סוף עידן באלנד רואד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏2/5/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו עולה מספר הקבוצות שאני רוצה חזרה בפרמיירשיפ לארבע:
    לידס, ווסטהאם, נוטינגהאם פורסט ושפילד וונסדיי.

2. Julian Joachim Member

אגב ערן, אני חייב לומר לך שעכשיו אני מקווה שלא תעלו ליגה כי אם יש משהו שאני מחכה לו זה מפגש מול ווסטהאם בדיוויז'ן 1.

3. Hammers Fan Member

כן, הרבה טוענים שזה מוקדם מדי... אם הייתי עומד נייטרלי מהצד הייתי סבור שהקבוצה צריכה עוד עונה למטה, כי באמת עברנו שינוי קיצוני העונה.

אני בכל אופן לא מוכן לעלות כדי לרדת שוב. ההנהלה חייבית להבטיח לפחות 5-6 מיליון ליש"ט לחיזוק במידה ונעלה. קשה לי להאמין שהסגל הצעיר הזה יצליח לשרוד כפי שהוא נראה עכשיו.

אבל היגיון לחוד ורצון לחוד, אני אתאכזב מאוד לא לעלות לפרימיירשיפ העונה, בייחוד אם אכן נסיים את העונה הסדירה במקום השלישי.

פולדש אל תשלה את עצמך, גם אנחנו היינו בטוחים שג'ונסון, דפו וקול ישארו כי "עונה אחת לא תזיק", אבל הם הלכו.

כדאי לך להתכונן נפשית - ווידוקה, סמית', מילנר, רובינסון, קילאגאלון - כולם הולכים בקיץ. הכסף מדבר.

נסיעה לאלנד רואוד בהחלט תחזיר במעט תחושה של פרימירישיפ, אבל מן הסתם אני מעדיף לסוע לאולד טראפורד בעונה הבאה...

מכל מקום, בין אם נעלה או לא, אני לא אפספס את הביקור שלכם בניו-דן נגד מילוול ולא את הביקור בניניאן פארק נגד קארדיף. יהיה שמח...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/04
  4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק. אם יש משהו אחד יותר מבדר מהפסיכופתים בקהל של לידס זה כשהם פוגשים פסיכופתים מקבילים.

5. Julian Joachim Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx חיוך ראשון ביומיים האחרונים...

אני לא מאמין שקלילגלון יעזוב. הוא לא הוכיח את עצמו ברמה יותר גבוהה והוא יעדיף לשחק במועדון הבית שלו שם יעריכו אותו יותר.

לגבי כל השאר סביר מאוד להניח שהם יעזבו...

6. Hammers Fan Member

אז הנה עוד סיבה בשבילך לקוות שלא נעלה. אם נעלה קילגאלון הופך למטרה מס' 1 שלנו בקיץ.

ראה בזה מיני נקמה ללקיחת ריו פרדיננד מאיתנו לפני שלוש וחצי שנים...

7. Julian Joachim Member

יש בזה משהו ערן... כבר אמרתי שאני מעדיף שתישארו שלפחות יהיה מעניין עונה הבאה.

8. Mighty-Whites Member

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091756103082/200405050259031669/132596075uvWaFP_ph.Xxx

.Behold and see,for we shall return to be with you very soon.

When i find myself in times of trouble
    Mother mary comes to me
    Speaking words of wisdom, let it be.
    And in my hour of darkness
    She is standing right in front of me
    Let it be, let it be.
    Whisper words of wisdom, let it be.

And when the broken hearted people
    Living in the world agree,
    There will be an answer, let it be.
    For though they may be parted there is
    Still a chance that they will see
    Let it be, let it be. yeah

And when the night is cloudy,
    There is still a light that shines on me,
    Shine on until tomorrow, let it be.
    I wake up to the sound of music
    Mother mary comes to me
    Let it be, let it be.
    Let it be, let it be,
    Whisper words of wisdom, let it be

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404091758515181/1976clarke.Xxx

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091756103082/200405050255549743/132594973EaFyIh_ph.Xxx

Leeds Till I Die

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404100407428339/lufc.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/04
  9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

באשר לספקולציות העזיבה - היום נודע כי אלן סמית' ומארק וידוקה יעזבו סופית. כמוהם צפויים פול רובינסון וג'יימס מילנר.

מה שמעניין אותי הוא האם לידס תשיג תחליפים, וכיצד.

10. Julian Joachim Member

קשה לי להאמין שייתנו לכל התותחים לעזוב ביחד. ינסו להשאיר לפחות אחד או שניים (מתוך מילנר רובינסון סמית' וידוקה וקילגלון שהוא גם כן סחורה לא רעה בכלל). מי שלדעתי יצבור הרבה הרבה נסיון שנה הבאה הוא לנון ואולי גם סיימון ג'ונסון שיהפכו להיות מחליפים ראשונים ואולי אפילו פותחים.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיא בקשר לחיזוק במקרה של מכירת הכוכבים (שכרגע נראית כמעט ודאית, לפחות בגזרת אלן סמית') - המחליפים של הכוכבים שיעזבו לא צריכים להיות סטארים בסגנון דומה, אלא (כפי שכבר אמרו פה) שועלי דיוויז'ן 1 ותיקים, כאלה קני קאנינגהאמים וג'ף הורספילדים, שישלימו היטב את הכשרונות הצעירים והלא מנוסים שיש בלידס (סיימון ג'ונסון וארון לנון שפולדש הזכיר, ולדעתי גם מילנר שאני מניח שייאר בלידס כדי להתחשל קצת בדיוויז'ן 1 עם קבוצת נעוריו) ויבנו קבוצה טובה ומאוזנת. כדאי ללידס לקנות מאוד (מאוד) בחסכנות, כי כפי שהוכח בדיוויז'ן 1 כסף לא קונה עלייה, אלא מלחמה ונשמה שוות פרמיירשיפ.

נקווה לטוב בגזרה הזו....

12. Hammers Fan Member

אסור לשכוח שללידס יהיה יתרון עצום בדיוויז'ן 1. מדובר במועדון גדול שכל שחקן ניישונוויד (קוקה קולה בעונה הבאה) יעשה הכל כדי להגיע אליו. עם אצטדיון כמו אלנד רואוד ומספר עצום של אוהדים כמו ללידס, לא תהיה בעיה לאדי גריי (או כל מנג'ר אחר שישב בכסא החם בעונה הבאה) לגבש סגל של כשרונות עולים ושחקנים בעלי שם מליגת המשנה. הם זולים, משכורות נמוכות ומלאי מוטיבציה להצליח ולזכות בהכרה.

זה קלף שיכול להתברר כיעיל ביותר עבור לידס, הוא עשוי להיות זה שיקפיץ אותה היישר חזרה לפרימיירשיפ. לא חסרות קבוצות קטנות עם שחקנים מוכשרים שאפשר לנצל. תוכלו להרגיש כמו איזו צ'לסי של דיוויז'ן 1...

בכלל, לא יזיק ללידס לבנות סגל חדש וטרי, להוריד קצת את חשבון המשכורות, לגייס קצת כסף, ולרענן את הסגל שנראה מאוד שבע וחסר מוטבציה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/04
  13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים ביותר. הנה ההזדמנות של לידס לתפוס ולטפח כשרונות צעירים.
    השאלה מאיפה יהיה להם הכסף - אמנם הם ניצלו מפשיטת רגל אבל מצבם לא בכי טוב, לא כרגע לפחות.

ואני מאוד מקווה עבורכם שאדי גריי יאמן באלנד רואד עונה הבאה. הוא מאמן על הפנים לדעתי.

ואיזה מין שם זה פולדש???

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תיבהל, זה השם משפחה.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

פלדש תגיד מה קורה עם כל ה10 מושאלים של לידס או כמה שזה לא יהיה...? מתכננים להשאיל חלק מהם לעוד עונה? אם כן אז את מי...?