סאגת אלון מזרחי, והפעם קופיקו/צ'יפופו בשכונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Roy, ‏7/7/03.

1. Roy Member

כידוע לכולנו, לאלון מזרחי יש אינטרס אחד ויחיד, לעקוף את עודד מכנס בטבלת מלך השערים של כל הזמנים. כמובן שכל שחקן אחר הייתי מברך במטרה חשובה זו, אבל לא את אלון, שהוא תת-אדם, שחצן וחלאה. מזרחי יעדיף לרדת ליגה כבר במחזור השלישי עם איזושהי קבוצה, אך להבקיע את 14 (?) השערים שיעלו אותו לראש טבלת מלך השערים, מאשר לזכות באליפות מתוקה עם קבוצה אחרת, אך להבקיע לדוגמא רק שער אחד.

בקיצור, לאחר שמזרחי נזרק מפה ומשם, ואפילו בדרים-טים של כפר-סבא הוא אישיות לא רצויה, אלון חיפש קבוצה. קפצו עליו כל כך הרבה מועדונים מעוניינים, שהוא עדיין ללא קבוצה. לפני כמה ימים, פורסמה ידיעה שאלון בדרך להחזיר עטרה ליושנה מבחינתו, ולנחות בשכונת התקוה. כמה שחקנים זהובים, שיש להם ראש על הצוואר (ולא על המותניים...) ושכל בריא, הזדעזעו מעצם הרעיון שהתככן יהיה חברם לקבוצה, ושלחו הצהרה דרך העיתון, שהם לא רוצים לראות את האווירון נוחת במועדון שלהם. מזרחי הגיב שהוא לא מתייחס לאותם שחקנים, ושמספיקה לו תמיכת האוהדים הרבה לה הוא זוכה ממחנה האוהדים הזהוב, כדי שהוא ינחת בשכונה. "האוהדים אוהבים ורוצים אותי"- אמר מזרחי, במשהו שמזכיר את הציטוט הענק המיוחס לו- "אני יורד אל העם לפעמים, והעם יודע להעריך את זה". יום לאחר מכן, לאחר הרבה פניות של אוהדי בני יהודה לראשי חוג האוהדים שלהם, חוג האוהדים הוציא הודעה רשמית, האומרת שאוהדי בני יהודה לא רצו ולא רוצים את מזרחי, שחקן שמשחק מאינטרס אישי בלבד, בקבוצה שלהם, ושאם הוא יגיע הם יעשו הכל כדי שיעזוב.
    לאחר דברים כל כך חמורים שהעם אמר עליו, למזרחי כבר לא היה מה להגיד והוא נשאר ללא תגובה.

ואני שואל- מה דעתכם? עד מתי הבנאדם ימשיך לנסות להשתין בקשת על כולם? אני מאחל למלך השחצנים שישחק בליגה השניה, יבקיע מאות שערים ולא יעקוף לעולם את עודד מכנס. לחילופין, מצדי שלא ימצא קבוצה, ייצא מכושר, וייאלץ לפרוש.
    הוא פשוט חוצפן, שחושב שכולם יושבים על כף היד שלו, בעיקר האוהדים, בהם הוא מזלזל מאוד.

2. ליהי Member

עשו בשכל שחקני בני יהודה. גם אני לא הייתי רוצה שחקן כמו אלון מזרחי בקבוצה שלי אבל ממש לא אכפת לי לאיזה קבוצה בליגת העל הוא ילך כל עוד זאת לא הפועל ת"א. לאן שהוא יגיע הוא יביא איתו סכסוכים ונדנודים ומריבות על מי יבעט ת'פנדל וכספים והשד יודע מה... :x

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אי אי מזרחי, אחד השחקנים היותר מפגרים שיש, ולא רק בגלל הפה הגדול שלו שמוציא רק שטויות. לא נראה לי שיש קבוצה בארץ, אפילו לא בלאומית שתרצה שחקן כזה שחושב רק על ה7(ולא 14) שערים שנשארו לו כדי להיות הראשון, ומה גם שהדפוק הצהיר על זה בכלי התקשורת וגם בטלויזיה, אפילו בתוכנית של אקסיט רק על זה הוא דיבר.
    אלון מזרחי צריך לרדת מהעץ הגבוה שתיפס עליו, ולהתחיל לחשוב על כדורגל נטו, הרי בשביל זה משחקים, אולי גם בשביל הכסף אבל בעיקר כדורגל. אלון צריך למצוא לו קבוצה שבה הוא יוכל לשחק כדורגל נטו, בלי להסתכסך עם כל העולם ושישחק בה כדורגל קבוצתי ולא ילך לבד כדי לכבוש שערים.
    אם הוא לא יעשה את זה, כמו שאמרת הוא ישאר ללא עבודה וללא תואר.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אוהד מכבי חיפה אני שמח..המילים מגיע לך עולות לי בראש כל הזמן..
    כשאני רואה שקבוצה מפורקת כמו בני יהודה מעדיפה להתפרק מאשר לקבל את מזרחי.
    כשאני רואה בשידור בערוץ הקבוצות את מזרחי כמעט בוכה ואומר שהוא עשה טעות גדולה שעזב את חיפה..
    כשאני רואה את מזרחי עושה הכל חוץ מלנשק את הרגליים של היושבי ראש בליגת העל בשביל לשחק אצלהם..אני יכול רק להגיד מגיע לך על זה שעזבת אותנו..
    הרסת לנו חלום..דפקת את השחקנים ששיחקת איתם את המאמן שאימן אותך ואת האיש שסידר לך כל חודש חשבון בנק מפוצץ..מה עוד נשאר להגיד...
    מגיע לאלון מזרחי!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מסכים עם כל מה שליהי וריימן אמרו....הוא חרא של בן אדם וזאת נקמה על זה שעזב אותנו לטובת "קבוצת הבת של רומא"...

אני מציע לו שייכפה עצמו על הקבוצות הערביות...סכנין ונצרת ימותו לקבל אותו.

6. Roy Member

היום ראיתי בעיתון שהצבוע הזה אמר ש"השמות 'אלון מזרחי' ו'בני יהודה' הולכים ביחד תמיד, ושהוא סמל בדיוק כמו אהוד בן טובים".

לא יאומן כמה תחושת חשיבות עצמית יש לבחור.

7. ליהי Member

8) טוב אני מוכנה לשים את כל כספי(לא שזה יוצא יותר מידי,אבל אם אתם רוצים ארוחת ילדים בברגר קינג..) שאם היתה לו הצעה מכל קבוצה,אפילו הפ' פ"ת ,הוא היה שוכח שהוא אפילו שיחק בבני יהודה אי פעם.

8. Long Distance Member

אלון מזרחי הוא שחצן. שחצן מדי. זה מרגיז. ומה שהכי מרגיז - הוא לא מפסיק להבקיע. הוא דוהר לכיוון תואר מלך השערים של כל הזמנים. וכל זה, על חשבונו של עודד מכנס הסימפטי, הצנוע, האלגנטי.
    לו רק הייתה דרך להוסיף למכנס עוד שער או שניים. או עשרה. או הכי טוב - בכל פעם שאלון מזרחי יתקרב קצת, נגלה עוד גול של עודד מכנס, ונרחיק ממנו את המטרה קצת יותר.

כך עלה בראשי הרעיון. רעיון מבריק, וכל כך פשוט. כל מה שצריך לעשות זה להחזיר את עודד מכנס לשחק. הרי כמו שהחלוצים שלנו נראים כיום, הוא יכול להבקיע בקלות עשרה שערים בשנה. חצי מהם רק בפנדלים. פשוט נחזיר את עודד מכנס לשחק.
    בירור קצר שערכתי העלה שאין שום בעיה להחזיר את עודד לפעילות. על פי תקנון ההתאחדות, הוא נשאר רשום בקבוצה האחרונה בה הוא שיחק.
    כל מה שצריך לעשות זה להפקיד חוזה ברשות לבקרה תקציבית ולמצוא נעלי פקקים במידה המתאימה.
    לרגע, אפילו חשבתי שהקבוצה האחרונה של עודד מכנס היא מכבי פתח תקווה, מה שהיה עושה את הסיפור מתוק עוד יותר. אבל מסתבר שזכרוני בגד בי בנושא זה.
    אחרי שכיכב בשורות מכבי פתח תקווה הספיק עודד מכנס לעבור עוד קבוצה או שתיים ובסיום הקריירה המפוארת שלו הוא היה רשום בהפועל טבריה.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח מי יודע..אם מזרחי יתקרב..אז אולי באמת הוא יחזור..תאמת כבר היו דברים מעולם..
    המאמן שוערים של בני יהודה שחזר לשחק ויש עוד אחד זקן שהיה מוכן לשלם לקבוצות שיתנו לו לשחק כמה דקות בליגת העל ויש כמובן את ניסים כהן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

10. ליהי Member

אתם צוחקים,אבל בשכונה מתים על שחקנים כאלה. מצדם?- שחקנים דוגמת איציק זוהר ואלון מזרחי זה כיף חיים,ואם אפשר את שלמה שרף בתור מאמן הרי זה משובח. ברגע שדברים מתנהלים על מי מנוחות בשכונה (כפי ששמנו לב לפני חודש וחצי, החתמתו של לוז ודומב..) העניינים מתחילים להתחמם ואיכשהו מנסים להרוס שם את הכל. בשביל למחוץ לגמרי את התקווה לעונה שקטה ופרודוקטיבית שנה הבאה צריכה בני יהודה פשוט להחתים את מזרחי ואל תתפלאו אם היא עוד תעשה את זה. :roll: