נכון לעכשיו רוסו לא מקבל אזרחות..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏26/8/02.

1. Uli Uli Member

תראה, שלמה שרף על המגרש רוצה להצליח...
    מחוץ למגרש הוא בן אדם טוב מאוד....

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלמה שרף הוא שמן גדול, והוא שחצן בערך כמו הבטן שלו. הוא חושב שהוא מלך העולם אבל הוא לא.
    הקטע הכי מסריח אצלו היה כשהוא העיף את רפי כהן בשידור ישיר...

3. Don p1 Member

אנחנו מדברים על אותו שלמה שרף?
    אותו אחד שמסתכסך עם כל אחד שהוא מדבר איתו, אותו אחד שאתה רוצה לזרוק את הטלוייזיה בזמן שהוא מפרשן, אותו אחד ששיעמם אותנו כל שבת בשערים ללא הפסקה, אותו אחד שהוציא מלוני מליון ומשהו שקל אותו....תגיד אנחנו מדברים על אותו שלמה?

לא חיבבתי אותו בתור מאמן ובטח שלא בתור בן אדם

4. Uli Uli Member

אני זה שמכיר אותו לא אתה....

5. דל-פיירו המלך Member

1.יוגב-אמרת שהוא לא עבר את הקריטריונים-אבל אם אתה יודע,אז תגיד לי-איזה קריטריונים הציבו לו??כי בלי שאני ידע אני לא יוכל לענות!!
    2.אישית אני חושב כמו מישהו אחר שאמר פה שגם אם הוא יקבל אזרחות אין לו ממש מקום בנבחרת ישראל בגלל שהעמדה שלו תפוסה-בניון,רביבו,נימני,ועוד שחקנים צעירים כמו עובד וזנדברג!!
    אז על החלום שהוא הולך להצעיד אותנו למונדיאל אפשר לדעתי לשכוח כי שהוא יקבל גם אז זה יהיה בגיל 32 וגם אם נרצה אותו בנבחרת הוא לא ממש יועיל-כמו שקרה עם אוברוב!!!
    ואתם יכולים לשכוח שאם זה תלוי בחרידי המסריח הזה אלי ישי אז הוא יקבל אזרחות-כי כמו שכבר אמר ניצן במדינה שלנו אדם שאין לו שום קשר ליהדות לא מקבל אזרחות בקלות!!
    3.אני מאד מציע לכם לא להתייחס לוידוקה בעניין הזה-הוא ממש היסטרי,כל שחקן שהרגיז אותו הוא אפס,שחצן,מכוער ושקרן-והוא רק עזר לביתר שהוא עזב אותה בגלל שלא היה לה כסף לשלם.אם שמת לב בכל דיון שמתפתח פה אתה מזכיר שהוא אמר שהוא לא יעזוב אפילו ליובה-כבר הבנו,אז אנשים אומרים דברים ואחר כך מתחרטים,ואני מבין אותו-הוא חשב שביתר זה מועדון מיוחד,שמתנהל טוב והוא הולך להצליח שם אבל אחרי שהוא טעם שם כמה חודשים הוא הבין טוב טוב עם מי יש לו כאן עסק-עם חבורה של לא מקצועניים!!!
    ואני גם לא מבין איך אנשים שמדברים על כדורגל וזה הכל אומרים על אדם שהיה שחקן בסדר בנבחרת ישראל,מאמן מצליח שלקח אליפות וגביע,ואימן את נבחרת ישראל בתקופה הטובה ביותר שלה,למרות שלא הגיע למונדיאל,איך הילד הזה אומר עליו שהוא לא מבין כלום בכדורגל????
    לא מובן לי בכלל!!!!
    אז האופי שלו קצת דפוק ושתי הקבוצות האחרונות שהוא אימן-היה בסך הכל ב3 משחקים-באר שבע ומכבי תל אביב,והוא העיף שחקנים מהנבחרת לא יפה-אז מה??.
    זה אומר שהוא לא מבין בכדורגל????
    הוא בהחלט יותר מבין מכמעט כל אדם אחר בארץ הזאת בכדורגל-והוא עוד יעשה בשבילנו הרבה-בתפקיד אחר,אולי כראש ההתאחדות בעתיד-או משהו כזה!!

ואולי אולי-ההודעות שלך קצת קצרות,לא מפורטות,ומאד מאד לא לעניין!!!

6. Don p1 Member

כל חובב כדורגל במדינה שלנו למד להכיר את החרבשן הזה...

7. שגיא Guest

אתם לא מבינים?!
    לרוסו אין כלכך הרבה שחקנים שיכולים לשחק במקומו בנחרת....

דל פיירו, עם כל הכבוד, השחקנים שנתת לא משחקים בעמדה של רוסו
    רוסו משחק בצד ימין!!
    אתה נתת כדוגמא את נימני שמשחק מאחורי החלוצים, נתת את רביבו שמשחק באמצע או בשמאל, נתת את בניון ששיחק בצד שמאל והשנה עובד לשחק במרכז, נתת את זנדברג שמשחק בשמאל, נתת את עובד שמשחק מרכז בדרך כלל
    להזכירך השחקן ששיחק בצד ימין במשחק האחרון הוא עומרי אפק, ואי אפשר לדעת באיזה כושר יהיה אפק במשך העונה וכמה הוא ישחק....
    לכן ג'ובאני מתאים לנבחרת ויכול לאייש את עמדת הקיצוני ימני במקום אפק...
    נכון, לישראל אין בעיה בעמדת הקישור אבל כמעט כולם קשרים מרכזיים ובקושי יש קיצוניים....

גרנט משחק באותה שיטה שהוא לקח עם מכבי חיפה 2 אליפויות, מה שאומר שהתפקיד של אפק זה בדיוק אותו תפקיד שך רוסו במכבי חיפה, אם הוא יקבל אזרחות הוא צריך לשחק בהרכב!

8. Don p1 Member

אל תשכחו את הנקודה המרכזית....
    אנחנו נבחת ישראל אני לא רוצה לראות שם לא את רוסו ולמען האמת לא את באדיר....
    הרי נבחת היא לא קבוצה כדורגל, התפקיד של הנבחרת שלנו היא לייצג את המדינה שלנו ומן הראוי ששחקנים שגדלו ונולדו פה ישחקו בה. ולא סתם שחקן חיזוק שרק בגלל שהיכולות שלו יקבל אזרחות.
    תראו מה עברו סרגיי טרטאיק ושורה כדי לקבל אזרחות ולהם זה הגיע כי הם הפכו להיות אזרחים ישראלים לכל דבר, הם שולחים את הילדים שלהם לבית ספר יהודים, לא יודע בקשר לשורה אבל סרגיי גם צם ביום כיפור ושומר על כל מנהגי היהדות. אני יודע שזה לא נושא הדיון אבל בכל זאת אף אחד לא יבטיח לנו שרוסו ישאר פה בעוד כמה שנים.
    אין שום טעם לתת לו אזרחות.

9. לירן-ביתר Member

אפשר להביא את איציק זוהר במקום רוסו.

10. שגיא Guest

אוהדי בית"ר, אתם גם בקבוצה שלכםלא מוכנים לקבל שחקן ערבי, כך שאני לא מופתע מתגובה של פיימן....
    רוסו יכול לתרום המון לנחברת ישראל, והמקרה הכי טוב שאיזרחו שחקן זה אוליסדבה, חלוץ ניגרי, שאוזרח בפולין ומאז הנחברת שם עברה שיפור משמעותי, ואוליסדבה הפך לשחקן החשוב ביותר בנחברת.....
    גם ביפן איזרחו שחקן ברזילאי בשם אלכס
    בגרמניה איזרחו את אסמואה הגנאי
    בספרד את קטאניה
    והרשימה עוד יכולה להמשיך...
    בכל מקום בעולם מאזרחים שחקנים.....

לירן ביתר, התגובה שלך בכלל לא הגיונית....ותקרא את התגובה הקודמת שלי בדיון ואז תגיב!
    זוהר בכלל לא משחק בעמדה של רוסו, הוא משחק באמצע! מאחורי החלוצים! רוסו משחק בצד ימין!!!
    וחוץ מזה, זוהר בכלל לא משקיע ואי אפשר להשוות את רמת ההשקעה בינו לבין רוסו, אז חדל שטויות

11. דל-פיירו המלך Member

צדקת שאמרת שכולם בשמאל או באמצע ואף אחד מימין אבל אם אתה לא יודע-שחקני כדורגל בשביל לשחק בנבחרת מתגמשים-זאת אומרת שאני לא רואה אם נימני,ברקוביץ' ורביבו בריאים(אני לא מאמין שזה יקרה) ובניון שכפי הנראה יככב בספרד-ישבו על הספסל!!
    ברקוביץ' ירכז באמצע,ואז יש את נימני,בניון ורביבו בעמדות,קשר התקפי בימין,בשמאל וחלוץ-ובגלל המחסור בגדול בארץ אני חושב עכשיו שהכי מתאים שאחד מאלה ישחק בעמדה למרות שהם קשרים במקור-
    אז גרנט יחליט מי ישחק בעמדה שלו-בטח רביבו בצד שמאל,ויוסי ונימני יחליפו מקומות כקשר בימין וחלוץ!!

לעומת זאת ג'ובאני למרות שהוא בערך שווה להם-לא יקבל את הקרדיט הזה מהמאמן כמו ארבעתם כי הוא עדיין אחרי הכל לא ישראלי באמת!!
    וכמחליף לא צריך לדעתי את ג'ובאני-כי את זה צריך לתת לצעירים-עובד,אופק,אודי,דגו וחבריהם הצעירים!!

ואתה צודק שגרנט ישחק בשיטה כמו בחיפה-זה גם מתאים לנבחרת!!
    כאשר מאחורי ברקוביץ' שמגלם את פראליה ישחקו עידן טל או יוסי אבוקסיס, וואליד באדיר או טל בנין בעדיפות כמובן לבנין בגלל שהוא הקפטן-ממש לא בגלל היכולת!!
    בהגנה הוא ישחק עם גרשון בתפקיד אוסטרובסקי ובנאדו וקיסי בתפקיד עצמם-ואילן בכר כמגן ימני,אווט ישאר בשער,במשחקים מול קבוצות קשות יותר אני מניח שהוא אולי ישחק עם שלושה בלמים!!

12. שגיא Guest

איזה שטויות!
    מה זה יתגמשו?!
    תאר לך את נימני בימין?
    תאר לך את ברקו בימין?
    תאר לך את רביבו בימין?
    השחקנים האלה זה לא אותם שחקנים אם הם משחקים כקיצוניים....
    ומה כלכך מפתיע אותך שמישהו יצטרך לשבת על הספסל?!
    השחקנים מתגברים.....כבר עבור את גיל 30 והם יצטרכו, בין היתר, לשבת על הספסל....
    בקשר לבניון אני מסכים, הוא יכול לשחק בימין...
    אבל כל השאר....זה שטויות

13. Don p1 Member

קלייברט....לרוסו לא מגיע אזרחות כי זה הנוהלים של מדינת ישראל.
    מה לעשות שיש הרבה מאוד אנשים שמחכים במשרד הפנים וטוענים שהם התייגרו ורוצים אזרחות אבל בגלל שאין להם אמא יהודייה הם לא מקבלים.
    אז מה הם שונים מרוסו?
    ומה שונים נועם שוהם ויגאל אנטבי שלא זומנו לנבחרת בגלל שהם לא שירתו שירות מלא?

לרוסו לא מגיע להיות תושב מדינת ישראל.
    בקשר ליכולות שלו אין כל ספק שהוא שחקן מצויין אבל זה לא הנקודה.

14. דל-פיירו המלך Member

1.על ברקו לא אמרתי שהוא יכול להתגמש-דיברתי רק על השלושה האחרים!!
    2.על בניון הצדקת,אז זהו-אמרתי אם לא שמת לב שרביבו בטח ישחק בשמאל וא יוסי או נימני ישחקו כקשר אחד ואחד כחלוץ-אז אם אתה רואה את יוסי כקשר ימני אז נימני יהיה חלוץ!!
    3.בכל מקרה אני כן רואה את נימני בצד ימין,זה לא התפקיד האידיאלי שלו אבל שמע הוא בטוח יסכים לשחק שם וגם ישחק שם טוב בשביל ישראל!!
    את רביבו אני לא חושב שאפשר לשים בימין,אבל רק אמרתי שיש סיכוי שגרנט ינסה אותו כי גם שרף ניסה בזמנו-אז במקרה חרום,הוא יכול לשים אותו שם!!
    4.אתה צודק 100% שהם צריכים לשבת על הספסל-לפחות נימני בטוח,אבל אני ממש לא מאמין שגרנט יושיב אותם על הספסל!!
    זה ההבדל!!
    כל מה שכתבתי היה מהראש של גרנט לא בהכרח שלי!!

15. לירן-ביתר Member

טוב נו.. זאת הבעיה שהם לא באותה עמדה אבל זוהר משקיע והוא קורע את רוסו אי אפשר בכלל להשוות בניהם. ופיימן צודק בכל מילה. גם אני לא רוצה שבאדיר יהיה בנבחרת וצריך להביא לנבחרת שחקנים שנולדו בישראל. אם נותנים אזרחות לשחקן זר בשביל שיוכל לשחק בנבחרת אז שיביאו לשחקן טוב לא אחד כמו ג'ובאני רוסו. אני מקווה שלא יתנו לרוסו אזרחות כי אז יבוא לנבחרת אחד השחקנים הגרועים ביותר בארץ.