סיכום עונת 2003-2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Dyer, ‏20/5/04.

1. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם צודקים בקשר לבורו, אבל אני תמיד מצפה מהם דווקא להלחם על מקום בוואפה, ולא דרך
    הגביע. החומר שחקנים שם הוא נפלא, לכן אני לא מבין את הדישדושים שלהם וסיום במקום 11.

2. E-tam-R Member

8. אני ממש לא מסכים. לא חושב שאפשר להגיד שניוקאסל היא הקבוצה המאכזבת של העונה. היא סיימה במקום ה-5 והייתה מאוד קרובה בשני מחזורי הסיום לעבור את ליברפול ולסיים במקום ה-4 וכך להשתתף במוקדמות ליגת האלופות. הרי אם בסופו של דבר ניוקאסל הייתה עוברת את ליברפול ומשאירה אותה במקום ה-5 היו אומרים שליברפול היא המאכזבת של העונה...
    אני אישית חושב ששתי המאכזבות של העונה הן בלקבורן ואברטון שבשנה שעברה עשו תוצאות יפות מאוד והשתלבו יפה בחלק העליון של הטבלה.. והשנה - נאבקו במשך כל העונה בתחתית.

9. יש למישהו לינק כדי לראות את השער הזה? אין לי מישוג על מה מדובר

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לקבוצה המאכזבת, התלבטתי בין טוטנהאם שהחומר שחקנים שלה שווה הרבה יותר ממקום 14 לבין ניוקסאל שציפתי שתשדרג את עצמה.
    אני אישית, גם עם ליברפול הייתה מסיימת במקום ה5 לא הייתי בוחר אותה כקבוצה המאכזבת, משום שכל עוד הויה במועדון לא היה לי ספק שהיא לא תהווה גורם במירוץ לאליפות.
    מאותה סיבה לא בחרתי בסיטי לקבוצה המאכזבת, כי היה ברור לי שבית האבות שהם פתחו לא יעזור להם.
    כבר לפני שהעונה התחילה אמרתי שאני מצפה שליברפול שוב תאכזב ולא תהיה חלק מהמירוץ לאליפות, ושגם סיטי תאכזב ותאבק בתחתית.
    האכזבה האמיתית שלי היא כאמור ניוקסאל.
    שנה שעברה היא הראתה ניצוצות של קבוצה גדולה, היה קשה מאוד להוציא ממנה נקודות, בטח במשחקי הבית שלה, והיא הייתה במאבקי האליפות כמעט עד הישורת האחרונה.
    השנה ציפתי שהיא לפחות תתן פייט אמיתי על האליפות, אבל היא אכזבה ובקושי הגיעה לגביע אופ"א(והם צריכים להודות לנו ולעובדה שניצחנו את הוילה במחזור האחרון).

בקשר לשער של רורי דלאפ, ללא ספק שער העונה.
    השער היה ממש לפני סוף העונה, במחזור ה30 במשחק מול טוטנהאם(ותחשוב שהוא לקח בקלילות את שער המחזור בשבוע שהנרי כבש שער מסובב נפלא בהיבורי מול היוניטד והאסלביינק הפציץ נהדר מול וולבס).
    הבחור דפק חתיכת מספרת, אשכרה לא מציאותי מה שהוא עשה.
    נשבע לך, תן לשחקנים הכי בכירים בעולם 100 פעם והם לא מצליחים לעשות את זה באיכות כמו שהוא עשה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx

וגם אני מצטרף לבקשה עם למישהו יש לינק לשער הענק הזה.

4. toon-UPON-tyne Member

הלינק שהיה לזה ירד... למי שרוצה אני יכול לשלוח במסנגר..

5. E-tam-R Member

אני מעוניין... שלחתי לך הודעה פרטית אבל בינתיים לא ענית.....
    בבקשה שלח לי את הלינק במסנג'ר שציינתי בפרטית

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני שלחתי לך הודעה פרטית בקשר לנושא...

7. E-tam-R Member

Jenas שלח לי את הלינק הזה (תודה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx )

ואני העליתי אותו לאינטרנט בשבילכם ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx )

הנה הלינק:
    השער ההוא של רורי דילאפ (או איך שלא קוראים לו)

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו אחרי שראית אותו, אתה מסכים שזה גול השנה באנגליה?

9. Julian Joachim Member

משה, יש צדק בדברייך על רובינסון. הוא היה לדעתי מזעזע העונה, אבל אני ממש לא חושב שהעונה הקודמת הייתה חד-פעמית. הוא גם היה גדול מול ברצלונה לפני 4 שנים, הוא נתן כמה משחקים טובים גם העונה, אבל הבעיה העיקרית שלו הייתה שהוא פשוט נראה כבוי, חסר מוטיבציה. אולי אלו כל הדיבורים על המעבר לספרס, אולי הדיכאון מכך שההגנה שעומדת לפניו רק מפריעה לו... בכל מקרה אני משוכנע שבעונה הבאה הוא יציג יכולת יותר טובה.

10. E-tam-R Member

האמת שהעונה הזאת... בעיקר בעקבות האכזבה מהכדורגל של ליגת העל.. והמעבר לתיכון
    יצא לי הרבה פחות לראות כדורגל

שנה שעברה הייתי רואה ליגה אנגלית כל הזמן.. ואני יכול להגיד לך שהמספרת בשנה שעברה של גודיונסן הייתה יותר מרשימה......

לא ראיתי כל כך הרבה גולים יפים העונה... כך שאני לא יכול להגיד לך שזה הגולאבל אין ספק שזה גול מרהיב ביופיו

11. שלומי אדרי Member

1. שחקן העונה -הנרי אין מה לעשות כמעט לבד הוא הפך את ארסבנל לקבוצה מושלמת השנה ~
    2.השחקן המאכזב - טוב קשה יש הרבה כאלה -----אואן פשוט משנה לשנה הבאנדם נעלם
    3.הרכש הכי טוב דמיאן דאף עשה מה שציפו ממנו ואפילו יותר
    4.הרכש האפקטיבי - ויין ברידג' ופורסל
    מחיר מצחיק צ'לסי שילמה על בינלואמי המצויין
    פורסל השאלת העונה ברינגאהם בלי להוציא אגורה קיבלה את אחד החלוצים הטובים העונה
    5.הרכש הגרוע -לא דווקא לא ורון "(הוא היה יותר מדי פצוע )
    הראי קיוול לא סיפק תסחורה פשוט
    6.קלברסון
    7. וילה אולירי איזה מאמן הפך אותם לקבוצה וטיפח את פבלו אנחל אווי לידס איזה טעות עשיתם שהעפתם את אולירי בשביל טרי ונבלס בקיץ שעבר
    8. מאכזבת טוב הייתי נותן לקפטנים של ליבפול ניוקסאל וטוטנהם לעשות מ-שלוש
    לא יכול להחליט מקווה ששנה הבאה יהיו חמש קבוצות חזקות וניוקסאל וליברפול התחרו גם הם על האליפות
    9.כרספו בהיבורי
    10.משחק העונה - ארסנל -ליבפול 4-2 משחק אדיר
    11.עונה נפלאה חבל רק מה שעפנו למאנקו בחצי גמר
    אבל עדין מקום שני וחצי גמר אלופות זה הישג מכובד והקבוצה עוד מתחזקת שנה הבאה יהיה יותר טוב
    12.לא יודע ינס לאמן הוא סתם מעצבן כזה

13.להוסיף

א. השחקן המשתפר אין ספק לאמפרד עונה נפלאה שלו לדעתי היה שני רק להנרי העונה

12. roykeane Member

אני לי כח להגיב על הכל אבל מה שבטוח שקולה טורה החוף השנהבי של ארסנל הוא הפתעת העונה.
    הוא פשוט שחקן גדול וזאת היתה שנת הפריצה שלו.
    אני מחזיק ממנו מאוד והוא עם קמבל חולית ההגנה החזקה של ארסנל שבעצם לדעתי גרמה למצב הטוב של ארסנל מבחינת ספיגת שערים

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קולו טורה?? אם יש שחקן אחד בארסנל שלדעתי נתן עונה פושרת מינוס זה הוא. חוץ מזה שלדעתי הוא פרץ לתודעה לפני שנתיים, כשכבש מול צ'לסי בליגה, ושיחק בהמון משחקים.

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר אמרתי - אם ארסנל רוצים באמת ללכת רחוק באירופה הם חייבים לפחות עוד בלם אחד ושוער חדש (פריי?).

15. toon-UPON-tyne Member

לדעתי הם צריכים מזל... אבל בלם ושוער בהחלט לא יזיקו....
    האמת להם לא יזיקו , לנו בטח שזה יזיק...
    אלא אם הם מעוניינים בברמבל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx אני בטוח נוכל לסדר להם משהו...