סוגרים סיבוב בליגת העל: מכבי חיפה אלופת החורף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏17/12/10.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ככה? איך ככה? גם אתה מושפע לי מFXP?

האוהדים שנמצאים כאן אלה האוהדים השפויים שלנו ואל תתייחס לי ל"maor the king" ו"HBS RULZ" מכל מיני פורומים מפגרים.

לגבי המשחק אתמול, הגיע לכם לנצח, נקודה.

עריכה: פשש ספארו איזה הלשנה לFXP, הייתי צריך לנחש .. רק תציין שם שהכוונה לא ספציפית לFXP, אלא בכללי לילדים הקטלנים שמתפלצפים לפני כל משחק, בטוקבקים של וואן וכאלה. האוהדים האלה הם מכה. לצערי לנו יש יותר מדיי כאלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/10
  2. שלו Guest

הגיע למכבי לנצח? תיקו היה משקף. אז אוהד כהן הציל 2 שערים בדקות הראשונות... מה זה אומר? השוער הוא גם חלק מהמשחק. חוץ מהמצבים של עטר בתחילת המשחק ושתי הבעיטות של סידיבה מכבי לא סיכנו את השער של ב"ש. מכבי שיחקו עם 3 חלוצים ומי שכבש לזכותם את השער היה הקשר האחורי שלהם וגם זה ממשהו כמו 30 מטר וכשב"ש שיחקה עם 10 שחקנים. לב"ש היו המון איבוי כדור ומסירות לא מדוייקות אבל זה לא משנה משהו מכך שהמשחק היה די שקול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/10
  3. JackSparrow Member

אני מקווה שלא נפגעת, לא התכוונתי לזה. וגם לא התכוונתי לכולם כפי שזה נראה. אלא לרוב.

קח לדוגמה את ההודעה של הבחור שכתב מעלה.

"תיקו היה משקף", קשה לי להאמין שיש אנשים שאשכרה יכולים להגיד את זה...

ועוד בסוף הוא מעיז להגיד "שהמשחק היה מאוד שקול" מה ניתן להגיד על זה חוץ מ-"נוו באמת".

4. שלו Guest

מכבי לא שטפה אתמול את המגרש. הנעת הכדור הייתה מסודרת ונכונה, אבל מכבי לא ממש הפגינה עליונות לאורך כל 90 הדקות. לאיזה מצבים מכבי הגיע חוץ ממה שכתבתי הודעה מעל שלך? גם לב"ש היו כמה מצבים ולדעתי עם עוד חלוץ כמו אסולין לצידו ב"ש יכלה להבקיע שער. אולי המשפט שניר קלינגר אמר לאחר המשחק מתאים יותר: "תיקו לא היה מקפח אף קבוצה".

5. JackSparrow Member

"תיקו היה משקף" ו"תיקו לא היה מקפח אף קבוצה" זה בעצם אותו הדבר.

דרך אגב, אני מניח שלא ראינו את אותו המשחק. איזה משחק ראית? אנחנו הפגנו עליונות במשך כמעט 70-80 דקות.

6. שלו Guest

אולי בשביל אוהדי מכבי שחושבים שהקבוצה שבנו להם ב-100 מיליון שווה אליפות משפט כמו "תיקו היה משקף" מול הפועל ב"ש לא כ"כ מסתדר להם, לעומת זאת עם משפט כמו "תיקו לא היה מקפח אף קבוצה" הם יכולים להסכים מידיי פעם. מכבי קבוצה לא מחוברת בשיט, שים בב"ש רק את אלירן עטר וסידיבה הזה ותבואו לשחק נגדינו ותראה איזו קבוצה תפגין עליונות. רק העובדה שאתם יכולים להוציא שחקן כמו קולאוטי ולהכניס במקומו שחקן כמו בוזגלו ובכ"ז לא לתת שואו על הדשא זה מעיד על-כך שמכבי ת"א לא קבוצה מספיק טובה. מליקסון עשה אתמול מקלמי סבן בדיחה, הרנגלוב הזה חוץ מלהרים קרנות מה הוא עושה?

7. JackSparrow Member

עכשיו מרוב ההפסד, אתה מעיז לדבר על רנגלוב שעשה לכם די בית ספר באגף שלו?

תעשה לי טובה, אפילו האוהדי באר שבע בFXP לא מספיק מפגרים בכדי להגיד דברים כאלו.

נ.ב
    מליקסון? הוא שיחק בכלל? חוץ מדקה אחת אני לא ראיתי אותו במשחק. מוזר.

8. yedidel Member

ירד נמוך הדיון פה.

רנגלוב אחלה שחקן, בכלל הזרים של מכבי (וזה מה שקורה שמביאים זרים בכסף ולא בכמות) מאוד מרשימים.

מליקסון שיחק ושיחק טוב מאוד (אפשר לשאול את קלימי סבן), אבל כרגיל ההצטרפות היתה כל כך איטית שלא משנה כמה עבודה הוא יעשה אין לו למי למסור בסוף.

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מצבים? ב"ש בכלל יצרה מצב מסוכן אחד בכל המשחק פרט לרוחב של מליקסון בדקה האחרונה, רק חצאי מצבים במקרה הטוב.
    ויש חלוץ נוסף בסגל של ב"ש קוראים לו ברננדו, זה שהוא יצא פלופ זאת אשמה של קלינגר וזה שב"ש עולה למשחק כזה עם שחקן אלמוני כמו היוסי תורג'מן הזה בהרכב זאת אשמה של קלינגר, ואיך בסגל של קבוצה עם לא מעט אמצעים כספיים יש רק 2 חלוצים שאחד מהם התגלה כאכזבה וישוחרר, עוד אשמה של קלינגר.

מכבי לא קבוצה מחוברת אבל עדיין מקום 3 עם פער סביר מהמקום הראשון.
    לגבי המשפט השני, מה אנחנו במשחק הכאילו? אז מה היה קורה אם יצחקי היה כשיר ומסי ורונאלדו היו בהרכב של מכבי, לא שווה התייחסות אפילו.

אני דווקא ראיתי את מליקסון עושה יותר הגנה מהתקפה, וגם אם עשה מסבן בדיחה לכמה מצבים מסוכנים זה גרם?
    מהצד שלך תשאל למה רוב המצבים הגיעו דרך אבי יחיאל שהיה גרוע יותר מקלמי סבן.
    ואתה יורד על ראנגלוב שדווקא היה אתמול מסוכן כאשר יש לך בקבוצה את דוד רביבו שחוץ מכדורים נייחים לא עושה כמעט כלום ותופס את הצד אחרי 50 דקות.

10. Number 8 Member

אוהדי באר שבע מצחיקים אותי, ובעיקר ניר קלינגר. "מכבי לא מפחידה ולא כל כך טובה..." אנחנו הבקענו מרחוק כי אתם עשיתם את האימ-אימא של הבונקר, הגענו להמון הזדמנויות, בעטנו לא מעט ורק אוהד כהן הציל אתכם מכמה כדורים ברשת, בעוד שההזדמנות היחידה הטובה שלכם הגיעה בפאקינג דקה 93 אז תפסיקו לבלבל את השכל ולבכות. ניר קליגר הכי מצחיק אותי והכי חי בסרט שאמר שתיקו היה מוצדק... תחזור לישון על האף ותתעסק בקבוצה שלך שעשתה בונקר בבית.

שיחקנו טוב מאוד, הגענו להרבה הזדמנויות וכאמור אוהד כהן מנע מאיתנו יתרון מוצדק אבל סוף סוף למדנו לשחק מול קבוצות שמתסגרות מולנו, ואם צריך לבעוט מרחוק ולא לנסות פס ועוד פס אז גם את זה צריך לדעת לעשות והיום סידיבה עשה את זה פשוט מושלם.
    ניצחון חשוב מאוד בורסמיל, אני חששתי מעט מבאר שבע אבל מסתבר שהיא ממש לא קבוצה כזו טובה אם היא עושה בונקר בבית... 3 נקודות, ציצמנו את הפער מחיפה ומחזור הבא אנחנו בקריית אליעזר. יאללה מכבי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/10
  11. Don Joan Roman Member

ואם תשחקו נגד מכבי חיפה באותה צורה כמו ששיחקתם נגד ב"ש ועם ההחמצות המטורפות האלה התוצאה תהיה זהה רק לצד הירוק.
    אם מכבי לא תתעורר והחלוצים שלה לא יתחילו לספק את הסחורה לא רק נגד הפועל רמת גן היא תהיה בבעיה.

12. Number 8 Member

מכבי חיפה לא תשחק סגור כך שיהיה משחק שונה.
    אני גם מקווה שמכבי לא תשחק סגור כי תוצאת תיקו בקריית אליעזר די קורצת אבל אנחנו בהחלט יכולים לנצח שם.