סוון-גוראן אריקסון, הייתם משאירים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Obafemi, ‏25/1/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברזיל לא פיטרה את סקולארי, הוא עזב לבד כמו שהרבה עושים אחרי זכייה במונדיאל.

אנגליה לא צריכה ריענון, היא פשוט צריכה מאמן שהוא לא אריקסון.

2. NewcastleFan Member

1.Momi Zaafran

3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעדיף את הידינק מעל סקולארי. אם מוריניו לא היה יודע לבנות קבוצות שפועלות כמו מכונות הייתי מעדיף את הידינק גם עליו.
    הידינק פשוט גאון ומה שהכי יפה בקבוצות שלו שהן משחקות פשוט יפה. זו עשוייה גם להיות ההזדמנות של הנבחרת לעזוב את ה-4-4-2 המסורתי שתמיד מדברים על לעזוב אותו אבל נשאר קבוע במקומו.

4. city Member

הידינק גם יודע להעמיד את הקבוצה שלו בצורה הנכונה והוא מביא תוצאות תוך זמן קצר. בנבחרת האוסטרלית הוא חתם פחות מחודשיים לפני צמד המשחקים מול אורוגוואי ועדיין העמיד אותם כמו שצריך והעלה אותם למונדיאל.
    אם כבר מפטרים את אריקסון לפני המונדיאל, הידינק הוא האיש שצריך להחליף אותו.

5. thomas_f Member

אף אחד לא יפטר אותו הוא ישאר במונדיאל ויפסיד כמו שכולם יודעים ככה הוא יסבול יותר
    וככה אני שמח מאוד!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/2/06
  6. ManUtd Fan Member

במילים פשוטות - אריקסון צריך לעוף מאנגליה לאחר המונדיאל. אמרו פה כבר כי אי אפשר לפטר אותו כמה חודשים לפני המונדיאל, כי זה יהרוס להם הכל, ככה שהם עשו בשכל שהם מוחרים אותו לאחר-מכן. סביר להניח כי חוס הידניק יהיה המחליף שלו, אבל עדיין העניין עוד לא סגור. בכל מקרה, אריקסון הוא בן אדם עלוב, בוגד והולך אחרי הכסף.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כמו שכבר אמרו פה הרוב, אריקסון עשה את שלו (זה הקטע האמת, שהוא לא עשה יותר מדי) והוא חייב לעוף. אבל אי אפשר כאמור להעיף אותו כרגע במיוחד שאין מאמנים פנויים כרגע בשטח.
    אחרי המונדיאל הידינק יהיה פנוי והוא המאמן הטוב ביותר שיכול לאמן את אנגליה. הידינק הוא גאון כדורגל, אחד המאמנים הטובים בעולם (מבחינתי הוא ה- 3 אחרי מוריניו וקאפלו). הוא פשוט תותח מה שהוא מצליח לעשות עם הקבוצות/נבחרות שלו זה מדהים.

ב-98 הוא אימן את הולנד ששיחקה פנטסטי ועפה רק בפנדלים בחצי גמר נגד ברזיל, ב-2002 אי אפשר לשכוח עד לא הוא הביא את דרום קוריאה שהפתיעה את כל העולם, אחר כך הוא בא לפ.ס.וו וכולנו ראינו בליגת האלופות איזו קבוצה נהדרת הוא בנה שם למרות עזיבה של שחקנים משמעותיים כמו רובן, קזמן ואחר כך ואן בומל. ועכשיו הוא באוסטרליה והוא כמובן הצליח אחרי הרבה נסיונות קודמים של האוסטרלים לעלות סוף סוף למונדיאל.

להידינק יש קבלות, יש לו את כל היכולת בעולם לקחת עם הסגל הנוכחי של אנגליה את היורו ב-2008 וגם את המונדיאל ב-2010. מוריניו לא יעזוב את צ'לסי, ואת האמת אני מעדיף את הידינק על קאפלו.

אז לשאלת הכותרת בדיון, בשנייה הראשונה אחרי המונדיאל לבעוט באריקסון. מה שבכל מקרה יקרה.