סמים ומתאבדים

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏1/5/07.

1. Gooner Member

לא ממש טיילתי,אני מנגן בהרכב טראנס,אז בערך כל סופשבוע היינו מוצפים בחומרים קשים,ובאמצע השבוע רוב התקליטנים הסקנדינבים היו מביאים למלון כדורי קוקאין בגודל של פינג-פונג,הם באמת דפוקים בשכל,אפילו לפני שהם הולכים לחרבן הם מביאים באף.

2. MUFC - 1878 Member

אתה לא רציני. איזה הרכב אתה מנגן ?
    ואיזה סיגנון ? ניזרוק הימור .. אתה נישמע לי בקטע של גואה .. חה חה

איזה הפקה אתה ?

וואי נישמע לי אחד הדברים הכי מגניבים בעולם , שאפשר לעשות בגילאים האלו כאילו - תהנה מכול רגע

עריכה--

אני גם מת לצאת להפלגת טראנס .. שמעתי על ההפלגה הראשונה שיצאה מחייפה ליפני הרבה שנים ושמעתי שזאת הייתה אחלה הפלגה אבל מאז לא היה משהו מעניין .. ידוע לך אולי על הפלגות רצוי עם מוזיקת דארק אבל גם גואה ופינית לא מיתנגד כול עוד אני לא צריך לשמוע פול און ולראות תיצורים האלה , אממ אז יש מצב שמעת אולי על משהו *לא בהכרח שההפלגה תצא מהארץ.. משהו גם לחודשי הקיץ אני מחפש.. צריך לחסוך לזה חה חה

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/07
  3. Gooner Member

לא יודע בקשר להפלגות,ואנחנו עושים FULL-ON,שם ההרכב הוא DNA....ועשינו טור בברזיל ובמקסיקו ובעוד כמה מקומות (יפן,פורטוגל...),לא הייתי קרוב לשום ספינה...
    אתה רוצה טראנס וכוסיות,לך לברזיל.

4. MUFC - 1878 Member

אני פשוט נישרטתי על הפלגות חח אני מת לצאת להפלגת טראנס נישמע מגניב. וברזיל זה חובה אני חולה על החופים שלהם אני לא מאמין שלא הכללתי אותם ברשימה שלי, ברזיל בהחלט שם.

פול און זה סבבה מבחינת המוזיקה , אבל האנשים שהולכים בארץ למסיבות פול און זה אי אפשר .. פשוט גועל נפש .

בוא תביא איזה טעימה מההרכב שלכם.

5. Gooner Member

www.myspace.com/dnatrance

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוציאו את הסיכון שבלקיחת חומר לא טוב והוא בעיניי שווה ערך לאלכוהול. אני לא אחשוף בפומבי את הנסיון וההיכרות שלי עם חומרים נרקוטיים, אבל אומר שכמו כל אחד שראה אדם נכנס לטריפ רע אני בהחלט חושב פעמיים כשאני רואה סם מסוג כלשהו. לראות בן אדם נכנס לטריפ רע זו אחת החוויות הכי מצמררות שאפשר לעבור (אני לא יכול אפילו לדמיין לחוות את זה).

7. Shiran- Rossonera Member

בהתחשב בעובדה שמישהו שאני מכירה כמעט מת מסמים... אני לא אגע בסמים בחיים שלי...
    אלכוהול.. הרבה אנשים לא יודעים למה אלכוהול יכול לגרום אבל כעקרון אם לא מפריזים עם אלכוהול ואם יודעים לשים גבולות אז אין שום בעייה עם זה... (אוי מיי גוד.. אני מדברת על לשים גבולות בשתייה... מצחיק!) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. AW forever Member

באופן ממש לא מפתיע, התברר כי הסמים בעצם לא היו מורעלים, ומקרי המוות הסמוכים היו פשוט צירוף מקרים.

9. ראול Member

אותו דבר בדיוק תקף על סמים.
    אבל קרה הדבר ובגלל מערכת הפרסום והחוק הקלוקלת של ארה"ב, אנחו כפופים לחיים תחת אטימות חברתית.

היי, מי אני שאתנגד? :aaaprot:

ארתור, שורף חזיה.