סיום עונת 18/19 - מכבי חיפה וב"ש באירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏25/5/19.

1. oranfu Member

א - לא ראיתי שום דבר שגורם לי לחשוב שהסיכויים שלכם לפגוע ב2-3 זרים גבוהים. כבר איזה 3 שנים לא הבאתם זר טוב.
    ב - ליגה חלשה ביותר. אבל אתם נראים בסחרור. נראה לי שאתה האוהד ב"ש היחיד שמדבר באופן חיובי כרגע וזה כאילו אתה מנסה לשכנע את עצמך.

בכלל, כל האווירה סביב המועדון נראית לי כאילו יש הבנה שזהו, נגמרה תקופה והיה נחמד, חוזרים להיות "עוד מועדון סבבה בליגה".

שי, oFiRzZz ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. Ajax Amsterdam Member

מה שבטוח אסור לחשוב כמו לוזרים. אני מעדיף להיות אופטימי זה עדיף מכלום כבר ראיתי קבוצות קמות מאסונות מקצועיים גדולים.
    שוב אני עם היגיון וחושב שהנזק שנעשה גדול מאוד ואני לא יודע כמה המוטיבציה של אלונה להשקיע גדולה, לי נראה שהיא קצת הרימה ידיים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

EuropeGuy ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. oranfu Member

לא אמרתי לחשוב כמו לוזרים, אבל גם צריך להיות אמיתיים ולהכיר במצב. ברור שקיץ אחד טוב מחזיר אתכם להיות קונטנדרים.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

מסכים לחלוטין. התקווה שלי שלמועדון יש תכנית רב שנתית אני בתור אוהד מצפה לראות בסיס עונה הבאה. ואחר כך להלביש על הבסיס עוד כמה חתיכות.
    ככה זה צריך להיות לא בכח לאט לאט לאט ובמחשבה

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

במכבי חיפה סיימו כבר את החגיגות על המקום השני או שיש איזה אירוע ועדן בן זקן תופיע גם כן? ענבל מנור כתב על זה לספורט1 - זו בסופו של דבר הייתה עוד שנה כושלת של התעוררות בגארבץ'-טיים ואם תשאלו אותי, הקבוצה הזו לא מוכנה לאירופה. פעם זו הייתה הקבוצה הגדולה בארץ, קבוצה של ווינריות וסטייל. אני מסכים ששועה חייב לשחק, והוא מאוד רוצה ודפק גול ענק בכדור חופשי, אבל אל תהרגו אותו עם המחמאות.

6. Telkiyski Member

לא חושב שזה עניין של "היה נחמד ועכשיו חוזרים להיות מועדון סבבה".

פשוט המכונת כסף עושה קולות שהיא מפסיקה להיות מכונת כסף.
    אם "אלונה" הייתה משדרת את אותו רעבשל ה4-5 שנים האחרונות אוהדי ב"ש היו יכולים להיות הרבה יותר אופטימים.

לתפ]וס עונה סופר כושלת אחרי 3 אליפויות זה בסדר.
    מה שמדאיג אותם יותר, לדעתי, זה הפרישה המסתמנת של אלונה "מה זה החמאס מזיינים אותנו תנו לנפתלייי" ברקת.

7. קשר שמאלי Member

.
    לא הסתיימו. חזרתי עכשיו מהחגיגות בדו, פאר טסי הופיע. כולם היו שם, כל השחקנים וכל עובדי המועדון, ומשהו כמו 1800 אוהדים. מחר החגיגות האמיתיות, מביאים את משה פרץ. צפי ל-18 אלף אוהדים. תבוא לחגוג איתנו את המקום השני. אושר גדול.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/19
  8. yedidel Member

אני מבין מה אתה אומר מצד אחד, מצד שני זה שבלבול מבין מה יש לו זה יתרון מסוים. האמת שהיו לא מעט רגעים בפלייאוף הזה שהייתי רוצה שבכר יפנים שמה שהיה לו בקבוצה כבר אין לו, ואז אולי היינו סופגים פחות מתפרצות מאיבודים שהבלמים על החצי

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממה שהבנתי מהדברים של ברקת בראיונות אחרי הבחירות ומשיחה שלי עם מישהו שיחסית מקורב למשפחה התקציב בעונה הבאה יהיה זהה לתקציב ברוב עונות הצמרת שלכם אולי למעט 2 העונות האחרונות. משמע אחד התקציבים הגדולים בליגה שעם מאמן טוב(כבר יש) וניהול נכון(נגיד שיש) שווה קבוצת צמרת גבוהה. הבעיה היא שרוב שחקני הרכש הבינוניים/כושלים שהגיעו בשנתיים האחרונות שגרמו לירידה ברמה שלכם שותים חלק לא קטן מהתקציב ותצטרכו להיפטר מהם כדי לפנות מקום לדם חדש ובמידה וזה לא יקרה הברקתים יאלצו להכניס את היד לכיס כדי שתתחזקו כראוי וכאן נכנסת השאלה עד כמה יסכימו לחרוג מהתקציב אחרי שהחלומות על כניסה לפוליטיקה נגמרו.

10. oranfu Member

אחד התקציבים הגדולים בליגה (שני? שלישי? רביעי?) לא אומר הרבה. אני מסכים שהכי חשוב\מטריד זה מה כוונת בעל המאה.

היא אולי תישאר, מה היא תשקיע אני לא יודע, אבל אני מקבל הרגשה של אס"ק בב"ש. אני לא מעורה כמו האוהדים, אבל ככה זה מרגיש לי מהצד.
    הרעב של המערכת הלך, זה לא נראה כרגע כמו מועדון ששם לעצמו למטרה להיות הכי חזק בליגה (בניגוד לשנים הקודמות).

אולי אני מדמיין.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תחת, זה מה שיש לו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עלי מוחמד עוזב? לקבוצה בישראל או בחו״ל?

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בטוח שברק ימשיך.
    הייתה שיחה קשה וארוכה אתמול בין ברק לאלונה.
    ברק לא אוהב את ההתנהלות סביב הקבוצה כבר לא מעט זמן, ודרש שהדברים ישתנו.
    לא בטוח שהוא יישאר אם הדברים לא ישתנו.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

ואתם מצפים לעשות את זה עם ארמנדו קופר ?
    לא יודע מה קרה אצלכם בשנים האחרונות אבל זה משהו רע. איך ממיגל ויטור התחלתם להתעסק עם כל מיני שחקנים סוג ז' ?

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

סליחה על האורך אבל זה סוג של סיכום. לדעתי היתה לנו קבוצה בינונית העונה ויש שתי דרכים להסתכל על ״ההצלחה״ העונה-
    1. היכולת של המאמנים למקסם את הסגל.
    2. הליגה החלשה מאוד ביחד לעונה שעברה(58 נקודות והפרש שערים +5 למרות התבזות בסוף העונה עם 2 חמישיות ושישיה הספיקו רק למקום חמישי לעומת 53 נקודות והפרש שלילי הספיקו ליריקה ממקום שני!).

כנראה שזה גם וגם.

העונה החלה קטסטרופה. אתה בתחתית, כמה מחזורים מקום אחרון, ורואה סביבך את מכבי חיפה, בית״ר, הפועל ת״א... אשדוד כמה נקודות טובות מעליך וניצחו את האלופה(אז עוד לא ידענו כמה המשבר של ב״ש עמוק), חדרה שסומנה כיורדת נמצאת בפאקניג מקום שני הכי קרובה למכבי ת״א... דיא עוזב...
    אין ספק שברגעים האלה אתה כבר רואה את הנורא מכל...

אבל המערכת נשארה רגועה, יצאנו מהמשבר ואז אני זוכר את הדיבורים על פליאוף עליון- לא מעט פרשנים היו מאוד נחרצים שנתניה לא תהיה שם. והגענו לשם- ובגדול! וזה בגלל ליגה חלשה והעובדה שהיתה לנו תקופה יוצאת דופן בהגנה, ובאציריי נראה היה כל יכול!
    בליגה כזו זה הספיק להגיע למקום שני...

אנשים טוענים שנתניה נפלה ברגע האמת וזה פשוט לא נכון. הירידה ביכולת הורגשה הרבה קודם וברגעים הקריטים מול קבוצות לא פראייריות ברגעי ההכרעה- זה התפוצץ.

נתנו משחק נהדר נגד בית״ר בתחילת מרץ ובליגה זה היה המשחק הטוב האחרון שלנו!
    בגביע היו לנו משחקים לא רעים מול מכבי פ״ת בבית וחדרה(מול חדרה חוסר התכליתיות זעק לשמיים).

התחושה שלי היא שרף הציפיות עלה קצת גבוה מידי וממנו נובעת האכזבה.

גם אני מאוכזב. מאוכזב מאוד. אבל לדבר במושגים של כשלון או לפרק פתאום את צוות האימון או את השחקנים נראה לי לחלוטין לא לעניין ולצערי זה הלך הרוח ברשתות
    החברתיות שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

גלצ ו-Drama2 אוהבים את זה.