סיכום מפגש סוכות 2007

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Wave, ‏2/10/07.

1. Tony Adams Member

ומי ברא את העולם?
    ומי קובע מתי מעבירים את השעון באירופה?
    ומי מסוגל לשבור את המפרקת ולא למות?

2. john Member

מה הבעיה? כולה שאלתי.

3. Puyol5 Member

שער 7, הפרעת בתמונה בקטע אינטימי.. חבל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/07
  4. שער 7 Member

ובקשר לתמונה שהפרעתי בה כביכול, אין ספק שזו הייתה חתיכת יציאה (בגבול הביקורת הבונה)!!!
    :aaarofl: איך דור מסוגל להיות מפתה כשהוא רוצה... (ועל מה טיקטין מסתכל בדיוק???)

5. שגיא Guest

ברור שאפשר. אפשר גם לצפות באדיקות במשחקי מכבי תל אביב בכדורגל.

אבל בשביל מה?

6. Puyol5 Member

ואמר את זה אוהד חיפה..

7. שער 7 Member

בקשר למכבי, כדור שינה אחד ואתה מסודר.
    כמו שמכבי משחקת עכשיו, גם אם אנחנו נלך על המגרש לפחות יהיה בידור...
    אח, מחכה כבר לדרבי!!!

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק לי לא עולות רוב התמונות?

9. john Member

מישהו מוכן לענות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. Pipe Member

לכל מי שלא הגיע הפעם: אם אין לכם כוח לנסוע להוד השרון, אם אתם לא יודעים לשחק כדורגל או אם אתם סתם פוחדים שריקי תרביץ לכם, תבואו רק בשביל השאוורמה ותחזרו הביתה. "המקום הכי טוב בהוד השרון ובעולם" (מענין מי אבי המשפט הזה.. בין המנחשים נכונה תוגרל חולצה של חוליו קרוז).

היה מפגש טוב, הכדורגל קצת פחות (ככה זה כשאין קבוצה אנגלית שתפרק את כולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ), אבל היה אחלה לראות שוב את האנשים ולפגוש כמה פרצופים נוספים מהפורום.

ואני חייב להודות שאני זה שגמר לזיו את הקריירה. ניסיון ההגבהה שלי נבלם באלגנטיות על ידי זיו שנדהם כל כך מהביצוע המדהים שלו שפשוט נפל (על הקרסול). אחרי כמה דקות הקרסול שלו נבהל שחזרתי לרדוף אותו וחזר לכאוב רק מהמבט שלי, מבלי שאפילו הנפתי רגל. זיו, שלח את החשבון במייל.

במפגש הבא הנבחרת האנגלית תחזור בענק!

שון, is football coming home?

נ.ב
    אין לי כוח להתסכל שוב על התמונה, אבל אם מי שמאחורי ריקי נראה לך כמו סרגיי אז זה כנראה מישה, כי חוץ מארתור הסלב111 הוא היחידי במפגש שהזכיר סרגיי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/10/07
  11. Raulito Madridista

היה מפגש מאוד נחמד, עם אותם חבר'ה קבועים וגם עם פנים חדשות, דודי ושגיא(הרשמת אותי בדריבל שלך מידיי פעם).
    כרגיל, מספר 1 על המגרש היה נדב(ההוא עם החולצה של ריבי ובכינוי פה בשם המשפחה שלו - טיקטין). הגנה, התקפה, הגנה, התקפה, עשה הכל על המגרש. גם מתן היה מצויין כרגיל.
    שיחקתי בשתי קבוצות טובות מאוד. אחת עם ארתור, נדב, Toxic(לא זוכר את השם) ושגיא. הצלחנו יפה נגד האנגלים(שער גם לי, שער שני בסה"כ במפגשים) אבל את האיטלקים ניצחנו בפנדלים.
    הקבוצה השנייה גם הייתה טובה: אני, מתן, נדב, גל ומיכאל. קבוצה אחת הובילה עליינו 1-0 אחרי ששלטנו כל המשחק אבל בסוף ניצחנו.
    יכלנו לשחק קצת יותר האמת, עשינו כולה 4 משחקים ואני ניצחתי את כולם, אז לדעתי קצת אכזבה הקטע הזה, כולם באו רעבים ורצו לאכול.
    אני דודי, נדב וההוא עם הכינוי של הרעל פתחנו שולחן בחוץ כי לא היה מקום והיה דיי מצחיק.
    שער 7 אמר כמה דברים מצחיקים בזמן המשחק. "אחרי התוצאה אתמול אני לא יודע אם אנחנו(מילאן) קטנים או קטאניה קטנים", ועוד שנייים-שלושה ציטוטים שברחו לי.
    סחטיין לזיו על החולצה של קרלוס.
    היה נחמד בסה"כ.

12. המפציץ בווינר Member

אני נהנתי היה לי מוזר מפגש ראשון אבל היה כיייף ונקוה לעוד מפגשים שכאלה כל הכבוד על התמונות!!!

13. מווו אני פרה Member

מישהו יכול להסתכל על התמונה הקבוצתית ולכתוב מדריך בשביל אלו שלא מכירים את האנשים פה?

14. שער 7 Member

דור, הספקת לשכוח את "נמאניה (וידיץ') דיפרסיה?"

15. tiktin Member

חח וריאל מחריד. חזק ביותר.
    אהבתי לשתף פעולה עם החברים מהמפגש הקודם וחבל לי קצת שלא היו גרמנים בשביל קבוצה.
    יואב הרג אותי עם הקללות שלו אחרי כל החמצה.. כל כך הרבה החמצות אני לא אתפלא אם הוא היגיע הביתה וישר לקח סטרפסילס.. או פסטה שאפשר לאכול בלי שינים. אבל אפשר להבין אותו, היה חם.
    אגב יצאתי בתמונות כאילו אני ילד קטן עם רגלים של ילד גדול.. טוב נו, זה בערך מה שאני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx
    טיקטין, רגלים גדולות שכל קטן.