סיכום עונת 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/5/11.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שחשבתי על ה-11 של העונה ואני לא מוצא איך להרכיב משהו שונה ממה שהרכבת. יש לי קצת בעייה עם ברבטוב כי בכל החלק המכריע של העונה הוא בקושי היה פקטור אבל אין ממש מי להרכיב במקומו, אולי אודמווינגי.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות הספסול בסוף הליגה בארבטוב שיחק הרבה דקות העונה (מעל 2000 דקות בוודאות) ולכן חשבתי שבהחלט יש לו מקום כאן.
    האמת, תן לואן פרסי עוד חודש - חודש וחצי של ליגה ולדעתי הוא גם יכול להיכנס לכאן.

http://answers.bettor.com/images/Articles/thumbs/extralarge/Manchester-Uniteds-19th-League-title-Stuff-of-the-Champions-Part-1-70351.Xxx

3. alexshw Member

ברבאטוב כבש רק ב - 11 משחקי ליגה. לדעתי ואן פרסי היה החלוץ הכי טוב בפרמייר ליג בעונה החולפת ומן הסתם מגיע לו מקום ב - 11 של העונה.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדילמה עם ואן פרסי (ובאמת שהבחירה בבארבטוב הייתה הקשה ביותר) היא בגלל מיעוט הדקות של ההולנדי.
    קשה לי לשים מישהו בנבחרת בגלל חצי עונה גדולה, טובה ככל שהיא. בגלל זה למשל גם לא בחרתי בנאסרי ובייל שנתנו חצי עונה גדולה ודעכו...

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01896/man-utd_1896141c.Xxx

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לך לשים מישהו בנבחרת בגלל חצי עונה גדולה אבל שמת שחקן שהבקיע רק ב11 משחקים העונה?
    בוא נהיה כנים, לברבאטוב לא הייתה עונה גדולה. לואן פרסי בהחלט מגיע את המקום שלו.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה כבש רק ב-11 משחקים? הוא סיים עם 21 שערים, עכשיו סופרים גם בכמה משחקים כבש השחקן?
    אפשר לחשוב שהקייס של ואן פרסי,אודמווינגי או דארן בנט כל כך יותר חזק מזה של ברבטוב. כל אחת מהבחירות פה תהיה הגיונית במידה מסויימת, הכי קל ללכת עם השחקן שכבש הכי הרבה בליגה וגם לקח אליפות, ואולי ככה צריך.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אי אפשר לשים שחקן בהרכב העונה על בסיס חצי עונה טובה, אז למה אותו טיעון לא חל על ברבאטוב שהבקיע רק ב11 משחקים? הרי הרעיון מאחורי זה הוא שהשחקן היה בשיאו רק בחלקים מהעונה. על אותו מטבע אפשר לבחור בנאסרי.

לטעמי לואן פרסי יש קייס הרבה יותר חזק, את מה שהוא החמיץ מהעונה הוא החמיץ בגלל פציעה ולא בגלל שנדחק לשוליים או ירד בכושר. אנחנו לא בוחרים בהרכב העונה לפי מספרים נטו הרי, כי אם זה היה המצב לווילשר לדוגמא לא היה מה לחפש שם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/11
  8. StevieG Member

אם זה לא לפי מספרים, אז אני מני שלאודומווינגי מגיע להיות בנבחרת העונה. הוא נתן עונה מצויינת עם קבוצה בינונית ופחות או יותר היה האקס פאקטור של ווסט ברום העונה, שמנע ממנה להסתבך בתחתית.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב אני מודה שהתלבטתי עם ואן פרסי. אגב ואן פרסי כבש ב13 משחקים, לא במרחק כזה ניכר מבארבטוב. הבעיה עם הגישה שלך שאם אתה מכניס למשוואה גם את מספר המשחקים המדויק שבו כל חלוץ כבש, אתה גם צריך להכניס כמה מהשערים היו מהנקודה הלבנה או ממצבים נייחים שהשחקן לקח למשל ועוד המון משוואות כדי להגיע לתשובה וזה לא יגמר לעולם. אני העדפתי ללכת על השחקן שכבש יותר.

אסור גם לשכוח שכאשר בארבטוב כבש שלושער מול ליברפול, צמד מול בלקבורן או צמד מול סנדרלנד כל שער שלו היה חשוב כי הוא ניצח לנו את אותם משחקים. לכן אני לא מבין איך אפשר למשל להוריד את הערך של השלושער מול ליברפול למשל כשבזכות השלושער ניצחנו 3-2. האם זה פחות מרשים או חשוב מאשר כיבוש בשלושה משחקים נפרדים? אני לא חושב.

בארבטוב כבש יותר בסיכומו של דבר ולכן העדפתי אותו. כבר אמרתי שיתכן שאם עוד חודש של כדורגל בכושר הנוכחי שלו ואן פרסי עובר את בארבטוב ונכנס לנבחרת.

http://d3uwin5q170wpc.cloudfront.net/photo/134872_700b.Xxx

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הורדתי מהחשיבות של כלום, אני פשוט טוען שהמספרים קצת משקרים במקרה של ברבאטוב כי וואלה, הוא כבש 21 שערים וסיים כמלך השערים בליגה, אבל מי באמת יכול להגיד שהייתה לו עונה מצוינת, שבה הוא היה אחד מהטובים בליגה כך שהוא נכנס להרכב העונה?
    השערים שלו תרמו הרבה לקבוצה, זה ברור, מבחינה אישית אני לא חושב שהייתה לו עונה גדולה.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב בדיוק ההפך. מבחינה אישית הייתה לו עונה גדולה, אבל בסופו של דבר לקבוצה התאים סגנון אחר של משחק (הרננדז).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/6/11
  12. alexshw Member

בהחלט. אני מעדיף חלוץ שדופק גול בחמישה משחקים רצופים, מאשר חלוץ שידפוק חמישיה במשחק ויעלם ל - 4 אחרים.
    ברבא הוא בדיוק מהחלוצים האלה שאתה שומע מהם פעם ב... עובדה שגם לפרגי נמאס ממנו.
    לא זכור לי מלך שערים כל כך לא ראוי כמו ברבאטוב.

משה אוחיון, נכון שרובין פתח רק במחצית מהמשחקים בליגה ונכנס כמחליף בעוד שישה, אבל הוא גילה יכולת אדירה. אני לא ראיתי חלוץ יותר טוב ממנו העונה באנגליה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/6/11
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין הוא שחוץ מטבז לא היה חלוץ שהרשים בצורה יוצאת דופן העונה, לכן הקייס בין הבולטים האחרים הוא די דומה, מי שתבחרו יהיה בזה היגיון. זה מה שאמרתי.