סופי: איגביני יעקובו במכבי חיפה! אובידון אלישיגון עוזב!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י מקסים לנגו, ‏8/8/02.

1. רני פרידמן Member

מה תופסים מכהן???

רדו ממנו סתם שחקן חלש.
    אין תקלטו את זה כבר אין למכבי חיפה מחליף שמתקרב לרמה של יעקובו.
    ניר סביליה עבר את שיאו יניב קטן אם כל הכבוד לו לא מסוגל לשים גול ממטר ובמשחקים החשובים הוא חלש מאוד ואף פעם לא בולט...!!!

2. שגיא Guest

נכון, אין שחקן שמתקרב לרמה של יעקובו
    אבל זה לא אומר שהם לא מספיק טובים לליגה הישראלית.....

מכהן גם אני לא תופס, תמיד אמרתי שהוא מחמיצן גדול...אבל לליגה הישראלית הוא מספיק טוב
    סביליה אף פעם לא אהבתי
    וקטן, קטן רק צריך בטחון, יכולת יש לו, אבל כשאתה נמצא בקבוצה שאתה משחק אחד משחק 90 דקות ואחרי זה יכול חודש לא לראות מגרש, זה קשה

למרות הכל, לליגה הישראלית הם טובים מאוד

3. ראול המלך Member

לדעתי חזרה של יעקובו תעשה את הליגה דיי משעממת כי אני לא אומר שמכבי חיפה כבר אלופה אבל להגנות בארץ אין הרבה מה עלשות מולו וכהן וקטן ואשאר החלוצים של חיפה באמת לא קרובים לרמה שלו
    לחיפה זה יהיה מצוין
    לליגה לא

4. dandanr Member

אני אומר זה יהיה טוב *בעיקר* למכבי חיפה שיעקובו יחזור כי למגנים בארץ באמת אין הרבה מה לעשות נגד הכוח והמהירות שלו, ואז שבינואר ינסה את מזלו שוב פעם באנגליה!
    ובקשר לאושליגון הזה, הוא יושאל לבני יהודה כדי לפנות מקום לעוד זר (יעקובו) אבל מכבי חיפה תשלם את המשכורות שלו וכל זה...

** אם יעקובו יחזור לסגל של מכבי אני חושב שהסיכויים שלהם משתפרים בבערך 20 - 25 אחוז לעבור את שטורם גראץ! **

5. ג'רי בית הלוי Member

לפי דעתי יש סיכוי מסוים שאם וכאשר יעקובו יחזור לחיפה הוא ילקה ב"תסמונת האפמן". מה זה אומר?
    שחקן שנתן עונה גדולה במועדון והביל אתו להצלחה גדולה, עשה מעצמו לפחות שאקיל אוניל (או רונאלדו במקרה של יעקובו), היה על סף חתימה בקבוצה לא כ"כ משמעותית מילגה גדולה, העיסקה לא יצאה אל הפועל והוא חזר בכושר ירוד ומשקל עודף לקבוצה שעשתה אותו תותח, ולא רק שלא הועיל, אלא דיי הזיק לקבוצה..
    יכול להיות משה בסגנון של זה, לא בטוח באלף אחוז שהוא זה שיעשה את ההבדל בין חיפה שהולכת לגביע אופ"א לבין חיפה שהולכת להייבורי

6. AFC AJAX Member

יעקובו כבר 99 אחוז במכבי...

7. אנונימי Guest

מי זה ליד פראליה נראה לי שזה הבן שלו?

8. רני פרידמן Member

חיים של ספורטאי קשים נכון, אבל אם אתה לא בנוי לזה אז אל תכנס למקצוע.
    בטחון, לא מקבלים...בטחון לוקחים.
    עם קטן עולה לשחק בלי בטחון במקצוע שהוא בחר לעצמו אז אולי הוא באמת לא מתאים...איך שגיא כהן אומר...
    אין לו את זה..!!

9. Roy Member

רני...
    יש משהו במה שאתה אומר, שביטחון צריך גם לקחת, אבל ביטחון גם מקבלים....

ביטחון בא מגיבוי של מאמן, מגיבוי של חברים לקבוצה, מזה שהמאמן מאמין בך ומעלה אותך בהרכב גם אם לא הולך לך....
    זה מה שנותן לשחקן ביטחון....
    אם קטן רואה שהיכולת שלו לא בשמיים כי הוא לא בכושר, ואז המאמן יוריד אותו לספסל לכמה מחזורים, אני מבטיח לך שהוא יעלה כמו צל של עצמו במשחק אחרי זה...