ספרד זכתה ביורובאסקט 2015

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏5/9/15.

1. DRORIKO Member

יש!!!! יש!!!! יש!!!! אוי איזה כיף לתקוע לצפרדעים האלה אצלם בבית. למרות שאני סטרייט אני מאוהב בפאו גאסול. אגדה.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן אה...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Sir Alex Ferguson, VAR, אלעד ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  3. VAR Member

תשמע אני על דבר כזה כשאני משחק 3X3 בשכונה לא מעז לבקש פאול. וחוץ מהמהלך ההוא הוא מקבל שריקה על כל מגע קטן, כולל כשהוא עצמו זה שמבצע את העבירה. בשלב מסוים זו גם השפעה פסיכולוגית, השומרים שלו מבינים שמספיק שהם ינשמו לידו כדי שישרקו להם פאול, לא נוגעים בו וככה מגיעים ל40 נקודות.

אז איך נגדיר את ניקולה באטום... ווינר שהביא את צרפת להארכה, או לוזר שנחנק מהקו והעלה את ספרד לגמר?

4. Roma מנהלים

כל הכבוד לפאו אבל באמת שהייתה פה תצוגת שיפוט גרועה, הבחור הלך לקו 30% יותר ממה שהוא היה צריך ללכת בזכות שריקות גבוליות ביותר.

מי שיותר אכזב אותי הוא טוני פארקר עם אליפות חלשה ביותר ומשחק גרוע.

בתקווה שהסרבים יעלו, אני איתם.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא טענתי שהייתה עבירה. האירוניה הוא שחלק ניכר מהפאולים שהוא קיבל היו כמו אלה ש״עשו״ עליו במהלך האחרון.

באטום גמר אותי. איזו היחנקות משוגעת בסוף, דווקא הגיע למותחן הזה עוד הארכה. וואו, איזה משחק ואיזו הופעה מפלצתית של גאסול.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

פארקר הציג טורניר חלש, אבל יול הוא רוצח בהגנה. הוא עושה לך את המוות עוד אפילו שאתה בלי כדור.

היו לא מעט התקפות שפארקר לא הצליח לקבל כדור.

VAR אוהב/ת את זה.
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני נשבע לכם שבסל האחרון שהשלים לו 40 נקודות קמתי ומחאתי כפיים מול הטלוויזיה לכבוד גאסול. וואו, חצי מכל הנבחרת שלו, זה בלתי נתפס.

8. VAR Member

חבל שיול החליט לא ללכת לNBA, דווקא היה יכול להיות שחקן לגיטימי שם. אני אוהב את היכולת שלו לשרוף את המגרש לכל אורכו ב4 כדרורים.

9. Civil Anti Madridista

40 נקודות, מחצית מהכמות שכל הנבחרת שלו קלעה הערב. תריעו למלך ספרד.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גאסול מדהים. לא זוכר שחקן כל כך דומיננטי באליפות אירופה בשנים האחרונות.
    והוא כל כך מגוון. קולע מחצי מרחק, מהשלוש, בצעד וחצי, מכדורים חוזרים, מהטבעות, מחדירות לסל, מהקו, זה פשוט כמה רמות מעל כל היתר.
    ניסו שמירה כפולה, ניסו להכריח אותו לקלוע מחצי מרחק, ניסו לשלוח אותו לקו, ניסו להכריח אותו לקלוע שלשה, ניסו להכריח אותו לחדור, עשו הכל כדי לעצור אותו, כדי לחפש לפחות פרמטר אחד שהוא יהיה רע בו, לנסות להכריח אותו לעשות משהו שהוא פחות טוב והוא פשוט ממשיך לקלוע מכל מצב.
    40 נקודות בחצי גמר כשכולם יודעים שאתה האיש שצריך לשמור עליו ושמתמקדים בך כל המשחק. לא אנושי.

11. VAR Member

אם ספרד מפסידה בגמר, ובהנחה שנהוג לתת את הMVP של הטורניר לשחקן מהאלופה... איך אתם פותרים את הדילמה?

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא תיהיה דילמה. הוא יותר מדי דומיננטי לאורך כל האליפות הזו בשביל לא לקבל את התואר. פאקינג בן 35.

אגב, ליאור, איך אתה חושב שהטורניר ישפיע עליו בשיקאגו, אם בכלל?

13. VAR Member

האמת חשבתי על זה ואם ליטא תהיה זו שבמקרה תדהים ותנצח בגמר אז אפשר בכיף לתת לולנצ'יונאס את התואר, כמובן בהתאם למה שהוא יעשה בשני המשחקים. את האיטלקים ברבע הגמר הוא שחט עם 25/10 וגם בבתים הוא היה מאוד דומיננטי. אם זאת תהיה סרביה אז קשה לי לראות באיזה תסריט פאו לא מקבל את התואר.

לא חושב שתהיה השפעה, הוא נתן עונה יוצאת מהכלל בשיקאגו. הרבה יותר השפעה תהיה למאמן החדש שלו.

14. JohnTerry26 Member

וואו איזה משחק מדהים. על גאסול אין מה לדבר, אבל סרחיו רודריגז פשוט גאון. אחד השחקנים שאני יותר נהנה לראות.

תגידו פעם ספרד הביאה לטורניר את כל השחקנים הגדולים שהשתתפו פה+רוביו, קלדרון, נבארו, מארק גאסול ואיבקה? או אפילו בחיסרון של שניים מהם? מבחר מטורף, איך אפשר לנהל נבחרת כזאת מבחינת דקות...

* בעצם במונדובאסקט האחרון זה קרה...

15. k_700 Member

בלי מרוטיץ' לאליפות העולם ב2014(איבקה לא הכי נספר באליפות הזאת).

אני מאמין שהכאב ראש האמיתי שם יהיה בריו.

מה בקשר לגאסול? אני פשוט אמחזר את מה שטענתי גם אחרי אותה אליפות היסטורית ומרשימה של נוביצקי.
    גאסול זה האירופאי הכי מוצלח שעבר בNBA כפונקציה שהיא לאו דווקא כשרון(פטרוביץ') אלא אורך קריירה, שנים בטופ, שנים שעוד יוכל להיות גבוה משמעותי בליגה(לדעתי יוכל להמשיך לאורך קריירה כמו של מלון אם לא תגיע פציעה מסיימת קריירה), גיוון בהשפעה על אספקטים במשחק, סטט', אולסטארים, 2 אליפויות, 3 גמרים.