סאגת אלן מסודי, סוף הרומן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/3/07.

1. מ.ח.א Member

מאז שמסודי השתיק את הקהל רציתי שהוא ילך
    שחקן שמשתיק את הקהל שלו לא יכול להישאר בקבוצה
    אנחנו מאבדים פה שחקן שמבחינה מקצועית היה יכול לתרום למכבי חיפה המון אם רק היו מציבים
    אותו במשבצת שהוא שיחק בה במכבי נתניה-פלימיקר
    יש עם מסודי יותר מדי בעיות משמעת העונה , הוא לא מרוצה במכבי חיפה והוא עושה בעיות יותר מדי בעיות
    הגיעה הזמן שזה יסתים

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש למסודי כשרון עצום, והוא יכול להיות הזר הכי טוב בליגה עם הטכניקה המרהיבה שיש לו, אבל אין מה לעשות ההתנהגות שלו לא טובה, כמו שהיה בבני סכנין , הוא לא הפסיק לעשות בעיות עם המאמן אייל לחמן, והוא חזר על זה עם רוני לוי, הלוואי שהוא יחזור אלינו כשנעלה לליגת על.

3. Number 8 Member

מסודי ביקש שחיפה לא תזרוק אותו מהקבוצה. זה היה צפוי שאחרי שהוא ירגע הוא יאמר זאת, עכשיו הזמן של ההנהלה.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כ"כ חבל לי עליו..
    הוא באמת אחד הזרים היותר טובים שנחתו פה.
    התחלה ניראתה מאוד מבטיחה,שבצמד משחקים נגד ליברפול הוא היה ענק וגם בגביע אוופ"א אני לא לא זוכר שהוא איכזב.
    חבל שהוא נחת במכבי חיפה בעונה שפשוט כלום לא הולך לה,בעיות משמעת מפה ועד הודעה חדשה,חוסר יציבות,וחוסר שקט.
    אני בטוח שאם הוא היה מגיע בעונה שעברה כל הסיפר איתו היה שונה.
    אבל כל אלו תירוצים,אם ואם..
    בשורה התחתונה,רוני לוי עשה את הדבר הנכון (למרות שכואב לי על המהלך הזה),אין שחקן שהוא מעל הקבוצה,בטח לא במכבי חיפה של שחר.
    אני מקווה שהוא ישאר בליגה שלנו,אולי מעבר להפועל או מכבי ת"א יעשה לו טוב.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שאמרו כאן בדיון, מכבי חיפה זה מועדון אירופאי לכל דבר, לא כמו שאר הקבוצות בליגה שלנו, אם חיפה רוצה לשמור על המעמד שלה עם כל הכבוד לאלן וליכולות שלו זילזול במועדון זה פשע מדרגה ראשונה.
    קיצר הוא בחר לעצמו את הדרך החוצה מהמועדון.

6. Riki Member

תקשיב לירן, זה לא שלא עבנרו בעיות משמעת במועדון בשנים עברו. אבל מדובר בשחקן אם אפס מחויבות אפס השקעה ורק פס זילזול עצום.
    בסך הכול אני מאמינה שהוא יחזור לנתניה למקום הראוי לו וימשיך להיות אותו שחקן נהדר שהיה לפני שהגיע אלינו.
    בשורה המסכמת, לנו, הוא לא מתאים. ובמיוחד לאור העובדה שהוא לא חכם מספיק כדי להסתיר מכולם מה הוא באמת מרגיש. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

7. שגיא Guest

בינתיים מסודי די מתקפל ופתאום הוא מצטער על הכל ומבקש (מה זה מבקש, מתחנן) שמכבי חיפה לא תזרוק אותו. עכשיו יהיה מעניין לראות את ההתנהלות של מכבי חיפה מול הבכי של אלן מסודי...

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז סכנין מסודי זורק מילים לאוויר ואין להם כיסוי,הבנאדם משוגע וצריך להעיף אותו,אין מה לעשות..

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ההנהלה ובראשה רוני לוי צריך להמשיך ולעמוד על שלו. לא ייתכן שנחזיק שחקן אצלנו שכל יום משנה את הדעות וההתנהגויות שלו מקצה לקצה. רק לפני יומיים הוא התבטא באחד מאתרי האינטרנט שרוני לוי משוגע, אז עכשיו הוא פתאום מתנצל ואומר שלא ידע שאסור לשמוע מוזיקה? נו באמת. היה פרובוקטור ויישאר כזה, צריך להעיף אותו ויפה שעה אחת קודם.

10. Dimitar Berbatov Member

על הכשרון של אלן מסודי אין עוררין, הוא שחקן מוכשר מאוד עם יכולות נהדרות שאין צורך לפרט, הבעיה של מסודי היא שבנתניה וסכנין הוא שיחק מאחורי החלוצים וכולנו ראינו את התוצאות, זה נראה לכם הגיוני ששחקן מראה כאלה נפילות דרסטיות ביכולת? הכל בגלל שהו משחק באגף שמאל. אני לא מאשים בכך את רוני לוי, אלן מסודי פשוט מאוד לא מתאים למכבי חיפה. הוא שחקן מוכשר מאוד ויש לו מקום בקבוצה גדולה אחרת בארץ כל אחת תשמח לקבל אותו.
    בקשר למקרה הספציפי הזה עם רוני לוי. אין ספק שמסודי אשם בזה, אני לא מכיר כל-כך את הסיפור לעומק אבל מסודי התחצף לרוני לוי ורק אל זה הוא צריל ללכת הביתה, וגם זה שהוא השתגע וקילל את רוני לוי ולא הסכים לשחק אם הוא לא בהרכב רק מוסיפים לזה.

זה הסוף של מוסדי במכבי חיפה ואולי גם בארץ, אני לא רואה קבוצות אחרות לוקחות את הצ'אנס ולוקחות את מוסדי אליהם לקבוצה. חבל, שחקן מאוד מוכשר!

11. -=Messi=- Member

שאת הפוזות שלו יעשה בחו"ל, הוא ופרננדז אותו חרא.
    אם חיפה תשאיר אותו אני מחזיר את כל מילותיי על ההתנהלות הטובה של שחר בחזרה.

12. מכבי או מוות!!! Member

אם מסודי היה נשאר עוד עונה בנתניה אני מאמין שנתניה היו לוקחים אליפות מהיום שסגר בחיפה רואים מסודי אחר לפני הסגירה והגעתו לנתניה ראינו פשוט שחקן נפלא נשמה כדורגל נהדר התקפי והגנתי ביחד רץ נוגח עושה הכול...
    אבל מה לעשות בחיפה לא מסתדר וכנראה גם שהיה "המלך" בנתניה ופה הוא כלום כי רוב השחקנים שווים בכישורנם,הסיפור עם האוזניות היה הקצה של חוט השערה רוני לוי חיפש סיבה מתאימה לתקוף אותו וזה בא אליו.
    מסודי-שחקן מבוזבז.

13. Riki Member

רוני חיפש אותו ? על מה אתה מדבר ?
    רוני לוי התעקש לתת לו קרדיט במהלך כל העונה, הוא היחיד שדחף אותו. על מה ולמה בדיוק ?
    אני יגיד לך למה, כי הוא הביא אותו ולא רצה לצאת פארש, ובסוף הוא בכל זאת יצא.

14. Number 8 Member

15. מכבי או מוות!!! Member

אני פשוט בטוח שאם הוא יעבור לקבוצה אחרת הוא יצליח,הוא צריך לעבור לקבוצה קטנה שיכולה לשלם סכום לא רע.
    שמה הוא יוכל ליהות המנהיג.