סופרקופה 2007 בצילו של אנטוניו פווארטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י cazzo, ‏31/8/07.

1. King Kenny Member

וואו, באמת כל הכבוד למילאן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

התמונה ששחקני סביליה מרימים את הידיים למעלה מרגשת מאוד.

2. Yoann Gourcuff Member

אם נתמקד בכדורגל לרגע, מילאן במחצית הראשונה לא שיחקה טוב וסביליה הייתה יותר טוב אבל מילאן כמו מילאן חזרה למשחק כמו שהיא יודעת ועם משחק ענק של פירלו שהביא עקב קטן לגאטוסו ומסירת עומק אדירה מ50 מטר ליאנקו סיים את המשחק...
    אני חייב להודות שבעונה שעברה לא החזקתי מיאנקולובסקי מגן טוב, אבל היום אני ממש מחזיק ממנו כאחד המגנים השמאליים הטובים באירופה!! פשוט משחק מצויין וגול מדהים שלו! (מזכיר את של טוטי נגד סמפדוריה בעונה שעברה..)

3. מיכל3 Member

קודם כל, כמו שאמרתי לפני המשחק, מבחינתי חשיבותו ירדה לאחר המקרה עם פוארטה. כמובן ששמחתי אחרי השערים ושזכינו בתואר ראשון העונה, אבל אין ספק שהייתה הרגשה שונה אתמול. בנוגע למשחק עצמו, משחק סביר + של מילאן, כמובן שהיכולת לא דומה בכלל למה שראינו בסיום העונה הקודמת, אבל אנחנו רק בהתחלה ואני דיי מרוצה בהתאם לכך. המחצית הראשונה מבחינתה של מילאן הייתה פושרת למדי. הגענו לשני מצבים קורצים, אך סביליה זו ששלטה במהלך המחצית. אהה כן, בפעם האלף אני אגיד-דידה לא מתאים למילאן, מתי אנצ'לוטי וההנהלה יסכימו על כך עם האוהדים? נמאס לי כבר לראות את התגובות האיטיות שלו, נמאס כבר מהחוסר יציבות שלו, תם זמנו במילאן כבר לאחר עונת 05\06.

לגבי המחצית השנייה-מילאן יזמה יותר, שלטה במגרש ובסופו של דבר השיגה את השוויון אחרי בישול נהדר של גאטוזו, למי אם לא - פיפו אינזאגי. כמו תמיד פיפו מספק את הסחורה ואנצ'לוטי חייב להמשיך לתת לו קרדיט עד שרונאלדו יחזור. הגול השני של יאנקו היה פנטסטי, כבר לא פעם ראשונה שאנחנו זוכים ממנו לגול נהדר כזה. לאחר הגול השני, סביליה כבר הרימה ידיים אפשר לומר ובסוף הגיע הפנדל של קאקה שסגר את המשחק. קאקה אגב הציג משחק בינוני +, אבל כמו שציינתי, אנחנו רק בתחילת העונה ואני לא דואגת. גם אודו דיי אכזב אותי מבחינת התרומה ההתקפית שלו, כבר ציינתי מספר פעמים שיש לו בעיה עם דיוק ההגבהות שלו לרחבה, רובן לא מדוייקות ולא מגיעות ליעד הנכון. אבל העיקר כמובן שזכינו בסופרקאפ חמישי ובתואר ראשון העונה, נקווה שנוסיף לו לפחות עוד תואר אחד העונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. Yoann Gourcuff Member

אודו שחקן פנטסטי אם הוא יציג יכולת טובה כמו בסוף העונה שעברה הוא יכול להיות אחד המגנים הטובים.. הוא משחק על דגל הקרן של היריב, ההרמות שלו לא מדוייקות בזמן האחרון וכמו שציינת זאת תחילת העונה בסך הכל, הוא עושה עבודת הגנה מצויינת והוא ישתפר. אני מחזיק ממנו מגן טוב ++ שיכול להשתפר ולהיות מגן גדול...

5. AVISEY Member

http://www.gazzetta.it/Fotogallery/Tagliate/2007/08_Agosto/31/SUPER/1.Xxx
    איזה תמונה מרגשת .

6. מיכל3 Member

לא אמרתי שאודו לא מגן טוב. אודו מגן טוב, אפילו טוב מאוד, אבל החסרון הזה אצלו בולט עוד הרבה לפני פתיחת העונה הנוכחית, שמתי לב לזה כבר מאז שהוא הגיע למילאן, אז כך שזה לא רק "בזמן האחרון". אני לא יודעת עד כמה הוא יוכל להשתפר מכאן באופן כללי (בלי קשר לפתיחת עונה או אמצע עונה, אלא בכלל), הרי אל תשכח שמדובר בשחקן בן 31 כבר. לא נראה לי שהעניין הזה כבר ישתנה אצלו..

7. Yoann Gourcuff Member

תתפלאי אבל אנצ'לוטי יכול לחולל ניסים..
    ודווקא בעונה שעברה היו לו הרמות טובות, נכון היו לו גם פספוסים אבל הוא גם דייק והוא לא שיחק הרבה במילאן, בלאציו הוא היה מרים מצויין...

8. מיכל3 Member

זה לא קשור לאנצ'לוטי רק, אלא בעיקר למידת רצון של אודו. תלוי עד כמה הוא עובד על זה באימונים וכפי שזה נראה, לא נראה לי שהוא עבד על החלק הזה יותר מידיי. וכמובן שיש לו הרמות טובות מידיי פעם, אבל רובן בד"כ מגיעות ללא כתובת. עזוב אבל, אני מודה לאל שהוא הגיע לקבוצה למרות החסרונות שיש לו (כמו לכל שחקן בעולם, אף על פי שהייתי רוצה לראות שיפור בעניין), העיקר שקאפו לא רואה דשא.

9. 亚历山大帕托 Member

קאפו עדיין שימושי מאוד כשהוא מחליף את אודו. הוא סוס עבודה בלתי נגמר, ומשחק טוב בכל הזדמנות שניתנת לו.

10. מיכל3 Member

קאפו עדיין שימושי מאוד? משחק טוב? אתה בטוח שאנחנו מדברים על אותו שחקן?
    העונה האחרונה הייתה העונה הכי גרועה מבחינתו בקריירה. קאפו היה פשוט גרוע, אפילו בהתקפה-שזה היה החלק היותר חזק שלו, הוא לא סיפק את הסחורה בלשון המעטה. זאת לא אותה תמיכה ואותן הרמות שהיו לו בעבר. בהגנה אני לא חושבת שצריך לפרט, הוא שיחק קטסטרופה, האגף הימני שלנו היה פרוץ לגמרי עד שאודו הגיע בינואר. לכן, לפי היכולת שהוא הציג עד הגעתו של אודו, גם כשחקן מחליף הוא לא מתאים למילאן. המשחק היחיד הטוב שלו כמחליף היה בסוף העונה הקודמת, אם אני לא טועה נגד אמפולי. מילאן הייתה צריכה להביא מגן ימני העונה שישמש כמחליף לאודו, בדיוק כמו שעשתה עם פירלו בקישור. אבל במקום זה ההנהלה הסכימה להאריך לקאפו את החוזה לעוד עונה ונתקענו עם מחליף לאודו שממזמן כבר מעבר לשיא ושלא מתאים גם לספסל המילאנזי כבר, עם כל הצער.

11. 亚历山大帕托 Member

כן, אנחנו מדברים על מגן בן 37 שכל הופעה טובה שלו היא בונוס, וראוי להרבה כבוד על העונות הגדולות שנתן במדים שלנו בגיל מתקדם. עדיין יש לו את זה, גם אם הוא לא בכושר שיא. לא לשכוח שהוא נתן כמה הופעות טובות בשלב הבתים בליגת האלופות בעונה שעברה, ובכלל היו לו מספיק הופעות טובות גם בליגה. מוגזם מאוד להגיד שדוקא בגללו נראינו איך שנראינו עד שאודו הגיע. כנראה שאנחנו לא מסכימים על האיכויות שלו, אבל אני חושב שהוא ראוי להיות מחליף, ואין לי שום בעיה עם האגף הימני, במיוחד כשיש עוד שחקנים כמו סימיץ' ובונרה כגיבוי במקרה חירום.

12. ACBenb Member

מגיע לו כבוד על השנים היפות אבל מגיע לו מכות עלזה שהוא עוד נשאר במילאן. אני לא מבין איך אתה אומר מגן טוב וקאפו באותו משפט. קאפו לא עשה שום דבר מיוחד העונה והדבר היחיד בעצם זה לנסות לחשוב שאתה מהיר כמו בגיל 20 ולתת פס 20 מטר ממך ולרוץ אחריו וכמובן לא להשיג אותו. אני אישית זוכר כמה משחקים שפשוט רציתי לירות בו, לא עשה שום דבר מועיל בטח שלא בהגנה ובהתקפה רק איבד כדורים. מתי הוא נתן הופעות טובות? נגד אנדרלכט בסן סירו? חוץ מהמשחק אז אני לא זוכר ממנו משהו מיוחד, אז אני זוכר שהיו לו כמה בישולים והוא היה מעורב, אבל זה משחק שגם אם אני הייתי משחק היינו מנצחים. אז היו לו פה ושם משחקים טובים, אבל הבנדאם לא מה שהיה ואני לא מבין מה הוא עדיין מחפש כאן, או ליתר דיוק מה ברלוסקוני רוצה שהוא יחפש כאן. כנראה עוד מחווה של מילאן לשחק שנתן לה שנים יפות וכרגע הוא פה רק בגלל הכבוד (כמו הרבה שחקנים אחרים ואני לא יתחיל לפרט).
    לליגה עוד אפשר להסתדר איתו נגד הקבוצות הקטנות שם הוא יכול לרוץ ככל שיתחשק לו, נגד גנואה אני לא רואה למי יש בעיה שישחק, אבל תאר לך שאודו ייפצע, מה בדיוק נעשה? אני זוכר משחקים (כרגע עולה לי בראש המשחק נגד פיורנטינה בפירנצה) שהוא קיבל כדור ופשוט ניסה לעבור במהירות ולא הצליח, וזאת רק דוגמא אחת מבין כמה פעמים שעשה את זה.
    מחליף ראוי לקבוצה עם שאיפות כמו מילאן הוא לא!
    בונרה לא כל כך הסתדר בעמדת המגן הימני והוא משחק יותר כבלם, בכל מה שקשור בהתקפה אין לבונרה מושג. סימיץ' או שהוא תופס יום מעולה או שהוא תופס יום גרוע, אי אפשר לסמוך עליו. ברוך השם שאודו בריא ושבינתיים אין לנו בעיה באגף הימני.