נכון לעכשיו רוסו לא מקבל אזרחות..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏26/8/02.

1. שגיא Guest

אני מבטיח שלך שנימני לא ישחק קשר ימני!
    וגם לא מתאים לו להיות חלוץ....
    הוא די מגושם ולא מתאים לתפקיד הקיצוני
    וגם אם הוא ישחק שם תמיד תהיה לו נטייה לעמדת הקשר המרכזי, כי הוא רוצה תמיד להיות במרכז העניינים והוא רוצה כל כדור לרגליים שלו....ואז יהיה מצב שיהיה חור באגף

בעמדת החלוץ גם הוא לא טוב, שוב, הוא לא מהיר מספיק....
    וגם פה יש לו טת הנטייה ללכת אחורה ולקחת את הכדורים ואז אין חלוץ....זה עוד טעות שנילסן עשה

בניון יכול לשחק בימין אבל אי אפשר לדעת, בסנטאנדר מיעדים לו את תפקיד הקשר מאחורי החלוצים...
    אבל גרנט בכל מקרה יעדיף אותו בצד שמאל, שם הוא שיחק איתו במכבי חיפה

פיימן, כנראה שלא הבנו אחד את השני
    אני הבנתי מדבריך שאתה לא רוצה מאוזרחים בנבחרת, גם אם כל התהליך חוקי....
    אתה אמרת שאתה רוצה שחקנים שנולדו בארץ....ומזה הבנתי שלא משנה מה יהיה, אתה, את רוסו, לא רוצה בנבחרת.
    ואני רק הראתי לך שזה מאוד נפוץ בעולם
    לא דיברתי על זה שחייבים לתת לרוסו את האזרחות
    אני התכוונתי שאם הוא יקבל אזרחות וימוד בכל הקריטריונים אז צריכים להביא אותו לנבחרת

2. דל-פיירו המלך Member

חחחחחחחחחחח
    לירן אתה מצחיק מאד!!!
    אתה יכול להיות בדרן!!
    איך אתה בדיוק משווה בין זוהר לרוסו??
    ועוד אומר שזוהר יותר טוב-הוא יודע לבעוט בעיטות חופשיות ולבעוט פנדלים,ולבעוט חופשיות ולבעוט פנדלים-השנה גם שהוא יהיה בשיא הכושר הוא לא יכול לשחק יותר משעה כי נגמר לו האוויר!!
    הוא השמין-הוא איטי,אנחנו מדברים על אותו שחקן???
    רוסו גם כבר בן 30 אבל בכושר טוב מאד מצעיד עכשיו את חיפה לליגת האלופות-לאן זוהר מצעיד את ביתר??
    לעבר המקום השמיני???
    לרוסו יש מסירות חלומיות,ארוכות וקצרות,יש לו כדרור ויש לו טכניקה,והוא תמיד יעשה לך במשחק מהלך אחד או שניים טובים שיגמרו לך את המשחק כמו נגד שטורם גארץ'!!!
    הבעייה היחידה שלו שהוא אוהב קצת יותר מדי את הכדור!!!
    אתה יכול לעשות בדיון הזה הצבעה-מי חושב שרוסו פחות טוב מזוהר??
    אני לא מאמין שיותר מ3 יגידו שזה מה שהם חושבים!!

3. Ilan Member

שתי דברים:
    זוהר לנבחרת- בדיחה גרועה.

ואלה שלא רוצים לראות את באדיר בנבחרת- מזה השטויות האלה? הוא ישראלי כמו כל אחד בנבחרת... אולי גם תשימו לו טלאי על היד שהוא ערבי- ישראלי? מה אתם כ"כ מטומטמים? אתם בדיוק כמו אוהדי ביתר טיפוסיים...

4. Nenad Pralija Member

רוסו הוא השחקן הכי טוב בארץ אחרי פראליה אז למה לא לקחת אותו לנבחרת???
    מטומטמים-הם יורים לעצמם ברגל-הוא יכול היה להביא השגים לנבחרת!!!!!!!!!!!!

5. AFC Member

נעשה בסעיפים :

1. אם יתנו לרוסו אזרחות וישימו אותו בנבחרת זה יהיה צעד גדול מאד אחורה לכדורגל הישראלי. שחקן קרואטי נוצרי בן 30 לא צריך לשחק בנבחרת על חשבון שחקנים צעירים ומבטיחים כמו עומרי אפק. בטח ובטח כשאפק יותר טוב ממנו, רוסו הוכיח חוסר נאמנות לכל קבוצה ששיחק בה ויש לו אופי יותר גרוע משל רביבו.
    2. אני מתנצל על דבריו של לירן בית"ר. אין לי שום דבר נגד ערבים (נגד מחבלים יש לי), אני לא גזען כמו עשרת (מקסימום) הגזענים ביציע המזרחי שגורמים לאנשים לידם לשיר "מוות לערבים", אני בכלל מתבייש בתופעה הזאת והייתי מאד רוצה לראות את באדיר בנבחרת, ועוד יותר הייתי רוצה אותו בבית"ר, כדי לשבור את השם הרע שנוצר לנו וגם כי הוא שחקן מצוין.
    3. איציק זוהר ניחן בהרבה יותר דברים מבעיטות חופשיות ופנדלים. איציק זוהר הוא אחד השחקנים הישראלים הטובים בארץ בסיומת מול השער, יש לו ראיית משחק ושיתוף פעולה יוצא מן הכלל (שיתף פעולה עם מנור חסן עונה שעברה פשוט מעולה), אני מודה שהוא לא המנהיג שהייתי רוצה בבית"ר אבל הוא כובש ומבשל המון, לאו דווקא מבעיטות חופשיות ופנדלים. זה אומר משהו. ג'ובני רוסו לא ניחן בשום טכניקה, זכור לי המשחק מול שטורם גראץ שכל שיחרורקבלת כדור הסתיימו ברגליים של שחקן כתום. רוסו לא משקיע, לא מנהיג, לא מוסר ונעלם על המגרש.
    4. אני תמיד אמרתי שצריך את נמני על הספסל של הנבחרת. שלא יפתחו רגליים במשחקים מכריעים. בזכותו אנחנו איבדנו סיכוי להיות במונדיאל, הוא מזיק למכבי ת"א ולנבחרת אז שיהרוס את הקבוצה שלו, למה להרוס את הקבוצה של כולנו?
    5. למה אוהדי מכבי חיפה מגינים על רוסו ומהללים אותו? לפני 3 שנים הם שרו לו : "נה נה נה נה נה נה נה ג'ובאני רוסו בן זונה".

6. Don p1 Member

אוקיי....אנחנו שוב חוזרים לדיון של הערבים-ישראלים(היה דיון דומה בפורום הישן)

אף אחד לא יוכל לשנות את הדעה שלי בקשר לזה, אני שונא ערבים(גם אם הם מחזיקי תעודות כחולות), מה להגיד לכם במיוחד בזמן האחרון למדנו שגם הערבים-ישראלים הם לא כל כך טהורים.

בכל מקרה לנושא הכדורגל....בקשר לאיציק זוהר
    איציק זוהר יכל אולי בזמנו לפני כמה שנים לתרום לנבחרת, אבל מה לעשות שהוא כבר זקן ואת האמת הוא תוקע את ההתקפה של בית"ר, זוהר מתאים לקבוצות בהם חסר שחקן שיכול להכריע את המשחק וזוהר הוא אחד כזה.

7. שגיא Guest

בזה אני מסכים איתך.
    לפחות אתה ריאלי לגביו.....

אמרת יכול להכריע את המשחק, אבל זה רק בעזרת בעיטות חופשיות...לא יותר מזה
    אף פעם לא שנאתי את זוהר, אבל גם אף פעם לא חשבתי שהוא שחקן כלכך גדול

בקריירה שלו הוא לא עשה הרבה חוץ מלעבור כל שנה וחצי לקבוצה אחרת....
    מכבי ת"א, בית"ר, ניסה את כוחו בטורינו מה שלא יצא לפועל בסוף, עבר גם לקבוצתי האהודה מכבי חיפה, ושם הוא ממש לא עשה כלום חוץ משער אחד חשוב, בבעיטה חופשית (איך לא?) שער שניצח את הפועל אשקלון (אחחחח....יוגב, זכרונות)....אח"כ הוא שיחק גם בהרצליה, עבר לנתניה ונטש אותם באמצע העונה כשחזר לבית"ר....
    אבל אף פעם אי אפשר להגיד שהוא בלט מעל כולם
    אולי בעונה האחרונה יש כאלה שיגידו שכן, אבל הוא הרבה פעמים מנע מבית"ר התקפות מהירות כשאר הוא קיבל את הכדור ותקע את ההתקפה....כזה הוא איציק זוהר, לא מהיר, בלי טכניקה גבוהה, משחק ראש לא משהו, מגושם לפעמים, ורק בועט בעיטות חופשיות טובות, זה מה שקידם אותו בקריירה, הבעיטות החופשיות המצויינות, חוץ מזה, אני לא מוצא אצלו עוד הרבה יתרונות.....

8. Don p1 Member

לזוהר יש כושר מנהיגות, ואני לא רוצה לחשוב איפה הייתה בית"ר בלעדיו!!

העונה האחרונה הייתה מצויינת מבחינתו,והוא כבש אם אני טועה לא יותר משער אחד מבעיטה חופשית וכל השאר באו מתוך משחק.

9. Emil Member

לדעתי לא צריך לאזרח את רוסו.

בעיקרון אין לי שום התנגדות למהלך כזה של איזרוח שחקן זר והכנסתו לנבחרת, אבל עם כל הכבוד, צריכים לדעת מתי לעשות את זה! לא כשהשחקן כבר בן 30, ובמיוחד לא כשעל העמדה שלו משחקים שחקנים צעירים ומוכשרים לא פחות. אם אנחנו צריכים לנסות לאזרח מישהו שלפחות ימלא חלל בנבחרת, כמו חלוץ. כמה זמן אתם חושבים לקח לפולנים לאזרח את אוליסאדבה? צ'יק צ'אק. אבל מה לעשות שבישראל הרבנות היא הקובעת בקטע הזה...חבל

ואם יעלה לו פה איזה חלוץ טאיוואני בן 18 שמשחק בהפועל כפר סבא, מחורר רשתות בליגת העל, וללא משחקי נבחרת, למה לא!? רק חבל שזה ייקח 10 שנים ו2-3 ס"מ...

10. AFC Member

אני יכול להגיד לגבי איציק זוהר שאני לא חושב שהוא מנהיג טוב.
    אני אוהב אותו, מכבד אותו אבל הוא לא מנהיג.
    יש המון תלונות שהוא צועק על הצעירים, הוא עודד את מכבי חיפה בגראץ (היום בעיתון) ועדיין לא שכחתי את ההערה המגעילה שלו לזיו כבדה.
    הוא עשה ועושה דברים גדולים, ומבחינה מקצועית הוא נהדר, אבל הוא עושה שם רע למנהיגים.
    -------------------------
    ג'ובאני רוסו לא צריך פרוטקציות, אסור שיבוא כזה שחקן שלא משקיע ושלא אכפת לו לנבחרת ובכלל הוא לא שחקן טוב אפילו.
    אם הוא לא מתקבל לקרואטיה שיעזוב אותנו בשקט.

11. דל-פיירו המלך Member

אוי ויוי ויוי(וידוקה)
    1.יפה מאד מה שאתה חושב על באדיר והלוואי שכולם היו כמוך ולא כמו ("דבר אליי יפה", נערך) האלה-P1,לירן ורוב היציע המזרחי של ביתר!!
    2.לגבי זוהר-כולם הסכימו פה שהוא שחקן נחמד שאולי מספר 1 בביתר-שזה לא אומר בכלל שהוא כזה טוב,הוא יודע אולי הכי טוב בארץ לבעוט חופשיות,פנדלים,יש לו מסירות טובות,סיומת-נניח שבסדר אבל כמו שכמעט רוב הפורום יסכים איתי-הוא פשוט לא מספיק טוב,גרוע,איטי וחסר כושר גופני בשביל הנבחרת!!
    מה עדיף??
    לפתח את ראובן עובד,עומרי אפק,יניב קטן,אליניב ברדה,כפיר אודי או לשחק עוד שנה עם זוהר שבכל מקרה לא ישחק וסתם יחמם את הספסל ויעשה שם יותר טוב לישראל באירופה כי על הספסל שלנו יושב שחקן עבר מצויין-איציק זוהר,שמוכר בעולם!!!
    אני חושב שבזה כולם יסכימו איתי!!!
    3.וזה רק לוידוקה,תכניס לך לראש שזה שאתה שונא שחקן מסיבות אישיות,הוא פגע בך כי עזב את הקבוצה המתפרקת שלך-אז מה??גם אלון מיזרחי עזב,וניר סביליה!!
    אבל השחקן הזה הוא שחקן ענק בקנה מידה ישראלי-אולי עכשיו קצת מאוחר מדי עבור הנבחרת,אבל אם ראית את המשחק הענק היום של הירוקים בכיכובו של ג'ובאני רוסו(יששששששששששששששש גביע אלופות),אז אני מאד מקווה ששינית את הדעה הדפוקה שלך לגביו כי אתה בין היחידים שמרגיש ככה כלפיו!!
    4.ריקלמה-מה שאתה אומר מסובך כי אולי יותר טוב לאזרח מיד אבל ככה אין סיכוי שהרבנים הדפוקים שלנו יקבלו אותו-בפולין אז כל אחד שרוצה לעבור לשם יתקבל בשמחה כי הוא רק יעזור,אבל בארץ-נוו באמת,מה הסיכוי שאם יגיע פתאום שחקן ענק וכישרון עצום בן 21 יהפוך לישראלי תוך שנתיים שלוש כדי באמת לנצל את הפוטנציאל??
    אבל אצלנו הכל לאט שג'ובאני בן 30 עכשיו חושבים אולי לאזרח אותו-כאילו שזה כבר יעזור!!!

12. לירן-ביתר Member

המשחק של מכבי חיפה היום היה הזדמנות טובה לראות איזה שחקן גרוע רוסו. אחרי ההחמצה היום, ממסירה של ז'אוטאוטאס שמשאירה אותו מול שוער שנפגע ושוכב על הרצפה, ומגן שהגן על השער במקום השוער, הוא בועט בעיטה עלובה ישר לרגלים של המגן.

13. Ilan Member

תגיד אין לך בושה לדבר ככה? משחק גרוע של רוסו? הוא היה מספר אחד במגרש... מעניין ששחקן ששם שער כ"כ חשוב במבצע מדהים הוא השחקן הגרוע במגרש...
    אז הוא החמיץ? אז מה? גם זא'נו ובאדיר החמיצו היזדמנויות יותר טובות!

14. chaos Member

די אוהדי בית"ר אתם באמת בבונים לא מפותחים

רוסו שיחק טוב היום
    אז הוא החמיץ ? אז מה? זה הופך אותו פחות טוב? לא

15. לירן-ביתר Member

חחחחחחחחחח
    רדליון אתה לא חסר שכל(כמו אוהדי בית"ר) אז חשבתי שיהיה ברור לך שרוסו ניסה להעביר כדור רוחב, אבל בגלל שהוא עקום ובגלל טעות של השוער הכדור נכנס.