סופרקופה איטליה 2006: אינטר-רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Jose Mourinho, ‏25/8/06.

1. Jose Mourinho Member

מצטער http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx אכלתי את הכובע לגבי פיגו, נמהרתי מדי אחרי המחצית הראשונה. לגבי סטאנקוביץ', הוא תמיד היה ענק במשחקים בודדים, אני מעדיף לחכות להמשך העונה. לגבי מנצ'יני, הוא עדיין ליצן בעיני.

פיגו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    זהו, לא מדבר עליו רע יותר!!!!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx. אם ישחק ככה כל העונה, מצדי הוא יכול להמשיך גם עד גיל 35-36.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/8/06
  2. משוגע בירוק Member

פאק אוף איזה משחק הולך שם... אני לא מאמין.... פשוט לא יאומן שזאת אינטר הלוזרית... לחזור מ-3-0... טוב שכחתי זה רק סופרקאפ...

3. דנה 7 Member

כן גמני דיי בשוק

4. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אנחנו אלופת איטליה בצדק עם כדורגל כזה ואתם יכולים לאכול תלב הייתם רוצים ווינריות כמו ליברפול ואינטר שחוזרות מ3-0, אבל עדיין לא נגמר אינטר יכולה להפסיד עדיין, אבל נקווהה שפיגו העניק לאינטר את הנצחון.

5. צ'וצ'ו קמביאסו Member

אפשר להגיד מה שרוצים על אינטר ומאנצ'יני אבל בשנתיים האחרונות אליפות, 2 גביעים איטלקיים, ו-2 סופר קאפים איטלקיים, כדי להראות שאינטר ווינרית נצטרך גם לקחת כנראה את ליגת האלופות.

סופר קאף שלישי לארון המפואר שלנו, ואנחנו אימפריה, וזה מה שחשוב, מהפך מדהים, אינטר זה לא מועדון שמוותר על גביעים בכזאת קלות, ורומא שוב יצאה הסגנית שלנו גם בסופר קופה.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לאינטר על משחק נהדר והגביע.

7. cazzo Il Capocuoco

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx מתבייש להיות אוהד קאלצ'ו עם אוהדים ושחקני אינטר שחוגגים עלק אליפות,כמה מוראטי שילם לפדרקאלצ'ו רק בשביל הטריקולורה על החולצה?!?אפילו הבחירה של האצטדיון למשחק הזה היא מטומטמת,כאילו מגרש נייטרלי שגם ככה לא למלא.רק בשביל האוהדים של רומא שעשו כמה שעות מהבירה ושילמו בערמות מגיע שהמשחק יהיה באולימפיקו או באצטדיון יותר קטן שיהיה מלא לגמרי.סופרקופה מצחיק,עם אלופה לא אלופה,סגנית לא סגנית,ואפילו מחזיקת גביע איטליה במקרה.

המחצית הראשונה כמעט כולה בשליטה מלאה של הג'אלורוסי {הפעם ביאנקי},עם המערך המוצלח של ספאלטי עם הרביעיה הקטלנית של מאנסיני בשמאל,טאדי בימין,פרוטה באמצע עם טוטי כחצי חלוץ.מי שבא לתת את האיזון של רומא במגרש בין הגנה להתקפה,גם מבקיע פעמים,פירלו הבא,אלברטו אקווילאני.גם דה רוסי נתן משחק טוב מאוד.אבל מספיק שער אחד מקרי ממצב נייח,והנה ויירה נוגח ככה סתם בזמן שדוני מסתכל.זה נתן את הדחיפה לאינטר אגרסיבית יותר שגם הספיקה ל3-3 עד סוף התשעים ויכלה אפילו לסיים עם 5-3.אבל רומא לא נפלה לגמרי,והייתה מספיק עייפה רק בשביל לכפות הארכה.החילוף הדפוק של ספאלטי שהכניס את קאסטי במקום טאדיי,מתי שמאנצ'יני היה יכול לגמור את המשחק ב90 אם היה מכניס את סולארי במקום איברהימוביץ'.גם הקיסר,המנהיג,הבלתי המעורער לא יכל יותר להחזיק ומידו נכנס במקומו מה שהבנתי שרומא הרימה דגל לבן והנה כבר מגיע השני של ויירה.כמו תמיד משחק מעניין ואמוציונאנטה כמו שבאיטליה אוהבים להגיד.המומנטום הלך וגבר,עוד מצב נייח ופיגו,איש המשחק,נקודת האור כמעט היחידה של אינטר לכל אורך המשחק באומנות לפינה הרחוקה.רומא התרסקה לגמרי,אחרי ההרחקה של קיבו וחבל,כי לדעתי היא שיחקה הרבה יותר טוב מאינטר שרק ניצלה את העייפות והכושר של רומא.

המשחק זה רק מגביר את ציפיותיי לעונה הזאת,רומא תחייה על תקופות טובות ועל תקופות רעות כמו תמיד ואין לה סגל עמוק כמו שחושבים,אם לא יתנו חיזוק בימים שנשארו לשוק ההעברות.אינטר קבוצה שנמצאת בחיבור תמידי,אבל גם היום בכלל לא מבריקה,ויירה היה טוב הגנתית בעיקר ואת השערים שלו השיג רק ממיקום טוב.

8. As Roma Member

כאוהד רומא אני אומר, כל הכבוד לאינטר, לא כל הכבוד לרומא.
    ולמה? בגלל מה שרשמתי באשכול של רומא.
    אינטר הם בקוצה של תיקויים, תץיקיים , תיקויים, ושערים ברגע האחרון.
    זה מה שקרה היום. אינטר תותחים, חזרו מפיגור 3-0!!! אבל זאת אינטר, ואני לא יודע עד מתי היא תישאר ככה, אבל כל עוד הם ככה אז רומא חייבים למצוא את השיטה, להגן, להעביר זמן ואת כל השיטות שיש לאינטר.

לסיכום, אני די מאוכזב מרומא, אבל טוב שזה לא משחק ליגה, נקווה שבליגה לא נטעה ככה.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לא מזמן היה כאן ויכוח שאני אייחס אותו כויכוח שלי מול ספאלטי. אני טענתי שרומא זקוקה לקשר מסוגו של דיארה, קשר הורס שיתן לרומא עוד מימד שלא קיים בסגל שלה. ספאלטי מנגד מרוה האהבה העיוורת שלו לפיזארו התעקש שהוא יהיה הרכש הנכון עבור המועדון. היום, למרות שפיזארו כלל לא שיחק התברר שצדקתי.

כאשר במחצית הראשונה רומא שיחקה כדורגל נהדר, משחק ההתקפי על הקרקע שלה היה מושלם. לא משהו שפיזארו היה יכול לעשות טוב יותר מאלה שהיו על המגרש, שנראה היה שגם עם כיסוי על העיינים היו יודעים לאן למסור. מנגד במחצית השניה, שאינטר חזרו למשחק הבעיה של רומא היתה נורא שקופה. מרכז המגרש של רומא נראה זקוק נואשות לקשר הורס, שיקשה על ויירה, שיעצור את פיגו, שיוסיף עוד מימד למשחקה ההגנתי של רומא. לא משהו שפיזארו היה עוזר בו. חילוף של אקוואליני בדיארה בתוצאה 3-1 לדעתי היה עוזר לרומא לשמור עליה. ספאלטי ראה את הבעיה, רק לצערו ובאשמתו המלאה לרומא אין שחקן כזה בסגל ובמקום זה הוא נאלץ לחפש פתרונות חסרי תועלת בשחקנים כמו קאסטי וטונטו, שעם כל הכבוד להם, לא שחקי קו הם אלה שהיו אמורים (וגם לא היו) הפתרון לוויירה ופיגו במרכז המגרש.

ככה שאם כל הכבוד, ספאלטי. אני צדקתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx .

נעבור לאינטר.

ויירה מתברר כריכשה נהדרת, אחרי מחצית ראשונה שבא הוא לא תיקשר עם קאמביאסו, הוא חזר למחצית השניה כדי לקחת את המשחק על עצמו. משחק נהדר שלו.

פיגו שרבים כאן הספידו אותו הוכיח שבכל הקשור למשחק ההתקפה הוא עדיין השחקן הכי טוב של אינטר.

בחוד ההתקפה מאנצ'יני צריך לפתוח עם קרספו וזלאטאן, שאני חייב להודות פרט לחולשה הרגילה שלו מול השער נתן היום משחק יוצא מן הכלל.

ובכלל כל הכבוד לאינטר על הקאמבק. אומנם את את האליפות הם קיבלו בבית המשפט, אבל היום הם הראו אופי של אלופה על המגרש.

ועוד דבר אחרון לגבי רומא. אני מקווה שספאלטי ראה היום את מה שכולנו כאן יודעים. מידו הביתה או לפרמייר ליג ומהר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  10. Chievo Member

כל הכבוד אינטר, איזה כדורגל מדהים הוצג על ידי שתי הקבוצות.

11. Deki Member

אתה יכול לדבר כמה שאתה רוצה... זה שאתה יודע איטלקית לא אומר שאתה מבין משהו בכדורגל.
    רומא הייתה יותר טובה מאינטר?! :aaarofl:
    הצחקת אותי! רומא השיגה את השערים שלה מוקדם, כמו שספלאטי רצה, ואפילו הופתע מכך, ולא ידע לשמור על היתרון, ובמקום להמשיך עם אותו המשחק, רומא הייתה יותר הגנתית, ואינטר פשוט ישבה לרומא על השער.
    ניצלה את ההזדמנויות? אתה לא יודע כמה לא... הבעיטה הלא טובה של ויירה על סף הרחבה שדוני לא היה בשער, וההחטאה מ-3 מטר של זלאטן. אלו המצבים הבטוחים, תוסיף לרשימה את החסימה המצויינת של קיבו על קרספו, שמנעה ממנו להבקיע.
    אתה בעצמך אמרת שאינטר יכלה לסיים את המשחק ב-5-3... אז איפה פה ניצלה את ההזדמנויות?!

הציפיות שלך לעונה הזאת... אז אל תראה כדורגל! אינטר לא מבריקה?! :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx
    אם היית רואה מה שפיגו, ויירה, זנטי וסטנקוביץ' עשו, אז היית מדבר...

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

'דקי', זה שאתה כן מבין בכדורגל או שלא, לא נותנת לך את הזכות לזלזל באנשים אחרים. אנחנו אמורים ללמוד אחד מהשני ולא להפך.

13. Deki Member

אני לא הגדרתי את עצמי כמבין, אבל הוא בא כל הזמן כדי להראות כמה שאינטר משחקת גרוע וכמה שזה מגעיל...
    אז קאצו, לידיעתך, קבוצה שמבקיעה 3 שערים מוקדם, ואז מסתגרת בהגנה, לא מגיע לה לנצח!

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שרומא הסתגרה מבחירה, אני די חושב שאינטר וחוסר היכולת של רומא לעמוד מול הכוח של אינטר במרכז המגרש היו הסיבות לאימפוטנטיות של רומא החל מהמחצית השניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx על החלק הראשון של התגובה,דקי אתה עלוב ופטתי שאתה חוגג את האליפות הזאת.

לגבי המשחק,לא ראיתי אותו כי עבדתי(גם את זה הפסדתי גם 4-1 של כפר-סבא ו3-1 של נתניה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx )
    אבל משום מה קל לי יותר להאמין לך ולאורי על סיקור המשחק מאשר לאינטר(פשוט כי אתה אוהד אינטר) ולדקי.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06