סוגרים סיבוב בליגת העל: מכבי חיפה אלופת החורף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏17/12/10.

1. eran levy Member

למה תמיד ללכת לקיצוניות? ביזיון?!?!?! אם זה היה בסוף העונה - ניחא, אפילו על ההגזמה אפשר היה למחול. אבל בסה"כ הסתיים הסיבוב הראשון, ועד כמה שאני זוכר מכבי ת"א רוצה אליפות בסוף העונה, אליפות החורף לא כל כך חשובה להם...מקום שלישי, שמונה נקודות מהמקום הראשון +משחק חסר, אני לא הייתי אומר שהעונה הסתיימה. אני לא משבח את מכבי ת"א על משחקה המהפנט, רחוק מכך, אבל גם לביקורת צריכה להיות מהות.

הזכרתי את בוזגלו ועטר רק כהתייחסות למכבי כאל קבוצת "כוכבים מעבר לשיאם" כפי שהוצגה ע"י אחד הכותבים. הם בטח לא עשו יותר מדי, הם עדיין צעירים.

וכמו שציינת - אם מדוניאנין היה כזה גדול בספרד הוא לא היה מגיע למכבי ת"א. שחקנים ברמה הבינונית של אירופה לא מגיעים לארץ עבור ה"אתגר המקצועי", הם מגיעים כי זה הכי טוב שהם הצליחו להשיג, וזה אומר דרשני.

2. JackSparrow Member

טוב, אני רואה שזה שאמר ש"כוכבים מעבר לשיאם" שכח שיש לנו גם את סידיבה, ניבאלדו, פאביציביץ', מדוניאנין.

Eran Levi - תשמע, אם לא שמים שחקן בעמדה שלו, איך הוא ישחק טוב? נמני שם אותו בלם שלישי... אז איך הוא אמור להיות טוב שבתכלס הוא צריך לשחק מאחורי החלוצים?

3. eran levy Member

זה שאמר "כוכבים מעבר לשיאם" לא בהכרח שכח מהשאר, הרי הוא כתב במפורש "...זיו קולואטי סבן סטרול שטראובר והרשימה ארוכה....", ומי שציינת מגיע בדיוק מהרשימה הארוכה.

את מי לא שמים בעמדה שלו? מי לא ישחק טוב?את מי נמני שם בלם שלישי? אם אתה מתכוון למי שאני מתכוון - אם מדוניאנין היה גדול בספרד הוא לא היה מגיע למכבי ת"א, זו עובדה ואין מה לדוש בה, כמו שאין לה קשר ליכולת עכשווית או עתידית של השחקן (בליגת העל, כמובן).

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הגיע הזמן לשחזר את הניצחון מבית"ר, להמם קבוצה גדולה על ההתחלה ואז לשחק בצורה נכונה ולשמור על זה. נמאס כבר שהאווירה ביציע רותחת, השחקנים מפמפים כל השבוע בתקשורת ושמגיעים למשחק הם נזכרים להתעורר רק במחצית השנייה!

יוסי תורג'מן כנראה יעלה היום בהרכב. סביר להניח שזה יהיה פלופ, אבל נחכה עוד כמה שעות להגיד את זה, ובזמן הזה נקווה שתורג'מן מתכנן לנו הפתעה. קשה לי להאמין ששחקן שבילה ב4 קבוצות ב2 העונות האחרונות ייתן שואו בהופעת בכורה נגד מכבי תל אביב, אבל היו דברים מעולם.

בזמן הזה מכבי ת"א היו צריכים להוות איום הרבה יותר גדול, אבל קרו הדברים אצלם והמצב לא כ-זה מזהיר. גם אצלנו, אם אהיה כן, ציפיתי ליותר, אבל זה מה יש.

שמעתי שמתכננים תפאורה גדולה היום ומקווה שזה יעבוד ואם כן, שערוץ 11 יתפוס את זה בשידור חי או מקסימום 2-3 תמונות כמו שצריך בוואן.

ההתרגשות באוויר כבר ממזמן, יאללה הפועל!

5. alexshw Member

ניצחון חשוב ומוצדק של מכבי ת"א במגרש מאוד קשה.
    ב"ש כשלה טוטלית עם הזרים, פרט לסוארס, שכבר היה בעונה שעברה.
    זה מונע ממנה להיות במקום יותר גבוה בטבלה.

6. הקפיטליסט משער 2 Member

הפועל באר שבע קבוצה משעממת ואפורה. היא תלויה לגמרי ביכולת האישית של מאור מליקסון, בבעיטות החופשיות של דוד רביבו ובמיקום של ליאור אסולין בתיבת החמש. חוץ מזה אין לה כלום. הפלייאוף האמצעי יהיה מקום מצוין בשבילה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון מוצדק למכבי ת"א, למעט כמה דקות במחצית הראשונה מכבי שלטה לחלוטין. אותי רק מצחיק איזו אקסטזה בשער של סידיבה. הבעיטה מצויינת, אבל אוהד כהן עומד שם כמו גולם. במצלמות מאחורי השער רואים בפרוש שהכדור באמת לא נכנס לחיבורים. שוערה של באר שבע יכול היה לעשות עם הכדור הזה יותר, יש מספיק שוערים בעולם, ואפילו בליגה הישראלית, שהיו לפחות עושים ניסיון להגיע לכדור המצויין הזה.

בסיכומו של דבר, לאט לאט יש לי את ההרגשה ששתי התל אביביות הבכירות ביחד עם מובילת הטבלה מחיפה עומדות לברוח לשאר הליגה. הערב די נבהלתי מהרמה של באר שבע, ציפיתי יותר מהקבוצה הזאת. בסה"כ מכבי ת"א לא הציגה כדורגל מעולם אחר, אבל הנקודות מגיעות לה.

8. Ajax Amsterdam Member

באר שבע פשוט קבוצה גרועה אין קישור טוב חוץ ממליקסון ההתקפה לא ראיתי שיש דבר כזה אצל באר שבע
    נמאס לי כבר ללכת ולראות בונקר ועוד בבית.זאן סתם חרא צריך לזרוק חצי קבוצה בינואר פשוט מסכנים האוהדים שלנו

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב"ש קבוצה אומללה מבחינה התקפית כיאה לקבוצות של הפיראט, חוץ מהברקות של מליקסון ומצבים נייחים של רביבו אתה מתקשה לראות מהם פעולה התקפית טובה, עצם העובדה שהמהמר זה החלוץ הבכיר שלהם ויוסי תורג'מן שאולי 5 אנשים הכירו אותו לפני המשחק פותח בהרכב אומרת הכל.
    ההבדל בין קלינגר לעזורי הוא שלקלינגר יש את אמון הקהל והוא בנה שם הגנה טובה שמחזיקה את ב"ש בחלק העליון של הטבלה, אבל אם רוצים שם פלייאוף עליון הם חייבים 2-3 שחקנים בחלק הקדמי.

מכבי הייתה היום הרבה יותר טובה, רק יום טוב של אוהד כהן מנע מהמכבים יתרון גדול יותר, הגול של סידיבה נהדר ופשוט הכדור נדבק לחיבור אבל איך זה שאף שחקן אדום לא יצא עליו? מה גם שכמה דקות לפני השער סידיבה בעט מאותה עמדה כדור שכהן הדף, נאיביות והפקרות, ראנגלוב שחקן מרשים והוא עוד ייתן תפוקה למכבי, מנגד קולאוטי נראה כמו זבל, אולי אחוז אחד מהשחקן שהיה בחיפה.

בסה"כ משחק סביר עם קצב לא רע ואווירה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/10
  10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יפה שכולם הבינו מה שאנחנו (יותר נכון, חלקנו, כי רוב הקהל הזה עיוור) הבנו מהרגע הראשון. כמה פעמים אפשר להגיד שאין התקפה. והקישור..אוף..אוף אוף.

אנחנו בצרות. נקודה מ3 משחקים, שני הפסדים רצוף, שני משחקים ללא שער זכות. ואין שום שיפור באופק. אני בספק אם ינואר יעזור לנו..

מכבי תל אביב לא קבוצה כל כך טובה, אני בספק אם היו מכניסים לולא הבומבה של סידיבה. למרות היצרתיות והמהירות אצלם, ההגנה שלנו עמדה טוב לכל אורך המשחק.

מה נגיד? זה לא מפתיע ממש. המפחיד הוא שבמחזור הבא יש לנו את מכבי פ"ת בוסרמיל. קהל מגעיל כמו שלנו ישר יתפלצף "מי אתם בכלל, נקרע אותכם" .. אבל עומר דמארי, טל בן חיים ועומר גולן בטח ובטח לא פראיירים.

מייאש.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה שקלינגר הסתום העין הזה ילך הבייתה , אפילו אצל עזורי מאמן הכושר הזה היו לנו כמה משחקים טובים ממה שראינו ב15 בארחונים של קלינגר.

מאמן פחדן.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שב בשקט אתה גם כן תחזור לשער 2 לך תקלל לי את אלונה קלינגר והאפסנאי.

שום ילך הביתה שום דבר תפסיקו כבר לזיין במוח רק לקלל אתם יודעים קהל מגעיל כל האינטרנט מוצף בתגובות גועל נפש האלה.

הא ודרך אגב הסיבוב של קלינגר היה יותר טוב, אצל עזורי השגנו 22 נקודות והפרש שערים 0 ואצל קלינגר 22 נקודות והפרש שערים 1!

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווואוו איזה שיפור מדהים , חייב להחתים אותו לחוזה על כל החיים.

מאמן פחדן בלי שיטה בלי כלום

14. alexshw Member

קלינגר פשוט מאמן צר עין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מסכים איתך שאנחנו לא הצגנו יכולת יותר טובה, ומסכים איתך שמלבד המחצית הראשונה מול עכו והשנייה מול חיפה לא הייתה לנו מחצית אחת טובה, אבל מה יעזור לך עוד פעם לזרוק הכל לפח? ועוד פעם להביא מאמן חדש? ועוד פעם תתחיל גרוע? ועוד פעם מאמן חדש? חלאס, תן לבן אדם צ'אנס!

נכון, טעה בזרים. אבל בסך הכל מצבנו לא כ--ז--ה גרוע, אנחנו באמצע הטבלה וזה מקום שמגיע לנו. הליגה חלשה וזה לטובתנו. לא יודע מה יהיה בינואר, אבל יותר רע מזה עם הסגל הקיים (כנראה) כבר לא יהיה. קלינגר, בנוסף לכך, הוא לא גיא עזורי והוא לא יהיה שאנן, האווירה בחדר ההלבשה טובה וזה דבר שהיה חסר בעונה שעברה.

יש כמה וכמה פיתרונות, לפטר את קלינגר לא אחד מהם נקודה.