סאגת אלן מסודי, סוף הרומן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/3/07.

1. leeds12 Member

כל מילה נכונה. רפאלוב וארבייטמן ודאי לא יביאו את הישועה.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מההתחלה השידוך של מסודי לחיפה לא היה נכון. מסודי היה רגיל לשחק בעמדה של פלימקר ובגלל שקטן הוא הפליימר של הקבוצה, מסודי הוסט לאגף. מאז נוצר כדור שלג אשר גרר חוסר מוטיבציה, מירמור, התבטאויות לא רצויות בתקשורת, והפרעות משמעת רבות. לאחר התקרייות האחרונות היה מתבקש שהוא יעזוב את הקבוצה, ולבסוף הקש ששבר את גב הגמל התרחש היום, וגרם סופית לרוני לוי לשחרר את השחקן.
    המרוויח העיקרי משחרורו הוא רפאלוב, שלפחות בעונה הזאת, מקומו כמעט מובטח כרגע בהרכב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/3/07
  3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

זה הכל היה עניין של זמן. היה ברור שהוא יעוף...
    רק חיפשו סיבה ותירוץ, ומצאו.

4. Don Joan Roman Member

זה אולי יעזור יותר רק לכיס של יענקל'ה שחר, בטח לא לתדמית של המועדון שייתפס כחסר חוט שדרה וכל שחקן שני יעשה למכבי חיפה את הבלאגן הזה.

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

כתבתי את זה בת'רד על מכבי חיפה שדיברו על מסודי שם, אבל אכתוב את זה גם פה כי זה יותר מתאים לפה, מן הסתם:

6. Igi Member

אני שם לב שכל מי שמדבר על מסודי טועה את אותה הטעות - לא הביאו אותו במקום זנדברג(באמצע העונה בכלל לא ידעו עדיין שהוא יעזוב!), הביאו אותו במקום קטן! ברגע שקטן חזר וזנדברג עזב, בנו את כל משחק ההתקפה של מכבי על יניב קטן, ועל מסודי בנו לאגף שמאל.

אז רוני לוי לא טעה בהבאתו של מסודי כמחליף של קטן. ראינו כבר מה הוא שווה כשהוא משחק באמצע... אין ספק שאם הוא היה מובא באותו הזמן במקום זנדברג, זו הייתה טעות של רוני.

בואטנג - בקשר למה שהגבת לי בדיון של חיפה - תראה, אין ספק שזו טעות להציב את מסודי במקום זנדברג וזה הוכח העונה כמעט בכל משחק שלו באגף.. אבל הטענה שלי היא לגבי זה שאתם מאשימים את רוני לוי שהוא בכלל הביא אותו. קו המחשבה שלו היה מצויין בהתחלה - מסודי היה מחליף מושלם לקטן.

"אני חושב שרבע גמר גביע אופ"א יועיל יותר ל"תדמית של המועדון" מאשר להראות שמסודי לא יכול לעשות מה שבא לו. תודה שבעיני העולם כולו זה ככה.. "

ממש לא. שכחת על איזה מועדון מדובר?
    זה לא בית"ר ירושלים, זה לא מכבי ת"א.. זה מכבי חיפה! ההתנהלות המצויינת במקרים כאלה היא אחת הגורמים העיקריים לשליטה הכל כך מוחלטת של חיפה בשנים האחרונות ולעובדה שיש לה את ההנהלה הטובה בארץ. אסור לשבור את הרצינות במועדון בגלל שחקן אחד שגם כך לא הסתדר מתחילת העונה.

7. מיכל3 Member

ברוך שפטרנו. אומנם מבחינה מקצועית הוא השתפר לאחרונה ונלחם, אבל זה עדיין רחוק ממה שציפו ממסודי. כמובן שגם מבחינה חברתית, מסודי מתנהג כמו ילד קטן וחיפש עם מי לריב כל הזמן. אחרי הסיפור עם הקהל ביום שבת מבחינתי הוא גמר סופית במכבי חיפה. גם ככה יש לנו מספיק בעיות השנה משמעת השנה, לפחות עכשיו נפטרנו מאחת מהן.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/07
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף הרומן? כן. כמה שיותר מהר, ככה זה טוב לכולם. השחקן סובל שם, הקבוצה סובלת ממנו והגיע הזמן שיהיו מחשבות רציניות על פרידה. הקבוצה טעתה איתו טעות חמורה במישור המישור המקצועי והוא טעה עם הקבוצה בכל מה שקשור ליחסי אנוש.
    מבחינת מכבי חיפה, זה נורא חבל. קשה להתחרות בכסף של ארקדי גיידאמאק ובמחיר, שהוא סביר למדי, הם הצליחו להביא שחקן זר שלא נופל מאף זר של בית"ר ירושלים.

רוני לוי לא טעה שהוא צירף לקבוצה את אלן מסודי, אלה הוא טעה בכך שהוא החזיר לקבוצה את יניב קטן. כאן נחרץ גורלו של אלן מסודי.

אם אני במקומו, אני חוזר מהר מאוד לידיים החמות והעוטפות של ראובן עטר. בעונה הבאה תהיה לו הזדמנות לשתף פעולה עם השחקן, שאני בטוח שהוא השחקן שאלן מסודי הכי אוהב בארץ, איברהים ע'בדול ראזאק ויחד איתו, הוא יוכל לחזור להנות מהכדורגל. וכשאלן מסודי נהנה מכדורגל, השמיים הם הגבול.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שמההתחלה דווקא כולם לא היו בטוחים אם ההעברה טובה,אני זוכר שמסודי חתם אצלנו
    רשמתי שמצד אחד מסודי שחקן ענק אבל מצד שני הוא גם שחקן פרובלמטי וצריך לראות איך זה ישתלב
    בחיפה,דווקא במקרה פה די ברור לי שמסודי אשם ולא המועדון או מישהו אחר,מסודי הוא שחקן בעייתי
    מאוד ובגלל זה גם הוא בכלל הגיע לליגה שלנו,אני רק מקווה שהוא לא יחזור לנתניה אלא יעבור לאירופה
    כדי שלא נראה אותו משחק מולנו.

10. Gustavo Boccoli Member

זה לא מסודי שצריך לעזוב, זה הקבוצה שצריכה להעיף אותו. עשה יותר מדי בעיות בחודש האחרון בישביל כל העונה. במכבי חיפה אין דברים כאלה, יש שם הנהלה רצינית. שילך הביתה.

11. dsvetoy Member

מסודי בדרך חזרה לנתניה הוא הודיע לסוכן שלו שהוא רוצה לשחק רק בנתניה אצל ראובן עטר וגם עטר רוצה אותו ובימים הקרובים הוא צפוי להתחיל להתאמן!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה נאמר בציניות רבותיי.

אני לא אוהד גדול של רוני, בכלל לא, נהפוך הוא, אני ממש שונא אותו האמת, אבל במקרה הזה מסודי ירה לעצמו ברגל. כדורגלן מקצועני נראה אחרת!

13. שגיא Guest

המצב שנוצר הוא בלתי אפשרי לגישור כבר. למסודי היו כבר כמה וכמה בעיות עם חיפה. תוסיפו לזה שהעונה שהוא נותן היא בינונית מינוס, ותקבלו את האופציה הכי הגיונית - להיפרד מהשחקן. נכון שעדיף שזה יעשה בקצת פחות רעש וצלצולים, אבל זה המצב שנוצר, וכדי למנוע עוד בלאגנים, בחיפה החליטו כנראה להיפרד ממסודי. על פי שהוא נתן זה לא אבידה גדולה. רפאלוב, ארבייטמן ומליקסון יקבלו יותר דקות משחק ככה שגם משהו טוב עשוי לצאת מזה.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחח ממש רומן........ לכל אורך הדרך
    :aaarofl:

15. Gady Member

הגיע זמן לשים את הקלפים על השולחן, אני מודה, כאשר שמעתי לראשונה שמסודי חתם בקבוצה הייתי בעד ושמחתי מאוד על כך. ראיתי משחקים של נתניה אשתקד ומסודי פשוט בלט בכל פרמטר, טכניקה גבוהה, חוכמת משחק, מהירות. באמת שחשבתי שהוא מחליף ראוי למיכאל זנדברג. אבל מה לעשות שטעיתי, מסודי התאקלם בצורה נוראית, רוני לוי (וגם אני אפשר להגיד) גילינו שמסודי פשוט לא יודע לתפקד באגף, ועל המשבצת הטבעית שלו מצוי קטן שעליו אי אפשר לוותר. מסודי שחקן גדול, תשאירו בצד את כל הבעיות משמעת וההתנהגויות הבלתי רצויות. מסודי אחד הזרים היותר טובים שנחתו בישראל בשנים האחרונות. אין עוד הרבה שחקנים עם יכולות כמו שלו. תאמינו לי כאחד שהיה בכמה וכמה אימונים העונה, אני יודע למה הוא מסוגל ומהן יכולתיו.
    עכשיו ל"סוף רומן", זה היה מתבקש, מכבי חיפה זה מועדון מכובד שלא מבליג על מקרי התנהגות כאלו. בכל קבוצה יש שחקן בעייתי כזה ואחר. (מישו זוכר אחד בשם פרננדס?).
    רוני לוי עשה את הצעד הנכון. עכשיו יהיה יותר שקט בקבוצה ופחות מתח במרקם החברתי שבמילא רעוע. (אני אוהד המון שנים את מכבי חיפה, ואני לא זוכר עונה עם כל כך הרבה מקרי אלימות והשעיות כמו העונה. דירסאו - מגרשווילי, דוידוביץ', קינן ועוד).
    מקווה שהעסק ייגמר בצורה טובה לשני הצדדים. שמסודי יימצא קבוצה אחרת (מצידי לנתניה), אני לא רוצה לפספס זר ברמה כזאתי בליגה שלנו שבמילא רמת הזרים בה, מבישה.
    בשורה התחתונה. רוני לוי יצא בסדר גמור, אפילו הרבה יותר מבסדר גמור.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/07