סאגת אלן מסודי, סוף הרומן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏9/3/07.

1. Riki Member

הוא התברר כפלופ ענק. אפס השקעה ותרומה במגרש, מבחינתי משחק אחד טוב פה ושם לא מחפה על זה.
    בעיות משמעת ענקיות גם מחוץ למגרש, יחסי אנוש מזעזעים.
    התברר כטעות ענקית, בתכלס התברר שלא הינו צריכים אותו.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/07
  2. ReL Member

הוא פשוט לא מתאים לחיפה , לא מבחינת המאמן לא מבחינה חברתית . עם מאמן אחר מסודי היה יכול להוביל את חיפה , מסודי ובוקולי היו אמורים להיות צמד מנצח וזה פשוט פספוס ענק גם בשביל חיפה וגם בשביל מסודי. אני חושב שזה די ברור לחיפה שברגע שמסודי יעזוב את חיפה הוא יפרח בקבוצה אחרת , אני מקווה שנתניה , אבל אין מה לעשות חיפה חייבת לשחרר אותו, זה היה פשוט כישלון.

3. a.m Member

סלח לי, אבל להחזיר את קטן היה מתבקש ביותר, אל תשכח שקטן בחצי עונה לפני שעזב נתן לנו את האליפות ואחרי שהוא עזב פשוט הפסקנו לשחק, אז אם הייתה אפשרות להחזיר אותו למה לא? מישהו ידע מה יהיה? אף אחד לא תיאר לעצמו שזה מה שיקרה, אבל זה מה שקרה בסופו של דבר, קטן לא חזר כמו שצריך ועם כל הכבוד למסודי, באותו רגע לא היה ספק לגבי מי אני מעדיף בעמדה הזו.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסקתם לשחק, כי כבר לקחתם את האליפות.

זה בדיוק מה שרוני לוי חשב. התוצאות לפניך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בדיעבד זאת ממש חוכמה גדולה להגיד שחיפה עשתה טעות שהביאה אותו... כל מי שחושב ככה עכשיו אמר בתחילת העונה שזה מהלך מתבקש ולמסודי מגיעה ההזדמנות כי מבחינת הכישרון, אין טובים ממנו בארץ, פרט לבוקולי. (אני מתכוון לטכניות והתקפיות אז אל תביאו לי את בואטנג..)

בדיעבד ברור שחיפה עשתה טעות אבל מסודי עשה טעות הרבה יותר גדולה שדרך במועדון הזה. בחיפה אין סבלנות, אף אחד לא תמך בו, מסודי זה שחקן שצריך חום ואהבה והרבה גיבוי, ואת זה הוא לא קיבל לא מההנהלה ולא מהאוהדים. אז הכי פשוט להפיל הכל על מסודי אבל אני עדיין מאמין בשחקן הזה, ומשוכנע שאם בעונה הבאה הוא ישחק בקבוצה אחרת בליגה, הוא יראה לחיפה מאיפה משתין הדג.

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/07
  6. Don Joan Roman Member

מכבי חיפה לא טעתה בהבאת אלן מסודי, היא טעתה בכך שהציבה אותוב מקום בו הוא לא יכול להביא את יכולותיו לידי ביטוי.
    אלן מסודי שחקן מצויין ולטעמי שחקן ההתקפה הכי טוב בליגה כל עוד נותנים לו לשחק את השחקן החופשי.

7. shikaka15 Member

רפאלוב יותר טוב מאלן מסודי וגם אם הם באותה רמה לא שווה להשאיר את מסודי בקבוצה גם אם לא היה עושה בעיות