סוף עידן באלנד רואד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏2/5/04.

1. Julian Joachim Member

מגיפת שחקנים עוברת על לידס שבוחנת הרבה מאוד שחקנים בטריאל ומעבר להם, הספיקה להחתים פחות או יותר 10 שחקנים (אני חושב) חדשים לקבוצה. אין לי מושג מה בדיוק הרמה של כולם, אבל אין לי ספק שיידרש הרבה כדי שהם יתחברו מספיק מהר. לצערי אני צופה הפסדים בהתחלה (למרות הגרלה די סבירה) ופתיחה קשה.

2. Julian Joachim Member

אגב, אחד ממחלקת הנוער, כנראה תותח ברמת הנבחרות הצעירות של אנגליה, וולטון שמו, כבש בבכורה שלו בלידס (משחק הידידות מול ולנסיה) וקינח בהרחקה. יש יותר לידס מזה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/7/04
  3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומי עוד חותם בלידס? הלא הוא ניל סאליבן. ברכותיי, קיבלתם שוער מצויין. בדיויז'ן וואן אני מנבא שהוא יעשה חיל.

4. Julian Joachim Member

לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מאוד מקווה שהוא מגיע כדי לשמש מחליף לסקוט קרסון, כי אחרת אנחנו בבעייה גדולה. שוער נוראי.

5. KirkH Member

:aaarofl:
    ככה זה אוהדי טוטנהאם, משחק אחד טוב ואתה מסודר אצלם לכל החיים. אז סאליבן נתן 10 משחקים טובים באותה עונה בטוטנהאם. ביג דיל. מאז שהוא עזב את ווימבלדון הוא לא מצליח לחזור לעצמו, אולי הוא מתגעגע לוויני והחבר'ה.

שוער אומלל, לא הייתי נותן לו לעמוד גם לא בליגה למקומות עבודה. מיקום נוראי, יציאות הפוכות לכיוון המשחק, השמטות של ילד בן 5, ומעל לכל, לא מסוגל לשחרר כדור ברגל לתחומי המגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/04