סיום דרמטי בדורטומונד, מאלאגה בהלם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏9/4/13.

1. Landon Donovan Member

ריקלמה1, עשה טובה, תפסיק לנתח את הנבדלים. גם אני חושב שמלאגה נדפקה בגלל האדום, אבל נבדל זה נבדל זה נבדל וההשוואה שאתה עורך פה היא, איך נאמר, מעט פאתטית.

נו, מעולה, זה היה אמור להיות הצהוב השני של שמלצר.

ממתי באיירן היא "קבוצות"?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/4/13
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה בדיוק העניין שזה נתון לפרשנות. אני הייתי מוציא צהוב, אבל אין פה שום דבר גורף. חלק ילכו ככה וחלק ילכו ככה. מקרה מאוד גבולי. להפיל על זה את ההדחה של מלאגה (ואני רואה שאנחנו מסכמים על עניין הנבדלים) - מגוחך.

3. Der Rotbart Member

הבעלים של מאלאגה בכלל טוען עכשיו שההדחה של הקבוצה נובעת מגזענות; איזו גזענות בדיוק הוא לא פירט...

4. שםמשתמש Member

לדעתי זה אדום ישיר, ואין שום קשר בין ההצגה של השחקן לבין ההחלטה מבחינת החוקה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/4/13
  5. AS R Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

קבוצה שלקחה שנתיים ברציפות אליפות בגרמניה, ניצחה את העונה את ריאל ואת מנצ'סטר סיטי, היא היחידה שלא הפסידה ב-10 משחקי הצ'מפיונס ליג העונה, מורכבת כולה משחקני בית או שחקנים שהגיעו בכמויות זעירות של כסף, בעלת ממוצע הקהל הכי גבוה באירופה ואתה אומר שהיא אוברייטד? תסביר לי בכלל איך היא אוברייטד אם חופרים לנו בשכל כל השנה רק על בארסה וריאל. כמה כבר מדברים על דורטמונד?
    חוץ מזה, בערוץ הספורט הטיפשים דיברו קודם על המשחק של ריאל נגד גלטסראי.

6. Igi Member

השופט לא הכריע פה את המשחק לטובת דורטמונד, כי היו שני שערים בנבדל שמתאזנים וב"אדום" שמגצר רץ לכדור כשהשחקן של מלאגה עמד לו בדרך והוא פשוט ניסה להיחלץ ממנו, לא אדום ולא נעליים וכמו כן, צהוב מוצדק. הריפליי שהראה את העניינים בהילוך איטי היה זה שנתן תירוץ טוב לאוהדי הספרדים שפה כי שם לאנשים סובייקטיבים, זה באמת יכול להיראות כמו אדום. מה שכן, אני חושב שבמחצית השנייה השופט כן היה יותר עם דורטמונד, מכיוון שבאמת את מלאגה יותר קל לדפוק במצב הזה, אך זאת לא הייתה בשום פנים ואופן מגמה שהכריעה את כף ההתמודדות. מה שהכריע פה הייתה הווינריות המדהימה של דורטמונד בדקות הסיום.

ועוד משהו קטן ולא קשור, קצת מעצבן הפרו-ספרד בשידורים של נדב יעקובי.

7. Der Rotbart Member

אוף טופיק - יפה לאוהדי דורטמונד שכפי שרואים בחתימה שלך בחרו בפראפרזה על כותרת ספרו הנודע של מרסל פרוסט 'בעקבות הזמן האבוד'. ואני לא ידעתי שדורטמונד היא גם מעוז אינטלקטואלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Landon Donovan Member

אתה מוכן לגבש דעה עקבית על המכה של שמלצר? כלום, צהוב או אדום ישיר? כי קצת קשה לי להתווכח עם הטענה שלך כשהיא כל כך vague. אם אתה חושב שזה צהוב או אדום אז אתה מסכים למעשה ששמלצר היה צריך להיות מורחק ושמלאגה קופחה כאן.

אני לא רואה סיבה לא להפיל את ההפסד על הכרטיס האדום - אין שום סיבה להניח שדורטמונד, כמו שהיא נראתה, היתה מצליחה לנצח כשהיא בחיסרון מספרי. מה גם שקבוצה שנהנית מטעות שיפוט לא יכולה להנות גם מחמת הספק.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקהל הטוב באירופה (איזו תצוגה!),כדרוגל מהמרהיבים שיש,הכל על בסיס צעירים מקומיים,בלי שייחים,תוצרים של עבודה קשה

תוסיפו לזה דרמה מהסרטים(תמיד השופט יהיה מעורב) ותקבלו את ה-קבוצה שמגיע לה להיות בחצי בגמר

לגבי מלאגה - כואב הלב, אבל איזה לוזרים! אפילו אינטר לא כאלה איומים,אם אתה מוביל 2-1 בדקה ה90 ומפסיד 3-2,אל תספר סיפורים,תצייר L ענקית על המצח ותלך לעשות חשבון נפש

יופי של כדורגל,יופי של ערב,שימשיך גם מחר

10. aloneli Member

אחלה תמונה.אגב היא גם מציגה יפה מאוד את מצב העניינים בבונדסליגה העונה.אוהדי דורטמונד יכולים לצפות בבאיירן רק עם משקפתhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דבר איתי בעברית אני בקושי את השם שלי יודע באנגלית. הדעה שלי היא צהוב לשני הצדדים (דעה שלא פופלרית, הדעה שלי היא גם אדום למתחזים ברחבה - אבל אף אחד לא מקשיב לי) כל עוד אין פה משהו גורף ואתה רואה שבערך חצי פורום חושב שהיה אדום וחצי לא, לא רואה שום צדק להפיל את ההדחה/עלייה על השופט. אני הייתי מוציא צהוב אבל מקבל לחלוטין את ההחלטה של השופט. כאחד ששורף יותר מדי שעות בעבודה מול משחקי כדורגל ראיתי כבר כל כך הרבה מקרים מעצבנים שכאלה. כל עוד זה החלטה גבולית אני אישית מקבל שריקה לפה ולפה. דעתי האישית מעניינת כקליפת השום, מעניין אם הייתה פה טעות קריטית חוקתית כמו בעניין הנבדלים - ששם ברור שכן. פה לדעתי לא והמקרה נתון לפרשנות. אי לכך לטעון שבגלל זה מלאגה לא עלתה - אני אביא לך עכשיו 4 זוכות מהאלופות ועוד 20 אלופות בליגה שקיבלו שריקות כאלה ובסוף זכו/ניצחו/הפסידו וההיסטוריה מתהפכת. אין סוף לדברים האלה. הדעה האישית שלי (הנה אדוני, אני מגבש דעה) שאני מקבל הכל כל עוד לא מדובר במשהו שמעבר למתקבל על הדעת (דוגמא - ברצלונה - צ'לסי 09). זה לדעתי רחוק שנות אור מהמקרה. וכמו שרשמתי, השפעה כזאת או אחרת של שופטים תמצא בכל זוכה מאז תחילת המפעל.

12. AS R Member

מה אתה רוצה?

13. נעם Member

הוא מוחה על הטענה שהספרדים "בכיינים" "לא יודעים להפסיד" ו את האשמה על השופט ולא על הקבוצה פח שהייתה היום על המגרש... בחייכם, אתם באמת רוצים לראות סינדרלה כמו מלאגה שהצליחה להחזיק מעמד ב2 בקרבות האחרונים רק בגלל התעלות השוער שלה, על פני מכונת ההתקפה הגרמנית?!
    תפסיקו עם הנו נו נו! צריך לשחק לפי החוקים! אז היה נבדל, גם בצד השני היה, וזה רק עזר לצדק לצאת.
    חוסר מזל ושוער גדול הפכו לתעוזה וווינריות אדירות שסיפקו לנו המשך טוב יותר. אני מבין את אוהדי מאלגה וצר לי עליהם... אבל להאשים את השופט שהפסדתם ולא את עצמכם... פאטתי

14. aloneli Member

הכל ברוח טובה.

15. sandro Member

השחקן של מאלגה דפק שם וואחד הצגה והצהוב שהוא קיבל היה מוצק לחלוטין, אבל יכול להיות שגם לשמלצר הגיע צהוב על התנועה שהוא עשה.

בכל אופן, אם נשים את טעויות השיפוט בצד, לדורטמונד הגיע לעוף רק על כמות ההחמצות הבלתי נתפסת של שערים בטוחים בשני המשחקים. גם היום, במשחק חלש שלה כביכול, היא בקלות הייתה יכולה לכבוש עוד 3 שערים ב1-1 על פשוט. ווילי היה ענק, אבל כמה שהשוער מביא משחק גדול זה לא נותן לך לגיטימציה להחטיא כל כך הרבה מצבים של 100 אחוז בשני המשחקים. קבוצה קצת יותר חזקה וקצת פחות פטאתית ממאלגה והיא הייתה משלמת על כך ביוקר.

מאלגה יכולה לבוא בטענות רק לעצמה. נכון היה נבדל בשער האחרון, ואולי גם הגיע אדום לשמלצר, אבל זה ממש לא תירוץ לאיבוד יתרון של 2 שערים ב2 דקות של תוספת הזמן. לא משנה מול מי אתה משחק, באיזה מעמד את נמצא, וכמה השופט רע, אם אתה מצליח איכשהו לעוף בצורה כזאת אז כנראה שהגיע לך.