סנובים?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Ampelmann, ‏12/6/05.

1. Hammers Fan Member

מילאן לא יודעת איך לעכל את גאטוסו? יובה לא יכולה לעכל את זאמברוטה?

שחקנים עם מוסר עבודה גבוה שלא מוותרים על משחק הקרבה תמיד יזכו להערכה, כי זה בדיוק סוג המשחק שהופך שחקן לגיבור בקרב האוהדים. אבל כששחקן מרביץ דריבל יפה פעם ברבע שעה, זה יכול להתפרש בשתי דרכים, אחת עצלנות בגלל התדירות הנמוכה והשנייה גאונות, באנגליה שלושה מכל ארבעה אוהדי כדורגל יגדירו את זה כעצלנות.

2. Gerrard Member

בלי היכולת האגרסיביות ההגנתית שיש לקשרים הטובים באנגליה אין להם סיכוי להשתלב בליגה האנגלית.

בנוגע לחלוצים ה"אלגנטים" הסיבה בגללה הם לא משתלבים באנגליה (דוגמת קרספו) היא גם האגרסיביות, חלוצים כמו קרספו ורונאלדו הם חלוצים שרצים לקבל כדורים ולשים גול אך הם אינם מציקים להגנה ואף לא מדגדגים אותה,כשאתה צופה בחלוץ שמשחק בליגה האנגלית ואני אקח לדוגמא את הנרי אתה רואה פייטר שנלחם על כל כדור ומשגע את ההגכנה (גם בארוש)...
    מה שהארגנטינאים והברזילאים לא נוהגים לעשות.

3. THE STRETFORD END Member

Gerarad
    "בלי היכולת האגרסיביות ההגנתית שיש לקשרים הטובים באנגליה אין להם סיכוי להשתלב בליגה האנגלית"

תגיד לי אתה נורמלי?מה זה רונאלדיניו או קאקא עשויים מנייר שאין להם סיכוי להשתלב/להצליח באנגליה?
    להזכיר לך שיש איזה שחקן ישראלי המכונה "הקוסם" ומבנה הגוף שלו חלש יותר מזה של קאקא או רונאלדיניו
    אין לו שום יכולת אגרסיבית הגנתית,הוא הרבה פחות מוכשר מהשניים הללו ובכל זאת היתה לו קריירה לא רעה בכלל באנגליה!

בקיצור לך למכון כושר ותתחיל להרים משקולות!

4. Barcik Member

הקצנה. הרי רונאלדיניו הוא לא דנילסון. בין דריבל מדהים אחד לשני, הוא גם מחלק מסירות ומרווח את המגרש לשאר השחקנים בעצם נוכחתו על כר הדשא.

5. Gerrard Member

יש הבדל בין הקשרים לבין המגנים.
    באנגליה גם יש כמה מגנים ארגנטינאים מעולים כמו הינצה וכו...
    רונאלדיניו וקאקא הם לא שחקנים שעשויים מנייר ולעולם לא רמזתי זאת, הם פשוט שחקנים "עצלנים" מבחינה הגנתית ובכדורגל האנגלי אם אתה לא עושה הגנה בכל עמדה בה אתה נמצא, אתה כנראה לא מספיק טוב לליגה המהירה בעולם.
    ואתה לא יכול להגיד שזה לא נכון, כמה פעמים יצא לך לראות את קאקא או רונאלדיניו עושים קצת ניקיון בהגנה?

6. THE STRETFORD END Member

Gerarad
    "רונאלדיניו וקאקא הם לא שחקנים שעשויים מנייר ולעולם לא רמזתי זאת, הם פשוט שחקנים "עצלנים" מבחינה הגנתית ובכדורגל האנגלי אם אתה לא עושה הגנה בכל עמדה בה אתה נמצא, אתה כנראה לא מספיק טוב לליגה המהירה בעולם.
    ואתה לא יכול להגיד שזה לא נכון, כמה פעמים יצא לך לראות את קאקא או רונאלדיניו עושים קצת ניקיון בהגנה?"

חזרת מוקדם מדי מחדר כושר!
    במנצסטר יונייטד שיחק עד לפני כמה שנים אחד צרפתי שירד לדשא רק בכדי לשרוך שרוכים,
    לא עשה הגנה,לא תיקל,מדי פעם הרביץ לשחקנים יריבים ולאוהד של קריסטל פאלאס ובכל זאת הוא זה שאחראי על המהפכה הגדולה בכדורגל האנגלי המהיר והחזק,
    קוראים לו אלוהים או בשמו המוכר יותר אריק קאנטונה.
    הבנת?ועכשיו תחזור להרים משקולות.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/05
  7. Gerrard Member

מה אכפת לי שקאנטונה אחראי על המהפך? כיום הוא משחק כדורגל? הוא משחק בכדורגל האנגלי?

אנחנו לא מדברים פה על שחקנים שפרשו אלא שחקנים שנמצאים בשיאם ככה שאת קאטונה אתה ממש אבל ממש לא יכול להכניס לדיון הזה.

וחוץ מזה ההשוואה פה היא לא בין האנגלים לכל השאר!
    ההשוואה היא בין הארגנטינאים והברזילאים לבין האירופאים וכל זה בליגה האנגלית.

ואם כבר חדר כושר אני במקומך הייתי יוצא לריצת צהריים שתרענן את הראש שלך ותגרום לך להפנים ששחקני מרכז המגרש וההתקפה הדרום אמריקאיים פשוט לא טובים מספיק לליגה האנגלית.

8. Barcik Member

אני ממסגר את ההודעה הזו ושם על הקיר. יום אחד, בעתיד הלא רחוק, תאכל את הכובע.

9. Gerrard Member

אני אגיד לך את האמת?
    אני אשמח לדעת שטעיתי כי באמת חסר לי איזה קשר ארגנטיני תותח בליגה האנגלית...

10. robson Member

Gerarad, קודם כל אין דבר כזה "קשר ארגנטיני תותח"..

בקשר למה שכתבת פה בתגובות הקודמות שלך אלה הם גיבובי השטויות הגדולות ביותר ששמעתי היום..
    מסבירים לך שאתה לא חייב להיות פייטר על מנת להצליח בפרמייר ליג..
    מה הקשר לכך שקנטונה הוא צרפתי ולא דרום אמריקאי?..עדיין העובדה היא שהוא מעולם לא ירד לגליץ' אחד בכל התקופה שלו
    באולד טראפורד ועדיין הוא היה השחקן החשוב והמשפיע ביותר על היוניטד באותה תקופה..
    הביאו לך דוגמא את ה"קוסם" שמעולם לא עשה הגנה גם שהחיים שלו היו תלויים בזה ועדיין היה אליל בשיטי ונתן עונות גדולות בווסטהאם ועוד..

בקשר לאי ההצלחה של דרום אמריקאים בפרמייר ליג העובדה היא פשוטה..מעולם קליברים ברזילאים ברמה של רונלדיניו או קאקא
    לא שיחקו באנגליה, ואלה שכן שיחקו {ורון, פורלאן וקרספו..}נכשלו לא מכיוון שהם לא ירדו לגליצ'ים אלא מסיבות אחרות..
    ועדיין היו כמה דרום אמריקאים שכן הצליחו, ז'וניניו במידלסברו ואם נלך רחוק יותר אז יש עוד דוגמאות..

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

וגם כריסטיאנו רונאלדו, שאומנם נולד באירופה, אבל משחק כמו ברזילאי (וגם השם שלו דומה!).

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת? לפעמים צריך לעצור ולחשוב - שחקן צריך קודם כל להתאים לשיטת המשחק של קבוצה, לא של ליגה. נכון שיש סגנון אנגלי מסויים, אבל כל קבוצה משחקת עם סגנון שלה, ומי יודע - אולי חואן ריקלמה, שחקן שמבחינתי הוא אנטיתזה לכדורגל האנגלי - שחקן שמשחק מקסימום עם שתי מסירות בדרך לשער ולוקח לו שעה לשחרר אותו, - יוכל להתאים לקבוצה מסויימת, שתבנה עצמה סביבו. הכל תלוי בסופו של דבר במאמן ובשחקן, ובהרמוניה שביניהם. יכול להיות שהליגה הספרדית יותר מתאימה לרוב הברזילאים והליגה האיטלקית לארגנטינאים, אבל אם רונאלדיניו היה מגיע ליונייטד, אני מניח שהוא היה יושב על המשבצת של סקולס ופרגי כבר היה מוצא תפקוד שהיה עושה חור בראש להגנות.

13. city Member

אם רונאלדיניו היה מגיע ליונייטד הוא היה יושב על התפקיד של גיגס או רונאלדו באחד הצדדים. באמצע היו סוגרים אותו בקלות מדי.

14. Ampelmann Member

קצת הגזימו פה עם רונאלדיניו... סה"כ, מדובר באחד השחקנים הכי טכניים אם לא הכי טכני שבעולם כיום
    והוא יוכל להשתלב בכל קבוצה באנגליה כשחקן מפתח, ברזילאי או לא... יש גם יוצאי דופן.