סיכום חצי עונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏20/12/02.

1. Chelsea FANATIC Member

אם אני לא טועה בארוש נחת רק השנה בליברפול...את מי מעניין מתי החטימו אותו...
    אז בשבילך אואן אני משנה: ג'רמי, שחקן שכל כך הצטערתי שלא בא לצ'לסי (מי שלא יודע הוא היה סגור אצלנו אבל העסקה התבטלה בגלל המשבר הכלכלי), בהחלט חלק אינטרגלי במערך של מידלסברו. בקשר לתפוקה שלו כבר ציינו כמה הודעות לפניי...

ווין רוני- ווין רוני שיכנע אותי הרבה בגלל השער ששבר את ארסנל, והנחתי שהמיקום בטבלה של אברטון הוא הרבה בזכות הצעיר הכשרוני הזה. רק לפי השער האחרון שלו אפשר לראות שהוא חיה רעה (מול בלקבורן זה היה???). ואם אני לא טועה השער של רוני, בן ה-17 אז מול ארסנל, קטע להם את שיא האי-הפסדים, קטע להם רצף הסטורי...שמע המעמד מחייב...

2. Asaf Member

טוב הבה נתחיל...
    1. המשכנעת של החצי- ללא ספק סאנדרלנד,פרט לצארטלון היא הייתה היורדת הבטוחה ולפי הופעותיה האחרונות היא בהחלט משכנעת, לפחות אותי, חבל לי על שירר אהה אופס קיווין פיליפס
    2. פה אני חייב לציין לטובה את לידס יונייטד שלפחות לפי התוצאות האחרונות סובל מחוסר מזל משבע, הבעיה שלהם מתחילה בפיטר ריסדייל ונגמרת בטרי ונבלס, אפילו שחקן מושמץ כמו לי בוייר נלחם על כל כדור ואת זה אפשר לראות במשחק שולי בגביע וואפא מול מאלגה :wink: :wink: , אז המאכזבת מבחינתי היא ניוקאסטל,דיאר מזכיר את דנילסון מידי פעם הוא מבריק אך כגודל הצפיות כך גם האכזבות, הוגו ויאנה
    3. המשכנע, נלחם על כל כדור ובעזרת יכולתיו המרהיבות במשחק ההתקפה הוא סוחף את כל הקהל, קבל את סון ז'יאיי מגנה של הסיטי.
    הקאמבק של השנה- פאבין בארטז, אחרי עונות ללא מגמה ברורה, בארטז לקח את הכדור לידיים ומציג את הכדורגל הכי טוב בקריירה
    4. המאכזב, ציפיתי שלפחות בודד ממאכזבי אנגליה יפרוץ השנה, מייקל בריג'ט נעלם כבר מזמן אבל לפארנסיס עם קצת עבודה שחורה ורצון טוב, הוא יכול לתפוס את העמדה השניה בהתקפה של ארסנל ולהחליף את ווילטורד.
    5. הרכשיה המוצלחת, בארוש אומנם כבש אבל דומינטי הוא לא בדיוק, לכן את מעדיף את ג'רמי
    6.הוגו ויאנה, איכזבת מצטער
    7. התגלית, ללא ספק מגיעה לקשישה ג'רן סאוטג'ייט [ השם הפרטי שלו דיי מטושטש אצלי כרגע]
    8. שערים יפים לא עושים את המשחק, גול זה גול ולא משנה איך.
    9. קצת על הקבוצה שלי- נרוויץ סיטי דווקא מתקאלמים יפה, אחרי מכריתו של כריס בלאמי
    10. שחקן שהייתי שמח בעזיבתו- ואן ניסטרויי, מנצ'סטר לא צריכה חלוצים! היא כבר חמש שנים לערך מסתדרת בלי חלוץ ומציגה כדרוגל מרהיב, תחזור לשתף פעולה עם מתייאה קזמאן
    11. דור העתיד של אטליה יכול לתרום רבות לרמתה של הליגה הזאת, קצת פינארדי והרבה דונאטי
    12. האם הפורום מתפקד טוב?, אין לי שמץ בקושי אפשר להבין כאן מישהו
    13. ניוקאסטל-סיטי, באותו משחק גיליתי לראשונה את סון ז'יאיי, החמצות מגעילות של הסיטי הביאו לניצחון משער בודד לסיטי.
    26. קצת על המנהלים, כמעט ולא ראיתי את דאייר סט מעמדותיו הראשוניות וכמעט תמיד זה הוביל לויכוחים מיותרים, אוואן מתפקד אחלה ופלודש מעריץ את ניג'ל מרטין, כל מילה מיותרת

3. RE-QL Member

מה?!?!?! איך סנדרלנד היא המשכנעת לדעתך?

ואם אתה חייב לדעת אז מילאן בארוש הגיע באמצע שנה שעברה לליברפול אבל בכלל לא הרשים באימונים וכמעט ולא שיחק בקבוצה הראשונה היה בדרך החוצה אבל בסוף השאירו אותו והיום הם קוצרים את הפירות.

4. Asaf Member

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.היוניטד ללא ספק,פתיחה בינונית אבל לאחר מכן ניצחנות על ליברפול ועל ארסנל.
    2.לידס,ציפתי הרבה יותר מהקבוצה הזאת.
    3.זולה-בגיל 36 מצטיין אצל צ'לסי,מראה ניצוצות מהעבר שכל כל כך התגעגנו להם אם ימשיך כך אפשר לדבר על צ'לסי כמחליפת לידס של שנה שעברה בצמרת(אחרי יוניטד,ארסנל וליברפול).
    4.שחקני לידס מתמודדים על התואר,לי בוייאר ניצח בגלל התרומה הקטנה שלו השנה.
    5.בארוש,אף אחד כמעט(כולל אני)לא ספר אותו אבל הוא הוכיח הרבה אופי ביכולת טובה ושערים חשובים לליברפול(תחרות קשה עם ג'רמי מבורו).
    6.אל חאדג'י דיוף לא מצדיק את הרכישה,אבל צרכים לזכור שהוא לא מקבל הרבה דקות העונה.
    7.ווין רוני-יש עתיד לאנגליה.
    8.שער החצי-שירר מתחרה עם עצמו,השער מול היוניטד היה יפה לעצמו אבל הטיל לחיבור שהוא שיחרר נגד אברטון,גולאסווווווווווווווווווווווווו.
    9.ההתרשמות מהקבוצה שלי- יוניטד בהתחלה קירטעה וכולם אמרו שהיא לא מועמדת,אבל כאשר בלאן הגרוע נפצע וגיגס וואן גול התחילו להתעורר ראינו את הכדורגל הטוב באנגליה,השיא הניצחונות המתוקים על היריבות ארסנל וליברפול.
    10.תחרות קשה בין וויירה לבלאן,ויירה מנצח אני פשוט לא סובל אותו.
    11.באטיגול-כמה אני אוהב את השחקן הזה ואם הוא יגיע ליוניטד בפרט ולאנגליה בכלל זה יהיה גדול.
    12.תלוי איך מסתכלים אם לפי המשפט-"חשוב האיכות לא הכמות" אז הפורום היה מצוין כי רוב הדיונים בפורום התקימו ברמה והיה כיף להיכנס/לפתוח נושאים,אם מסתכלים מבחינת האנשים שלקחו חלק בפורום ומספר הנושאים-אכזבה,מעט מדי בשתי הקטגוריות.
    13.אני מתלבט בין ליברפול-יוניטד לארסנל-יוניטד,מצד אחד היה כיף לראות את המשלושים שעשינו לארסנל מצד שני היה כיף לראות ניצחון של היוניד בליברפול,המשחק של יוניטד-ליברפול היה המשחק הכי טוב בגלל המתח והרמה בו.
    14.לידס-ארסנל,ציפתי למלחמה ומשחק ברמה טובה,יצא שלידס נכנסו למשבר ושארסנל פשוט פירקו אותם אין מילה אחרת לומר בנושא.
    15.דעתי היא שפורלאן הראה בחלקים מהזמן מה הוא יודע עם שני שערי ניצחון ועוד צמד מול ליברפול אבל מאז הוא לא משחק רואים אותו בגביע הליגה שגם שם הוא מבקיע,בכל מיקרה אם הוא היה משחק יותר הייתי יכול להתרשם ממנו יותר.
    16.המנהלים תיפקדו בסדר גמור אין לי טענות אליהם.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמישהו יסכם את הנבחרים....................

7. AFC Member

לא צריך לסכם...

נ.ב מה אמרתי לכם שמשה יגיד שמנצ'סטר הכי שכנעה?! יואו אתה כל כך צפוי...פשוט מדהים...למרות העונה המזעזעת של מנצ'סטר אתה עוד מעז לומר שהיא הכי משכנעת...

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרנו סיכום החצי.
    ושתי ההפסדים האחרונים באו אחרי החצי,חוץ מזה לדעתי קבוצה שמנצחת את שתי התוארות לתואר(ליברפול וארסנל)זה אחר זה שבוע אחרי שבוע בהרכב חסר כל כך וביכולת כל כך משכנעת היא הכי משכנעת,נכון שבהתחלה היא צלעה אבל גם ארסנל הייתה עם רצף של משחקים גרועים וליברפול שעד עכשיו לא ניצחה ב9 משחקים האחרונים,אז בוא תגיד לי מי הכי משכנעת?
    אמרתי ואני ממשיך לומר ברגע שהשדים האדומים יכנסו לכושר אף אחד לא יוכל לעצור אותם.