סוף סוף, באיחור של שבועיים, זה הגיע!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏8/9/11.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

מחצית פשוט נהדרת, במיוחד בשל האווירה המחשמלת במנוצי. תענוג לפתוח עונה בכזה איצטדיון ביתי. ההגנה של נאפולי נראית מזעזע והיא נופלת בנבדלים פעם אחר פעם. נאפולי עדיין יושנת ולא התעוררה מפגרת הקיץ, כשהיא פשוט לא מצליחה להחזיק בכלל כדור, כשלמעט הגול היא לא הגיעה לשום הזדמנות (למעט ההחמצה המזעזעת של לאבצי), כשמנגד צ'זנה נראית פשוט נראית נהדר. האמשיק חייב להיכנס פנימה.

יותם אמר זאת לפני, אבל קאנדרבה פשוט שחקן אדיר. שחקן שמוסיף מימד נוסף של מהירות וטכניקה אצל סוסוני הים. עד היום אני מצטער שלא רכשנו אותו. בסופו של דבר הוא יגמור בתור אחד מאותם שנחשבו לשחקנים טובים אך כאלו שלא פרצו בסופו של דבר (כשביובנטוס הוא הרשים אותי מדי משחק). יופי של מחצית. ללא ספק הוא שווה קבוצה בכירה.

גם מוטו נראה טוב ואם הוא היה קצת יותר חד צ'זנה הייתה יורדת ביתרון. אפשר גם לציין לטובה את אדר שלמעט הבישול הפנטסטי (שהתחיל עם הרומני), עשה מספר מהלכים טובים.

נב: המשטח הסינטטי נראה נהדר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/11
  2. Muurad Member

פאנדב http://www.xtratime.org/forum/images/smilies/facepalm.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/11
  3. Chievo Member

ראיתי תקציר עם איכות נמוכה, זה היה הוא שהחמיץ מול שער ריק?

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

קאנדרבה מעצבן בחוסר היכולת שלו לקחת את האיכויות שלו קדימה ולהעלות את רמת המשחק שלו לשלב הבא. הטכניקה שלו עילאית ומעטים הדברים שאני אוהב בכדורגל יותר מאשר לראות שחקן שנשלחת אליו מסירה על 60 מטר והוא פשוט קוטף אותה ברכות מהאוויר ומניח את הכדור על הדשא. יש לו את הטאץ' הזה שמזכיר שחקנים כמו זידאן וטוטי, אבל הוא לא עושה עם זה מספיק. נכון להיום הוא בקושי נראה כמו שחקן שמסוגל להוביל קבוצת מרכז טבלה, אבל אני עדיין מקווה שיום אחד הוא יהפוך לשחקן איכותי באמת.

6. Joel Gion Member

Juventus (4-2-4)
    Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, De Ceglie; Pepe, Pirlo, Marchisio, Giaccherini; Matri, Del Piero

Parma (4-4-2)
    Mirante; Zaccardo, Paletta, Lucarelli, Rubin; Valiani, Morrone, Galloppa, Modesto; Giovinco, Pellè.

כבר כמה ימים שאני רואה בחלומות את ג'ובינקו בדמות השטן שהורס לנו את הפרמיירה בבית החדש. מקווה שלשם שינוי התסריט הקלאסי של האקס שדופק אותנו (וממש נהנה מזה) לא ייצא לפועל היום. פורצה יובה!

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק זר אחד בכל קבוצה. 2 זרים ו-20 איטלקים על המגרש - באיזו שנה אנחנו?

8. אלי מתחן Member

אני מאוד נהנה לראות את פירלו זז טיפה קדימה ומקבל עליו יותר אחריות בקישור של יובה. אמנם הוא עלה לגדולה בתור פליימייקר ממש מאחורה, אבל אני חושב שהוא מיצה את עצמו בתפקיד הזה. לדעתי הוא יהיה הצלחה ביובה.

9. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מחצית גדולה מבחינת כדורגל אבל אנחנו ביתרון וזה מה שחשוב. ההגנה שלנו פיזית מספיק כדי להתמודד עם ההתקפה היריבה ולכן פארמה לא הגיע למצב אחד אפילו. אפילו לא קרן אם אינני טועה.
    האגפים שלנו מאוד מוגבלים עם החומר הקיים שם. גם ההתקפה די סטטית ולא זזה. הייתי רוצה לראות את קראסיץ' נכנס כדי להכניס קצת מהירות במשחק המשעמם הזה.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאזן השערים של גראציאנו פלה במהלך הקריירה שלו בליגות הבכירות (איטליה והולנד): 14 שערים ב-90 הופעות
    מאזן השערים של סבסטיאן ג'ובינקו במהלך הקריירה שלו בליגות הבכירות (איטליה): 16 שערים ב-99 הופעות

ביחד: 30 שערים ב-189 הופעות, או שער כל 6.3 משחקים. השאלה היא איך פארמה מצפה לכבוש שערים כששחקנים כאלו מהווים את הצמד ההתקפי שלה?

11. Joel Gion Member

ההגנה וצמד הקשרים במרכז טובים (חלק יותר, חלק פחות), הבעיה מתחילה ברביעייה ההתקפית. דל פיירו מחפש ללכת לבד ובכוח ומאטרי נמצא רחוק מדי מהשער, במקומות בהם הוא לא מסוגל לעשות כלום. גם הקיצונים רחוקים מלהשאיר חותם, פפה עוד מנסה אבל לא מצליח לתרום וג'אקריני פשוט לא במשחק. אני מקווה שקונטה ישתף את אליה בקרוב, המהירות שלו תעשה המון בעיות לזקארדו.

סך הכל מגיע לנו יותר מ1-0 אחרי המחצית הזאת (פארמה פשוט לא קיימת!), אני מקווה מאוד שהטעות של הקוון לא תעלה לנו ביוקר בסיום.

ד"א, ברצאלי מלך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שיש קונצנזוס לגבי כך שפירלו השחקן הטוב במגרש?

13. Ian Wright Member

-שער חוקי של מאטרי נפסל. נראה אם זה יעלה ביוקר ליובנטוס במחצית הבאה.

-פירלו כנראה השחקן הכי איטי במגרש, אבל חושב יותר מהר מכולם. כמה שכל, איזו טכניקה.

-אני חושב שהתמיכה של המגנים טובה מאוד במשחק האגפים, אבל צמד הקיצונים: פפה את ג'אקריני חלשים מאוד.

-האיצטדיון החדש מאוד מרשים. נראה שיש אווירה מעולה ביציעים, אבל בחייאת, לא יכלו לטפל בדשא?

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי טוב מאז תחילת הקיץ.

15. XabiAlonso Member

מה סימונה פפה עושה עדיין ביובה? פשוט שחקן גרוע.