סוגרים סיבוב, פותחים סיבוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏27/2/07.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל לדון ברמה של ליגת העל, יש אשכול נפרד.
    מבחינת קבוצתי, מכבי נתניה, ההגרלה הזו היא טובה מאוד. לקבל את שתי התל אביביות על תחילת הסיבוב, זה הדבר שהכי קיויתי לו. אם עוברים את המשחקים האלה כמו שצריך (וזה אומר לנצח בשניהם), אז מכבי נתניה עוד יכולה לגנוב משהו לבית"ר ירושלים.
    לטעמי, שום דבר עוד לא סגור. לא זהות האלופה, לא זהות היורדות ולא זהות הקבוצות שיגיעו לאירופה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין ספק שהקבוצה הכי מרוויחה מההגרלה זאת מכבי ת"א כמו שחלקכם כבר ציינתם, 8 משחקים בבלומפילד, 3 בחוץ נגד אשדוד, מכבי פ"ת והכח. מה הצהובים צריכים יותר מזה? 2 הדרבים של מכבי הם כביכול משחקי חוץ וזה כמובן מה שנותן את היתרון למכבי מה היא הייתה צריכה יותר...? הגרלה חלומית מבחינת הצהובים.

סוף סוף בהתאחדות קיבלו שכל ויש לנו במחזורי הסיום משחקים בין קבוצות הצמרת, בתקווה שהטבלה תהיה צמודה גם במחזור ה-30 מצפה לנו סיום עונה מרתק.
    קשה להנות מהכביכול מתח בגלל הרמה הירודה, אבל אני בטוח שאם נגיע למחזורי הסיום כאשר בית"ר נמצאת ראש בראש עם לפחות תל אביבית אחת, הרמה הירודה תשכח קצת.

אין רמה- לפחות שיהיה מתח עד הסיום. בית"ר לא ראויה לקחת אליפות בינתיים, נקווה בשביל גאידמק שבסיבוב השלישי בית"ר תוכיח אחרת, קשה להאמין איך עם סגל כזה בית"ר נראית כל כך כל כך עלוב.

3. M_T_A Member

דרבי במחזור האחרון זה דבר שלא ראינו הרבה זמן.. במצבים מסוימים זה יכול להיות משחק על האליפות, שזה דבר חסר תקדים בליגה שלנו. יהיה מעניין

4. Number 8 Member

אפשר להגיד שמכבי ת"א קיבלה את ההגרלה הכי נוחה.
    מארחים את מכבי חיפה בעוד שלושה מחזורים, ואת בית"ר ירושלים מחזור לפני הסיום, משחק שיכול להיות משחק אליפות. במחזור האחרון מתארחים אצל הפועל בדרבי אבל בעיקרון זה משחק בית, אותה חלוקה של אוהדים, גם במשחק נגד בני יהודה. מכבי מתארחת באשדוד, אורווה ובוינטר.

נקווה לטוב.

5. ReL Member

סיבוב חלש ומאכזב היה הסיבוב השני . בואו נקווה שהסיבוב האחרון יהיה ברמה ומותח עד הסוף , בסך הכל ההגרלה מצויינת לליגה כשבסוף יתקיימו משחקי עונה .

כאוהד נתניה , אישית אני לא חושב שההגרלה טובה או רעה , אנחנו רק מארחים את הפועל ומתארחים אצל בית"ר חיפה ומכבי ת"א ככה שזה לא משהו . אבל לא מעניינת אותי ההגרלה , בכל משחק צריך לנצח .

6. burning soil Member

תארו לכם מה זה דרבי על אליפות במחזור הסיום.. המלך פורש ומביא לנו דאבל :aaa031:

מוות לצבא..

אךך איזה מרגש זה יכול להיות.

לוח משחקים מצוין למכבי, זה לא אומר לדעתי הרבה כי זה סיבוב שהכל יכול לקרות בו, והיכולת
    של הקבוצות היא שתשפיע בסופו של דבר. זה מוסיף שמארחים את חיפה ואת בית"ר.
    בפתיחת הסיבוב מארחים את הפועל פתח תקווה ונתניה במשחקים שחובה לנצח בהם.

מכבי או מוות
    ולוני הביתה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

7. הרצליה Member

סיכום הסיבוב שלי על הקבוצה שלי:
    המצטיין:דייהו דיוויס-אחרי סיבוב ראשון של הסתגלות לליגת העל,הגרזן חזר ובגדול עומד במרכז ומגרף את כל מי שבדרך לא משנה איך אם זה חאבייר דירסאו או דרק בוטאנג.

בנוסף עליו ראוי לציין את פטי יא-יא יבלאנקה שגם הוא אחרי סיבוב ראשון בינוני,ייצב את כל הקו האחורי של הגנת מכבי הרצליה ולמרות שמכבי הרצליה ספגה יותר מכל קבוצה אחרת בליגה,פטי הוא אחד הבלמים הטובים בליגת העל שגם במאזנו שלושה שערים.

גם עומר בוקסנבוים תורם רבות רבות למשחק של הרצליה ואם השניים הקודמים תורמים בעיקר להגנה המוציא לפועל מבחנה התקפה זה עומר בוקסנבוים.

המאכזב:כפיר אדרי וחי בן-לולו.
    אדרי בסיבוב מעט טוב יותר מהראשון אבל גם הפעם שחקן מוביל שצריך לסחוב את הקבוצה קדימה,לא עושה את זה ונעלם למשך דקות רבות מאוד,בקושי מעורב ומראה חוסר אכפתיות מוחלט(להוציא את המשחק מול הפועל תל אביב שהיה כנראה המשחק הטוב ביותר שלו מזה 5 שנים).

חי בן לולו שהרגיל אותנו רק לטוב בשנתיים האחרונות הוחזר ע"י פרדי דוד מהבוידאם אחרי שראובן עטר לא ספר אותו,ובן לולו היה חלש בכל המשחקים בהם שותף,לא הגנה ולא התקפה, כלום!

ההפתעה:איך אפשר שלא, מהארן ראדי שהכעיס אותי כל כך הרבה פעמים בעונה שעברה,השתנה לחלוטין וכיום הוא אחד השחקנים המשמעותיים בקבוצה והיחיד שפתח 22 פעמים בהרכב.
    הייתי רוצה ממנו קצת יציבות כי מאז המשחק בחיפה הוא נעלם לחלוטין.

ולסיום פרדי דוד:עשה כל מה שאפשר בשנתיים הקודמת,גמר גביע+עלייה לליגת העל איך אפשר היה שלא לשמוח שהוא חוזר.
    אבל בזמן האחרון גם הוא מתחיל להרגיז עם ההתעקשות הכל כך מיותרת על שלומי טולדו, חלוץ שמתאים במקרה הטובה לליגה ב' דרום ב' פותח ב-11 מתוך ה-15 משחקים של פרדי כמאמן, די! כמה אפשר????
    יוחאי אהרוני שיושב כבר חודשיים ביציע לא נופל ממנו,בטח שלא עדן בן בסט ואיגור מוסטרליץ'.

ציונים:
    סקוט היגינס 5
    איתן עזריה 6
    חי בן לולו 4
    ארז אליאב 6
    חיים מלכה 5.5
    שי מימון 4.5
    פטי יא-יא 7.5
    אייל טרטצקי 4
    מהארן ראדי 6.5
    עומר בוקסנבוים 7
    דייהו דיוויס 8
    כפיר אדרי 3.5
    שלומי טולדו 2.5
    יאניק קאמנן 5.5

8. Dimitar Berbatov Member

אני גם המשיך בקו של עמית, סיכום הסיבוב של בית"ר:

המצטיין: טוטו תמוז. טוטו הוא ללא ספק החלוץ הטוב בליגה, יש לו נתונים של חלוץ גדול, משחק ראש טוב, בעיטה מצוינת, מהירות ועם קצת טכניקה הוא באמת אחד הגדולים. רק שימשיך ככה, ולחשוב שהשחקן אולי הכי טוב בליגה לא משחק בנבחרת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אני רוצה גם לציין את בנאדו, למרות שלא פתח במשחקים האחרונים מדובר בבלם מצוין, משחק ראש טוב, חזק, שקט, יציב ועם הרבה ניסיון, איזה טעות עשה יענקל'ה שחר.

גם דרק בואטנג היה אחד השחקנים הטובים שלנוהתלבטתי המון בינו לבין טוטו תמוז, בכל זאת ניתן לתמוז. עושה הכל על המגרש, הורס התקפות, מתקל, בונה התקפות, פיזי, משחק ראש לו רע בכלל. מה שמעיב על הסיבוב המצוין של בואטנג אלה הקריזות שלו, יותר מדי אדומים מיותרים, עבירות טיפשיות, חבל, אבל עדיין שחקן הסיבוב שלי.

המאכזב: יש כל-כך הרבה שאני לא יודע במי לבחור. נתחיל בשוונק, נכון הוא שיחק רק 5 משחקים וצריך לתת לו צ'אנס, אבל על חלוץ גדול רואים שהוא חלוץ גדול ואנחנו, לא ראינו שום דבר מסגן מלך השערים בליגה הברזילאית. לא כל שחקן שהוא ברזילאי והוא סגן מלך השערים הוא שחקן כדורגל טוב, לתשומת לבך יוסי מזרחי.

אני רוצה לציין גם את מירוסביץ', למרות הגולים היפים בחצי השני של הסיבוב הוא היה חלש מאוד, סתם עמד על המגרש ולא עשה כלום. חייבים להעיף אותו הביתה!

עוד מישהו שאני רוצה לציין, מיכאל זנדברג. זנדברג שחקן מצוין ללא ספק, יש לו הכל, מהירות, הרמה טובה, בעיטה מצוינת, פיזיות אבל בזמן האחרון לא הולך לו. בועט יותר מדי כדורים סתם, כל כדור שמגיע הוא בועט וזה כבר גובל בחוצפה. חבל דווקא מכזה שחקן ציפיתי ליותר, אבל אי אפשר לקחת לו את הסיבוב הראשון וגם כמה משחקים לא רעים בסיבוב השני.

ההפתעה: רוני גפני. הבנאדם התחיל גרוע מאוד, סיבוב ראשון קטסטרופלי, אם הרבה מאוד שטויות שבגללם גם אמסלם עלה במקומו. גפני בזמן האחרון מתחיל להראות סימנים של אותו שחקן מבני יהודה, פתאום הוא מצטרף יותר להתקפה, עושה עבודה הגנתית טובה והוא במגמת שיפור, שימשיך ככה!

ולקטגוריה הזאת אני רוצה לצרף גם את יוסי מזרחי. כמו שכבר אמרתי הרבה פעמים לדעתי הוא מאמן טוב אפילו טוב מאוד, אבל בנתיים הוא מאוד מאכזב. ממשיך לשחק באותו מערך הגנתי עם 2 קשרים אחורים, נותן קרדיט לשחקנים שלא מגיע להם ומציב שחקנים לא בעמדות המקוריות שלהם.
    נמאס כבר מיוסי, פשוט נמאס שינפח בבית!

9. burning soil Member

סיבוב חלש מאוד של הקבוצה שלי, 4 נצחונות בלבד על מכבי פ"ת, הכח ר"ג, מכבי הרצליה, והפועל פ"ת.
    סיבוב שכלל 4 תוצאות תיקו רצופות - בית"ר, אשדוד, כפ"ס, ונתניה. כולל תיקו גם בדרבי ומול מכבי חיפה.
    סיבוב גרוע מאוד של ההתקפה - ללא מילאן מרדקוביץ' ועם משה ביטון המחמיצן ועומר פרץ שהוא לא חלוץ.
    סיום הסיבוב משאיר טעם טוב בעקבות רצף נאה של 3 נצחונות בארבעה משחקים, הרצף הכללי נמשך -
    17 משחקים ללא הפסד שהניבו עד עתה מקום שלישי וסדר משחקים נוח.
    ואפשר להוסיף גם את החזרה של אבי נמני, כבר אמרתי שאם נמני בא בכושר
    טוב לסיבוב 3, כמו שהיה בעונת 03\02 אז השמיים הם הגבול.

המצטיין של הסיבוב: לא היה מישהו מאוד טוב. יוסי שבחון היה הרבה יותר דומיננטי, כבש שני שערים
    ומתחיל להראות קצת מהיכולת שלו. בכל זאת אני אבחר בג'ובאני רוסו, שלמרות שאני ממש לא אוהב אותו,
    יש לו תרומה חשובה לקבוצה ע"י כך שכבש שלושה שערים, שניים מהם שערי נצחונות. רוסו גם נראה
    קצת פחות עגלה בסיבוב הזה, יותר תנועה, פחות כבדות, אבל זה עדיין לא רוסו ששווה למכבי כל כך
    הרבה כסף בשנתיים, זה שלא מזכיר בכלום את הרוסו של נבחרת קרואטיה ומכבי חיפה.
    וכמובן רק מילים טובות לקאלה, אולי בכלל הוא אמור להיות המצטיין של הסיבוב. שוער מעולה, מנהיג,
    עושה את מה שצריך ושומר לנו על השער. נתן כמה משחקים מעולים שבלעדיו מכבי לא היתה משיגה
    את הנקודות. כל הכבוד, להחתים לעוד כמה עונות.

המאכזב: על גבול המעצבן, המכעיס, והמתסכל - משה ביטון. התחיל את הסיבוב על הספסל, היה זוועה,
    וכמעט נזרק ממכבי בגלל הבילויים. פתח מול אשדוד בחוץ בהרכב, אבל החמיץ ברשלנות מול השוער,
    המשיך וניסה גם בדרבי ובשאר המשחקים, והשיא מבחינתי היה אי ניצול ההחלקה של מגרלשוילי בקרית
    אליעזר. 2 שערי ליגה בלבד יש למשה ביטון, חלוץ שהיה צריך לספק הרבה יותר, ספק אם אפשר להחשיב
    את משה ביטון כווינר.

ההפתעה: אפשר לשים בקטגוריה גם את יוסי שבחון. אחרי סיבוב ראשון וחלש, התבלט בשני.

לגבי המאמן, אם אלי כהן היה מעיז יותר במשחק או שניים, היה אפשר להשיג יותר. מול נתניה של גוטמן
    היינו צריכים להשיג ניצחון, גם את בני יהודה יכולנו לנצח. מצד שני היה יותר סיכוי לספוג מול מכבי חיפה
    או הבועל.. בשורה התחתונה - הכל פתוח ככל הנראה לקראת הסיבוב השלישי, זה סיבוב שאסור להפסיד
    בו ע"מ לפחות להגיע לאירופה.

להתראות בשבת, בבבלומפילד.
    ויאללה מכבי מלחמה, כל הליגה על הז*ן !

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/07
  10. El Angel de Madrid Member

סיכום הסיבוב של קבוצתי, מועדון ספורט אשדוד:

המצטיין: שי הולצמן. שחקן כל כך יעיל, שעושה את העבודה גם העונה. 6 שערים, 2 בישולים שזה גם משהו בסיבוב אחד. בסה"כ יש לו 10 שערים ו-5 בישולים, ולדעתי הוא השחקן הטוב ביותר בליגת העל מבחינה סטטיסטית. זכה כבר 3 פעמים בתואר מלך השערים, והוא רוצה לעשות זאת גם העונה.

עוד ראוי לשבח הם עידן שריקי, שאחרי סיבוב ראשון מטורף של 6 שערים, נרגע מעט וכבש שלושה שערים.
    והשחקן שאותי הכי הפתיע, היה יניב עזרן. עוד לא בן 24, וכבר משחק כמו שחקן ותיק בן 30 ויותר. עם 5 שערים ו-2 בישולים בסיבוב השלישי, הוא פורח.
    כמובן שגם דוד רביבו, סמי אג'יי ודאודה דיוף היו טובים, אך עם כל הכבוד שלי אליהם: לאשדוד יש שלישיית חוד מנצחת.

המאכזב: ז'אן ז'אק גוסו. כולם ציפו לעושה משחק איכותי שיבקיע הרבה שערים וגם יבשל הרבה, אך זה לא היה קרוב לקרות. הוא פתח בכל 8 המשחקים בהם שיחק, והסטטיסטיקה שלו עומדת על בישול אחד בלבד. לא שערים ולא בטיח. שילמנו עליו יחסית הרבה, וזו הייתה טעות גמורה. חבל, צריכים להעיף אותו.

כריסטיאן גונזאלס גם איכזב. עליו אין לי ממש להוסיף, מלבד: חרא שחקן שאין לי מושג מה הוא עושה אצלנו בקבוצה!

ההפתעה: בוודאי שיניב עזרן. אני מניח שאין צורך להוסיף עליו, מאחר שבשביל לדעת, פשוט תצטרכו לעלות למעלה. מלבדו, גם שריקי הרשים והפתיע, אך גם עליו כבר דיברתי.

ולגבי אלון חזן: מאמן מצויין, שבמשחקים הראשונים שלו כמאמן היה מעולה, ואף איים עם הקבוצה על בית"ר ירושלים. בזמן האחרון הקבוצה לא מרשימה, ורק במחזור הקודם השגנו ניצחון, שקטע רצף של 7 משחקים עם תיקו/הפסד. מי זה יוסי מזרחי, מי?! בראבו לחזן, שבלי קשר גם היה טוב במשחק של חיפה בותיקים אתמול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

ציונים אני לא אתן, אין לי ממש זמן, אבל הנה דבריי על ההגרלה שקיבלנו לסיבוב השלישי:
    סבירה, כי מצד אחד אנחנו מארחים קבוצות מצויינות כמו בית"ר ירושלים, מכבי ת"א ומכבי חיפה, אך מנגד אנחנו גם נצא למשחקי חוץ סופר קשים נגד הפועל ת"א, מכבי נתניה ומכבי פ"ת.

ודרך אגב, אני חדש פה, וזוהי ההודעה הראשונה שלי. אני מקווה להנות, והתרשמתי מאד מהפורום הזה :aaarse:

11. Dimitar Berbatov Member

כבר טוב שיש אוהד אשדוד ראשון בפורום http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

ולדעתי ממהרים לשפט את גוסו גוסו, הוא הגיע לאשדוד בתקופה לא טובה. רואים שהוא שחקן מצוין ושיש לו יכולות טכניות מצוינות, צריך לתת לו זמן. אני מאמין שהוא יראה לכולנו למה כל-כך רבו עליו, אבל בנתיים אין ספק שהוא מאכזב.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת עזרן בשביל לא הפתעה,לפני שהוא עזב לפאלרמיני כבר ידעתי שהוא שחקן מצויין,הייתה לי ההפתעה
    שהוא לא הצליח שם אצל קלינגר.
    דווקא שריקי לדעתי עשה הפתעה גדולה העונה.
    בכל מקרה ברוך הבא,טוב מאוד שיש אוהד גם של אשדוד בפורום.

13. Fabio Cannavaro Member

גם בשבילי הוא לא הפתעה, תמיד ידעתי שהוא שחקן מצויין. שריקי באמת הפתיע. משחקן אלמוני הוא הפך לאחד החלוצים המרשימים בליגה, וזאת בעיקר בזכות אלון חזן הנהדר, שלטעמי רמת האימון שלו מתקדמת וטובה יותר מזו של יוסי מזרחי.

14. Don Joan Roman Member

מזרחי בנה את הקבוצה הזאת, מזרחי גידל את השחקנים האלה, אלון חזן בא לקבוצה מוכנה ומה שהוא הביא לה זה את השקט הנפשי שלו, מה שנותן לעזרן, שריקי והולצמן את הביטחון לשחק כמו שהם משחקים וזה מה שהביא אותם בתום הסיבוב הראשון למצב שהם מתמודדים בצמרת הגבוהה.

15. איגור .פ. Member

אני חושב שההגרלה של חיפה מאוד מאוד קשה ,אם חיפה לא תגיע לאירופה זה יהיה בגלל החודש וחצי הקרובים.

לגבי האלופה אני כבר מלפני חודשיים בטוח מי האלופה,הדבר היחיד שיש לי להגיד שהאליפות הזאת של בית"ר די משעממת ,כשחיפה לקחה אליפות היא הציגה יכולת שמתאימה לאלופה.

לגבי היורדות לצערי הרב הפועל פ"ת תרד ליגה ,והיורדת השניה תהיה הרצליה ,תחושת הבטן אומרת שהכח תנצל.