סיכום המחזור ה-23 בליגה האנגלית...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏12/1/03.

1. Julian Joachim Member

הגיע לסיומו המחזור ה-23 בליגה האנגלית... ואיתו הסיכום המקיף של צוות המנהלים...

--------------------------------------------------------------------------------------

אז מה היה לנו במחזור הזה? ה"סקורר", אייל ברקוביץ' בישל לשון גואטר בדרך לניצחון מדכא על לידס הלא יציבה, בלשון המעטה. רובי קין מוציא הכל על דיוויד מויס וחניכיו עם שלושער מדהים. בוייאר עושה בכורה לא רעה בקבוצה שלו ונותן תקווה לעתיד ורוד יותר (לווסטהאם). ליברפול פשוט לא מסוגלת לנצח, ואהוד כחילה, שמעתי שהוויה מחפשים פיזיות בקבוצה... מנצ'סטר יונייטד לא ממש מתקשה מול ווסט ברומיץ', ובכלל העיר בירמינגהם תשמח לשכוח את המחזור הזה. שלושה מפגשים מול קבוצות גדולות = נקודה אחת (מול ליברפול - לא חוכמה), וגם ארסנל מנצחת, את בירמינגהאם. כנראה שז'אן טיגאנה אמר לעצמו שאם הוא נופל לתחתית, לפחות שזה יהיה בחברה טובה - בולטון וונדררס מעוררת פלאים ומצליחה להפיק ביחד עם פולהאם את אחד מהמשחקים המשעממים ביותר בתולדות הפריימר ליג. מה עוד היה לנו במחזור הזה?

מנצ'סטר סיטי אירחה במיין רואד את לידס יונייטד. כבר מהפתיחה ניתן היה להבחין בלחץ מצידה של מנצ'סטר סיטי, במיוחד על חוליית הקישור שעשתה עבודת קודש במחזורים האחרונים בשביל לידס, ה- BOW = Bakke Okon Wilcox. לאחר נסיון שליחה אחד לגואטר, שלא צלח, ה"סקורר", הלא הוא אייל ברקוביץ', הצליח למסור לגואטר שחתך שמאלה, קיבל את הכדור החלש (שפגע בדרך בג'ונתן וודגייט) ומשם לפינה, לרובינסון לא היה שום סיכוי. נסיון של קיואל להפתיע את שמייכל כמעט וצלח, אבל הרפלקסים של שמייכל עדיין חדים, ובהתעופפות לימין הוא הניף את ידו שמאלה, ובקושי רב הציל את הסיטיזנס מספיגה מוזרה בהחלט. עד המחצית התוצאה נשארה בעינה, וגם השליטה המשיכה להיות בידי, או יותר נכון רגלי הסיטיזנס כשלידס כמעט ולא יוזמת. המצב לא השתנה בתחילת המחצית השנייה, וכותב שורות אלה היה עד לאחד השערים המפתיעים ביותר העונה... ניקלאס ינסן הדני מניף את רגלו ובבעיטת וולה אדירה לחיבור מעלה את מנצ'סטר ל2-0 וגורם לי אישית להתקף עצבים. בהמשך היינו עדים לחוסר יכולת משוועת של לידס לייצר מצבים, והפציעה של סמית' (לא חמור - תודה לאל) הייתה האירוע המעניין ביותר, כי לאחריה נכנס הסנסציה החדשה של אנגליה, הלא הוא... ג'יימס מילנר המופלא, שנתן משחק רע מאוד עם כמה נסיונות הגבהה כושלים ביותר, אבל ייאמר לזכותו שגם כשהם הלכו, לא היו להן כתובות. מסירה מצויינת של וודגייט בין שניים השאירה את קיואל לאחד על אחד מול השוער, וממצבים כאלה האוסטרלי לא מחמיץ, כדור פשוט לפינה הימנית, קצת מסובב, ולידס מצמקת, אבל זה לא מספיק ושמייכל והבחורים בתכלת מנצחים, ניצחון מוצדק אם לומר את האמת.

http://www.leedsunited.com/images/matches/kewell_city.Xxx :arrow: לא מספיק!

http://www.ynet.co.il/PicServer/290702/212802/berko_a.Xxx :arrow: מספיק ועוד איך...

איש המשחק שלי: סטיב האווי. עצר לחלוטין את החלוצים של לידס, ולא איפשר לה לפתח משחק לא על הקרקע ולא באוויר. כל הכבוד.

ווסט ברומיץ' אלביון אירחה את מנצ'סטר יונייטד למשחק קצוות קלאסי. היה זה דווקא ג'ייסון קומאס מווסט ברומיץ' שהגיע למצב מסוכן ראשון, וגם כבש, כבר בדקה ה-6. בעיטה חזקה עם רגל ימין לפינה הימנית, והטעות של ריו פרדיננד במסירה נראתה פתאום מאוד פאטאלית. אך, אלביון פשוט לא מסוגלים לשמור על יתרון, ובדיוק כמו שקרה מול ארסנל אחרי היתרון של דיקיו התרחש גם אתמול. בקהאם ניצל טעות של נייל קלמנט והגביה כדור מדוד לואן ניסטלרוי, שמקרוב דחק בין הרגליים של השוער. כואב. בדקה ה23 סקולס בורח מהשומר שלו, סיגרדסון וכובש מכדור הרוחב של קין. סולשיאר כמעט ומוצא את הרשת בדקה ה28, אך הכדור המצויין של קין, מסירה על 35 מטרים לא מתלבש לאולה, שרואה את הולט לוקח את הכדור די בקלות. אותו סיגרודסון ממקודם כמעט וכבש בדקה ה38 מהגבהה של קומאס, אבל הכדור ננעץ בקורה הרחוקה ותו לא. בדקה ה58, אחרי ערבוביה שנוצרה ברחבת האלביון כתוצאה מהגבהה מוזרה של גארי נוויל, כבש סולשיאר את השער שלו, בבעיטה חזקה לחיבור. המשחק המשיך להיות קצבי, אך לא נכבשו יותר שערים עד הסיום.

http://www.ynet.co.il/PicServer/80497/man3_a.Xxx :arrow: לא בדיוק התקשה...

איש המשחק שלי: רוי קין - סוף סוף חוזר לעצמו, באמת שהרבה זמן לא שמעתי אותו מדבר שטויות...

צ'לסי אירחה בסטמפורד ברידג' את צ'רלטון, כשהיה חשוב לה מאוד לבדוק האם היא מסוגלת לצאת מן המיני משבר. ניצחון ענק, 4-1, לא הותיר ספקות... צ'לסי על דרך המלך. פנדל של הסלביינק בדקה ה-3, ושערים של גאלאס (11) גודיונסן ( 34) ואפילו (!) גרהם לה סו (54), פשוט הכניסו להלם את כל צ'רלטון, אולי מלבד קווין ליסבי וג'ייסון יואל שגם צימק בפנדל בדקה ה-42. ההגנה של צ'רלטון (בד"כ טובה מאוד) פשוט התמוטטה מול משחק סוחף של הכחולים, שאפילו פציעה של ג'ון טרי בשלב מוקדם מאוד במשחק (22) לא העיבה על שמחתם. כריס פאוול, מרק פיש וכל החבר'ה בהגנה של צ'רלטון עשו פאשלה אחרי פאשלה, וגם דין קיילי, השוער האירי המצויין שגא לא מעט. בקיצור, בדק בית רציני אחרי דבר כזה....

http://www.chelseafc.co.uk/images/matches/reports/charlton_h2.Xxx :arrow: "זה היה אחד טוב..." (לא יכולתי להתאפק).

איש המשחק שלי: גרהם לה סו הפעלתן שלא הפסיק לנוע ולנסות ליצור מצבים ואף כבש בסופו של דבר.

ווסטהאם יונייטד לא הצליחה לנצח בבית, שוב, הפעם את ניוקאסל. כבר לאחר 9 דקות קרייג בלאמי, שחתם על הארכת חוזה (2007) בסוף השבוע שעבר כבש. אך, ג'ו קול (14) וג'רמיין דפו מעט לפני השריקה לירידה לחדרי ההלבשה העניקו את היתרון לווסטהאם. בוייאר היה מאוד פעלתן, אך לא יזם מספיק מצבים ונחוץ שיפור (שיבוא) בתיאום בינו לבין חבריו. למרות בוייאר, ווסטהאם עדיין נראתה יותר טוב, ורק בעיטה מצויינת של ג'רמיין ג'נאס מקצה הרחבה לפינה העליונה מנעה ניצחון בית ראשון העונה. אך, ניכר שיפור במשחק של ווסטהאם ועם בוייאר ואולי עוד חיזוק בהגנה, בהחלט אפשר עוד להציל שם את המצב.

http://images.google.com/images?q=tbn:zpwlVS0Po0gC:www.nufc.co.uk/images/photos_01-02/jenas.Xxx :arrow: שמישהו ימחק לו את החיוך הזה מהפרצוף! יאללה בולטון!

איש המשחק שלי: ג'ו קול. עשה הכל אתמול על המגרש. קצת ניצוצות ממי שמדברים עליו כבר בערך 5 עונות כעל הפוטנציאל הגדול ביותר באנגליה.

מידלסבורו אירחה בריבר סייד את סאות'המפטון ואת המפציץ של הליגה, ג'יימס ביטי, שהגיע למשחק עם 13 שערים ברזומה העונה. מהלך מוזר ברחבה של בורו' שמסתיים בבעיטת חצי יעף של ביטי ישר אל הרשת. 1-0 בדקה ה40. טוני וידמאר האוסטרלי של בורו, טעה ומסר לביטי בדקה ה60 כדור פשוט, וביטי התקדם קצת, הרים את הראש, ומ-25 מטרים כבש בבעיטה חזקה וגבוהה מעל שוורצר. גול של חלוץ שבטוח בעצמו. איזה יופי של חלוץ. רק חבל שההגנה של סוטון לא בכושר כמו החלוץ, ואחרי הרחקה של מקרונה מההגנה, נייל וואלן, שרק נכנס, בעט מ30 מטרים בעיטה חזקה מאוד, שעברה ליד ניאמי ההמום, וישר אל תוך הרשת של סוטון. גם הפיני בשער נראה רע מאוד, והשמועות על מעבר של נייג'ל הגדול אל סוטון מתחילות להשמע יותר ויותר מציאותיות, ובד בבד יותר מפחידות. בדקה ה82 פול טלפר מוריד את ווילקשייר הצעיר ברחבה, ומקרונה כובש מהנקודה הלבנה, שער ראשון אחרי כמעט 4 חודשי בצורת...

http://images.google.com/images?q=tbn:alhsFpj5dk8C:www.geocities.co.jp/Athlete-Olympia/6322/beattie.Xxx :arrow: לא נמאס לך לכבוש?

איש המשחק שלי: מי אם לא ג'יימס ביטי... הבנאדם פשוט לא מפסיק לכבוש. וואוו.

ליברפול לא יכלה לעליונות הפיזית של אסטון וילה, והמשיכה את שרשרת הכשלונות. 11 משחקים בלי ניצחון? קבוצת צמרת? הצחקתם את אסטון וילה ששיחקה בהילוך נמוך את המחצית הראשונה, ואף ספגה בדקה ה38 מרגליו של מייקי (המבשל הוא דיוף. חזון אחרית הימים, דיוף מוסר), אך לכל היה ברור שליברפול לא משחקת כמו שצריך והפנדל שדיון דאבלין בקושי כבש בבעיטה חזקה מתחת לגופו של קירקלנד היה צפוי, ולא אכזב אף אחד. ליברפול צריכה לעשות בדק בית רציני. כמה פעמים עוד נגיד את זה לפני שהם באמת יעשו? הוויה - הביתה.

http://images.google.com/images?q=tbn:468TEyWex6EC:www.avfc.co.uk/content/avfc/media/db/S25/80255.Xxx :arrow: חוזר לכושר... טוב שהוא נזכר!

איש המשחק שלי: דיון דאבלין. בכושר הנוכחי של אואן, דאבלין מתחיל להוות איום רציני, הוא נראה חד מתמיד ועט על כל כדור, כמו בימים הטובים.

בירמינגהאם אירחה את ארסנל, והתותחנים הפגיזו יותר מתמיד. 4-0 מוחץ, ונראה שכל ההחתמות לא עזרו לסטיב ברוס, כשהקבוצה שלו נראתה אנמית, לא יוזמת וההגנה פשוט כשלה פעם אחר פעם אל מול המהירות של הנרי ופירס והעליונות הפיזית (הפעם באמת) של צמד הברזילאים (ג'ילברטו את אדו) במרכז השדה. שער מהיר של הנרי בדקה ה-6, בבעיטה מאמצע הרחבה, הבישול של ברגקאמפ. בעיטת וולה של פירס בדקה ה29 מהקצה הימני של הרחבה, וכבר 2-0 לארסנל, שלא נרגעה והמשיכה לתקוף בלי סוף. לאורן בנגיחה מ5 מטרים אחרי הגבהה מוצלחת נוספת של ההולנדי המדהים, והכדור שחודר לפינה השמאלית של השער הוא כבר השלישי ומכאן ואילך ארסנל מורידה הילוך, אולי כדאי לא להשפיל את היריבה, אולי כדי לחסוך כוחות למאבקים הקשים בליגה. ועדיין, אחרי הורדת ההילוך, ווילטורד מוריד כדור מאמצע הרחבה להנרי שניצב בצדה הימני ובועט בעיטה חזקה מאוד שמתלבשת כמו שצריך בדרך לרביעי. כואב כואב בשביל ברוס וחניכיו שקיוו להוכיח שכל הקניות השתלמו.

http://www.ynet.co.il/PicServer/141002/224408/henry_a.Xxx :arrow: צמד מרשים... התותחנים דורסים...

איש המשחק שלי: דניס ברגקאמפ. עוד לא נס ליחו, גם לא בגיל 34. כל הכבוד.

טוטנהאם אירחה את אברטון, במה שאולי היה אפשר לקרוא לו משחק המחזור. אברטון הייתה זו שעלתה ליתרון ראשונה, עם שער בכורה למקברייד במשחק הבכורה בליגה. איזו בכורה חלומית. כבר בדקה ה10. בדקה ה14 פוייט כובש בנגיחה לאחר שדיוויס מסיט את הכדור המצויין שהגביהה דארן אנדרטון מנקודת הקרן. בזאת נגמרה המחצית הראשונה... שהייתה רק ההקדמה לעתיד לבוא... המחצית השנייה החלה עם רובי קין, ונגמרה עם רובי קין, שגם השלים שלושער כבדרך אגב. בעיטה חזקה ברגל שמאל מהקצה השמאלי של הרחבה אחרי מסירת רוחב ארוכה של אנדרטון, העלתה את המארחים ליתרון 2-1, והחלה את הערב המופלא של קין. הגבהה מוצלחת של סקוט גמיל הסקוטי פוגשת את רגלו של סטיב ווטסון, ואברטון משווה, 2-2. עוד מסירה מוצלחת של אנדרטון לקין מסתיימת בעוד שער, 3-2 בדקה ה-68. בדקה ה-74 הגיע, כמה מפתיע, השוויון, של תומאס רדזינסקי הקנדי. האסיסט לבעיטה המסובבת היה של בריאן מקרבייד המצויין. אך, קין לא הסכים שיגנבו לו את ההצגה, והחליט לסגור עניין. בדקה ה-83 קיבל כדור על סף תיבת החמש, זז מעט ימינה וסידר לעצמו מצב בעיטה נוח מאוד, לפינה הימנית התחתונה, 4-3 מדהים, ושלושער לא פחות מדהים לקין. וואוו.

http://www.planetfootball.com/images/PLAYERS/1710.Xxx
    :arrow: איזה מלך!
    איש המשחק שלי: נו באמת, רובי קין, מי עוד?

בעוד שני משחקים מאופסים הסתבכו בולטון ופולהאם בקרבות התחתית, כמו גם סנדרלנד שסחטה רק תיקו ביתי משמים מבלקבורן שאכזבה אותי אישית מאוד.

מלך השערים (מחזור 23):

1. עם 15 שערים... ג'יימס ביטי!!!
    2. עם 13 שערים... שחקן חודש דצמבר... אלן שירר!
    3. עם 12 שערים ומשחק מצויין... ת'יירי הנרי!
    סקוררים בולטים נוספים... אנלקה עם 10 שערי ליגה, ואן ניסטלרוי, אואן וקיואל עם 9 שערי ליגה (כל השלושה כבשו במחזור האחרון).

מלך הבישולים (מחזור 23):

1. עם 9 בישולים... מי אם לא... ת'ירי הנרי!
    2. עם 8 בישולים... עושה עבודה שחורה... ג'רמי!
    3. ולא ייאמן... עם 8 בישולים... הקוסם! אייל ברקוביץ'!!!
    מבשלים בולטים נוספים... סילבסטרה עם 6 בישולים, ורשימה ארוכה מאוד של שחקנים עם 5 בישולים... בראשם הארי קיואל, רק בגלל שאני הוא.

שאלות, הערות, תגובות, דיונים וכל דבר שיש לכם להגיד על המחזור הבהחלט מרתק שעבר עלינו, זה המקום לעשות את זה...

שלכם, פולדש.

2. ofer16 Member

סיכום ענק (תרתי משמע...)! התמונות מוצלחות, סיכומי המשחקים טובים והנתונים הסטטיסטיים תורמים מאוד. כן ירבו!
    בקשר למשחקים עצמם:
    beatie - damn! מאיפה הוא בא? למה רק העונה הוא נזכר להבקיע בצרורות?
    robbie keane - אמרתי לכם שהוא שחקן תותח! (טוב, לא אמרתי, אבל חשבתי על זה...)
    ולא משנה כמה ברקוביץ' ישחק טוב, אני עדיין אחשוב שהוא קטן ושחצן. לא יותר מזה.

3. gilb Member

אחלה סיכום, רק תיקון קטן, להנרי כבר יש 14 כיבושים בליגה אחרי הצמד אתמול.
    שימו לב למאזן שלו העונה:
    14 שערי ליגה
    6 שערים בליגת האלופות
    9 בישולים בליגה
    3 בישולים בליגת האלופות

בסה"כ הנרי היה מעורב העונה ב 32 שערים ובקושי עברה חצי עונה!!!

4. ScouserAndy Member

קודם כל- סיכום מחזור מצוין, מאוד מהנה לקרוא. כן ירבו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ארסנל-ברמינגהאם -ברגקמפ, שחקן מענג מאז ומתמיד(להוציא את העונה האומללה ההיא באינטר), הוא פשוט תענוג לעיניים, אם כי נדמה לי שהסבא הוא רק בן 33 ולא בן 34 ..נגר עשה לו חסד בזה שהוא מריד אותו מעט אחורה, מאחורי הנרי ונותן לו לשחק משוחרר, עם אסיסטים מעניינים ואינטיליגנטים כמו שהוא אוהב. ראויה לציון הבעיטה החופשית שלו לראש חבר לקבוצה(לא זוכר מי), שמזווית הצילום שקבלנו בטלוויזיה היה קצת קשה לראות לאן היא הולכת, אבל הייתה בחירה מצוינת שהביאה לעוד שער. בכושר הזה, אנחנו מצפים לעוד עונה אחת לפחות.הניצחון היה צפוי, ההתפרקות של ברמינגהאם טיפה פחות. עוד זכור לי המשחק הראשון שלהם מול ארסנל העונה שם הם גילו קצת יותר רוח לחימה התקפית. אולי הם התעייפו?

ליברפול-וילה - לא ראיתי את המשחק, אבל הקשבתי לו וליברפול כרגיל השתטחה על החצי שלה אחרי הגול, בטקטיקה הנגטיבית הכה-מדכאת הידועה שלה. לחות סינט מייקל הבקיע. מתנחמים במה שיש... ולא נותר לי אלא לסיים בקריאת-תומפסון לשלטון. לפחות עד סוף העונה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיכום יוצא מן הכלל, כל המחמאות לפולדאש.

אני מקווה שמחזור זה מסמל תפנית אצל צ'לסי אחרי 3 מחזורים רעים במיוחד, וחובת ההוכחה היא עליה כאשר במחזור הבא היא יוצאת לאולד טראפורד למשחק שאסור לה להפסיד, תיקו יתקבל בברכה, לפחות אצלי.

ליברפול שוב לא ניצחה ושוב איכזבה והכל כבר נאמר, וצריך לציין שבמחזור הבא מצפה לה משחק חוץ קשה קשה אצל סהות'המפטון אז שלא יבנו שם על ניצחון...

6. AFC Member

וואו...
    איזה סיכום...
    כל כך הרבה מרץ לכתוב כנראה היה לך, כי נדמה לי שזהו הסיכום הארוך והטוב ביותר שנראה בפורום מעולם...

בכל מקרה - היינו עדים לעוד תצוגה יוצאת מן הכלל של הגאנרס, פשוט תענוג לעיניים. בירמינגהאם כבר מזמן לא רלוונטית לארסנל.

הייתם מאמינים? ללוזריות של וו.ב.א? רק בגלל הלוזריות הזאת הם ירדו ליגה. וו.ב.א כבר הוכיחה באולד טראפורד שהלחימה חסרת הפשרות שלהם מסוגלת לנטרל את מנצ'סטר, אבל במשחק הזה הם נכנעו לקבוצה שרצתה הרבה פחות. ביזיון.

ואני חושב שמוכרחים לשים לב שוב לתיירי הנרי. חלוץ שכובש 12 שערים + 9 אסיסטים, ושללא ספק יעבור את ה-30 שערים בעונה, מוכרח להיות החלוץ הטוב בעולם, אני כרגע לא רואה לו מתחרה.

ובקשר לג'יימס ביטי, אם תשימו לב, הוא כבש 4 או 5 פנדלים, כך שבעצם הוא לא כזה סקורר ענק (למרות שהוא אכן סקורר מרשים).

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתחילו להתרגל:
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20030111/19/3936251087.Xxx
    משחק מעולה שלו, בווסט האם יש תקווה.

למרות זאת, האוהדים בווסט-האם לא ממש מתים עליו. לפני המשחק הייתה הפגנה גדולה מחוץ לאצטדיון נגדו.
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20030111/15/162278099.Xxx
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20030111/15/1600902385.Xxx
    http://eur.news1.yimg.com/eur.yimg.com/xp/empics/20030111/15/3152322095.Xxx

8. Julian Joachim Member

גם לכבוש פנדלים זה קשה.

מה גם שהוא סוחט חלק גדול מהם...

העונה הוא החלוץ הטוב בליגה, נקודה. יותר מהנרי, יותר מואן ניסטלרוי. הוא חד, יודע מה לעשות ומתי לעשות, והוא פשוט עושה עבודה בשביל קבוצה שלמה, לא מוכשרת במיוחד, מה שאי אפשר בדיוק להגיד על הנרי או ואן ניסטלרוי.

9. AFC Member

יותר מהנרי ו-ואן-ניסטלרוי?

עם כל הטינה שיש לי להולנדי, השחקן הוא סקורר מעולה שמתקשה להחמיץ, והוא לא בועט הפנדלים של היונייטד. בשנה שעברה הוא היה בכושר שיא, ולדעתי זה לא כל מה שנראה ממנו.

ובקשר להנרי, אינך מתבייש? כל עונה הנרי עובר את ה-20 שערים, ואם הוא לא היה כל הזמן יורד לקישור ומוסר, ומגביה, ומשתתף, ומשחק קבוצתי ומגיע ל-9 בישולים (ותראה לי עוד חלוץ ברמות הללו עם כמות כמעט שווה של שערים ובישולים מעל 10), היו לו כבר 20.

למרות שג'יימס ביטי חלוץ מצוין, בסה"כ עונה ראשונה שרואים אותו בכזה כושר. ואני שוב מזכיר שהוא הבקיע לפחות 5 פנדלים מתוך ה-15 שיש לו.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה הטבלה עודכנה, אתם מוזמנים להציץ.

11. RE-QL Member

תחשוב שלביטי אין את הקשרים המצויינים מאחרוריו כמו שיש להנרי ולואן וילסטרוי כך שזה הרבה יותר קשה בשבילו להגיע למצבים

12. arsenal the champions Member

כן יש לו עונה טובה מאוד אולי הוא אפילו יסיים כמלך השערים אבל אני כמעט בטוח שהוא עוד שחקן
    בינוני שדפק עונה טובה ועונה הבאה שלו תהיה הרבה פחות טובה.
    אם הוא היה כזה טוב הוא לא היה נזכר רק העונה להיות כזה סקורר

13. Julian Joachim Member

אני מצטער, אבל מה שאמרת זה פשוט שטות.

לשחקנים לוקח זמן להתפתח, במיוחד בקבוצה כמו סאות'המפטון בלי משאבים של אימפריית ענק. ולפיכך, זה דווקא די סביר שהוא יפרוץ רק עכשיו. ואני כן מאמין שהוא יכול לשמור על הרמה הזו גם בעונה הבאה.

בכל מקרה, אואן אמר מה שהתכוונתי אליו. לביטי אין מי שיבשל לו, מה שאי אפשר לומר על הנרי, אואן, ואן ניסטלרוי... ולכן, כל שער שלו הוא יותר קשה משער של הנרי, אואן, ואן ניסטלרוי...

14. AFC Member

פולדש, אני יכול לחלוק גם על גבי זה.

תיירי הנרי פשוט לא עוסק יותר מדי במלאכת החלוץ, שהיא לעמוד ברחבה ולהבקיע! הוא על כל המגרש, הוא מבשל, מוסר, מגביה, מתקל ובונה, וגם הספיק להבקיע 12 שערים. זה ייתרון עצום שלו על ביטי, התפוקה שלו לא רק בשערים, כמו לביטי.

ושוב אני מזכיר, שהבחור כבש חמישה פנדלים!!!

15. Julian Joachim Member

ששניים מהם, לפי מיטב זכרוני נסחטו על ידיו.

וגם פנדלים קשה לסחוט.