סיכום הסיבוב הראשון.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏4/12/06.

1. flash Member

אתה מתיחס רק לשערים ובישולים, זה לא כל מה שקובע מי עשה יותר. מה לעשות אני אוהב את צורת המשחק של פרץ.

2. flash Member

לא. תן עוד דוגמא.

3. FelaKaT Member

"אין לי כוח לבדוק, רק אומר שזה בספק גדול."

את זה אתה אמרת אתמול.

אמרת שפרץ עשה יותר מבן שושן ופתאום אתה אוהב יותר את צורת המשחק של פרץ, בקיצור, חבל להתווכח איתך.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא לא מופתע ממה שמכבי תל אביב השיגה, כי אני צפיתי את זה בתחילת העונה. אלי כהן הצליח לבנות שם סגל צעיר וכשרוני שמונהג על ידי שחקן מצוין כמו אבי נימני.

הקבוצה שמפתיעה אותי היא מועדון ספורט אשדוד. קבוצה שבנויה על הישראלים והיא פשוט נראית נפלא. כיף לראות אותה משחקת והכדורגל שלה הוא המשובח ביותר בליגה.

5. mr.shmactics Member

אפשר להגיד הכל אבל כישרוני אי אפשר להגיד מצטער.

6. הרצליה Member

אני יסכם את הסיבוב דווקא לא באופן כללי אלא את הקבוצה שלי.

אם הסיבוב היה נגמר לפני המחזור האחרון הייתי מגדיר אותו ככישלון,אמנם ניצחון אחד לא הופך מכישלון להצלחה אלא הדירוג, כרגע מכבי הרצליה מדורגת במקום ה-10 שעליו אני חותם כמובן גם בסיום העונה.

המצטיין של הסיבוב הוא איבון אריאטה, רואים שהוא בא ממקום אחר, שהוא כמה דרגות מעל כל שחקן בקבוצה ושהוא יכול להשתלב בקלות בקבוצת אמצע טבלה עד גבול הצמרת של ליגת העל.

התגלית הוא מהארן ראדי, אחרי העונה שעברה שבה ברוב המשחקים הוא הציג יכולת עלובה השנה הוא עשה שינוי בחשיבה שלו ומראה כדורגל הרבה יותר טוב, הפך להיות שחקן הרכב לגיטמי והאמת רק שימשיך כך.

המאכזב הוא שאול סמדג'ה, השוער המצויין שהיה לו חלק גדול בהישרדות בלאומית לפני שלוש שנים,בהגעה לגמר הגביע לפני שנתיים ולעלייה בשנה שעברה הציג השנה יכולת חלשה מאוד ולא שמר אפילו במשחק אחד על רשת נקייה.
    אפשר להגדיר את המשחק נגד מכבי פ"ת בתור התחלת היכולת האיומה שהוא הציג ברוב המשחקים(היה בסדר נגד חיפה והפועל פ"ת).

מאכזב נוסף הוא פפי קימוטו שפתח ב-8 משחקים מתוך ה-10 וכבש שער אחד שגם הוא בעזרתו האדיבה של תום אלמדון, כדי שהרצליה תישאר בליגה היא צריכה את הקימוטו שהבקיע בעונה שעברה 10 שערים ולא הקימוטו שהבקיע אחד בסיבוב האחרון.

רגע השפל:ההפסד למכבי פ"ת(3-0).
    הרגע המשמח:שריקת הסים נגד נתניה.

לסיכום:אם מכבי הרצליה תשחק כמו שהיא שיחקה נגד מכבי נתניה,מכבי חיפה ובחלק גדול מהמשחק נגד מכבי תל אביב, יש הרבה מקום לאופטימיות.
    מהצד השני אם תשחק כמו נגד מ.פ"ת וכפר סבא, המצב לא יהיה משהו.

7. flash Member

על מה אמרתי את זה?

אולי כי צורת המשחק הטובה שלו תורמת למכבי ת"א? לא מודדים שחקן רק לפי שערים ובישולים, אפילו שהוא חלוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/06
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

יובל שפונגין, אורי שיטרית, משה מישאלוב, אלון ז'אן, יוסי שבחון, משה ביטון, לירן כהן, תמיר כהן ועומר פרץ. כל אלה, במידה וישחקו יחד ולא תהיה שוב נהירה של שחקנים צעירים ממכבי תל אביב, יהיו בעוד כשנתיים עמוד הטווח של מכבי תל אביב. מלא נוטים לקשר את מה השינוי שחל במכבי תל אביב לחזרתו של אבי נימני וזה נכון רק במידה חלקית. מכבי תל אביב לא הייתה עושה את התוצאות שהיא עשתה בלעדיו, אבל השיפור ביכולת שלה היה קורה בכל מקרה, גם אם לא באותה צורה קיצונית.