סנדרלנד 2007/2008 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏11/7/07.

1. Rudess Member

שוב סנדרלנד חוזרת לפרמיירליג , השאלה לכמה זמן זה יהיה הפעם, ואם היא תצליח לשרוד את העונה הקרובה.

אחרי שפספסו את רכישת דיוויד ניוג'נט שעובר לפומפי, החתים רוי קין את מייקל צ'ופרה ב-5 מיליון פאונד. אותו צ'ופרה שנמכר מניוקאסל ב-2006 תמורת 500 אלף פאונד לקרדיף, כבש 22 שערים בעונה החולפת, וחוזר לצפון מזרח אנגליה!

2. The_Magpie Member

למרות השנאה בין ניוקאסל לסנדרלנד, אני שמח שהם חזרו לפריימרליג.
    אני מחכה למשחקי הדרבי החמים.(היה יכול להיות יותר חם עם שירר במגרש וקין על הקווים)...

3. ERIC_CANTONA Member

טוב אז בניגוד לעונות הקודומות הפעם אני מאמין ומקווה שהנדנדה בסאנדרלנד תפסיק והיא תשרוד לפחות השנה בפריימירליג.

אני חושב שסאנדרלנד של השנה מסוגלת לסיים בחלק העליון של הטבלה בדיוק כמו שעשו וויגאן ורדינג בשנה הראשונה שלהם בליגה.

רוי קין הצליח בשנה הראשונה שלו בתור מנג'ר להצעיד את הקבוצה למקום הראשון בליגה ואני לפחות מצפה ממנו להיות מאמן גדול.

בהצלחה קינו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

טירוף! 5 מיליון על מייקל צ'ופרה? מה עובר להם בראש? יכול להיות שהם עושים את זה רק כדי לעצבן את ניוקאסל?

לסנדרלנד יש כסף העונה, וזה בניגוד לקדנציות הקודמות שלהם בפרמיירשיפ, אז ראינו אותם מקבלים רק עילויים דוגמת אנטוני לה טאלק או ג'ון סטיד, העניין הוא שבינתיים הם מוציאים הרבה כסף, על אותה איכות סחורה בדיוק. 5 מיליון פאונד על צ'ופרה, 3 על גרג האלפורד, ועוד מיליון על הקפטן ההוא של אברדין.
    מכיוון רוי קין והחבר'ה שלו הוזכרו הרבה שמות מבטיחים יחסית - דפו, סולשיאר, ניוג'נט, ביינס, קרייג גורדון מהארטס, אבל בפועל הדפו הופך לצ'ופרה, הביינס הופך לראסל אנדרסון, ועם סגל כזה קשה מאוד לשרוד. אין יותר מדי זמן להחתמות חדשות, וככל שהוא עובר חלון ההזדמנויות של קין קטן והעבודה הופכת קשה הרבה יותר.

5. raanana4ever Member

קשה לצפות איזה סנדרלנד הפרמיירליג תקבל. לדעתי התסריטים האפשריים שלהם מאוד קיצוניים, או שנראה אותם בטופ 10 או שנראה אותם נאבקים נגד הירידה.

6. Maor321 Member

רק שלא יהיו יציעים ריקים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    התמונות מאיצטידון האור הם בדרך כלל חושך.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

סנדרלנד הולכת להיות הקבוצה השנייה שלי העונה מסיבות מובנות, אבל קשה לי להאמין שהם יטביעו חותם רציני בליגה. קינו הוא פייטר ענק ומוטיבטור מעולה-אבל גם מיק מקארת'י היה כזה, והוא הוריד את סנדרלנד ליגה-פעמיים. כמו שגיא אמר הרכש עד כה מאוד מאכזב, ואני לא רואה במה סנדרלנד שונה משאר קבוצות התחתית, או למה מגיע לה דיון רשמי. מבין העולות מי שתדבר מאוד חזק לדעתי היא ברמינגהאם, שגם אותה מאמן מלך בזכות עצמו, אבל זה לדיון אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/07
  8. raanana4ever Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx
    הם יותר מפעם אחת הביאו קהל כמו וויגאן ובולטון ביחד. מיותר לציין שסנדרלנד היו בצ'מפיונשיפ לעומת וויגאן ובולטון בפרמיירליג.

9. אבו Member

9 מיליון פאונד ועוד על שחקן אחד? מאיפה הכסף?!

10. ManUtd Fan Member

באמת מאיפה הכסף...
    5.5 על ריצ'ארדסון, עוד 1.5 על קשר מנוריץ', גרג האלפורד תמורת 2.5, ראסל אנדרסון מאברדין תמורת מיליון ומייקל צ'ופרה תמורת 5 מיליון.

כבר רוי קין בזבז 20 מיליון על רכש, והוא עוד לא סיים את המסע של ככל הנראה. הצעה של עוד 9 מיליון להארטס עבור השוער קרייג גורדון וקינו בנוסף אומר שהוא עדיין מנסה לרכוש את ביינס.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

11. Nayim Member

רכש עלוב ובמחירים מגוחכים.גורדון הוא שוער נחמד.אבל 9 מיליון?! הוא לא שווה אפילו 3

12. raanana4ever Member

מדברים עליו כשוער מבטיח מאוד והוא קושר לקבוצות כמו ארסנל, אבל בשורה התחתונה סנדרלנד מוציעה סכומים מופרזים ולא מתחזקת בצורה משמעותית.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/07
  13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

נעים, אומרים שהוא מעולה, אבל אני מסכים איתך שהמחירים שסנדרלנד מציעים הם אסטרונומיים ועל שחקנים בינוניים יחסית. קרייג גורדון, גם אם הוא שוער נפלא כמו שמספרים, לא יעשה את ההבדל בין הישרדות לירידה.

14. George Best Member

גיא,
    בקבוצות קטנות השוער הוא זה שבד"כ מפריד בין ירידה לצ'מפיונשיפ להישארות.
    אומרים שגורדון שוער נהדר, גם וילה של אוניל רוצה(רצתה) אותו,
    חיזוק טוב זה כן, אפילו יותר מטוב, אבל הבעיה היא המחירים.
    20 מליון פאונד על צ'ופרה, ריצ'ארדסון וגורדון, שלושה שחקנים שממש לא הוכיחו את עצמם מספיק כדי לעלות ביחד שליש מהמחיר אותו הוציא ניאל קווין הסימפטי.
    ביינס צפוי לעלות לפחות 10 מליון ליש"ט,
    ברגע שלייטון ביינס ינחת או וכאשר, אז בין אם הרכישות באצטדיון האור לקיץ הנוכחי הסתיימו ובין אם לא, ירידת ליגה של החתולים השחורים וקינו הולך לקבל כל כך הרבה ביקורות, 30 מליון פאונד(ומי אמר שזה לא יגדל) על רכש והקבוצה לא מצליחה להישאר, אני לא ארחם על קינו(אני כן, כל העולם כמעט לא).

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

להיפך אריאל.

גם השוער הכי טוב בעולם לא יחפה על הגנה גרועה, תראה את בן פוסטר כדוגמה. שוער הוא מוצא אחרון, בקבוצות גדולות צריכים שגם את מעט הטעויות שההגנה עושה השוער יוכל לקחת וכמובן לחפות תמיד, ברור שגם קבוצות קטנות צריכות שוער טוב אבל בוא נאמר שזו לא העמדה הקריטית ביותר.