נכון לעכשיו: תמוז לא מקבל אזרחות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏12/1/07.

1. burning soil Member

מה לא ברור? יש כאלה שדוחפים לאזרח את בוקולי... כשטוטו נשאר מאחור..
    צריך להתרכז בעניין החשוב - טוטו תמוז שחי כאן כמעט מאז שנולד ומרגיש כישראלי לכל דבר, רוצה לעשות
    צבא, לעומת שחקנים זרים שאין להם הרבה קשר לארץ דוגמת בוקולי וקולאוטי.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להתרכז בשום דבר. יש חוק, הדברים יקרו בזמן שלהם. לא צריך לדחוף אף אחד רק בגלל שנורא נורא נורא צריכים אותו בנבחרת.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה בדרך כלל אותם אנשים שעוזרים גם לתמוז,זה שטוטו לא מקבל אזרחות לא אומר שצריכים לדפוק
    את בוקולי,לשניהם מגיעה אזרחות ואני לא מוצא סיבה שזה שבוקולי מקבל אחת או יקבל אחת יפגע באזרחות
    של טוטו.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקשר הוא שאם כל הכבוד שהוא התחתן עם ישראלית.תמוז חי פה 15 שנה הוא ישראלי לכל דבר ומגיע לו הזכות להיות אזרח הרבה לפני קולאוטי.אין לי טענות לאיזרוח קולאוטי אבל העובדה שסוחבים את תמוז ככה זה פשוט לא לעניין.

5. מווו אני פרה Member

יש לי שאלה
    טמוז הוא יהודי?

6. Don Joan Roman Member

כן, הוא יהודי.
    חוגג חגים של יהודים, מקיים מצוות של יהודים ועושה כל מה שיהודי ממוצע עושה.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, הוא אתאיסט. או שאתה שואל אם חתכו לו כי זה מה שמעלה אותו דרגה בעיניך?

אמיר, אם את קולאוטי תוך כמה חודשים דחפו לתעודה, אדם שבסה"כ תקע אחת משלנו, לא תרם בשיט למדינה ולא ממש מתכוון להישאר פה לפי הקולות שהוא משמיע, היית מצפה שיפרגנו גם לאיזה אחד שגדל בארץ, עושה צבא ומכיר רק מדינה אחת בחיים שלו - ישראל.

8. Don Joan Roman Member

לא עושה, מבקש לעשות, יותר מזה טוטו רוצה אזרחות בשביל לעשות צבא בראש ובראשונה.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא עניין של פרגון, זה עניין של חוקים והליכים. הקטע הזה שכל פעם שמוצאים כאן מישהו שיכול לעזור לנבחרת (למה, שחקנים בינוניים שלא יעזרו לנבחרת ראויים פחות?) מאיצים בקיצור תהליכים עבורם. חלאס.

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרתי פירגון בציניות, מה זה פירגון, התהליך הזה היה אמור להתבצע הרבה יותר מוקדם מגיל 18 בלי קשר לכדורגל. בעצם, אני גם מוכן לקבל עיכובים בעניין תמוז, אם מישהו יסביר לי למה על לעשות את עלוית שטראוס אפשר לקבל אחת מהר יותר? מה המסר שעובר פה בעצם?

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שהוא אמור, יכול להיות שלא, אני לא ממש יודע. אבל אני לא מניח שיש מישהו במדינה שעושה לו דווקא. כנראה שאלו החוקים. ואם החוקים אומרים שנישואים לישראלית מובילים אוטומטית לאזרחות, אז ככה זה. יכול להיות שהחוק מטומטם, אבל הוא קיים. אפשר לשנות אותו בכנסת, אסור לעקוף אותו.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי מחזיק בתיק הפנים ומי מטפל בקייס? זה בעצם מה שיכריע אם זה "דווקא", גזענות, בורות או סתם חלטורה.

13. sagiv Member

אני עם אמיר ולא בקטע של החוק. וואן כהרגלם עושים כתבות פופוליסטיות וכמו שאמיר אמר - הם סופרים כניסות ולא חתימות. באייסוקר הצטרפו לחגיגת הפופוליזם ופתחו דיון מיוחד לכבודה. זה לא דיון התקשורת, אבל עצם פתיחת הדיון הזה מצריך בקשה למחשבה תחילה. אני לא אכנס כאן למערכות השיקולים הזרים שעומדות מאחורי כמעט כל ידיעה, קטנה או גדולה, בוואן, מבלי להסתיר אותם בכלל. לדעתי הדיון כאן חייב להינעל או להימחק ובכל מקרה הקישור לידיעה בוואן חייב להיות מוסר. עבדו עלינו, אבל אפשר עוד לכפר.

נערך לאחרונה ב: ‏12/1/07
  14. burning soil Member

העצומה עצובה על זה אין ויכוח ! וואן הפכו לפתטים בזמן האחרון.

ולגבי החוק שאמיר כל כך מהלל, אז להזכירך, גם רוברטו קולאוטי שהתחתן בכלל בקפריסין,
    זכה לקיצור תהליכים כשבמקור ישנו תהליך מדורג שמועמד לקבלת אזרחות צריך לעבור כדי
    לקבל אזרחות באופן מלא, ובין היתר מדובר על לחיות כאן כמה שנים טובות.

15. d3fton3s Member

הכוונה היא שאתה סתם פותח עיניים, הדיון פה לא אמור בכלל להיות על מי קיבל ומי לא, אלא על הלגיטימציה למתן אזרחות לטוטו תמוז ועל הספין התקשורתי ש-ONE תופסים על זה..