סוגרים סיבוב בליגת העל: עירוני ק"ש כובשת את הפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏8/12/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, כבר לפני מספר שנים היו צריכים לעשות משהו בנידון כשזרקו סוג של איזה רימון לרגליו של שמעון גרשון. אני לא הולך להאשים פה אף אחד, אבל זכור לי ארוע שכזה. העונה ראינו מקרה חמור ביותר בבאר שבע ועכשיו המקרה הזה בחיפה.

לא יודע, הפעם נראה לי שמכבי חיפה תוענש ובצורה קשה. ממה שכבר קראתי הקבוצה הולכת לעמוד בצדק לדין, אבל מה קרה בבאר שבע? האם הקבוצה בכלל הוענשה?

שוב אני אומר, הגיע הזמן שבכנסת יתעוררו ויתחילו להזיז את התחת. פעם זה ייגמר באסון ושאף אחד לא יגיד שזה לא יכול לקרות בקבוצתו! (בטח לקבוצות עם הרבה אוהדים אותו אסון יכול פעם לקרות)

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/11
  2. Don Joan Roman Member

היה משחק בבלומפילד הפועל נגד בית"ר, וזרקו רימון הלם לתוך המגרש מתוך מטרה ברורהנ לפגוע בשמעון גרשון אבל הרימון התפוצץ קרוב יותר לאבוקסיס.
    אחריי המשחק אבוקסיס התראיין לטלויזיה והוציא משפט עלוב "זה אוהדי הפועל זרקו אז לא נורא".

ואני מסכים איתך במאת האחוזים.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אנחנו הוענשנו במשחק רדיוס ואתם צריכים לקבל עונש הרבה יותר כבד אבל אני בספק אם זה יקרה.

4. alexshw Member

שי, שחר איש עסקים. השיקולים שלו מובנים. העונה מבחינתו גמורה. מבחינתו עדיף שהמאמן כבר ישרף עד סוף העונה סופית ושיעלו כמה חבר'ה צעירים מהנוער וכמה כלומניקים גדולים ישוחררו.

לכן הפנייה לאלישע.

ערן לוי, לאלישע אין שום סיכוי כי אין כלים ואין מעמד וסמכות לשנות משהו. הוא איבד את הקבוצה. זו נקודת אל חזור לדעתי.

אני מכיר את הקבוצה הזו טוב. זה בול עונת 06/7. שלא יספרו סיפורים כל שבוע.

נווה, נראה לי השחקנים ואלישע ידרשו שיענישו אותם בכמה משחקי בית ללא קהל.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

יכול להיות שמכבי חיפה יראו בבית הדין תמונה של אוהד הפועל חיפה זורק את מוט הברזל?

6. אבו Member

מכבי שלום מכבי שלום איך זה לראות דרבי אדום?!?!?! חיפה אדומה! ישששששששששש! :aaa021:

פרט לניצחון בגביע, 10 שנים לא ראיתי ניצחון בדרבי, והייתי ביציע באותו משחק לפני 10 שנים. לא ייאמן...יששששששששש

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו, אתה באמת רוצה שאני הולך לצחוק עליך? אני אוהד מכבי חיפה, אבל אנא קצת שמרו על הכבוד שלכם. אני מבין את השמחה שלכם, אבל אחרי 10 שנים אתה רוצה שאני הולך לקלל או משהו? במצב שנוצר קח את הניצחון הזה ומצדי גם את הגומלין. אני משוכנע שאנחנו בשנים הקרובות נשמח קצת יותר מהמחנה האדום בכרמל. אתם חוגגים כאלו הרסתם לנו את האליפות או משהו שכזה...

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מכבי פ"ת כל כך רצו לחנוך ראשונים את איצטדיון ראש הזהב על שם נחום סטלמך
    עזבו את זה שהם קיבלו רביעייה, זה רק תוספת.

את השער הראשון באיצטדיון בישל שגיב כהן, שחקן בית אהוב של הפועל פ"ת
    אותו שער ראשון באיצטדיון ראש הזהב ע"ש נחום סטלמך נכבש בנגיחה
    את השער השני כובש שחקן הפועל פ"ת בעונה שעברה גיא דיין ומקדיש אותו לאוהדי הפועל פ"ת ומודיע ברבים מה דעתו על שם האיצטדיון.

איך שר דודו אהרון? " הכל זה מלמעלה "

9. Don Joan Roman Member

תן לו לחגוג, סה"כ דרבי אחריי 10 שנים, 10 שנים הוא אוגר בתוכו תסכול אדיר, עד שזה מתפרץ, עזוב אותו.

10. Fanatic Member

איך אפשר להיות מרוצים? אני מבין שלא ראית את המשחק.
    ברור שלא הברקנו יותר מידי, אבל היינו הרבה יותר טובים מנתניה שלא הגיעו ליותר מידי מצבים מול השער. לא ניצחנו רק בגלל ההחלטות הטיפשיות של עטר ועם עוד קצת מזל גם היינו מנצחים.

מילה על טדי המשופץ- פשוט מדהים. ישבתי במזרחי למטה, והתחושה היא שהאיצטדיון קטן ואינטימי יותר, מה שהופך אותו להרבה יותר ביתי וקשה ליריבות. רק חסר עוד יציע וזה המגרש הכי ראוי לארח משחקי נבחרת.

11. אבו Member

שי, אליפות אחת כבר הרסנו לפני שנתיים. פה לא אליפות, אבל ניצחון סוף סוף בדרבי! היום זה היום שלנו לחגוג והעתיד לא רלוונטי, חיפה אדומה!

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני שנתיים בני יהודה גם הרסה לנו...בסופו של דבר מי שאנחנו יותר מאשימים מכולם הוא האדון הלוזון שהתחיל עם ה'ספורטיביות' שלו. לדעתי אוהדי מכבי חיפה הרבה יותר מאשימים את לוזון באיבוד האליפות מאשר אותו משחק נגדכם שלא ניצחנו. אני לחלוטין מבין את השמחה שלך, אבל אל תחשובו במחנה האדום בעיר שאתם הפכתם להיות לסיוט שלנו. בעונה שכזאת אני אפילו מוכן לתת לכם את הגומלין כדי שבשנים הבאות שוב תראו את הגב הירוק שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

13. LIVERPOOL87 Member

העתיד ממש לא מעניין אף אחד כרגע, תן להנות מהרגע המדהים הזה שעשר שנים כולנו מחכים לו.
    מה שחשוב הוא שניצחנו דרבי ולא הרסנו לכם סיכוי כזה או אחר לאליפות, זה רק אמצע העונה.

14. אורי אדום בנשמה Member

שבוע טוב!
    המשחק היום הוא ההוכחה הכי טובה שהסגל הנוכחי הרבה פחות חלש משחשבנו ושהבעייה העיקרית שלנו היתה ביטחון. אני גם לא מתרגש מהכמות שהגיעה היום לראשון (1,500-1,700 ע"פ הדיווחים), למשחק כזה קריטי היו חייבים להגיע לפחות 2,500.

בהנחה די סבירה שבית"ר לא מנצחת מחר בבלומפילד את בני יהודה, בשבת יש הזדמנות פז לגרור אותה חזק לקלחת התחתית..

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע עד כמה חלשה חשבתם שאתם, אבל צריך לשים דברים בפורפורציות הנכונות. זה לא שניצחתם את קרית שמונה או הפועל תל אביב בבלומפילד, בסך הכל ניצחתם את ראשון לציון שהיא קבוצה עם אחד מהסגלים היותר חלשים בליגה, ונראה שככל שמתקדמת העונה היא בדרך הבטוחה לליגה הלאומית. אתם לא הקבוצה עם סגל השחקנים ההכי גרוע בליגה, בזה אני מסכים, וכן אין ספק שהיה חסר הביטחון הזה לשחקנים, אבל עדיין גיא לוי חייב לחזק את הקבוצה הזאת בינואר, בטח לאור העובדה שהפועל חיפה שהייתה ניראית מתה לגמרי, חוזרת אט אט לחיים.