סיכום הסיבוב הראשון.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏4/12/06.

1. a.m Member

סטירת לחי לניהול של שחר? ממש לא, הקבוצה לא נראית טוב, קורה גם לקבוצות הגדולות, אבל הניהול של שחר היה ונשאר מס' 1 בארץ, את הניהול שחר כבר הוכיח בשנים האחרונות, שחר לא אשם בזה שהקבוצה נראית ככה

אין ספק שאנחנו האכזבה הגדולה, בליגה לפחות, אני מקווה שבשני המשחקים שנותרו לנו מהסיבוב הזה (היום ונגד בני יהודה) נדע לקחת את כל ה-6 נקודות, כדי שנוכל להגיע לסיבוב השני במיקום גבוה יותר והרגשה טובה יותר

2. mr.shmactics Member

היום יש רק 4 דברים שמהנים אותי בכדורגל.

פרובולשיין, משחקי נוער של חבר שלי, הימורים ואבי נמני.

חוץ מזה משהו מרגיש לי מת..

3. eliranz Member

איך ליגה הופכת למשעממת כשקבוצה כמו מכבי פ"ת במקום הראשון?(!)

4. Raulito Madridista

מבחינתי כאוהד הפועל ת"א הסיבוב מאוד מאכזב, התחיל לא רע, האמצע היה טוב מאוד, הסוף על הפנים, אנחנו סתם מפסידים משחקים, כבר 270 דקות לא הראינו משחק כדורגל כמו שצריך, לפחות מקווה שבגביע אופ"א נעלה לשלב הבא. אני באמת שלא מבין מאיפה האפטיות והחוסר יצירתיות פתאום, באמת האמנתי שיש סיכוי לאליפות אחרי המשחק המושלם שלנו נגד חיפה - וואי כמה טעיתי.
    גם אם ננצח את המשחק החסר שלנו שזה סביר שזה ייקרה, הפער מהמקום הראשון גדול מדיי ואני מאוד מאוכזב ממה שקורה בקבוצה, קשה להסביר איך שחקנים כמו טועמה, וורמוט וברדה לא יוצרים מצב אחד טוב במשך 90 דקות.

שחקן הסיבוב ללא ספק אבי נמני, לא ייאמן איך כל שנה הוא מצויין ונותן מאתיים אחוז עבור מכבי, הרבה מההצלחה האחרונה של מכבי זה שלו, לא הרבה הימרו על עונה טובה שלו והוא מחזיק את מכבי בעניינים, דווקא שבחון לא עשה הרבה, כל הכבוד לאלי כהן, כבר חשבו שמכבי תילחם בתחתית והנה פתאום הקבוצה מנצחת שני דרבים ומשחקת יפה. בגיל 35 נמני עדיין פקטור בליגת העל, והוא יכול לעבור את השיא של מזרחי והוא ראוי לעבור אותו.
    סלים טועמה מהפועל נתן סיבוב לא רע עם חמישה בישולים ושער נדמה לי, עוד שאפשר לציין הם שריקי מאשדוד שכבר שישה שערים ומיכאל זנדברג מבית"ר שהעונה שלו נפלאה עד עכשיו. גם הולצמן "כמה מפתיע" עם עונה טובה.

אני מרגיש שמשהו מת בכדורגל, אולי אם הפועל היו בצמרת זה היה אחרת, בעצם בטוח, בית"ר במקום הראשון כי הסגל שלה מספר אחת, ברור שפ"ת של לוזון שהיא קבוצה כשרונית ואשדוד שגם היא קבוצה עם חלק התקפי נפלא, לא יישארו במקומות הללו אבל הם מוקש רציני, לוזון כבר כמה שנים עושה עבודה מעולה בפ"ת, בכל מקרה, לבית"ר היה לא מעט מזל בסיבוב הזה וככה לא משחקת אלופה, אבל אליפות לא לוקחים לפי יופי אחרת אשדוד הייתה אלופה נניח.

אני בטוח שמכבי חיפה תחזור למעלה ותגמור מינימום מקום שלישי, לא אתפלא אם היא תיקח אליפות בסוף. נתניה איכזבה עד עכשיו, מתקשה מאוד נגד קבוצות בינוניות שהיא צריכה ליזום ומחלקת נקודות מתנה, גוטמן לא מיצא את הסגל שלו.

בתחתית קרב מעניין, הכח מאוד נחלשה מפתיחת עונה טובה, הרצליה עושה איתותים והפועל פ"ת של לחמן חלשה.
    הקבוצה המאכזבת הנוספת שלי היא בני יהודה, קבוצה של פראיירים, שנה שעברה זה היה נראה נפלא הם כמעט לקחו גביע. ניצן שירזי צריך לקחת אחריות, בני יהודה עולה מנטלית לא טוב והם כאילו נראים שיפסידו מראש.

5. עד המוות הפועל Member

משעמם זה בטוח לא היה!

6. flash Member

לקחתי את הרעיון מספורט 5. שחקנים שמגיע להם להבחר בעקבות סיבוב טוב, לא "הנבחרת הטובה ביותר".
    שלי:
    קורונפיין- בעיקר בגלל ששאר השוערים היו פשוט על הפנים.
    שפונגין- שוב, אין הרבה אופציות...
    קינן- עשה התקדמות מדהימה העונה, הבלם הטוב בליגה.
    מרין- רק מהתקצירים רואים שזה הבלם הזר הטוב בארץ בשנים האחרונות, יותר מאולארה.
    בן דיין- המגן בכושר הטוב בארץ כרגע, קייסי לא משהו.
    אנסומבו/קאקו- שניהם בשיאם העונה. אחד מאחור, בואטנג יותר יעלה להתקפה.
    בואטנג- מנהל את המשחק של בית"ר מהאמצע, אולי הזר הטוב בארץ.
    זנדברג- ככל שעברו המחזורים הפך לשחקן המרכזי בבית"ר. אולי הישראלי הטוב בליגה.
    נמני- בלעדיו מכבי לא שווה הרבה, מלך השערים עד עכשיו מעמדת הקשר.
    פרץ- עשה התקדמות גדולה העונה, קטן ובן שושן לא עשו יותר ממנו.
    סופו- החלוץ הטוב בליגה, וצריך ייצוג למכבי פ"ת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

7. -=Messi=- Member

מה עומר פרץ עשה שבן שושן לא עשה?

8. flash Member

בן שושן היה טוב בתחילת העונה שנכנס במחליף, מאז שהוא פתח בערך הוא נותן משחקים בינונים+. עומר פרץ כבר כמה משחקים במכבי פשוט מעולה. הוא מזכיר לי שחקן אירופאי.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/06
  9. a.m Member

מה בן שושן כבר עשה? התלהבתם יותר מדי ממנו, בתכלס, הוא לא עשה כמעט כלום, היה בינוני ברוב המשחקים
    לעומת זאת גם עומר פרץ לא היה כזה טוב, לשניהם לא מגיע
    אם למישהו מגיע זה לעידן שריקי, הוא באמת נתן סיבוב מצוין

10. Don Joan Roman Member

מסכים שעידן שריקי היה החלוץ הישראלי הטוב העונה.
    אבל להגיד שבן שושן לא עשה כלום זה להתעלם מהתרומה שלו שהסתכמה בשער אחד שהביא 3 נקודות(מול הפועל ת"א) וארבעה בישולים(מכבי הרצליה, מ.ס אשדוד, הפועל פ"ת ובני יהודה), בהחלט תרומה שמראה שהוא אכן עשה משהו בסיבוב הזה, בוודאי יותר מעומר פרץ.

11. flash Member

ראיתם את עומר פרץ משחק העונה? נראה כאילו שלא. באמת איך שכחתי את שריקי, 6 שערים זה לא צחוק, הוא עשה יותר מפרץ, אבל פרץ בהחלט עשה יותר מבן שושן, ואין לי כוח לבדוק שערים ובישולים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/06
  12. FelaKaT Member

אין לך כח לכלום. עומר פרץ הבקיע העונה שער אחד ובישל 2, עמית בן שושן הבקיע אחד וכבש 4. עמית בן שושן שחקן ספסל, עומר פרץ שחקן הרכב, עכשיו תעשה 1+1 ותגיע לבד למסקנה מי היה מועיל יותר.

13. a.m Member

זו גם בעיה, בן שושן אמנם עולה מהספסל, אבל זה משום שכשפתח היה פחות מבנוני.

14. dani12 Member

שוב הליגה איכזבה אותי.בתחילת העונה לא יכולתי לנשום,כל כך ציפיתי לעונה החדשה בתקווה לליגה שתיהיה עם רמה,שתיהיה עם הרבה קהל.
    הקבוצה/ות המאכזבת:הפועל ת"א ומכבי חיפה-2 קבוצות שנותנות הצגות בגביע אופ"א,ולאחר כמה ימים מגיעים לליגה ומפסידים לי להכח או להרצליה קבוצות שהקבוצות נוער של ליבורנו,פסג וכו' מנצחות אותם.
    הקבוצה הטובה/מפתיעה:אין,כל הליגה ברמה אפסית
    נקודת אור:מכל הבלאגן הרמה הגרועה הזאת,פתאום יצאה ליגה תחרותית,אבל הייתי מעדיף שיהיה יותר רמה ופחות תחרותיות.

15. אלי מתחן Member

שמת לב שאף פעם אין לך כוח לבדוק כל טענה לא נכונה שאתה מביא?