סופרקופה איטליה 2006: אינטר-רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Jose Mourinho, ‏25/8/06.

1. Jose Mourinho Member

אחי, אתה חי 2 עונות אחורה. אנחנו ב-2006/2007.

ציונים:

טולדו - 5.5, היה לא מפוקס בשערים שאינטר קיבלה, אבל זה עדיין טולדונה הגדול והוא צריך להיות השוער הראשון של אינטר העונה.
    זאנטי - 8, ענק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx , אני לא סתם אומר שהוא המגן הימני הטוב בעולם, היה לא טוב במחצית הראשונה והיה אשם בכמה מהשערים, אבל לא הפסיק לנסות ולהילחם, ואני משוכנע שהטעויות ההגנתיות היו חד פעמיות. הפתיע אפילו אותי ושיחק מצויין גם בצד שמאל, דבר די נדיר. שיגע את הרומאים פעם אחר פעם עם הדריבלים האדירים שלו.
    מטראצי - 5.5, היה גרוע במחצית הראשונה, לא הסתדר עם ההתקפה של רומא, וכל המסירות שלו הלכו החוצה. נתן משחק טוב יותר במחצית השנייה.
    סמואל - 6.5, בינוני מינוס במחצית הראשונה, Il Muro בשנייה.
    גרוסו - 4, חלש, אבל לא נורא, הוא עוד ישתפר(ככה לפחות אני מקווה).
    פיגו - 9, סתם לי את הפה, גרם לי לאכול את הכובע, לא האמנתי שבגילו הוא ימשיך להציג יכולת כזו מדהימה, בישל את הראשון, כבש את הרביעי/את שער הניצחון, פשוט שחקן ענק. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    ויירה - 8, במחצית הראשונה היה חלש והיה נראה כי הוא עוד לא התחבר, אבל מאז השער הראשון הוא חזר להיות ויירה שכולנו מכירים, חיסל את הקישור של רומא, כבש גם את שער השיוויון, והראה שיש חיים אחרי ורון. צמד והופעת בכורה חלומית.
    קמביאסו - 7.5, מצויין כהרגלו, מחלץ כדורים, מתחיל התקפות, מרגיע גם שיש לחץ, מת על השחקן הזה.
    סטאנקוביץ' - 7, יכול להיות שכמו בשתי העונות האחרונות זה המשחק הראשון הטוב שלו מבין 5, ויכול להיות שהוא יחזור לעצמו. היום הוא היה טוב, נתן כמה דריבלים סוחפים, ובישל את השני.
    איברהימוביץ' - 6.5, בישל את השיוויון, החמיץ ברשלנות בדקה האחרונה, וחוץ מזה היה די בסדר.
    אדריאנו - 4.5, מה יהיה איתו?!?!?!
    מאיקון - 6, נחמד.
    קרספו - 7, סוף סוף חלוץ מטרה איכותי באינטר, איזו תנועה, איזו הכנה נפלאה בעקב לזלאטן שבישל את השיוויון, וכמובן גם כבש.
    דאקור - אין ציון, נכנס בסיום ולא עשה הרבה.

מנצ'יני - 5. למזלו הסגל של אינטר מורכב משחקנים איכותיים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  2. Deki Member

איפה ראית שאני חוגג את האליפות הזאת?!

ציפיתי שתיתן לו יותר קרדיט...

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב אורי, שזה אני. לא טוען שרומא היו טובים או ראויים יותר. לדעתי המשחק התחלק באופן מאוד ברור. מחצית ראשונה לחלוטין של רומא והחל מהמחצית השניה, לחלוטין של אינטר.

4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה לא? אתה מתגאה בה בכל הזדמנות שיש לך וטוען כי אתם הראוים לכתר והצדק נעשה.
    אבל לא אתה לא חוגג אותה.

5. Jose Mourinho Member

אתה מתבלבל בין Deki לצ'וצ'ו קמביאסו.

תאמין למי ולמה שאתה רוצה, הציונים שנתתי היו מדוייקים. כל מי שראה את המשחק לא יכול לטעון אחרת.
    ואם הגישה שלך היא לא להאמין למה שאוהדי אינטר אומרים בגלל שאנחנו אוהדי אינטר, אז כל הכבוד לך אם הגעת לרמה כזאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  6. Deki Member

אני מצטער, יכול להיות שאתה מתבלבל ביני לבין צ'וצ'ו קמביאסו...
    תסתכל בתגובות הקודמות שלי ותגיד לי איפה.

עריכה... כמו שאינטר אמר למעלה ^^

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/06
  7. As Roma Member

2 עונות אחורה?
    ומה אתה אומר על המשחק עונה שעברה(הזאת) אינטר נגד רומא, דקה 90 שער של מטראצי.
    דוגמא אחת מתוך 50.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט לא מסכים איתך. קודם כל השער הראשון היה לגמרי באשמתו. מעבר לזה הוא לא ממש הסתדר עם מנסיני במחצית הראשונה. הוא אומנם ירק דם ואכל דשא כמו תמיד, אבל היו לא יותר מדי פעולות חסרות תועלת היום. ככה שלדעתי 6.5 אולי 7 היה מתאים יותר.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן התבלבלתי ואני מתנצל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx .

לאורי,אם התגובה שלך הייתה תגובה לשלי.אז אני יודע שהדעות שלכם היו קצת שונות,ביחד אבל אני אנסה לתאר איך היה המשחק.עד שאנסה לתפוס איזה שידור חוזר.

10. Deki Member

באמת משהו לוקה בחסר בזנטי... דברים שראיתי ממנו גם בשנה שעברה. יש לו בעיה עם הקו ההגנתי והוא יוצא יותר מדי לשחקנים באמצע, ומשאיר את השחקן שלו פנוי לחלוטין.
    מנסיני הגיע בגלל זה ל-2 מצבים שהחטיא מול טולדו.

11. Jose Mourinho Member

קדימה, תן לי את ה-49 האחרות, אני כבר לא יכול לחכות. זה שהשוונו מול רומא שלך בדקה ה-89 בעונה שעברה לא אומר שהיא קבוצה של תיקויים, לא סתם אינטר הייתה בין הקבוצות עם הכי מעט תוצאות תיקו בליגה, ואתה מוזמן לבדוק.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx גם אני.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה רוצה להיזכר בעונת 04/05 בקשר לתקויים? או שכדאי שנגיד שזה פשוט לא קשור לכאן? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. Jose Mourinho Member

אחחח...

15. Deki Member

סליחה?! אתה עוד מדבר?!
    מהיתרון של רומא, היא התבצרה בהגנה! אינטר שלטה טוטאלית במשחק! כמה חיכתי לגול! חשבתי כבר שהוא לא יגיע! ספאלטי משיג את היתרון שלו ומקווה שהמשחק יגמר, ככה לא צריכה להראות קבוצה שאמורה לקרוא תיגר על האליפות.