נכון לעכשיו רוסו לא מקבל אזרחות..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏26/8/02.

1. Ilan Member

א. הוא ניסה לבעוט- גם שגיא כהן אמר את זה בחדשות הספורט..

ב. הקינאה אוכלת אותך האא? אז מה אם אנחנו נשחק בסן סירו אולד טרפורד אמסטרדאם ארינה אנפילד הייבורי קאמפ נואו ואתם מקסימום תשחקו בוסרמיל?
    אז מה אם לכם יש את קוביקה ולנו יש את יעקובו?
    אז מה אם לנו יש את ר-ו-ס-ו ולכם יש את? ... אמממממ צריך לחשוב טוב... זוהר? פחח שחקן נחמד אבל זהו..
    השחקן הכי טוב שהיה לכם זה חסן וגם הוא.. כבר לא אצלכם.. ובחיפה הוא היה מחליף ה76477...
    זה כבר נמאס.. אתה מקנא- אבל דיי כבר תתחיל לפרגן- היית מת שיהיה לך קבוצה כמו חיפה! .... במקום אברם לוי ירושלים...

2. לירן-ביתר Member

מה אכפת לי מה שגיא כהן אמר!!! זה ברור שרוסו ניסה להעביר רוחב ולא לבעוט.

נכון אני מקנא ובאמת, אני גם הייתי רוצה הקבוצה שאני אוהד תגיע לליגת האלופת אבל זה בכלל לא משנה. אתה יודע מה? אני חושב שחיפה שיחקה טוב והגיעה לה לנצח ובאמת אני חושב ככה אבל אני לא שמח שמכבי חיפה עלתה לליגת האלופות, ואני מקווה שתקבלו כל משחק שש גולים.
    ועוד משהו, ההישג של הפועל ת"א(ואני לא אוהד אותם) הרבה יותר טוב משל מכבי חיפה. אז אתם בליגת האלופות אבל את מי ניצחתם? גראץ ובלשינה. הפועל ת"א ניצחה קבוצות הרבה יותר טובות, גם את לוקומוטיב מוסקבה שקרעה אותכם 3-0 כשאתם הייתם ברבע גמר אופ"א.

3. chaos Member

נכון
    ההישג שלהם יותר גדול
    אין על זה וויכוח
    אנחנו עברנו 2 קבוצות
    הם 5 קבוצות

4. Ilan Member

דבר ראשון- אתה סותר את עצמך.. אתה אומר שהיא עברה את לקומוטיב שקרעה אותנו 3-0 אבל זה היה כבר...
    זה כמו שאני יכול להגיד שעברנו את גרא'ץ' שקרעה את הפועל גם לפניי שנתיים 3-0.... ככה שזה בדיוק אותו הדבר...

ובקשר לזה שאתה רוצה שיקרעו את מכבי חיפה- בעיה שלך... אני לא מבין למה אתה רוצה את זה - אני גם עם כל השנאה שלי לבית"ר אם היא הייתה בליגת האלופות אז הייתי איתה והייתי רוצה שהיא תנצח בכל משחק...

5. לירן-ביתר Member

אפילו את ליברפול???
    ועוד משהו אני לא היחידי פה שרוצה שהקבוצות שאני שונא בישראל לא יצליחו באירופה.
    יש עוד הרבה כאן שאוהדים את מכבי ת"א ורוצים שחיפה תעוף מליגת האלופות.

6. לירן-ביתר Member

אהה ותעזוב את מה שאמרתי על לוקומוטיב מוסקבה. אבל בכל זאת אני חושב שההישג של הפועל יותר טוב כי היא ניצחה קבוצות יותר טובות-ולא לפי מספר הקבוצות.

7. AFC Member

ג'ובאני רוסו שיחק היום מול בלמים שתמונתם מופיעה ליד ההגדרה "חסר אונים". רוסו מעולם לא זכה לכל כך הרבה חופשיות, ויכל לכדרר כרצונו. כל זאת לא הפריע לו לאבד כל כדור שהגיע אליו. רוסו מבריק פעם או פעמיים במשחק. זהו. כל שאר המשחק הוא נרדם באפרוריות שלו.
    והייתי מציע לכם לא לאהוב אותו כי לא אכפת לו בגרוש ממכבי חיפה (למי כן?) אכפת לו רק מהכסף.

8. Uli Uli Member

דיייייייי כבר וידוקה נו באמת די עעם השטויות שלך!!!
    אתה מתחיל להיראות כמו גזען קטן אז שתוק!

9. Ilan Member

באמת זה כבר מגעיל הקנאות שלך וידוקה...
    כל משחק רוסו נותן שערבישול וגם במשחקים הכי גרועים שלו...
    למשל במשחק נגד גראץ בסופיה... איזה בישול אדיר ליעקובו בגול השני בדקה ה90ומשהו... השחקן הזה אדיר אז דיי לבלבל תשכל... בוא נגיד שכל קבוצה בארץ הייתה מתה שיהיה לה את גאוב'ני... גם בית"ר רצתה אותו... אבל מה לעשות שהוא הבין איפה שווה לשחק... וברח ממכם מהר ככל- האפשר ?! עובדה- רוסו בכל קבוצה שהוא היה - היה תותח חוץ מבית"ר, נקודה.

10. Uli Uli Member

ג'ובאני רוסו ענק!!!
    בן אדם טוב....
    אוהב את ישראל, לתת לו אזרחות נקודה.

11. Don p1 Member

וואוי כמה שטויות כתבתם בדיון אחד...

שנייה אתה קורא לי טיפש, תסתכל על השגיאות כתיב שלך, ואח"כ דבר על אחרים.
    או שאולי בעצם ניסית לקרוא לי בוב הבנאי[/b].....

בקשר למשחק של רוסו, אין לי ספק שהוא נתן משחק טוב ועצם העפלה של מכבי חיפה לליגת האלופות היא הישג גדול לשחקן הזה שאין שום ספק שהוא שחקן טוב, אבל....זה עדיין לא נותן לו אזרחות.

ואגב ULI ULI אני לא יודע איפה קראת בהודעה של וידוקה שהוא גזען כי עברתי על ההודעה שלו כמה וכמה פעמים ולא מצאתי הערה גזענית אחת. הוא סה"כ נתן את הדעה האישית שלו על השחקן.
    ואני לא מבין את האנשים פה שמתחילים לכתוב לי שרוסו הוא בן אדם טוב, בוא אני יגלה לכם סוד....90 אחוז מהכדורגלנים הם חראות של בני אדם, בגלל השם שנוצר להם הם תופסים לעצמם תחת, ויש את אלה שכל מה שמעניין אותם זה להרוויח את הבוחטות שלהם ולחיות בסטייל.
    אז לכל המאוהבים ברוסו......בן אדם כל כך טהור הוא לא, כי הרי אל תשכחו הוא עזב את הפועל חיפה וגם את החוזה החתום שהיה לו בהפועל ת"א רק בשביל עוד יותר כסף בבית"ר, וכל הזיוני שכל שלו על זה שהוא אוהב את הקבוצה היה בולשיט אחד גדול, ואז שהעסק בבית"ר התחיל להראות לא כל כך טוב הוא ישר קם וחיפש לו פראייר אחר שישלם את המשכורת השמנה שלו.

12. Uli Uli Member

אמרתי גזען קטן....
    יש הבדל...

13. Don p1 Member

מספיק להיות ואליד באדיר כדי להבין שגזען קטן וגזען זה אותו דבר.
    סה"כ אמרת גזען שזה אמירה די קשה להגיד למישהו אם אין לך משהו מוצק עליו.

14. chaos Member

תזכיר לי איפה שגיאת הכתיב שלי?

15. שגיא Guest

קודם כל האמירה של אולי אולי בהחלט לא מוצדקת...אתה יורד לרמה נמוכה....

עכשיו בקשר לרוסו.
    רוסו, אם לא ידעתם, היה מהמקצצים הגדולים במכבי חיפה בתחילת השנה.
    הוא דחה חוזה מבית"ר כדי לחתום עם חוזה מקוצץ במכבי חיפה! זה תאבת בצע?!
    זה אולי אהבה לקבוצה, אבל לא תאבת בצע.
    רוסו הסתובב בסיום המשחק עם דגל ישראל, זה רק מראה את האהבה שלו.
    רוסו בסיום המשחק אמר: "אני מקווה שהניצחון הזה עושה שמח למדינה שלנו שנמצאת בכלכך הרבה בעיות"
    שלנו! הוא כבר מחשיב את עצמו ישראלי. אז מספיק עם ההכפשות.
    ומשהו מוזר, רוסו, לפני שהגיע לבית"ר היה אליל, אהוב האוהדים, אבל פתאום הוא שנוא עליהם, ופתאום הוא שחקן גרוע.
    הם שחכו כמה הם התלהבו בהצגת השחקנים....זיכרון קצר....