סיכום העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י BLUE MOON, ‏7/5/06.

1. קינג לדלי Member

השלישי מימין נראה לי לובש מכנסיים של ניוקאסל אבל לא תארתי אותך בלונדיני עם כל הפחם...
    לא יודע באמת קשה לדעת.

אולי אתה באוטו האפור מאחור ?..

2. NewcastleFan Member

באנה.פגעת! היה לך 1 מ 6 סיכויים לפגוע.כל הכבוד.רק אני עכשיו מבוגר ב 6 שנים.זה היה בשרלרואה ביורו 2000.

נערך לאחרונה ב: ‏8/5/06
  3. קינג לדלי Member

אוי היורו של קיגאן...לפחות ראית את הנצחון על גרמניה ?

וואלה בלונדיני...הורים מאנגליה אורגינל ? או שהם עברו לשם מקריית אונו ?

4. ASROMA Member

האם אתם מרוצים מהעונה, מהדירוג הסופי בטבלה ומהשחקנים? בסך הכל עונה טובה לסקוואזרים , עוד נשאר את גמר הגביע והמיקום הכי גבוה בליגה אחרי כמה שנים עם כמות נקודות מרשימה ביותר בעיקר עם סיום עונה מרשים במיוחד עם כמה הצגות התקפיות מרשימות במיוחד לאחר יובש רציני במהלך שלבים רציניים מאוד של העונה.
    האם שחקני הרכש הפתעיו אתכם? מוחמד סיסוקו ללא ספק הפתיע אותי שחקן בן 21 שמשחק עם בגרות של שחקן בן 30 עם משחק הקרבה ולחימה שלא רואים מהרבה שחקנים , אנרגטי מאוד וכבר חלק מההרכב של איש הלאפות בצורה קבוצה.
    מיהו השחקן המצטיין (ע"פ דעתכם) של הקבוצה האהודה עליכם? למרות לא עונה גדולה שלו במיוחד סטיבן ג'רארד מאפיל על כולם.
    מהו הרגע השמח שהיה לכם העונה? נצחון 2-0 של ליברפול על צ'לסי בחצי גמר הגביע .
    מהו הרגע העצוב שהיה לכם העונה? ההדחה מהצ'מפיונס כמובן.
    מיהו השחקן שעשה את הפריצה הגדולה ביותר העונה? מוחמד סיסוקו וגם כנראה איש השרוך פיטר טוויל קראוץ'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/5/06
  5. George Best Member

שמחים שענית, אבל מן הסתם השאלות מיועדות לאוהדי קבוצה כלשהי..

6. ASROMA Member

תיקנתי אחי רק אחר כך שמתי לב אפשר למחוק את 2 התגובות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. נדב מיכאלי Member

קודם כל אני אוהד ליברפול
    האם אתם מרוצים מהעונה, מהדירוג הסופי בטבלה ומהשחקנים?
    כן מרוצה בכלליות,מקווה ששנה הבאה נרוץ לאליפות וניהיה יותר דומיננטים
    האם שחקני הרכש הפתיעו אתכם?
    רק ריינה היה שחקן הרכש הטוב ביותר מכל שחקני הרכש שרפא הביא העונה
    מיהו השחקן המצטיין (ע"פ דעתכם) של הקבוצה האהודה עליכם?
    ג'רארד נו יש ספק בכלל?
    מהו הרגע השמח שהיה לכם העונה?
    ההעפלה לגמר הגביע האנגלי תוך כדי הדחת צ'לסי ומנצ'סטר על הדרך
    מהו הרגע העצוב שהיה לכם העונה?
    ההדחה מליגת האלופות מול בנפיקה ,אני מקווה שביום שבת בגמר הגביע נגד ווסטהאם לא יכנס עוד רגע עצוב מבחינתי של ליברפול העונה
    מיהו השחקן שעשה את הפריצה הגדולה ביותר העונה?
    אין לי מושג

8. George Best Member

"רק ריינה היה שחקן הרכש הטוב ביותר מכל שחקני הרכש שרפא הביא העונה "
    תגיד אתה רציני?
    סיסוקו נתן עונה ענקית, אולי השחקן הכי טוב שלכם השנה..
    וגם מפאולר שנקנה תמורת 0 פאונד, ופתאום חזר לחיים וכבש 6 שערים ו3 חוקיים הגזלו ממנו..

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. נדב מיכאלי Member

את פאולר אני מאד אוהב ,הוא מסמל בשבילי הרבה וכבש שערים חשובים כשהוא הגיע אבל הוא לא שיחק כל העונה ולכן אי אפשר לשפוט אותו לטוב ולרע.
    סיסוקו בהחלט שחקן טוב אבל לדעתי ריינה השנה היה שחקן הרכש הכי טוב.אחריו סיסוקו.

10. ManUtd Fan Member

מרוצה מהעונה בכלליות. לא מרוצה משחקן אחד שהוא כמובן סילבסטרה. יבוא יום והוא עוד יביא לי התקף לב.
    כן. ואן דר סאר שוער תותח. לדעתי השוער הכי טוב שהיה מאז שמייכל. וידיץ' בלם תותח, מרוצה ממנו עד כה. לאברה לא יצא לשחק ממש הרבה דקות, שנה הבאה נראה אותו כבר. פארק שחקן לוחם, כמו סלולת אנרג'ייזר השחקן הזה. לא מפסיק לרוץ. וכן התרשמתי ממנו את האמת.
    אני לא חושב שצריך לענות על השאלה הזו כי היא ברורה.
    הניצחון 0-1 על צ'לסי כנגד כל הציפיות וכמובן השער של פרדיננד בדקה ה-90 נגד ליברפול.
    היו לי דיי הרבה. ההדחה בשלב הבתים מליגת האלופות, עזיבתו של קין, ג'ורג' בסט נפטר, ויין רוני נפצע.
    ויין רוני. ממשיך להפתיע אותי כמו פעם מחדש. שחקן ענק, ונבחרת שלמה בונה על שחקן בן 20. שחקן מדהים.

11. barakrom Member

רגע שמח - כשאמרו לי שאני משדר את כל המשחקים בלעדית העונה כולל גמר הגביע
    עצוב-סוף העונה שהיא גם סוף הקריירה שלי בענף
    שחקן-רוני
    משחק-ווסטהאם-טוטנהאם במחזור הסיום
    שער-בניון בהקשתה
    הזר-הנרי
    נבחרת אנגליה במונדיאל-עפה בסיבוב השני, ראיתי את הסגל זה לא נראה מספיק טוב, ההתקפה בלי רוני: קראוץ', וולקוט, אוואן הפצוע - נוט גוד אינאף

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

רציתי להחזיר את הדיון כדי לדבר על תופעה מעניינת. לעונת 2001/2002 מנצ'סטר יונייטד הגיעה אחרי שלוש אליפויות רצופות והייתה הפייבוריטית הגדולה, אך נתנה עונה פתטית וארסנל זכתה בדאבל. עברה עונה, ארסנל הייתה הפייבוריטית, ויונייטד זכתה. בעונה שלאחר מכן, יונייטד הייתה הפייבוריטית וארסנל זכתה באליפות ללא הפסד, דבר שהציב אותה כפייבוריטית הגדולה של 2004/2005-אך צ'לסי זכתה בסופו של דבר.

השנה, קרה משהו אחר. 95% מהתחזיות בקיץ הימרו על צ'לסי, הקבוצה שפתחה באופן מושלם היא צ'לסי-אבל הנפילה שבאה לכל קבוצה בשנים האחרונות שפותחת היטב-לא הגיעה.

13. BLUE MOON Member

באמת תופעה מוזרה. למה זה לא קרה לצ'לסי? צ'לסי היא קסבוצה מאוזנת ויציבה, בכל עמדה יש שחקן מחליף ראוי, כך שאם וקורה ששחקן מסויים נופל על עונה לא טובה, תמיד יושב לא השחקן הבא על הספסל ומקווה שתבוא ההיזדמנות.

14. תונל Member

אם כבר דיון סיכום העונה אז זה דיון ההימורים של תחילת העונה, יש בו כמה דברים מעניינים.

אני כמו כולם הימרתי על וויגאן בתור אחת היורדות, אבל ברוב המכריע של ההודעה שלי פגעתי בול.
    חוץ מזה יש הרבה שהימרו על ווסטהאם כהפתעת העונה וגם על טוטנהאם, חוץ מקירק שהימר עליה בתור המאכזבת למרות שבתכל'ס הוא אמר שהיא תגמור חמישית, מה שבעצם הספיק לה כדי להיות אחת ההפתעות.
    ושימו לב להימור של HALLAND REVENGE בקטגוריית אכזבת השנה...

15. city Member

ותראו את ההודעה של איתי:
    חזה את הנולד..