ספרד אלופת העולם!

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Raulito, ‏11/7/10.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

אהבתי תומר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ,
    לצערי הקדמת אותי ורק עכשיו חזרתי מהפאב. הסבר אכן נדרש כאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. elRoy Member

3. alexshw Member

לא חושב שלקטלונים רע כל כך בספרד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    לדעתי זה כבר הפך לחלק מפולקלור ולאו דווקא רצון אמיתי להפרד.
    גם מבחיה ספורטיבית עדיף להם להמשיך במתכונת הנוכחית.
    עם כל הכבוד, אפילו לא כל שחקני ברסה בעלי אזרחות ספרדית הם קטלוניים.
    ככה שבוא לא נצא מפרופורציות.

4. rooney-7 Member

תפסיקו עם השטויות,למי הדרך לא חשובה?בחיים ובכדורגל?
    לא בחרתם לאהוד את הקבוצה שלכם בגלל הדרך?
    ומה שירדן אמר זה שלפעמים אתה בעד הדרך של שחקן ספציפי ולפעמים זה בכלל לא קשור לכדורגל אלא לסיפור חייו האישי.
    כמו שחשבתי שמגיע לסניידר לזכות בגביע בעיקר כדי שהדרך של ריאל מדריד להתנהג עם שחקנים היא מחפירה.שום כבוד.שום ערכים.לכן שמחתי על הצדק שנעשה.
    לדרך של אינטר לזכייה בגביע אני לא מתחבר במיוחד.

5. AronB Member

אני חייב לציין שלמרות התוצאה בסיום, מעולם לא נהנתי ככה בגמר מונדיאל. האווירה הייתה מצוינת - בית ריק, הרבה בנות (כולל כמה שלמרבה הפלא - מבינות, ועוד שתיים שמתעסקות בכמה חתיכים פיקה, אלונסו, חסוס נאבאס, דויד וייה ושטקלנבוח) ורעיון אחד גאוני - כל צהוב - שוט פינלנדיה - אתם מוזמנים לנחש איך נראה הג'ובולאני מהעיניים שלי בדקה ה120. ניצחון כתום וזה היה מושלם בכלל.

6. xavi6 Member

אני בקבוצתי, מעדיף תמיד את הדרך, ואני בז לקבוצות שמשחקות דוחה כאשר הן יכולות לשחק יפה (ולאינטר יש את הכלים). אני לא רוצה שברסה תזכה בצורה מגעילה או בסגנון משחק כמו של אינטר\צ'לסי. עם זאת, ישנם נשיאים ואנשים מסוימים, שלא אכפת להם מהדרך, ואחרי כ"כ הרבה שנים שהם שפכו כספים, זמן, תקוות והרבה רגש וכאב-הדרך לזכייה היא משנית. עם זאת, זה מקרים מאוד מאוד נדירים, כמו אינטר ומוראטי. בשביל כאלה אנשים אני יכול להגיד "איכסה" אבל להגיד שמגיע להם. למוראטי הגיע לזכות בגביע המחורבן הזה, גם במידה ואינטר היו משחקים יותר מגעיל, לו אישית מגיע לזכות בגביע הזה. אני לא חושב שיש עוד איש בכדורגל העולמי שהייתי אומר שמגיע לו גם אם זה בדרך מגעילה כמו שאינטר שיחקו (למרות שאני לא חושב שאפשר לשחק יותר מגעיל. מה שבוסקטס עשה הוא למד במנהרה לפני המשחק מלוסיו וסמואל)

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/10
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו זה קצת יותר מובן (למרות שאני ממש לא מסכים בנוגע לברצלונה אבל שיהיה)... אז אין פה שום הקשר לנבחרת ספרד?

8. xavi6 Member

לא, אין פה קשר לנבחרת ספרד. נבחרת ספרד שיחקה הכי יפה שהיא יכולה עם הכלים שהיו לה על המגרש, ובמחצית השניה כשהיא נפתחה יותר בכלל היא שיחקה יותר יפה. להשוות את ספרד לאינטר, זאת בושה לאינטיליגנציה. אבל ניחא, היום אני בצד המנצח, אז כולם על ה***. תמיד ישנאו אותנו ויכניסו אותנו לכל דיון אפשרי וינסו להגיד עלינו רק דברים רעים. אין מה לעשות, תמיד שונאים את הכי טובים. אני אתחיל לחשוש כשיפסיקו לדבר עלינו, אז אני ידע שאנחנו לא כאלה גדולים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. Robin Hood Member

ספר את זה למאות אלפי הקטאלונים (כשהקטאלונים עצמם מדברים על יותר ממיליון) שצעדו בימים האחרונים למען עצמאותה של קטאלוניה.

The Yellow Diamond
    העבירה עליה אתה מדבר הייתה של נייג'ל דה יונג ולא של מארק ואן בומל.

אני חושב שרבים וטובים אחרים סיכמו את המשחק הזה היטב. התאכזבתי מהתוצאה הסופית מכיוון שרציתי לראות את הולנד מנצחת, אך מאוד נהניתי מהמשחק, וזאת למרות תצוגת שיפוט מאוד לא טובה (בעיקר במחצית השנייה ובהארכה). מארק ואן בומל הוכיח היום מדוע הוא שחקן כה חשוב עבור הנבחרת ההולנדית, בזכות מנהיגותו, האגרסיביות והרוע שהוא מביא למשחקה של הולנד, גם אם הוא כמובן המשיך להשניא את עצמו על אוהדי היריבות ובוודאי גם על השופט שנאלץ להתמודד עם הפרצוף המאיים של ואן בומל מספר פעמים במהלך המשחק. למרות השליטה הכללית של ספרד, היא לא הצליחה לשתק את ההתקפה ההולנדית כפי שעשתה לנבחרת גרמניה, לדוגמה, ויכלה ליפול היום לולא רובן היה יותר מרוכז. בנוסף לכך, ספרד עצמה הרבתה להחטיא אך יש לציין שמרבית בעיטותיה לשער לא היו מאיימים במיוחד. ההגנה ההולנדית הצליחה להחזיק מעמד, כשהטעות השטותית היחידה (הייטינחה בשלהי המחצית השנייה) שההגנה הזאת סידרה הוחמצה על ידי דויד וייה מ-4 מטרים לערך. גם עבירת הצהוב השני של הייטינחה כנראה הייתה, בדיעבד, מיותרת אך אין לדעת מה אינייסטה היה עושה עם הפריצה שלו.

אני נהניתי מהמשחק, מהאינטנסיביות שבו, לעיתים אף מהאגרסיביות שהייתה בו וגם מהעובדה ששתי הנבחרות לא הפסיקו לרוץ ולעבוד היטב על המגרש. התוצאה הסופית מאכזבת כאמור, בטח ובטח בצורה שהיא הושגה, אך הולנד עשתה מעל ומעבר בטורניר הזה מבחינתה. חבל לי מאוד שהיא נאלצת להתמודד עם הפסד שלישי בגמר המונדיאל; היא נכשלה גם כשזה נראה כה יפה וגם כשזה נראה מעט מכוער.

10. riquelme1 Member

אלופת אירופה, ואלופת העולם בכדורגל, אלופת העולם ואלופות אירופה בכדורסל, אלופה פעמיים ברציפות בטניס(גביע דיוויס), אלוף וומימבלדון והטאניסאי מספר אחד בעולם, פורמלה 1(אלונסו), אופניים, כדוריד- מעצמת הספורט מספר אחת בעולם.

11. קינג לדלי Member

הכדורגל הספרדי והאיכות שלו ניצחו את הגביע העולמי ובצדק.

אם אני כאוהד אנגליה מתחנן להנעת כדור של יותר משלוש שניות אז הספרדים אמנים שיכולים להחזיק בכדור ולהניע אותו נפלא כמה דקות רצוף ולתסכל את היריבים.

מגיע להם לגמרי.
    מצד שני לראות את האוהדים שלהם מפצחים גרעינים ואוכלים קבוקים תוך כדי גמר המונדיאל רק גורם לי לחשוב מה היה קורה אם אנגליה הייתה זוכה..
    לא היה נשאר אדם אחד לבוש בממלכה וילדים רבים היו נולדים כשאף אחד לא יודע מי האבא...

ברכות לספרדים.

ולא לשכוח לעולם

ENGLAND TILL I DIE :aaa12:

12. yonmu Member

מבחינתי ספרד זכתה בצדק לחלוטין. הנבחרת עם הסגל הכי חזק במונדיאל, אז כל הכבוד לדל בוסקה שהצליח לא להפריע לשחקנים שלו.
    השאלה היא איפה כל מתייפיפי ה'מבחן התוצאה חשוב לא יותר מהדרך'? נכון שספרד לא שיחקה כמו אינטר, אבל אין ספק שעם הכלים שיש לנבחרת הזאת, סגנון המשחק היה מאוד הגנתי לעומת המצופה. שני קשרים אחוריים + קשר מרכזי + קשר מרכזי שמשחק חצי חלוץ, בנבחרת שיש לה את פדרו וויאה וטורס מקדימה ואינייסטה וצ'אבי ופברגאס במרכז... כן, זה הגנתי מאוד.

ושאפו על הזכיה.

13. Dekel Yid

מבחינתי זה רגע השיא במונדיאל הזה:
    http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/178216.Xxx
    ולאו דווקא בגלל השער.

14. eastlands Member

דור נדיר של כשרונות העניק לספרד את התואר הראוי ועוד אחרי תואר ב2008 ,ספרד היא אלופה ראויה
    ועדיין כולם דואגים לציין היום אלופה ראוייה בסדר זה נכון , הרבה יותר מאיטליה 2006 ועדיין ה0-1 הקטן הזה לאורך כל הדרך היה מאוד שברירי , קרדוזו עם הפנדל ברבע ואתמול רובן רובן אוי אוי רק אותו הייתי רוצה שבמצב כזה יחלוף על השוער ויכנס פנימה עם הכדור , ספרד תמיד תעדיף להניע כדור על פני ניסיון להגיע ליותר מ2 מצבי כיבוש במשחק ,אותי זה לא קונה ובאמת שכך לא הייתי רוצה להיות אלוף עולם , בכל יום בהיר אני עדיף נבחרת שעולה עם 2 חלוצים (פודולסקי קלוסה ) ככה אני אוהב את הכדורגל , נגמר טורניר שאת הדבר שהכי אהבתי נקרה גרמניה והמאמן שלה ,חבל רק על הצהוב הטפשי שמנע מכדורגלן הטורניר שלי לשחק בחצי הגמר

תודה גרמניה תודה יוגי

בראזיל 2014 תמיד מאמין e n g l a n d

15. ManUtd Fan Member

הנעת הכדור של ספרד בצמד המשחקים האחרונים הייתה פשוט קטלנית, ולא סתמית ולרוחב כמו בשאר המשחקים. נגד גרמניה ובעיקר נגד הולנד זו הספרד הכי טובה שראינו במונדיאל הזה, מגיע להזדמנויות טובות מאוד ואיכשהו זה עדיין נגמר ב-0-1. ולחשוב שאם פאברגאס היה פותח בהרכב שלהם הם בכלל היו מפחידים (לא שעכשיו הם לא).
    קסיאס... לא יכולתי שלא להתרגש אחרי הבכי שלו. שחקן ענק!
    ההולנדים יכולים לבוא בטענות רק לעצמם, גם אם השופט טעה בגדול עבורם, והוא טעה. לרובן היה את האפשרות לשים שער פעמיים אבל הוא פיספס את זה. כשרובן פיספס את הפעם השנייה אני כבר ידעתי שלהולנד אין ממש סיכויים. בפעם השנייה הוא גם יכל פשוט ליפול וכך למעשה פויול היה בחוץ, אבל הוא העדיף להמשיך, מה שכמובן התברר כטעות.

אחד המשחקים המהנים, למרות שברוב הזמן היה 0-0.
    משחק נהדר! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx