סופרקופה איטליה 2006: אינטר-רומא

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Jose Mourinho, ‏25/8/06.

1. צ'וצ'ו קמביאסו Member

נכון זאנטי היה גרוע מחצית ראשונה, מחצית שניה הוא נכנס למשחק והתקיף יפה.

2. As Roma Member

חח בסדר בוא נדבר על לפני שתי עונות
    3-3 לא זוכר נגד מי זה היה. אחרי 3-0 אינטר חזרו בגדול.

עוד משחק מלפני 2 עונות, נגד רומא, אחרי 2-0 לרומא, שתי שערים של מיכאלוביץ' עשו תיקו.

אני לא אומר שאינטר מסריחים, פשוט זה המשחק שלהם, והוא לא ממש אחלה וכייפי... צריכים לגוון לפעמים.

עוד משחק, מחזור אחרון בליגה הזאת(עונה שעברה) 2-2 מול קליארי.

עוד משחק מעונה הקודמת, אינטר-2 סמפדוריה-2

עוד אחד- ליבורנו-0 אינטר-0

עוד אחד- אינטר-1 סיינה-1

עוד אחד - קליארי-2 אינטר-2

עוד אחד סיינה-0 אינטר-0

וזה עוד כלום לעומת מה שהיה לפני 2 עונות.

מה שכן, היו לרומא 11 תיקויים, לעומת אינטר שהיו לה 7 תיקויים...

אבל שים לב לפני 2 עונות...

לאינטר היו 19 תיקויים!!! 18!!!

בקיצור, לא משנה מה היה או לא היה, אינטר קבוצה של מזליסטים שמשווים ברגעים האחרונים של המשחק והם קבוצה של תיקויים.

3. Deki Member

מזליסטים משווים דקה 90?! חשבתי רק ווינרים...
    אני לא זוכר הרבה משחקים של אינטר שהשוותה דקה 90 בעונת התיקויים, יותר ספגה דקה 90! אז אל תגיד סתם...
    7 תיקויים... זה הרבה?!?!

4. פול סקולס Member

אלופת איטליה?????

פשוט בושה!!!!! לאן העולם הידרדר?!?!?

אוהדי אינטר מעזים בכלל לחגוג אליפות על הנייר?

בדיוק כמו שקאמורנסי אמר, כל פעם שהם שיחקו מול יובה הם חירבנו במכנסיים..

מילאן במקרה הייתה רק סבירה בשני הרבים אבל בפוטו פיניש פשוט פתחה את אינטר..

אבל נחזור למשחק..

כל הכבוד לרומא על מחצית ראשונה מבריקה בכל אספקט, ובמיוחד כל הכבוד לאינטר על קאמבק אחד הגדולים של השנים האחרונות.. זלאטן היה מצויין, פיגו גם, אבל בסופו של דבר מנצ'יני הביא לכם ניצחון..

5. As Roma Member

אני לא אומר דברים סתם.

אבל אינטר היא קבוצה של תיקויים וקאמבקים.

6. Jose Mourinho Member

טוב, אני אתקשר למנצ'יני כדי שיגיד לשחקנים שאסור שיסיימו משחק בתיקו, כי אז As Roma יגיד עליהם שהם קבוצה של תיקויים. ליצנות לשמה.

אתה קורא לאינטר "קבוצה של תיקויים" בגלל מה שהיה לפי שתי עונות?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    אוקיי, אז אם ככה ראול כרגע החלוץ הטוב בעולם בגלל מה שהוא עשה לפני 3 עונות, וארסנל כיום היא הקבוצה היחידה באירופה שלא הפסידה אף משחק בליגה שלה בגלל מה שהיא עשתה לפני 3 עונות.

7. As Roma Member

זה לא יעזור לך. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx חחח אנלא אוהב להתווכח בעצבים אז אני אהיה נחמדצ'יק...

שמע...
    אני מדבר איתך על זה שרוב הפעמים שאינטר מפסידים, הם עושים קאמבק עם המון מזל במשחק.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

AS ROMA אתה כנראה באמת ישנת את כל העונה הקודמת (או כל עונה שקדמה ל-04/05) ואני בניגוד לידידי אפילו לא אטרח להיכנס לויכוח האידיוטי הזה כי אני מאמין בלב מלא שלא תצליח להדביק אנשים אחרים בשטויות האלה.

בקשר למשחק - נפלא, אם יש משהו יותר טוב מהפסד במשחק חסר חשיבות זה חזרה מהפסד בטוח במשחק חסר חשיבות. תוסיפו לזה שהניצחון הגיע על אחת משתי הקבוצות היחידות שאמורות להוות מכשול עבורינו העונה, וזה זריקת ביטחון אדירה אם כי לא מופרזת, בדיוק במינון שצריך.

העובדה שכמעט לכל הרכש היה חלק בשערים זה הדובדבן על הקצפת, ההשתלבות של ויירה ואיברהימוביץ' (לקרספו אני לא דואג, מה גם שבאופן אידאלי מבחינתי הוא יהיה האס מהספסל בדיוק כמו היום) היא שתקבע את העונה שלנו. אה נו, ואדריאנו.

9. As Roma Member

DAMN IT
    יאללה פרשתי מהעניין. אבל אני עדיין אומר שאינטר היא קבוצה של קאמבקים.

10. ASROMA Member

למרות שזה משחק שלא קובע יותר מידי :
    מחצית ראשונה מדהימה של רומא , צירופי מסירות ותיאום התקפי מהיפים שראיתי בכדורגל בשנים האחרונות.
    הכל עובד כל כך יפה מאנסיני , אקוויאלני וטאדיי היו מעולים כאשר טוטי מנווט על הכל ממש טוב.
    ואז בדקה קריטית לחוף שער ממצב נייח שנתן לאינטר בטחון והראה את תחילת הנפילה.
    המחצית השנייה הייתה פשוט קונצרט של אינטר , קרספו מהרגע שנכנס שינה את כל המשחק , נראה שהוא ואיברהימוביץ' הזלזלן זה שילוב טוב.
    פטריק ויירה השתלט על מרכז השדה ופשוט שטף את המגרש , רומא היו אובדי עצות וירדו לבונקר.
    בנקודה הזו אני מסכים עם אורי ומוסיף גם נקודה נוספת , במקום בשלב הזה להכניס קשר אחורי אמיתי שיוכל לאזן את הפער האדיר במרכז המגרש ספאלטי עשה חילופים שלא ממש התאימו אבל זה מה כי זה יש מה שיש לו על הספסל
    ובנוסף לא היה חלוץ אמיתי שיכל להחזיק את הכדור ולהוריד קצת את הלחץ , רומא כמעט ולא עברו את החצי.
    בנוסף הכושר הגופני שיחק תפקיד חזק פה , רומא נגמרו כבר בדקה ה60 , ובנוסף העומק של אינטר הוא זה שהביא לה את הנצחון בסופו של דבר , כל חילוף של מאנצ'יני היה בומבה.
    אבל כאשר יש לך כאלה מחליפים אתה יכול לשנות את פנדי הדברים , החילופים של ספאלטי עשו את רומא רק גרועה יותר ולא תרמו כלום.
    מידו היה פשוט גרוע וחייב להעיף אותו הוא לא עשה כלום במשך 50 דקות.
    בקטע המנטאלי נראה שסאפלטי צריך לעבוד חזק על השחקנים , כמו בשנה שעברה רומא מאבדת יתרון מהר מידי , לאבד יתרון של שלושה שערים כל כך מהר לא נראה לי הגיוני צריך לבדוק מה קרה שםם.
    בגדול הפערים בין רומא לאינטר גדולים מידי , ובזמן המעט שנשאר ברומא חייבים לעשות חושבים ולהביא חלוץ נוסף חלוץ אמיתי , ובנוסף לאזן את מרכז המגרש שנראה חדיר לגמרי.
    בקשר להגנה קשה לי להאמין שקיבו שוב יתפוס יום שחור כזה , בנוסף דוני חייב לשפר את הריפלקסים שלו ואת היציאות לכדורי גובה הוא לא היה טוב היום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  11. Jose Mourinho Member

בקשר למה שאמרתי על זאנטי, הייתי קצת באקסטזה, תיקנתי את ההערות בציון שלו. בד"כ זאנטי עושה לא יותר מ-5 טעויות כאלה בעונה, אין מה להתרגש לדעתי.

אס מהספסל? באנקר בהרכב!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/8/06
  12. FelaKaT Member

רומא הפסידה בגלל כושר גופני לקוי ובעיקר בגלל שהיא קבוצה של מומנטום, אין לי ספק שאת המשחק הזה היא לא הייתה מפסידה מול הקהל שלה.
    אינטר של המחצית הראשונה מצחיקה ואינטר של המחצית השנייה מפחידה. נחכה ונראה איזה אינטר נראה העונה.

13. Jose Mourinho Member

גם לדעתי היא לא הייתה מאבדת יתרון 0-3 באולימפיקו, אבל לך תדע אם המשחק שם היה בכלל מתפתח ל0-3 לרומא...

14. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גם מה שספאלטי אמר. אז נשאלת השאלה , מה הם עשו כל הקיץ??! יותר מזה קשה לי לקבל את הסגל הקצר.לא היה אף אחד שיכל לעלות מהספסל ולעזור.וכמובן הבעיה המנטלית הידועה, כנראה ספאלטי לא יודע איך לטפל בזה. לא יודע אם אפשר לבחון את אינטר לפי המשחק הזה כשבמחצית הראשונה הם לא התחברו ובמחצית השניה רומא פשוט הפסיקה לשחק.אינטר צריכה זמן ומשחקים כדי כשכל הרכש הנוצץ יתחיל להתחבר.ברומא צריכים להתחיל לחשוב מה עושים ומהר.

15. Jose Mourinho Member

מעניין מי גרם לזה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx