סיום עונת 18/19 - מכבי חיפה וב"ש באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏25/5/19.

1. קשר שמאלי Member

סומך על ברק

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עונה 6 ברציפות בטופ 3, כלומר עונה 6 ברציפות שאנחנו עם כרטיס לאירופה, עם כל האכזבה העונה, חשוב מאוד שהצלחנו לייצר המשכיות ולא התפרקנו לפלייאוף התחתון או תחתית העליון.
    ההפסד אתמול היה סטירה גדולה ושלח אותנו עם טעם מאוד מר לקיץ, אבל אולי במבט לעתיד הוא יעשה לנו טוב, שכן לצד העובדה שסיימנו במקום ה-3 נכשלנו בגדול העונה, ואולי ההפסד אתמול יבהיר לכולם במערכת כמה עבודה עוד יש לפנינו.

3. קשר שמאלי Member

אירופה באמת מעניינת אותך אחרי המשחק אתמול? זה משחק שהחזיר אתכם הרבה שנים אחורה
    זה לא סתם הפסד. חטפתם אתמול וואחד כאפה

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הסטירה הקודמת הגיעו 3 אליפויות רצופות ומסעות קסומים באירופה, לפעמים רק אם אתה מקבל סטירה אתה מתעורר.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מקומות 2-3 בעשור הקרוב אני חותם כאן ועכשיו, צריך למחוק את המילה "אליפות" מהלקסיקון שלנו.

6. yedidel Member

אוהדי נתניה, אתם מרוצים מהעונה?

מזכיר לי את העונות של לופא אצלנו... הרבה רגעים מרגשים לקחת ובלי תכלס בסוף

Sir Alex Ferguson, Jakur ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהייתה כאן ירידת מתח ברגע הכי לא מתאים מבחינתם.

kufsa אוהב/ת את זה.
  8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני זוכר שנהננו מאוד בעונות של לופא, למרות בכלום יחסית בסוף.

Sent from my Redmi 4A using Tapatalk

9. abcd Member

אני יכול לדבר רק בשם עצמי (למרות שלא נראה שרוב האוהדים חושבים משהו אחר), לא.
    עונה שניה רצוף מתבזים בפלייאוף, עונה 36 רצוף שלא מסוגלים לעשות תוצאה במאני טיים.
    אם בעונה שעברה, להוציא את המפגשים מול ב"ש בפלייאוף (שגם בהם לכל אחד יש נסיבות מקלות), עמדנו בכבוד מול כל יריבה (ועוד בליגה יותר חזקה מהעונה), אז השנה אני לא חושב שלמכבי ת"א היו משחקים יותר קלים מאשר מולנו.
    דני עמוס אולי היחידי שעשה התקדמות וזה אומר הכל. אביב אברהם נראה יותר רע מאשר בפעם הראשונה שעלה לבוגרים, מלדה נעדר רוב הזמן (גם בלי קשר לפציעה), אולסק קטסטרופה ועל קוגבניה בכלל אין מה לדבר.
    עלי, שהייתי מוותר על 2 אצבעות ברגל כדי שיישאר פה עד סוף הקריירה, לא התקדם במ"מ כבר יותר מדי זמן.

זה שאחרי מחזור 6 אנשים (ובהם אני) חשבו שנרד ליגה ובסוף אנחנו מתאכזבים שפספסנו תואר ואירופה לא מנחם אותי. בסופו של דבר יצאנו בלי כלום כרגיל.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצעד האחרון של ניסו אביטן אצלכם לפני המעבר להפועל תל אביב הייתה שיחה אלינו בשביל להחזיר את טאפוקו לחדרה בהשאלה בשנה הבאה, והתעניינות בהשאלה של עמית ביטון בעונה הבאה, יהיה מעניין האם תמשיכו עם הקו של אביטן אם שזה יעצר בגלל העזיבה שלו.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  11. oFiRzZz Member

כן ולא.
    בטרום עונה ועד מחזור 4 בערך היו המון אוהדים שלנו שהיו בטוחים שנלחם עד השנייה האחרונה
    על הירידה, אז בפן הזה זו הצלחה. גם סיימנו 4 בניגוד ל5 בעונה שעברה - בלי ערן,סבע, וגלזר.
    כמה אנשים באמת חשבו שנתקדם במיקום בטבלה בלי השמות הללו? אם להסתכל תקציבית נטו,
    אין בושה בלסיים מתחת ל3 קבוצות עם תקציבי ענק (פי 2.5 לכל הפחות?) כאלה.
    אבל,
    כמו ש @abcd רשם, זו שנה שנייה ברציפות שהקבוצה לא מראה אופי בפליאוף. שלא מנצחת איפה
    שחייב לנצח. שהמאמנים שלה משדרים לכולם שזה בסדר להיות קבוצת פרפר נחמד בלי להגיע
    באמת להישגים וזה דבר שקצת פוגע באווירה הכוללת. בתאכלס ? לא כ-ז-ה איכפת לי אם הגענו לאירופה
    או לא כי סך הכל כנראה שחיפה\ב"ש "הרוויחו" את התענוג של לעוף ל"דייגים" מנורבגיה ביולי אז מה זה
    באמת משנה? אבל דווקא אחרי המפלה בגביע היה צריך רגע של התעלות וזה לא הגיע, כצפוי.
    שוב כמו ש @abcd רשם, כמעט אף שחקן לא רשם התקדמות משמעותית כלשהי, ולכן יחד עם הידיעה
    שעלי כנראה עוזב, אני יוצא לפגרה הרבה פחות אופטימי מאיך שיצאתי אליה אשתקד.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב להתייחס לפסקה האחרונה שלך .
    אני חושב ודי בטוח שבתוך תוכך ובתוך כל אוהדי נתניה כן מאוד מאכזב שלא הגעתם לאירופה .
    קבוצה שלא הייתה המון שנים במפעל אירופאי זה כן מדגדג להיות באירופה גם אם זה לעוף לקבוצת דייגים , כשהיינו קבוצה מדשדשת בין תחתית למרכז טבלה ואז היה לנו אופציה להגיע למקום שמוביל לאירופה פיללנו על זה וחלמנו על זה , לקבוצה קטנה זה כן עושה משהו להגיע לאירופה זה כן מדגדג ומרגש שהשם של הקבוצה שלך נמצא בהגרלות באוופא גם אם זה לסיבוב אחד כי מפה מתחילה מסורת , שנה אחת זה רק סיבוב אחד , שנה שנייה זה עוד סיבוב ולאט לאט בונים מסורת ומתקדמים .

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שאני עומד לכתוב עכשיו אולי יישמע לחלקכם נחמת טיפשים, אך למרות זאת אכתוב, כי זה באמת התחושה שעברה עליי: לפני המשחק פחדתי מאוד מהאפשרות שמכבי נתניה תיראה מעוררת רחמים. אחרי המשחק ריחמתי על האוהדים של מכבי חיפה, שמרקו בלבול הוא המאמן של הקבוצה שלהם.

EuropeGuy ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

ההבדל הוא שבאר שבע ההיא לא באמת היתה שווה שישיה ממכבי, לעומת זאת הרביעיה שחטפתם אתמול לא הפתיעה אף אחד, היה ברור עוד לפני המשחק שהפערים הם עצומים. לבאר שבע ההיא גם היה מקום לאופטימיות, מאור בוזגלו, אוגו והובאן, ואקמה שהגיע מרעננה, שיר צדק בתקופה הטובה שלו שהגיע מק״ש. היה חומר לעבוד איתו. בב״ש הנוכחית יש מדבר תרתי משמע, אין כלום, ולהבדיל מב״ש ההיא אין מישהו להביא מהליגה שיכול לשדרג אתכם, ניסיתם את זה עם סאבו וההוא מחדרה וזה לא ממש עבד.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדין מאמין שיש לנו ליגה חלשה, ושאם נפגע בשניים - שלושה זרים בקיץ הכל יכול להשתנות.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.