נפתח פורום מאבק בשידורים בתשלום

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י גבני, ‏27/9/07.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

האתר ההוא כבר נפל תוך שבוע... מישהו יודע איפה אפשר למצוא לינקים לתוכנות השונות (סופקאסט וכאלה)?

2. Giallorossi Member

3. Chelsea_forever Member

תבינו, לא יעזור כמה פורומים ואתרים יקימו, זה לא יעזור. ברגע שאין איזה חבורת אנשים מהתקשורת, חזקים, שיכולים להוביל משהו זה לא ילך. הבעיה שרוב האנשים האלה הם גם פרשנים ואנשי ספורט כאלה או אחרים (קופמן למשל) שמחוייבים לערוצים שלהם, שהם בעצם ה"גנבים".. זה לא יעזור כי תמיד יהיו את האנשים שירצו לראות בטלוויזיה ולא יהיה אכפת להם לשלם עוד איזה 20-30 שקל על שתי ערוצים. אז יהיו את האנשים, הילדים, כמונו.. שיראו באינטרנט וזהו, מי שלא רוצה להיחשף לזה ולא מעוניין שישלם ושילך להזדיין. אפשר לחשוב שאם תהיה עצומה או פורום באינטרנט זה יעזור... תיהיו רציניים לדקה ותפתחו את העיניים.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה.

משום מה יש לי בעיה אצלי לראות את המשחקים. בפועל זה פשוט לא רץ...
    לכן רציתי לשאול, אם מישהו פה שמנוסה ואשכרה מצליח לראות ככה באופן קבוע משחקים יכול לתת איזה סקירה קצרה איך כדאי לעשות זאת, מה התוכנה המומלצת, מאיזה אתרים יש לינקים ואיך להפעיל את התוכנה ואת הערוץ בצורה שתזרום הכי טוב...

5. burning soil Member

ביזיון שאני חייל קרבי שבא הביתה פעם בשבועיים וצריך לשלם 50 ש"ח בשביל לראות משחק
    אחד. ועוד אין שירים ושערים.

יאללה כולם להצטרף למאבק.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

דווקא שירים ושערים בהחלט יש.
    אני נאלץ לצערי להאזין לתוכנית שבת אחר שבת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/10/07
  7. Chelsea_forever Member

באמת ביזיון אבל זה מה יש. גם יש את התוכנית בערוץ 11 הראשון בשער שאני מאוד אוהב לצפות - מסקרים את המחזור, ותאמינו לי.. הליגה הישראלית כ"כ גרועה שחוץ מלראות היילייטס אין יותר מדי מה לשלם בשביל המשחקים (אלא אם כן ליגה אנגלית ואחרות).

8. Sir Alex Las' Killa

הביזיון היחיד הוא שאין לך YES בבסיס. אלוהים יודע שהדבר היחיד שמחזיק אותי בצבא זה כדורגל, אני צופה ביותר כדורגל בבסיס מאשר בבית (הכל פתוח בחינם).

אגב, נדמה לי שאיחרתם את המועד, שלם וצפה התחיל לפני כמה שנים.. איפה הייתם אז? אני עד היום לא שילמתי ולא אשלם שקית אשפה (ובטח שלא 11.90 ש''ח למשחק בודד) לגנבים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/07
  9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

במקום שירים ושערים אני מאזין לערוץ 50.
    ככה אני לא צריך שיעברו במיוחד למגרש שלי כל רבע שעה,אלא עוברים למגרש שלי[למגרש
    שחיפה משחקת בו] כל שנייה.