נקבעו המשחקים לשמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏12/9/05.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר שלא דפקו לכם את ריינג'רס ויאריאל ושמנצ'סטר לא עלו ומנעו שידור שלהם, תגידו תודה ושתקו.

אם אתם תוהים - הדיון הזה לא ימשיך עימנו עוד הרבה, בינתיים נשמור עליו כדי לא לפתוח דיוני מעבר אבל זה ינעל במהלך השבוע ומשהו קצת יותר מושקע ייפתח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מן הסתם יעדיפו לשדר משחק של יובנטוס מאשר משחק בין איידהובן לליון כי שאין לך משחק גדול יותר עדיף לשדר קבוצה שמחזיקה במאות אוהדים אולי אף יותר ולזה יובנטוס בהחלט עונה.

3. Kiko Member

ברמן מקום שני באחת הליגות הכי חזקות בעולם, מה אתם רוצים?

וווסלי שניידר, כמעט בטוח שצ'לסי - בארסה יהיה משודר בערוץ התורכי STAR, ובאיירן - מילאן בערוץ הגרמני SAT1, שתיהם נקלטים בממירים אנלוגיים או בחבילת הבסיס בדיגיטלי.

4. SeRgInHo Member

ליון אחת מ4-5 קבוצות הטובות באירופה..יכולה לעמוד שווה בשווה מול כל קבוצה בעולם..בשביל פסוו השמיים הם הגבול כל עוד הידינק מאמן שם,ואני לא יופתע אם גם השנה הם יהיו בחצי גמר..ברמן?ברמן?זאת לא אותה קבוצה שחטפה עשיריה מליון שנה שעברה?אז השנה היא לא תחתוף עשיריה אבל היא תפסיד פעמיים1/2-0 בשני משחקים משעממים.
    אתם תראו,עוד יגידו חבל שלא שידרו את המשחק הזה..אני מקווה שהוא ישודר בערוץ צרפתי..

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מספיק להיות ילדים... משחק שמסתיים 1:0 הוא לא בהכרח משחק משעמם. ראיתי משחקים בליגה ג' שלנו שנגמרו 12:10 זה הפך את המשחק לטוב....

6. uriazu Member

אתה צודק באמת 1-0 לא אומר שהמשחק היה חייב להיות משעמם... לפעמים כדורים לא נכנסים..
    ודווקא משחקים בליגה ג'/ב' שראיתי דווקא מאוד נהניתי הרבה גולים, למרות שהקבוצות גרועות אבל שם יש הרבה יותר נשמה מאשר בכל המשחקים ביחד בליגת העל... אנשים בני 40 + רצים יותר מבלמים מליגת העל ויורדים ליותר גליצ'ים... בעיקר משחקים שאבא שלי משחק בהם..חח חוויה

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה עם פגעתי בליגה ג' הישראלית או באבא שלך בתור שחקן כדורגל. מה שניסיתי להדגיש הוא שכדורגל הוא הרבה מעבר לכמות השערים במשחק. בכל מקרה, כל אחד וכוס התה שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/2/06
  8. uriazu Member

חס וחלילה אני לא מאלה שנפגעים סתם, אמרת דברים נכונים ואתה צודק במאה אחוז אבל אמרת בעצמך שאתה רואה ליגה ג' שנגמר בתוצאה גבוהה.. נכון שהרמה נמוכה אבל אתה לא יכול להגיד שלא כיף לראות את זה.