ניקוי ראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י eastlands, ‏10/7/06.

1. Legolas Member

איך מעבירים תחופש? יש לי חופש עמוס השנה
    עושה תרישיון נהיגה החופש ותוך כדי גם עובד,חופשה טובה עם המשפחה באילת ועוד אני אטוס כמה פעמיים לטורקיה לאבא שלי ולבלות ברחבי טורקיה .
    כמובן לשחק כדורגל פעמיים שלוש בשבוע ולצאת עם החברים ליציאות הרגילות ובמיוחד לבלות כמה פעמיים בים ובבריכה(כבר היה בילוי אחד יום אחרי סיום הלימודים שהיה 8 שעות של שיכרון חושים ענק)
    ולחכות לרגע המיוחל עוד חודש שהליגה נפתחת ולבנות את הציפיות והאופטימיות מחדש ולקוות לטוב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/06
  2. spurs229 Member

לא כל מי שמשחק כדורגל הוא רונאלידיניו...
    אל תבזבז את הזמן על כדורסל- שחק כדורגל ותשתפר.

3. spurs Member

משחק המון כדורגל במגרשים המרהיבים של בית בירם ובכללי נהנה

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני צריך לסדר כמה דברים בצבא.... לקבל סמ"ר וכאלה.... אני כנראה חותם חצי שנה קבע וזה בירוקרטיה.

כנראה שאני אוריד את האבק מהפלייסטיישן, אעדכן את ההרכבים ב-Pro Evolution Soccer 5 ואבדוק איך נראה ההרכב של טוטנהאם מול ארסנל כשאני שולט על התרנגולים המתוקים. אולי נארגן גם טורניר בבית מול חברים ונראה איך הנבחרת מתפקדת מול ברזיל כשזה לא אריקסון מאחורי הקווים.
    כל יום טימטוק, סקייספורטס, BBC וסוקרנט, אולי נרים איזה פרוייקט נחמד בפורום כדי להתכונן לעונה וכמובן נתכנן את הטיול המתוכנן והמצופה ללונדון בסביבות נובמבר.

5. benny1888 Member

למי שנמצא בבריטניה בסוף יולי, ולא יכול לחכות לפתיחת העונה, סלטיק ממשיכה במסורת אירוח שתי קבוצות מאנגליה למשחקי ידידות לפני תחילת העונה:
    23.7: אוורטון. כרטיס 17 פאונד.
    26.7: מנ. יו. למי שהחמיץ את הטסטמוניאל של רוי קין במנצ'סטר, יש עוד הזדמנות בגלאזגו. כרטיס 17 פאונד.
    למי שבכל זאת הגיע ללונדון לפתיחת העונה: צ'לסי תארח את סלטיק ב 9.8 למשחק הידידות המסורתי בין אלופת אנגליה לאלופת סקוטלנד. בצהובונים אוהבים לקרוא לזה "הקרב על בריטניה" אבל בד"כ זה משחק באוירה טובה. הפעם יכול להיות שלא, בגלל ההיסטוריה של אוהדי צ'לסי וריינג'רס. כרטיס יעלה 40 פאונד לאוהדי סלטיק, אני מאמין שגם מי שיגיע כאוהד מקומי ישלם סכום דומה. איך אתם חיים שם באנגליה?

6. Rudess Member

עד תחילת הליגה, אני עובד קשה בעבודה כי אני צריך לחסוך כסף לתואר השני. במקביל מאזין לדי הרבה דיסקים חדשים שקיבלתי וקניתי, קצת ספרים על פוליטיקה והסטוריה רוסית ,ולקינוח קצת משחקים בפוטבול מנג'ר במחשב עם בארנט. מחכה עוד חודש בערך להגיע ללונדון ולהיכנס כבר בשערי אצטדיון האמירויות היפהפה.

7. ארצ'י באנקר Member

היסטוריה רוסית, איך הגעת לזה?
    בנוגע למגרש החדש תתחדשו, מעניין אם תצליחו למלא אותו
    זה מבחן אמיתי לקהל שלכם.