סיכום עונת 2003-2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏20/5/04.

1. ScottishGunner Member

שחקן העונה - בשבילי, רובר פירס. הנרי היה מעולה, כל ארסנל הייתה מעולה, אבל מי ששמר על זה לאורך כל שלושים ושמונת המשחקים היה פירס. עם צורת משחק כל כך ייחודית, יצירתית ויעילה- אני חושב שאפילו הנרי בעצמו לא היה מתפלא אם רובר פירס היה נבחר לשחקן העונה באנגליה.
    השחקן המאכזב - קרייג בלאמי. שחקן שאני אישית מחזיק ממנו, ושכל שנה אני מצפה שיעשה את הפריצה הגדולה שלו, וכל שנה הוא לא עושה את זה. לא יודע, לדעתי אחת הסיבות לבינוניות היחסית של ניוקאסל העונה.
    הרכש הטוב ביותר - דמיאן דאף, צ'לסי השיגה לה קשר שמאלי מצויין, שמתאים לקבוצה הגדולה שהיא שואפת להיות, לעוד שנים רבות.
    הרכש הגרוע - ג'מבה ג'מבה. חתיכת שחקן לא קשור לכלום, מה לו ולפריימרליג אני לא מבין. בזבוז אופייני של מר פרגי הנכבד.
    הרכש המאכזב - הארי קיואל. היה עדיף לו להישאר בלידס, בעצם, גם ללידס עצמה ולליברפול היה עדיף כמו שזה נראה. היה אנונימי מאוד העונה, למרות הציפיות.
    הקבוצה המפתיעה - אסטון וילה. למרות שעם מנג'ר כמו דיוויד אולירי זה לא כל כך מפתיע, אבל בכל זאת.
    הקבוצה המאכזבת - מנצ'סטר יונייטד, לא כקבוצה- אלא כשחקנים אחד אחד. אף שחקן שמה לא הזכיר את עצמו מהעונות הקודמות. מוולסי בראון העלוב, ועד לראיין גיגס היציב שבחבורה הצפונית, לדעתי.
    שער העונה - ארסנל נגד ליברפול באנפילד, משחק רע מאוד של ארסנל אחרי שליברפול עולה ליתרון מוקדם. רובר פירס מבקיע שער מרהיב וחשוב כל כך, לא יאמן.
    משחק העונה - ארסנל מנצחת 2-1 בסטאמפרוד בריג' אולי... לא יודע, הלוואי והייתה לי הזמדנות לראות את כולם כדי לענות בצורה יותר עניינית.
    סיכום העונה של קבוצתי - לא נורמלי. דומיננטיות מדהימה בליגה, Invincibles ללא ספק. אני מאמין שיכולנו יותר, אבל לא רוצה לחשוב על זה יותר מידי.
    שונא אחרי העונה - מייקל סילבסטרה. לפני המשחק של היונייטד בהייבורי אבי מלר ציטט ראיון איתו- שאלו את סילבסט משהו בסגנון "האם אתה מפחד לקראת המפגש מול תיירי הנרי?", הוא ענה "לא, אם צריך אני אפילו אבעט בו". אני רוצה לראות את השמן הזה מזיז אצבע לכיוון הנרי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx מגן זעטוט.
    בדיחת העונה - אמיל הסקי, טיטוס סראמבל, כ. רונאלדו, פטטים לחלוטין. גם מרטין קיאון יכול להיכנס לקטגרוייה הזו, אבל נבליג לגביו.
    מנג'ר העונה - ארסן ונגר. גאון.
    השחקן המפתיע - דניס ברגקאמפ. בקבוצה הטובה באנגליה, להוות שחקן הרכב בגיל 35 בחוד הקבוצה ליד השחקנים הכשרוניים ביותר שתוכלו למצוא, ולשחק כאילו היה צעיר ב-10 שנים. אותי הוא מפתיע כל פעם חדש.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/04
  2. ArsenalFan Member

1. שחקן העונה- רובר פירס. אמרתי את זה כבר כמה פעמים, והדברים נאמרו ע"י סקוטיש-גאנר גם כאן.

2. השחקן המאכזב של העונה- בענק, לורן רובר. כמה פעמים אמרנו כאן העונה "נו, מתי לורן רובר יביא את ההברקה שלו"? הוא הביא לידי ביטוי את היכולת שלו כל כך מעט פעמים העונה, אחד הגורמים המשמעותיים לכישלון של ניוקאסל בליגה.

3. הרכש הטוב ביותר- חייבים לציין את ווין ברידג', אבל אני בוחר במיקאל פורסל, שהתבררה כהשאלת השנה של סטיב ברוס. לא בוחר בדאף כי הוא סבל מיותר מדי פציעות, אבל ברור שזה רכש נהדר.

4. הרכש האפקטיבי ביותר- לא מבין גם אני מה בדיוק פשר הקטגוריה, מי שטוב הוא בהכרח אפקטיבי. אם אתה מתכוון לשחקן שלא היה מהנוצצים בליגה, אני אציין את ברט אמרטון מבלקבורן, שאמנם היה רחוק מלהיכנס לנעליו של דמיאן דאף, אבל התרומה שלו לרוברס הייתה בכל זאת די משמעותית. חייבים לציין גם את יינס להמן שלא משנה כמה ביקורת מגיעה לו, נתון אחד עדיין עומד לזכותו- 26 שערי חובה ב-38 משחקים. אי אפשר להתווכח עם סטטיסטיקה.

5. הרכש הגרוע ביותר- חואן ורון, אמרו זאת לפניי ויגידו אחריי. אם בהשאלות עסקנו- רוקה ג'וניור ומייקל ברידג'ס לוקחים ללא תחרות, וחייבים להוסיף רכישות תמוהות כמו דג'מבה דג'מבה ודיוויד בליון במנצ'סטר יונייטד.

6. הרכש המאכזב- הארי קיוול, כל מילה של בני בסלע.

7. הקבוצה המפתיעה- פולהאם. אני הייתי בטוח שהשנה היא יורדת ליגה, והיא הפתיעה אותי בגדול. נכון, היה חלק משמעותי מאוד ללואיס סאהה בהצלחה של פולהאם השנה, אבל לסטיד מלברנק הייתה עונה נפלאה, שון דיוויס היה מצוין, ההגנה הייתה סבירה ו-ואן דר סאר היה לשם שינוי מאוד יציב ובטוח. כל הכבוד לכריס קולמן.

8. הקבוצה המאכזבת- יותר מדי אכזבות השנה. טוטנהאם נפלה אפילו מתחת לסטנדרטים הפאתטיים שהיא הציבה לעצמה בשנים שעברו, ליברפול במשך חלקים גדולים של העונה נראתה רע מאוד, ניוקאסל חסרה יצירתיות בצורה כמעט שערורייתית, מנצ'סטר סיטי מעולם לא הייתה צריכה להידרדר לתחתית כפי שקרה לה- אבל בכל זאת, אני אבחר במנצ'סטר יונייטד, רק על כל הפעמים שאמרנו "מה, זאת מנצ'סטר יונייטד?!" במהלך העונה. ירידה עצומה ביכולת משנים קודמות, וזה בא לידי ביטוי היטב בפער בטבלה.

9. שער העונה- הנרי נגד ליברפול בהייבורי, פירס נגד ליברפול באנפילד, שירר נגד צ'לסי בסנט ג'יימס' פארק. אם צריך לבחור אחד, אני הולך עם פירס.

10. משחק העונה- ארסנל 4- ליברפול 2, רק על המחצית השנייה הכי טובה של ארסנל בליגה השנה. 45 דקות מושלמות, כל נגיעה בכדור של 11 השחקנים תענוג צרוף.

11. סיכום העונה של קבוצתי- אליפות בלי הפסד, צריך לומר משהו נוסף? בעונה הבאה אני רוצה לראות כמה שיותר את דניס ברגקאמפ, ואם אפשר לא לראות את יינס להמן יותר ולהביא שוער במקומו זה יהיה נחמד.

12. השחקן שהשניא עליי עצמו- ללא ספק, גארי נוויל. מכל הרפש שיצא העונה מאולד טראפורד וכוון ישירות נגד ארסנל, המגעיל מכולם היה תוצרת המגן העלוב הזה. עד העונה לא ממש שנאתי אותו, סתם חשבתי שהוא שחקן די גרוע שדופק את נבחרת אנגליה ומדי פעם גם את מנ' יונייטד. השנה הוא גם התגלה כסתם טיפוס מגעיל ואלים. כפי שכתבתי כבר בדיון אחר על ההספק שלו העונה:

אוסיף ואומר שגם הפרובקציה של רובי קין בסיום דרבי האליפות בוויט הארט ליין לא תרמה לתדמיתו המרגיזה בעיניי. יודעים מה? אולי מעל כולם נמצא איאן ווקר, עוד איזה אחד מטוטנהאם, שתקף אוהד בברוטאליות במהלך משחק ויצא נקי לחלוטין מהפרשה.

13. דברים להוסיף:

דיוויד או'לירי יצא גדול, למרות שמקום באירופה אין לו. כנ"ל סטיב ברוס, אלן קרבישלי וכריס קולמן, שלכל אחד מהם מגיע תואר מנג'ר העונה, אבל רק לאיש הזה מגיע הגביע האמיתי:

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40165000/Xxx/_40165331_wenger203.Xxx

קווין קיגן, סר בובי רובסון, ז'ראר הוייה- תצאו גברים, קחו אחריות ולכו הביתה. כן, בסוף שלושתם נמנעו מתסריטי האימים הנוראיים (סיטי לא ירדה, ניוקאסל וליברפול עדיין באירופה), אבל על העונה הזו לא ממש מגיע לכם להישאר. הייתי אומר גם דיוויד פליט, אבל אותו זרקו כבר.

על קרב אולד טראפורד- כולו גועל נפש אחד גדול, רק שיונייטד ושליחיה המסורים בתקשורת שוכחים שהיו שם שני צדדים, ובוחרים להתנפל על ארסנל כאילו היא הבעייה של הפרמייר ליג. זה כמובן עבד, ארסנל היא זו שחטפה את העונשים מההתאחדות- אבל כפי שאומר משפט חכם: What goes around- Comes around. מאז אותה תקרית, מי שהתבררה כקבוצה אלימה יותר באופן סטטיסטי היא בכלל מנ' יונייטד, גארי נוויל, רונאלדו וסקולס היו עסוקים בללכת מכות ולקבל אדומים, ריו פרדיננד החמיץ בדיקת סמים. כל זה בזמן שארסנל שמרה על רקורד נקי כמעט לחלוטין במשמעת, והכי חשוב- האליפות הגיעה למקומה הראוי.

3. Cesar Member

בחירותיי:

1) שחקן העונה- תיירי הנרי. פנומן. מה צריך יותר מחלוץ? סחב את ארסנל, הבקיע 30 שערים, בישל 8, הכריע משחקים לבדו.
    שני הסגנים :פראנק למפארד ורובר פירס .

2) השחקן המאכזב- היו הרבה. אבל במקום לקטול חצי קבוצה בקבוצות שאיכזבו (והיו הרבה כאלה: טוטנהאם, ליברפול, צל'סי, שתי המנצ'סטריות) אני אבחר דווקא בכזה שאיכזב בקבוצה שהיתה טובה.
    אדריאן מוטו לוקח את התואר, כי הוא הגיע בתור סגן המלך השערים באיטליה לקבוצה גדולה,ולמרות הפתיחה המרשימה התדרדר בהמשך. הרבה החמצות, יותר מדי פרובוקטיות, פחות מדי שערים. אכזבה עצומה מבחינתי.

3) הרכש הכי טוב- או ווין ברידג' או פורסל, אני הולך על ברידג', מהסיבות שציינתם כבר.

4) הרכש האפקטיבי- הקטגוריה נראית לי תפורה על קשרים דפנסיביים. מקאללה היה אמור להיות החשןק הזה, אבל הוא השיג יכולת בינוית פלוס ולא החזיק את מרכז המגרש של צ'לסי כמו שעשה בריאל.
    הבחירה שלי אולי תפתיע אתכם, אבל אני אבחר דווקא בגאיזקה מנדייטה. אולי אני מעט לא אובייקטיבי, אבל הוא הגיע מהקבר וחזר ליכולת הטובה שלו (לא כמו בימי ולנסיה, אבל עדיין). הוא וז'ונינו החזיקו כמעט לבדם את הבורו, והשיגו לה כמה נצחונות חשובים בתקופה שהיא שיחקה בלי חלוץ אחד והביאו אותה לאירופה.

5) הרכש הגרוע ביותר- אני בוחר בג'רמי ולא בורון (בכל זאת הוא נפצע). קבוצה כמו צ'לסי שמוציאה כסף על שחקני מהטופ העולמי לא יכולה להרשות לעצמה שחקן שלא יודע באופן שיטתי למסור בין שניים או למסור מסירות אלכסוניות פשוטות.

6) הרכש המאכזב- בתור אוהד ליברפול- הארי קיואל, ותודה לז'ראר הוייה.

7) הקבוצה המפתיעה- חשבתי על פולהאם, אבל אני הולך על אסטון וילה. כמעט הגיעו לאירופה והכי חשוב- עשתה טרנספורמציה אבסולוטית בסגנון המשחק. מקבוצה משעממת וחסרת תועלת היא הפכה לקבוצה אטרקטיבית ומהנה. המחמאות לדיוויד אולירי ולדריוס ואסל, שבעונה נמאכזבת הכריח את אולירי להסתמך פחות על החלוצים ויותר על הקשרים.

8) הקבוצה המאכזבת- היו הרבה כמו שכבר אמרתי, אבל אני אבחר בזו שהנסיבות לכך היו פחות מחויבות המציאות.
    ליברפול נמצאת תחת מאמן מושגע אז נסלח להם, מה גם שלא ציפיתי לכלום.
    בלקבורן ולידס נחלשו באופן צפוי אחרי ההיחלשות בסגל. מנצ'סטר סבלה מאד מפרשת פרדיננד.
    מנצ'סטר סיטי או טוטנהאם?? טוטנהאם! לפרקים כדורגל מבריק, שחקנים טובים מאד, בלי יותר מדי מלחמה, הגנה איומה.. למה? ככה.

9) שער העונה- לורן רובר, אבל לא נגד הספרס וגם לא נגד ליברפול. נגד פולהאם!אני לא יודע כמה מכם ראו את השער הזה (הוא היה באיזה משחק השלמה באמצע השבוע), אבל הוא עשה משהו מאד נדיר ופשוט מדהים: מעין מספרת עם העקב. זה הכי הרשים אותי.

10) משחק העונה- ה-2-4 של ארסנל על ליברפול ,בגלל האופי שהשחקנים של ארסנל הראו, בגלל הכדורגל היפה,השערים המבריקים, הנחישות וגם בגלל ליברפול, במחצית ראשונה טובה.

11) העונה של ליברפול- אוי ואבוי. לפחות זה נגמר "טוב" .

12)השחקן שהשניא את עצמו עליי- לא יודע. כנראה גארי נוויל: ההצגות, הפרובוקציות, ההלשנות, וגם המחסור בכדורגל ראוי לשחקן ברמתו.

13) אחרים: -מאמן העונה- דיוויד אולירי, עם בניית קבוצה מלוכדת והתקפית, במיוחד על רקע הציפיות הנמוכות מאד מהם.

סיכום העונה- "הלו,זה פרמיירליג". כרגיל, כדורגל פנטסטי, התקפי ומרתק. השנה איכשהו נמנעו מאיתנו דרמות בסיום, אבל לא נורא.
    גם פה ,כמו בשאר הליגות, הכסף עושה את שלו והפערים גדלים. כדורגל פנטסטי בין קבוצות מרכז הטבלה וגם בין קבוצות הצמרת, אלא שבסוג השני הגדולות בד''כ מנצחות.
    איך אפשר להקטין את הפערים?? (למי שזה חשוב להם, אוהדי ליברפול למשל) או תקרת שכר, או להביא את קרלוס קיירוש לארסנל.

4. KirkH Member

43(37) games
    17 goals
    HAAA??? what more can you ask http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, הסטטיסטיקה קצת מטעה - הוא לא הגיע לרוב המשחקים בחצי השני של העונה.
    ו-17 שערים?? אתה בטוח???

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת קשה לבחור כשחקן מאכזב שחקן שבקושי שיחק העונה בגלל פציעות נכון?
    בעצם, במחשבה שנייה, גם ורון לא שיחק כל כך הרבה.... אבל עדיין, אי אפשר להשוות בין שתי האכזבות האלו.

יש לי את השער הזה על המחשב. שער נפלא.

7. toon-UPON-tyne Member

בלאמי ממש לא איכזב ושכשהוא שיחק הוא בדרך כלל היה טוב והוסיף הרבה מאוד להתקפה של ניוקאסל. לא סתם דייר שם אותו בין ארבעה שחקני ניוקאסל שנתנו יכולת טובה השנה. מכל השאר(כולל אותו) הוא אומר נתנו עונה מאכזת מבחינה אישית ואני מסכים איתו.

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. שחקן העונה - אולי היחיד מכולכם, אבל מר. ויירה, ואני אגיד את זה בפעם המיליארד.
    אחרי ההעשייה שלו בתחילת העונה, הוא נרגע, והפך לקשר המרכזי הטוב בעולם.

2. השחקן המאכזב של העונה - קירון דאייר, אחד השחקנים שאני יותר אוהב, לא שמעתי הרבה עליו העונה.
    3. הרכש הכי טוב העונה - ווין ברידג', לוקח בהליכה, אחד המגנים השמאליים הטובים בעולם.
    4. הרכש הכי אפקטיבי - קלוד מקללה, עשה את העבודה שלו, ובשקט.
    5. הרכש הגרוע של העונה - דג'מבה הדגנרט, לך תשחק בנאנט.
    6. הרכש הכי מאכזב - ורון, אבל לא באשמתו, הפציעות.
    7. הקבוצה המפתיעה העונה - ברמינגאהם, סטיב ברוס
    8. הקבוצה המאכזבת - בורו, ישלי איזו חיבה מוזרה לקבוצה, חומר שחקנים נהדר, ומדשדשים באמצע.
    9. שער העונה - קרספו נגד הגאנרז.
    10. משחק העונה - כשצ'רלטון פירקו אותנו 4-1.
    11. איך אתם מסכמים את העונה של הקבוצה שלכם? מה הייתם רוצים לראות בעונה הבאה - עונה מרשימה מבחינת צ'לסי, אני מצפה ליותר. מה הייתי רוצה לראות בשנה הבאה? לא עוד ליצן על הקווים.
    ואת מוריינטס ומוטו ביחד, עונה שלמה, ולא רוטציה מטופשת.
    12. מי השחקן שהכי השניא את עצמו עליכם בעקבות העונה החולפת? - רייס. זה לא פייר משהוא עשה לצ'לסי.

אחלה עונה.

9. ScottishGunner Member

בלאמי הוא אכזבה בשבילי, כי אני אישית ציפיתי שיהפוך העונה להיות אחד החלוצים הבולטים בפריימרליג. ברור שיש אכזבות גדולות יותר ושחקנים ששיחקו הרבה יותר גרוע, אבל בלאמי איכזב מעיניים שלי.

10. ArsenalFan Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx גדול...

שער נהדר, אבל הוא יוצא מהכלל שמעיד על הכלל. רק הוכחה לעונה העלובה שלו באופן כללי.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

שנזכיר את העובדה שבורו זכתה בגביע הליגה? התואר הראשון שלה אי פעם? אחרי הזכייה בגביע הליגה הייתה ירידת מתח צפויה, זה הכל. מקום 11 זה באמת לא כזה נורא עבור קבוצה כמו מידלסברו.

11. KirkH Member

that's why he said goal of the year and not player of the year

12. toon-UPON-tyne Member

לרוברט לא הייתה עונה עלובה. הבעייה שלו היא באי יציבות שלו שאיפיינה אותו גם בשנים הקודמות. מצד אחד יש לו משחקים גדולים עם שערים ובישולים גדולים ומצד שני הופעות אנמיות שהשנה באמת היו לו יותר כאלה מבשנים קודמות.
    אני הייתי אומר יותר עונה בינונית מעלובה.

בקשר לבורו - גם אני חושב שהזכייה בגביע הליגה מספקת אותם העונה.

13. ArsenalFan Member

זו בטוח הייתה עונה מאכזבת שלו, כי כשניוקאסל הייתה צריכה ברק ויצירתיות, כשהיא הייתה בלי דאייר או בלאמי ורובר היה הספק הראשי של התחמושת, הוא פשוט לא היה שם. התעוררות נגד ספרס או פולהאם זה ממש לא מספיק, ולומר על העונה שלו "בינונית" לדעתי זו מחמאה.

14. toon-UPON-tyne Member

היו שלבים בעונה שהיו מאד מאכזבים מבחינתו - בעיקר בסוף העונה. אבל באמצע העונה הייתה לו תקופה טובה - ועד המשחק מול פולהאם הייתה לו עונה טובה מאוד.. מאז הוא כמעט נעלם פרט ל2 3 משחקים.
    אני מסכים שהוא היה חסר מאוד בזמן שבלאמי ודייר היו חסרים. אפשר להגיד שהייתה לו עונה קצת מאכזבת אבל בסה"כ לא עלובה. הרבה פעמים זה הייתה אשמת שאר הקבוצה שלא נתנה לו מספיק כדורים במצבים הנכונים והוא לא יכל להתבטא במגרש אבל באמת אני ראיתי חצי ממשחקי ניוקאסל העונה ושמעתי את החצי השני ועל רוברט אין לי יותר מדי ביקורת.... בוא נגיד שעד המשחק מול פולהאם הייתי אומר שהייתה לו עונה טובה+ ומהמשחק מול פולהאם הייתה אומר שהייתה לו עונה איומה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. שחקן העונה - הנרי.
    באמצע העונה כשעוד היה מתח בצמרת הייתי בוחר בלמפארד שהיה מעולה, אבל הסיומת של ארסנל נתנה לצרפתי את התואר.

2. השחקן המאכזב של העונה - פול רובינסון לוקח בקלילות.
    אחרי העונה הנפלאה בשנה שעברה גם אני כמו רבים אמרתי לעצמי שהנה שוער העתיד של אנגליה.
    השנה הוא היה פשוט חלש וגרם לי לתהות האם העונה שעברה הייתה מקרית.
    בכל מקרה, שנה הבאה הוא יצטרך לספק את התשובה במדים של טוטנהאם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

3. הרכש הכי טוב העונה - ווין ברידג', כמו שכבר אמרו לפני, המגן השמאלי של צ'לסי נקנה אולי במחיר הכי נמוך מבין שחקני הרכש של צ'לסי, אבל היה מעולה השנה.
    לאשלי קול בהחלט יש מאבק על חולצת ההרכב הראשון בנבחרת אנגליה.

4. הרכש הכי אפקטיבי - מקללה היה הכי קרוב לדעה שלי, אבל קשה היה לי לבחור באופן חד משמעי.
    קשה לי למצוא שחקן שהיה בינוני אבל השפיע על הקבוצה שלו בצורה משמעותית.

5.הרכש הגרוע של העונה - ורון כמובן לוקח את הקטגוריה בלי להתאמץ.
    תודה רבה לצ'לסי שלקחה אותו מאיתנו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx
    אגב זה מה שכתבתי לפני תחילת העונה "מי יהיה השחקן המאכזב - ורון.
    שוב פעם שילמו עליו סכומים גדולים, שוב פעם ציפיות,ושוב פעם(לדעתי לפחות)יהיה כישלון".

6. הרכש הכי מאכזב - קיואל.
    הכדורגל מוכיח בפעם המי יודע כמה שגם שחקנים סופר מוכשרים לא יכולים לבלוט בטקטיקה הגנתית מחליאה.
    קיואל, שהשנה שיחק יותר כמגן שמאלי מאשר קשר שמאלי הוא הוכחה חותכת לכך.

7. הקבוצה המפתיעה העונה - צ'רלטון.
    הייתה לי התלבטות קשה בינה לבין וילה.
    אבל מכיוון שחשבתי שהיא תאבק בתחתית והיא השנה הייתה בצמרת ושיחקה כדורגל התקפי וטוב, היא הקבוצה שהפתיעה אותי הכי הרבה.

8. הקבוצה המאכזבת - ניוקסאל.
    ציפתי ממנה לעשות את השידרוג השנה ולהיות גורם במאבקי האליפות.
    לצערי לא רק שהיא לא עשתה את הצעד הנדרש, אלא הלכה שתי צעדים אחורה.

9. שער העונה - המספרת הענקית של רורי דילאפ .
    גם השער של קרספו מול ארסנל היה יפה, אבל השער של דילאפ היה משהו יוצא מן הכלל, כשראיתי את הגול תפסתי את הראש מרוב תדהמה, גולאסוווווווווו.

10. משחק העונה - ה4-3 של השדים האדומים מול אברטון.
    לאבד יתרון של 3 שערים כדי לנצח בדקה ה90, משחק עונה, כל מילה מיותר.

11. איך אתם מסכמים את העונה של הקבוצה שלכם - עונה מאוד מאכזבת בליגה של היוניטד.
    לא לקחנו אליפות וגם לא נאבקנו עד הסוף, צריך יותר?
    בשנה הבאה אני מצפה לזכייה באליפות או לפחות מאבקים עד הרגע האחרון, לא פחות ולא יותר.

12. מי השחקן שהכי השניא את עצמו עליכם בעקבות העונה החולפת - קיאון.
    בתחילת העונה בחרתי אותו לנבחרת שלי בליגת החלומות האנגלית בגלל שלא נשאר לי כסף וחשבתי שהוא יקבל דקות.
    בסוף הוא לא קיבל דקות(חוץ מבסוף השנה כדי שהוא יוכל לקבל מדליה של אליפות), וכמובן, הדבר המרכזי שגרם לי לשנוא אותו, התקרית עם רוד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

13. מנג'ר העונה - אלן קירשבילי של צ'רלטון.
    הוליך את צרלטון לצמרת כשאני ציפתי שהם יאבקו בתחתית.
    ראו את טביעת האבצע שלו בקבוצה, ובקיץ הנוכחי הוא יהיה אחד מהמאמנים המחזורים ביותר כשגם ליברפול מעונינת בשירותיו.

14. החוויה הגדולה של העונה - ללא כל ספק העלייה של היוניטד לקבלת הגביע עם החולצה של דיוויס שנהרג בתחילת השנה בתאונת דרכים.
    מחווה ענקית, אחד מהגדולים שראיתי אי פעם בכדורגל.