סיעור מוחין על עזרה לספורט ולחבר

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Hotspur, ‏9/12/10.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע כמה מכם שמעו, אבל הפועל חולון בכדורסל שוב בצרות כלכליות.
    אנחנו הרבה פעמים יודעים לומר כמה תרבות האהדה בארץ לוקה בחסר. אני אומר לכם כאדם שלא אוהב כדורסל וגם לא היה לו קשר מעולם לעיר חולון, האוהדים של הפועל חולון הם בעיניי מהטובים שיש לספורט הישראלי להציע. מעט קבוצות הצליחו לשמור על גרעין אוהדים מסור כפי שהם עשו בליגות הנמוכות בכדורסל (להזכירכם, ליגות שכוחות בהן הם נדרשו לכתת רגליהם למגרשי מתנ"סים למיניהן). אני לא בא לשווק פה את הפועל חולון, אני כן מנסה להציג את הלגיטימציה ליוזמה של חבר שלי שזקוק לרעיונות.

אנחנו מנסים להעלות כאן איזשהו רעיון ראשון מסוגו בארץ. אנחנו רוצים איזשהו גימיק, רעיון שיווקי, תמורה מסויימת שתוצע באתר אינטרנט, שמציג את הפועל חולון ותרומתה לעיר חולון ולקהילה. בדומה לנסיון שהיה דאז, למכור פיקסלים בחלון ברשת, ליצור שירות שבו חובבי ספורט (לא רק אוהדי הפועל חולון), יוכלו לשלם סכום סמלי של כמה שקלים לתרומה, עד שיסולקו החובות של הפועל חולון. בתמורה לדולר או שקלים ספורים, להציע משהו לגולש - לא חפץ אלא הידיעה על תרומה המלווה בצ'ופר, שעליו אנו מנסים להחליט ולא כל כך מצליחים לחשוב איזה, עד שהאתר יצליח לגייס את הסכום.

יש לכם רעיון? משהו שהיה מוצג על המסך תמורת סכום סמלי? אפשרות להעלות משהו בתמורה?
    חשבתי למשל על הרעיון שאתה תורם דולר ומעלה תמונה שלך. בסיום יורכב קולאז' ענק על פני המסך של כל התורמים....

דעתכם? רעיונותיכם? תודה לעוזרים.