סיום דרמטי בדורטומונד, מאלאגה בהלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏9/4/13.

1. aloneli Member

שתי הקבוצות הבקיעו מנבדל ומהבחינה הזאת זה התקזז.מה ששמלצר עשה זה אדום בכל ספר של שופטי כדורגל.פה מלאגה נדפקה.
    מעניין שאף אחד לא דיבר פה על הפנדל שגאלא הייתה צריכה לקבל בברניבאו.מי יודע אולי זה היה משנה כבר במשחק הראשון את כל התמונה.

2. Der Rotbart Member

סדרו - באמת שאני לא מבין את טענת השוד שלך; למה מאלאגה שיחקו כל כך טוב? אלמלא הצלות / החמצות מסמרות שיער של רויס וגצה הנבדלים האלו לא היו משנים בכל מקרה. ומה לעשות מאלאגה פשוט נחו על זרי הדפנה מהדקה ה-90 וריחפו אי שם בחלל; זה בהחלט טרגי עבורם אבל הם אכלו מה שבישלו.

ואם אפשר לחזור קצת לכדורגל אז ראוי לציין שהחילוף שעשה את המשחק היה הומלס במקום גונדגן. לא רק שכל הערב הומלס הוא שהיה חסר בקו האחורי של דורטמונד - גם מבחינה הגנתית אבל בעיקר מבחינת יכולת מסירה והנעת כדור - אבל בעיקר איך שהוא עלה הוא פשוט הטריף את הקבוצה והיה ברור שהוא לא מפסיק להאמין שהמהפך יכול לבוא. כבוד.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/13
  3. JR-Riquelme Member

לא סובל את דורטמונד, באמת אני מקווה שהיא תחטוף כאפה בסיבוב הבא נגד אחת מהגדולות, ולהגיד איזה יופי דורטמונד לא נשברה זה סתם שטויות כי קודם כל הם שיחקו בלי הרבה מוטיבציה אחרי ה2-1 ושהם השוו בשער המזליקי הזה אז כבר כמובן שהם היו בשיא האנרגיות כי זה באמת אפשרי אז אני לא יתן להם מחמאות על זה שהם לא נשברו כי זה מגוחך

בקשר למלאגה אני מת עליהם והם הקבוצה האהובה עלי במפעל, אוהב את השחקנים שלה מהוותיקים לחדשים איסקו שלדעתי שחקן אדיר שחייב לשחק במועדונים הכי גדולים.
    אבל אם הם פיספסו עלייה שהם מובילים 2-1 בתוספת הזמן מגיע להם לעוף. לא מגיע לדורטמונד לעלות. מגיע למלאגה לעוף!
    ופלגריני זה הקטור קופר 2.0

4. סדרו קייטע Member

ברור שדורטמונד קבוצה טובה יותר, אבל עם שיפוט נורמלי היא כנראה לא הייתה עולה. והיום חוץ משני שערים היא כמעט לא עשתה כלום. זה חלק מהענין- לא תמיד הקבוצה העדיפה על הנייר מנצחת ודרמה שמושגת בצורה לא הוגנת מקבילה לתחרויות WWE.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אספר לך שתפנים שכדורגל זה לא בלט. אבל בסדר, להחזיק את הפנים ולהתגלגל 34323 פעם על הדשא אמור לתת אדום.

אבל אם זה נותן לכם הרגשה טובה שמלאגה לא עלתה בגלל השופט. תהיו בריאים, מעולם לא ראיתי את הספרדים פה מקבלים את זה שאחת מהקבוצות שלהם עפה. פעם זה התבכייניות על בונקר היסטרי (ואגב, דורטמונד זה מופת לכדורגל התקפי, גם מה שעשו בספרד) ופעם זה שיפוט. אף פעם אין "הפסדנו" וזהו, תמיד יהיו אשמים.

1-2 למאלגה דקה 90 ועדיין השופט אשם. נו טוב.

6. riquelme1 Member

אנשים שחושבים שחסוס גאמז עושה הצגה הם חיים בסרט, שמלצר העיף לו את שתי הידיים לפנים בכוונה, אין כאן שום הצגה ושום דבר, זה צהוב ברור, ויש שופטים שנותנים עלזה אדום ישיר.

חסוס גאמז הוא לא מסוג השחקנים שעושים הצגות, בתור אחד שצופה במאלאגה כמעט בכל שבוע, אני יכול להגיד שזה לא סוג השחקן.

היה צהוב ברור, מה שאומר ששמלצר היה צריך להיות מורחק.

נבדל 'קשה' זה ששחקן אחד בנבדל, במהלך הזה 3 שחקנים היו בנבדל, וגם במהלך השני היה עוד נבדל, עם שופט וקוונים לא רואים דבר כזה אין להם מה לחפש במגרש הכדורגל, הם פשוט פחדו מהקהל של דורוטמנד.

7. Landon Donovan Member

ממתי איכות הכדורגל של קבוצה אחת הוא הקריטריון? אני הייתי בטוח שהתוצאה היא הקובעת למי מגיע לעלות. תוצאה שבהחלט יכלה להיות שונה במידה והשיפוט היה הוגן וראוי.

8. aloneli Member

הומלס היה באמת חסר.סובטיץ' וסאנטנה לא מספיק טובים גם הגנתית וגם מבחינת ניהול ההתקפות שעוברות הרבה דרך הומלס.
    אני יודע שיש כמה בגרמניה שמתלהבים מבנדר אבל במה בדיוק הוא יותר טוב מקל?מרכז המגרש היה חלש מאוד.גם ההתקפה חוץ מגצה שכרגיל נהדר,רוייס נעלם יותר מידי וקובה בכלל לא בכושר.זה ללא ספק המשחק הכי חלש של דורטמונד השנה באלופות.

חוץ מזה היתרון של מלאגה היה היום בעמדת המאמן.פלגריני מעולה!

9. סדרו קייטע Member

הפוך גוטה.

נגד "הספרדים" תמיד מתלוננים על השיפוט, תוך התעלמות מוחלטת מ"התאזנויות" למינהן. אני הייתי בעד יונייטד נגד ריאל, אבל יונייטד הבקיעו שם גול לא חוקי ולא ספגו פנדל שהגיע להם. אף אחד לא דיבר על זה. במפגש ההוא של ברצלונה מול אינטר, כולם התמקדו באדום של מוטה והתעלמו מגול באופסייד, גול חוקי שנפסל, פנדלים שהגיעו. פה הצביעות באמת מגיעה לשיאים חדשים. "איזון" עאלק.

וכן עצוב על מאלגה, מועדון שנגד כל הקשיים הגיע למעמד כזה ולא ישוב אליו כנראה לעולם. עצוב על פלגריני שבימים כל כך קשים עבורו, הכין קבוצה נחותה בצורה מושלמת. לברצלונה / ריאל / באיירן / יונייטד תמיד יהיו עוד הזדמנויות, למאלגה לא.

10. JR-Riquelme Member

גאמס עשה הצגה. זה לא עד כדי כך כואב שמישהו מעיף לך את הפנים אבל זה לא קשור כי הגיע שם אדום

11. aloneli Member

12. אלי מתחן Member

לא הגיוני ששחקן יעשה הצגה ולא ייענש.

אז אתה טוען שמכה קטנה בפנים גורמת לכל אדם סביר להתגלגל דקה שלמה על הרצפה.

13. Landon Donovan Member

מחמיא לי באמת שאתה מכליל אותי עם הספרדים - בכל זאת, הנבחרת הטובה בעולם, והקבוצות הטובות בעולם - אבל מה לעשות, אינני "ספרדי" והקבוצה אותה אני אוהד, יש לציין, עשוייה לעלות מחר לחצי הגמר על חשבון קבוצה ספרדית (קטלונית!) - בזכות השופט.

אם מה שראית זה ליטוף של שמלצר והצגה של גאמז - אין לנו בכלל על מה לדבר. מאחל לך שאף אחד לא ילטף אותך ככה.

14. riquelme1 Member

עם כל הכבוד לפגלגריני, אני אמרתי לפני המשחק הראשון שאני לא מבין את ההרכבים שלו, קמאצ'ו שהיה העוגן שלו העונה ובכל ההצלחות של מאלאגה היה צריך לפתוח במשחק הראשון, וסרחיו סאנצ'ז הזוועתי לאהיה צריך לשחק היום דקה אפילו, הוא לא קשור לרמות האלה ושיש לך בלם ברמה של לוגאנו היה החייב לפתוח.

לדעתי לפלגריני גם נתן וגם לקח.

אבל מי שהכי לקח זה השופט.

אין לי שום דבר נגד דורטומנד, למרות שהיא סוג של אובריטד לדעתי, אני מת שהם ישלמו על זה ויקבלו בראש בשלב הבא.

אגב, מתלהבים מגצה, רוייס לדעתי מוכשר יותר ויהיה שחקן יותר גדול מימנו, פשוט שחקן מפחיד.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תעבור מילה מילה בפוסט שלי ותראה לי שרשמתי ליטוף. זו עבירה, אבל ההתגלגלות המכוערת על הדשא בניסיון לסחוט אדום מגעילה לא פחות. אני הייתי מוציא צהוב לשניהם.

פעם אחרונה שבדקתי באיירן מינכן נמצאת בגרמניה.