סלטיק מצטרפת אל מילאן בשמינית הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏4/12/07.

1. ofir_ka Member

כמה לראול יש בליגת אלופות?

2. A. Arshavin Member

וכמה חסרים לו כדי להדביק את אינזאגי?

3. אחד_מנתניה Member

אתה יודע גם מנצ'סטר שותפה לה.
    משחק משעמם אבל ככה זה, זה סוג המשחקים שאתה יודע שהולכים להיות משעממים.
    מקווה שנפגוש את ארסנל בשמינית הגמר.

4. REAL MADRID Member

53 אם אני לא טועה..

5. Mehmet Member

ראיתי את המשחק של מילאן אצל חבר שאין לו 5 פלוס לייב, ואחרי המשחק לא שודר התקציר של שחטיור-בנפיקה. למישהו יש? באתר של ערוץ הספורט גם אין...

והמשחק של סלטיק נגד מילאן בהחלט היה שעמומון... אבל אני עדיין המום איך קאקה לא הכניס את המצב שהיה לו בדקה ה-90... או שאולי אם למילאן היה על מה לשחק זה כן היה נכנס?

6. מיכל3 Member

למתלוננים למינהם, צפיתם באמת למשחק מרתק היום? ידעתי שנזכה לשעמומון כמו שמילאן יודעת להציג במשחקה האחרון בשלב הבתים בשנים האחרונות (לפחות הפעם זה לא נגמר באיזה הפסד לקבוצה מדרג ג', בייחוד לאור הגנת הטלאים שאנצ'לוטי בחר לעלות איתה למשחק). מה גם שסלטיק הייתה עם רגל וחצי בשמינית הגמר ובזמן שידעו את התוצאה במגרש השני לא היה כבר על מה לשחק. בקיצור ולעניין, לפחות במפעל הזה מילאן מצליחה לנצח בבית, גם כשהיכולת לא משכנעת. העיקר ה1-0 הקטן, והעיקר שסופר פיפו אינזאגי מלך השערים של אירופה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

7. Mr.Eko Member

איזה משחק מגעיל...
    סלטיק האלה הם אשכרה אנטי-כדורגל! אני פשוט לא סובל את הכדורגל הסקוטי עם הכדורגל המגעיל והמבוקר שלהם. מה זה צריך להיות..? כל התקפה של מילאן איזה 8-9 שחקנים בהגנה\= מילאן עוד ניסתה לעשות משהו במחצית השנייה אבל הסלטיק האלה פשוט מגעילים אפילו יותר מריינג'רס. חבל שקבוצה כזו אפורה עולה לשמינית גמר,תצפו לעוד שני משחקים מגעילים בשמינית...

אגב,ראיתם את ההחמצה של אינזאגי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx חח קשה להבין איך דווקא הוא מחמיץ דבר כזה.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

נכון, סלטיק אפורים, אבל אני מעדיף אפורים עם קהל מטורף, אצטדיון מלא בגלזגו וכמה אלפי אוהדים בכל משחק חוץ מאשר אפורים באצטדיון בית קברות בדונייצק. סלטיק היא קבוצה שלא הייתי מאחל ליונייטד לקבל בשמינית הגמר.

9. a.m Member

אמנם כדורגל אפור, גם לא ציפיתי מהם ליותר מזה, אבל סלטיק בנויה בעיקר על הבית שלהם, בבית שלהם הם מסוגלים לנצח כל קבוצה באירופה.
    מדהים איך אחרי הפתיחה המדהימה של שחטיור עם תבוסה על סלטיק והניצחון בליסבון, שחטיור בכל זאת הולכת הביתה, אפילו לא לאופ"א, הביתה.

10. תומר22 Member

אני לא ראיתי את המשחק של מילאן וסלטיק כי לא חשבתי שיהיה שם מה לראות. לפחות אינזאגי דאג שיזכרו את המשחק הזה (טוב, לפחות הוא יזכור) ולא בגלל תוצאה ידועה מראש.

המשחק בין שחטיור לבנפיקה היה עלוב מבחינת רמה, אבל לפחות היו גולים ועוד כמה מצבים לא רעים. חייבים להגיד את האמת לגבי המשחק הזה - הוא נראה כמו משחק סוף עונה בין פלמנגו לסנטוס בברזיל. בהתחלה זה היה נחמד שרוסיה ואוקראינה התחילו לגלות את השוק הברזילאי, אבל זה כבר נהיה מוגזם. איפה הזהות?

11. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

לראול יש 58 שערים בליגת האלופות.
    למרות ההישג המרשים של אינזאגי, אל תשכחו שהוא עשה את זה גם במפעלים פחות יוקרתיים עם פארמה ועוד קבוצות חלשות כאלה..

12. yoni10 Member

פארמה קבוצה חלשה?
    פארמה של אז הייתה אחת הקבוצות הכי חזקות באיטליה. בופון חלש? קנאברו חלש? קרספו, ורון ועוד הרבה כוכבים היו שם.

13. Mr.Eko Member

יש לו 56.

14. JR-Riquelme Member

מה אתה מדבר שטויות? ראיתי את המשחק והמשחק הזה בכלל לא היה סגור מהתחלה, מילאן שיחקה במאמץ וסלטיק, כמו כל סקוטית עשתה בונקר עם 8 שחקנים בהגנה. ונראה לך שאם סלטיק הייתה סוגרת עם מילאן על תוצאה אז היא הייתה מסתכנת ככה בהפסד בזמן שהכל תלוי בחשטאר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    אני מת שסלטיק תעוף כבר בשמינית גמר, שידחפו אותם ואת הקהל שלהם חזרה לליגה הסקוטית, זה לא כדורגל ! עם כל הכבוד לקהל הסקוטי שיודע לעשות אווירת כדורגל.

15. Mr.Eko Member

צריך להוציא חוק נגד יתר-בונקריסטיות.
    מה זה הביזיון הזה?? הם מוציאים את כל החשק מכדורגל.