סיום דרמטי בדורטומונד, מאלאגה בהלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏9/4/13.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אוי נו באמת עמי, הגול של מלאגה היה בנבדל היסטרי והכי ברור לצפייה. שסאנטנה בעט כדור על קו השער ששחקן של מלאגה בפנים והשוער הופך לשחקן ההגנה האחרון והכל בשנייה תאמין לי זה הרבה יותר קשה. מקרה קלאסי של טעויות "מתקזזות".

2. riquelme1 Member

אני רואה את התקציר והעצבים שלי עולים ל-200 מעלות.

3 שחקנים בנבדל בשער של דורוטמנד(!) ואדום של 200 אחוז שהיה צריך להשרק לדורטומנד.

גועל נפש.

תגיד לי אתה אמיתי? בגול של מאלאגה גם עם אליסאו לא נוגע זה גול, בגול של דורטמונד היה נבדל של 3 שחקנים, וגם אחרי הנבדל היה עוד נבדל בגול של סנטנה, והיה אדום ברור גם לדורטמנד ששחקן של מאלאגה קיבל צהוב(!).

זה אחד הגניבות הכי מגעילות שראיתי בהיסטוריה, והצביעות פה עולה לשיאים שלא להאמן ששמחים בהצלחה של מאלאגה למרות שזה עלייה שדורטומנד שקרה רק בגלל השופט.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/13
  3. אלי מתחן Member

מה זה משנה אם 3 שחקנים בנבדל או שחקן אחד?
    ולמען האמת אני שמח ששמלצר לא קיבל אדום, נמאס מכל השחקנים שנוגעים בהם עם היד ונופלים כאילו נפגעו ממכונת ירייה.

4. שםמשתמש Member

מה זה משנה מה קורה אם הוא נוגע או לא? הוא נגע. זה היה גול בנבדל.

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין את הזעם על השיפוט,זה בהחלט נכון שהשיפוט בשלב הנוקאוט השנה הוא בזיון
    ועדיין
    בתור אחד שהיום היה צופה נטרלי....
    איזה משחק! איזה דרמה! זאת הסיבה למה אני כלכך אוהב את הספורט הזה,כמה כיף לאוהדי דורטמונד!
    מדהים.

6. South Boy Member

גם מלאגה הביקעו שער מעמדת נבדל.
    ואנשים לא שמחים בגלל שזה דורטמונד, אנשים שמחים בגלל שהם רואים את ליגת האלופות בשביל רגעים כאלה, ובשיוויון אין אחד שלא התפלל לדרמה.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ממש מעניין שהכדור היה נכנס גם ככה - אליאסו נגע בכדור וזה אופסייד הכי ברור בהיסטוריה. שער של מלאגה בנבדל, שער של דורטמונד בנבדל. אם כבר טעויות לפחות שיהיה מאוזן, לא?

1-2 למלאגה דקה 90, שיבואו בטענות רק לעצמם על זה שלא עלו.

8. סדרו קייטע Member

אגב, מאלגה גם נשדדו נגד פורטו (גול באופסייד ופסילת שער מגוחכת), חבל שהפעם הם לא הצליחו להתגבר על זה. כנראה שקל מאד לדפוק אותם. זו גם קבוצה שאין מי שיתבכיין עבורה בתיקשורת.

ועצוב בעיקר על פלגריני שבשבוע כל כך קשה עבורו, עשה בית ספר לקלופ ונגזל שלא באשמתו.

9. JohnTerry26 Member

א) "גם עם אליסאו לא נוגע זה גול" ב) "נבדל של 3 שחקנים וגם אחרי הנבדל היה עוד נבדל בגול של סנטנה" - בסופו של דבר שני גולים שהיו צריכים להיפסל, ולא יותר. ואגב לא בטוח שהכדור היה נכנס בגול של מלאגה.

לדעתי שמלצר לא רצה לעשות את הדבר המוזר הזה שנראה שעשה לראש של גאמס אלא רצה לדחוף אותו מהאיזור.

10. Mellow29 Kopite

איזה ערב מדהים. הייתה הרגשה של דרמה באוויר באיסטנבול, בסוף מה שקרה בדורטמונד פשוט מדהים... כן, טעויות שיפוט, אבל איזה שערים מדהימים, עקבים, מהפכים, אווירה מדהימה בשני המגרשים. אני לא זוכר ערב כזה עם שני משחקים כאלה, ועוד ביום ה"פחות אטרקטיבי" על הנייר.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

11. riquelme1 Member

בוודאי שזה משנה, גם אליאסאו לא היה נוגע זה היה גול ברור, לעומת נבדל של 3 שחקנים, וגם אחרי הנבדל הזה היה עוד נבדל, מהלך כדורגל של שתי נבדלים ברורים שהשופט לא שורק זה גניבה.

ודורטמנד הייתה צריכה להשאר ב-10 שחקנים, שב-10 שחקנים הסיכוי של מאלאגה לעבור היה גבוה בהרבה.

וסאנצ'ז הוא אחד השחקנים הכי גרועים בליגה הספרדית, זה טעות פאטלית של פלגריני שעלה איתו היום, ראיתי את התקציר וכל מהלך של דורטומנד הוא עשה טעות מחרידה, עם זה בגול הראשון שהוא איחר בסגירה, ועם זה מהלך שנגח ונתן בישול לשחקן דורטומנד שהחמיץ, שחקן אפס. עם לוגאנו אני בטוח שמאלאגה עוברת.

אוקיי, אדום ברור לדורוטמנד לא נחשב נכון? אוי הצביעות.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/13
  12. Landon Donovan Member

והאדום שהיה אמור להיות לדורטמונד? ספר לי איך הוא התאזן?
    אתה אמיתי? הבחור פירק לו את הפרצוף. זה, במקרה הרחמני ביותר, היה אמור להיות צהוב שני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/13
  13. VAR Member

קודם כל, אני 100% עם השופט בעניין שמלצר. הגיע הזמן שכל המתחזים המגעילים האלה יקבלו את מה שמגיע להם. אם על זה נותנים כרטיס אז בכל משחק צריך להניף 2 כרטיסים אדומים. זו אולי טעות לפי החוקה אבל לדעתי ככה זה צריך להיות. 2 הנבדלים היו מאוד קשים כך שגם לקוונים אין יותר מידי מה לבוא בטענות, חוץ מזה שהעניין התקזז.

וקייטע... אם אתה חושב שלא הקבוצה הטובה בסיכום שני המשחקים עלתה לשלב הבא אז אני ממליץ על אופטיקנה.

ולסיכום האמיתי: יששששש!

14. נעם Member

אוי ריקלמה ריקלמה...
    תוריד את המשקפיים הספרדיות שלך(לא צריך, יש היום אובך צהוב חזק)
    ה"אדום" לא היה אדום ולא צהוב, זה היה כולה המשך תנועה של שמלצר שלא יכל היה לעצור ומזל שהשופט הבין את זה ולא הקשיב ל2 השדרים שהצליחו להטל בכולם.
    חוק מספר 1 -
    בסוגיית שיפוט,80% מהמקרים שבהם שחקן גרמני עומד ושחקן ספרדי על הדשא = הצגה של הספרדי.
    הסתברות פשוטה...
    הקבוצה הטובה עלתה.רק חסר לנו עוד שממון לה-ליגה אל לה ברצלונה/ריאל נגד מלגה בשביל להרוס לנו ערב של חצי גמר.
    מהפך מדהים, גרמניה ספרד, לילה טוב צמפיונס ליג

15. אלי מתחן Member

זה לא גול ברור, גול ברור זה הכדור עובר את הקו. לא שמעתי על תוספת לחוקה שקובעת שיש דבר כזה גול ספקולטיבי.
    אתה רוצה להגיד לי שהבחור ממלאגה נפגע בצורה שהצדיקה שכיבה של דקה על הדשא כמו שקרה? שאתה מתחזה פרס של אדום ליריבה הוא הדבר האחרון שמגיע לך לקבל.
    לא יודע לגביכם, אולי אני בחור ממש חזק, אבל כשקיבלתי סתירות פה ושם בחיי זה לא גרם לי ליפול לרצפה ולהתפתל מכאבים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/4/13