגוכחות על חוסר המקצועיות של קסאנו (ב-2005 הוא היה שמן, למי אכפת? ב-2004 טוטי הסתובב וירק על יריבים, זה לא מנע ממנו להיות להיט שנתיים אחר-כך בזכייה שלנו) קשה להתייחס ברצינות.

9. kadm Member

למה די נאטלה לא שם ופלאדינו כן?

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו אינה הרשימה הרשמית של פראנדלי, כי אם הרשימה כפי שסבורים בגאזטה דלו ספורט. אף על פי כן, וכפי שמלמד נסיון העבר, לרוב אין הבדל בין השניים.

רשימה מעניינת ומעודדת, עם כי אני חושב שהיה מקום לנוצ'רינו או לגווארנטה על חשבונו של לאדסמה. השארתו של די נטאלה בחוץ, מסקרנת גם היא.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיסול הסקרנות של אורי ותשובה לשאלה של kadm: די-נטאלה סוגר 33 באוקטובר, עוד חודשיים. ביורו הוא כבר יהיה כמעט בן 35. פראנדלי לא מאמין (ובצדק כנראה) שהוא יהיה עוד ראוי לנבחרת בתקופה הזאת. אם לא היו לנו אופציות אחרות וההעפלה שלנו הייתה כביכול בסכנה, היה אפשר לקחת שחקן שטוב כיום כדי שיעזור לנו, גם במידה ואנחנו יודעים שהוא לא יהיה איתנו בטורניר עצמו. למזלנו, זה לא המצב ויש לנו מספיק כישרון כדי לצלוח את שלב המוקדמות ועדיף להגיע ליורו עם שחקנים שהשתתפו לאורך כל שלבי ההכנה.

בקיצור, גם אני לא הייתי מזמין אותו. למה ספציפית פלאדינו? ככה. מיקולי פצוע, ג'ובינקו זה פלאדינו רק בלי דקות משחק בשנתיים האחרונות. מה נשאר? סקולי, חברו לקבוצה. בחירה של כל אחד מהם מהווה בחירה לגיטימית.

12. Andrea Pirlo Member

סך הכל מדובר במשחק אימון, לכן אל תופתעו אם חצי מהשחקנים שמוזמנים עכשיו לא יהיו בכלל חלק מקמפיין היורו בזמן ששחקנים שלא מוזמנים כרגע יהיו שחקני הרכב משמעותיים.
    סך הכל יש כמה זימונים מעניינים. אני אישית מבסוט מזה שפראנדלי זימן את אנטוניני שבשקט בשקט בלי ששמנו לב הפך לסוג של באנקר בהרכב של מילאן(לא שהתחרות שלו קשה, אבל עדיין). גם מוטה ולאדסמה הם זימונים מעניינים. אחרי כל הסאגה הזאת שהייתה סביב אמאורי וזימונו האפשרי, פתאום פראנדלי מזמין 2 שחקנים "זרים", מעניין איך זה יתקבל בקרב האוהדים.

לגבי האי-זימונים, אז יש כמה מאוד משמחים. קמוראנסי,קנאברו,זאמברוטה,גאטוסו ויאקווינטה לא היו אמורים להיות במונדיאל ואני שמח שהם לא חלק מהסגל יותר.
    יש גם כמה שחקנים שלדעתי כן יהיו חלק משמעותי מהסגל בזמן הקמפיין, הכוונה היא בעיקר לקרישיטו שמבחינתי זאת הפתעה דיי גדולה שהוא לא מוזמן(אלא אם כן הוא פצוע או משהו ולא ידעתי על זה). בעניין די נטלה, אז ברור שהסיבה היחידה לאי-זימונו היא הגיל, אבל אני מאמין שאם הבחור ימשיך להפציץ בליגה, אז פראנדלי ישתף גם אותו.
    גם שחקנים כמו ד'אגוסטינו, אקווילני ואפילו סאנטון ומקאדה הצעירים, עשויים לקבל דקות בקמפיין הנוכחי.
    וכמובן, אי אפשר לדעת מי עוד יפרוץ העונה.
    סך הכל מדובר בסגל צעיר מאוד ודיי מוכשר, עם כמות יחסית גדולה(אם כי עדיין לא מספיקה) של שחקנים יצירתיים.
    נקווה שבזיון דרום אפריקה 2010 לא יחזור על עצמו.

13. Pirlo59 Member

צז'ארה פראנדלי (ויקיפדיה)

הערך הראשון שיצרתי בויקיפדיה. מגיע לו שיהיה לו ערך בשפה העברית, לא? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רוברטו באג'ו, ג'יאני ריברה ואריגו סאקי ברוכים הבאים לנבחרת איטליה!

http://www.repubblica.it/images/2010/08/04/173943889-24de7a82-3689-440c-9f15-30c668289a8f.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/8/10
  15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפעם, סגל רשמי:

מארקטי, סיריגו, ויויאנו

אנטוניני, אסטורי, בונוצ'י, קסאני, קייליני, לוקיני, מולינארו, מוטה

דה-רוסי, לצארי, מרקיזיו, מונטוליבו, פאלומבו, פפה

אמאורי, באלוטלי, קוואליירלה, בוריילו, רוסי, קסאנו