ניסויי כלים לקראת ההשתלטות על מזרח אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏3/7/10.

1. 亚历山大帕托 Member

http://i38.tinypic.com/b3q2w9.Xxx

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר, אז :
    http://i38.tinypic.com/2ih2irc.Xxx

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סגל מביש שמעורר אצלי געגועים לליפי. נראה לי שאקח הפסקה של כמה שנים מאהדה לנבחרת.
    למרות שזה רק משחק ידידות חסר חשיבות, כבר אפשר לזהות את המגמה הבזויה של זימון שחקנים שלא מגיע להם להיות בנבחרת מבחינה ערכית בשילוב עם כאלה שפשוט לא מספיק טובים.

4. 亚历山大帕托 Member

איך אתה מזהה מגמה כשהוא בסה"כ מנסה שחקנים כדי לראות מי יוכל ללוות אותו בעתיד? מלבד שחקנים כמו אמאורי ובאלוטלי שלא ראויים לחולצת הנבחרת, כל אחד והסיבות שלו, אני לא רואה שום בעיה עם האחרים.

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

הזימון של אמאורי הוא זימון עצוב מאוד לאיטליה. שכיר חרב דוחה שהתלבט כל הזמן ורק חיכה לנבחרת הראשונה שתזמין אותו. האיטלקים יכולים להסתדר טוב בהרבה בלעדיו, לא מוסיף כבוד לאלופת עולם לשעבר ולפראנדליי.

6. Andrea Pirlo Member

לא מתלהב מהסגל הזה, למרות שיש בו כמה דברים מעניינים.
    יש כמה שחקנים שנמצאים בפנים למרות שהם לא אמורים להיות שם. הכוונה היא בעיקר לאמאורי(אם כבר ברזילאי, אז אני מעדיף שיביא את מוטה), למרות שגם הזימון של בוריילו למשל לא נראה לי בכלל.

סך הכל בשער הוא הלך עם שמות חדשים. את סירוגו אני לא מכיר מספיק, אבל מארקטי היה לא מספיק טוב במונדיאל, החוסר בטחון שלו היה יותר מדי בולט. אז לתת כמה עונות טובות בקליארי זה יפה ומכובד, אבל לא מספיק. אני עדיין בדעה שהשוער השני מאחורי בופון בנבחרת יהיה השוער הראשון של מילאן(מי שזה לא יהיה, אביאטי או אמליה).

בהגנה אני דווקא מרוצה מזה שפראנדלי הולך על שחקנים חדשים. קייליני הוא כמובן הבאנקר היחיד בהגנה, אבל החברים החדשים שלו ביובה, מוטה ובונוצ'י בהחלט עשויים להשתלב בנבחרת, בעיקר מוטה שהוא שחקן נפלא לדעתי. לאסטורי וקסאני הייתה עונה טובה, אבל אני פחות רואה אותם משתלבים. נחמד גם לראות שאנטוניני מקבל הכרה וגם מולינרו משיג לעצמו צ'אנס אחרי עונה יוצאת מן הכלל בשטוטגארט.

בקישור הכיוון חיובי. עדיין מעט מאוד קשרים קדמיים, אבל נחמד לראות בחור כמו לזארי בפנים וסך הכל אף אחד לא נראה מיותר, למרות שאני לא סגור עד כמה פפה ופאלומבו יכולים לתרום לנבחרת כרגע. אני בהחלט מצפה לראות את מוטה,גאלופה או אפילו רוסינה מקבלים פה צ'אנס.

בהתקפה, סוף סוף קסאנו בפנים. באלוטלי, למרות האופי הבעייתי, הוא פשוט כשרון גדול מדי בשביל להתעלם ממנו. קוואליארלה היה אחד מנקודות האור בדרום אפריקה. גם רוסי הגיע כבר הזמן שיקבל צ'אנס. לאמאורי ובוריילו אין כרגע מה לחפש בנבחרת, שכן כרגע די נטלה, פאציני ואפילו ג'ילרדינו עדיפים עליהם, אבל נחכה ונראה.

סך הכל נבחרת מעניינת, אבל אני צופה שינויים ברגע שהמשחקים הרשמיים יגיעו...

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/10
  7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/10
  8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הסגל מביש אך אין מה לדאוג, זה רק משחק אימון כדי לבחון שחקנים חדשים. הרי ברור שבמוקדמות היורו פירלו, ג'ילא, פאציני ועוד יוזמנו על חשבון ליצן כמו אמאורי או שחקנים שלא רעים אך איטליה אמורה להתבייש אם הם חלק מהסגל שלה כמו אסטורי ולצארי.
    סך הכל אני אופטימי, הסגל צעיר יותר ותחת הדרכתו של מאמן שרעב להצלחות.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חבל שאף אחד משלישיית הקשרים המצויינת של פאלרמו לא מקבל הזדמנות. ליבראני אמנם כבר לא יקבל בגילו שוב פעם זימונים לנבחרת, אבל ווין דיזל ונוצ'רינו (בעיקר הוא) נראו טוב מאוד בעונה האחרונה.

10. Jose Mourinho Member

בהיעדר ווינגרים ראויים(אלא אם כן פפה נחשב בעיניכם ראוי), חומר השחקנים הנוכחי מתאים ל4-3-3. זה ההרכב שאני רואה אידיאלי לנבחרת האיטלקית במוקדמות היורו(בהתאם לדקות משחק והימנעות מפציעות):

בופון(סיריגו/ויויאנו);
    קרישיטו, קייליני, ראנוקיה(בונוצ'י), סאנטון(מוטה);
    דה-רוסי, מרקיזיו, מונטוליבו;
    קסאנו(רוסי), פאציני, באלוטלי.

בשער אין הרבה מה להרחיב, אם בופון יחזור בכושר טוב מהפציעה שלו, מקומו מובטח.
    בהגנה, אין לי ספק שאם ראנוקיה וסאנטון יחזרו לכושר פיזי מתאים ובהמשך גם ליכולת הרגילה שלהם, הם שווים מקום של קבע בהרכב. אבל גם אם לא, יש לפראנדלי אופציות אמינות יחסית בדמותם של בונוצ'י ומוטה. כמובן שאפשר להתגמש עם המגנים ולהציב במקרה הצורך את מוטה בימין וסאנטון בשמאל, אבל קרישיטו נראה יציב מדי מכדי שיזיזו אותו משם כרגע.
    בקישור אין ממש אופציות יותר טובות מלבד אלו שציינתי(פירלו צריך להעביר את המפתחות כי הוא כבר לא ברמה המתאימה מבחינה פיזית), ובהתקפה די ברור מי שלושת הפורוורדים שצריכים להיות בהרכב, לפחות עד שרוסי יוכיח אחרת(תלוי גם באיך קסאנו ישמור על הגוף שלו עד היורו כאשר יהיה אז בן 30).

כל אלה שטוענים שבאלוטלי לא צריך להיות בנבחרת, אתם אפילו לא מאמינים לעצמכם עם הטיעונים המגוחכים על הפן הערכי - אז איך אתם מצפים לשכנע אחרים? אין סיבה לשים אותו באותה שורה עם אמאורי, לו באמת אין מקום בנבחרת וצמד נגד שמרוק רוברס לא ישנה את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/10
  11. Joel Gion Member

כל הכבוד, עלית על הקנוניה! הכל הצגה אחת גדולה. התכנית שלי היא בכלל ללכת מחר, בסתר כמובן, לבית כנסת ולהודות לאלוהים ופראנדלי שנתן לנו את הצ'אנס הנשגב לראות את היצור הזה מזהם את החולצה של הנבחרת. אני הסברתי כבר אלף פעם למה אני לא רוצה אותו בנבחרת, לך גם יש משהו הגיוני להגיד בנושא חוץ מלזרוק משפטי מחץ ילדותיים?

חוץ מההכללה הצפויה אך המאוד מאכזבת של הטמבל הגנאי, אין מה להתרגש ולהתבאס משאר הזימונים המוזרים משהו של פראנדלי. קשה לי להאמין שהוא בונה למוקדמות היורו על שחקנים כמו מולינארו, לוקיני (כפרה עליו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx ) ולצארי. וכן, גם אמאורי לא צריך להיות שם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/8/10
  12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני מקווה שהזימון של אמאורי זה רק בשביל לסתום לתקשורת את הפה ולא יותר מכך. מגעילה אותי הידיעה שכזה שחקן ילבש את החולצה הכחולה, כאשר יום אחד הוא רוצה ברזיל, ויום לאחר מכן הוא רוצה איטליה (מיסטר, אתה לא עושה לאף אחד טובה). אם כבר מזמנים "מהגר" כביכול, אז צריך לקחת שחקן טוב (כמו שספרד עשו עם סנה) שישדרג אותך בכמה רמות ולא שחקן עלוב שלא יתרום דבר ורק לוקח לאיטלקי "מקורי" מקום בהרכב.

אגב, היום הוא סיפר לתקשורת שהוא מכיר את ההימנון האיטלקי אך הוא לא מתכוון לשיר אותו (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/Blasting_anim.Xxx ). כמו שאמרתי, אני מאד מקווה שזה משהו חד פעמי, רק חסר לנו שפראנדלי יתחיל לקבל רעיונות מעוותים... אני מספיק סובל ממנו ביובנטוס, רק חסר לי לראות את הפרצוף המעצבן שלו בנבחרת הקדושה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10
  13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הנבחרת עכשיו בקטע של מתאזרחים לדעתי פראנדלי צריך לזמן את טיאגו מוטה. למרות שהוא משחק באינטר טיאגו מוטה נתן עונה נהדרת ויכול להיות גיבוי מושלם לדה רוסי ו/או פאלומבו.

יואב, אם טיאגו מוטה יקבל מתישהו זימון לאזורי אתה תמשיך לקרוא לו תצ'יאגו מוטה או שהוא יעבור "איטלקיזציה" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ?

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, דייגו קונטנטו, המגן השמאלי המוכשר מאוד של באיירן מינכן אמר לאחרונה בראיון שהוא רוצה לשחק רק עבור נבחרת איטליה (ולא גרמניה בה גדל).

15. cazzo Il Capocuoco

Não, não, Thiago permanece para sempre Thiago, Não somos os fascistas!

אין מה לשנות, מוטה זה שם משפחה שמסגיר היטב את המוצא. כמו הרבה ברזילאים מסאו פאולו וריו גראנדג'י דו סול, פאראנה וסנטה קטרינה, מוטה הוא צאצא למהגרים שהגיעו מאזור ונטו. הרבה מהגרים מונטו הגיעו ברבע האחרון של המאה ה19 וגם בתחילת המאה ה20 והתחילו לעבוד כחקלאים במטעי הקפה וקנה הסוכר של דרום ברזיל. אז בברזיל גם נוצר שם גנאי שיפריד בין הלבנים ממוצא פורטוגזי לבין אלו שהגיעו מעמק הפו, Carcamano. כלומר גנב תחמן. הכינוי גם בא להעליב יהודים וערבים, ת'אמת. אבל היום המצב השתנה.

אמאורי עושה רושם (לפי השם) לא בעל שורשים מאיטליה (אולי יש קרוב משפחה), ואם הוא לא היה מתחתן עם אותה ברזילאית שיש לה אזרחות איטלקית ולה דווקא כן יש סבא וסבתא משם. לי אין בעיה עם אוריונדי (היו הרבה כאלו), יש לי בעיה עם כאלה שלא יודעים עדיין באיזה נבחרת לשחק. אם יובנטוס הייתה משחררת את אמאורי לדונגה אז לא היינו פה יושבים לדבר עליו בכלל. בראיון עם אמא שלו באחד העיתונים הברזילאים, היא אמרה שברזיל לא נתנה לו כלום, ושום קבוצה לא קיבלה אותו חוץ מסנטה קטרינה בלומנאו. אבל בכל זאת היא תהיה שמחה אם ישחק בסלסאו. הוא קיבל הזמנה אך האשמים הם יובנטוס.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/10