ספרד מציגים: כדורגל מושלם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/6/08.

1. Sergio Ramos Member

כמו כן, נקודה אופטימית עבורי היא הדחיפה המוראלית האדירה שהקנה הניצחון על האיטלקים. אני סבור כי לאחר שבירת הנאחס בוא סוף סוף עברנו את חצי הגמר, הדבר יקנה הרבה רוגע ומוטיבציה לשחקנים לעשות את זה. זה אמנם נשמע כקלישאה, אבל מבחינתי זה לא. שיברת הנאחס הזה מורידה קוף גדולה מגבה של הנבררת ותשרה לה הרבה שקט ורוגע לקראת המשך הדרך.

2. Makaay#10 Member

ואללה את העבר אסור למחוק...?
    מזה אומר שאני צריך להיות בעד נבחרת עיראק?
    טוב במחשבה שניה אני מעדיף להשאר עם ישראל..

3. JR-Riquelme Member

אני מאוד מאוד אופטימי בנוגע לסיכוים של הספרדים היום. רוסיה נבחרת מעולה ואני חלילה לא מזלזל אבל כמו שאמרתי בעבר אני חושב שהמשחק הזה של הרוסים לא יחזיק מול ספרד כי ספרד היא פשוט חיה רעה כשנותנים לה לשחק חופשי.

בכל מקרה מקווה למשחק קצבי ואיכותי כמו שהנבחרות סיפקו עד עתה, ונחזיק אצבעות לספרדים.

4. LiranSH Member

כולם עושים מרוסיה כבר אלופת אירופה. אני רוצה לראות את הכדורגל השמח של רוסיה עם הגנה ובונקר כמו של איטליה ולא עם כאילו הגנה כמו של הולנד.
    שגם לא יצפו בכלל להגנה כזאת נגד ספרד... ארשאבין ופאבליצ'נקו הולכים להסגר חזק.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מובן הדבר הזה שלהכניס את ססק בכל מחיר , נפצע לך חלוץ תכניס חלוץ .

חמישה קשרים אולי נותן יותר יתרון במרכז השדה אבל מה יהיה עם האיומים לשער.

6. riquelme1 Member

חילוף מצויין, ספרד תיהיה יותר מסוכנת עכשיו.

7. Raulito Madridista

משחק מאכזב מאוד. קצב בינוני מאוד, כמעט ואין איומים על השער, ציפיתי לקצת מעבר. שתי הנבחרות מסוגלות להרבה יותר. עיקר האכזבה שלי כמובן היא מנבחרת ספרד. דבר ראשון, השחקנים לא נראים מספיק נלהבים, אני לא רואה אותם אוכלים את הדשא. שנית, ההגנה הרוסית בינונית מאוד וחשבתי שהנבחרת תייצר יותר מצבי הבקעה. ספרד החלה את המשחק טוב מאוד עם שתי הזדמנויות לא רעות בעשר הדקות הראשונות, אבל אחר-כך נרדמה והרוסים החלו להחזיק יותר בכדור ולהיכנס למשחק.
    הפציעה של ויאה מאוד משמעותית עבור הנבחרת, כמה חבל שדווקא הוא, השחקן הכי חשוב במערך של ארגוניס, דווקא הוא זה שנפצע. ויאה גם היום היה השחקן שעשה הכי הרבה בחלק הקדמי - הוא איים על השער פעם אחת בבעיטה לא רעה(כמה עוצמה יש לו בבעיטה מהמקום) וגם הכין לטורס מצב מצויין לשער, אבל טורס הזכיר בסיומת שלו את השחקן הביישן מאתלטיקו מדריד ולא את הקילר של ליברפול.
    ארגוניס טעה בהכנסתו של פברגאס. אין טעם לעבור לשחק עם חלוץ אחד, מה גם שטורס לא נמצא בכושר אידיאלי. הנבחרת גם עם שני חלוצים התקשתה לסכן את השער, אז בוודאי שעם חלוץ אחד זה לא יהיה יותר קל. בשביל מה נמצא בסגל דני גויזה?; חבל מאוד שהוא לא קיבל את ההזדמנות. הנבחרת תחזיק כעת בכדור הרבה יותר, אבל אני לא משוכנע שהנבחרת תיהיה יותר מסוכנת, בכלל לא. מה שכן, לססק יש הזדמנות להכריע את המשחק.
    בניגוד לרוב השחקנים שהיו רדומים, המצטיין שלי עד עכשיו זהו ראמוס. שיפור עצום במשחק שלו. אפס טעויות בחלק האחורי ותרומה לא רעה להתקפה(שני ניסיונות הבקעה ברגל שמאל[לא יצא טוב, אבל לפחות הוא מאיים] וגם הוא מהווה אופצייה למסירה כל הזמן ומנסה להקל על אינייסטה). ראמוס מתחיל להראות את הכושר שלו במדי ריאל מדריד. גם הביטחון חזר אליו וההוכחה לכך היא ההחזרה שלו עם החזה לקסיאס, זה מראה על קור-רוח.
    מקווה שהנבחרת לא תגיע להארכה, חייבים לגמור אותם בתשעים דקות.

8. XabiAlonso Member

ואיזה חלוץ בדיוק יש לך על הספסל כדי להחליף את וייה?
    סרחיו גארסיה?

9. oFiRzZz Member

גויזה ?

10. Sergio Ramos Member

בהחלט משחק מאוד פושר מצידם של שני הנבחרות. אין מספיק מחץ במשחק שלנו, איפה המביציה, איפה הניסיונות לאיים על השער(מלבד ראמוס שראוי לשבחה על השיפור הניקר ביכולת שלו, וכמובן וויאה שכל כך חבל שנפצע לנו, אין אף שחקן שמאיים באופן רציני על השער הרוסי), איפה החדות? משחק ממש מאכזב. כמו כן הופתעתי מהרוסים שהגיעו בפחות מרץ והתלהבות מהמשחק מול הולנד, וחבל שלא השכלנו לנצל זאת.

טורס מלבד פעולה אחת טובה שסידר לעמו מזכיר את אותו חלוץ מגושם ומבולבל של אתלטיקו. בכלל לא במשחק עד עתה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/08
  11. דנידין Member

ואז אומרים שטורקיה נוראיים וגרמניה משעממים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

באמת נוראי, אבל מה לעשות, זה חצי גמר גורלי, אני מבין את המאמנים והקבוצות.

12. רפאל Member

כמו מול איטליהושבדיה גם עכשיו ספרד לא מרשימה בכלל.
    דווקא אני נהנה מהמשחק.

13. El Phenomeno 9 Member

ספרד משחקת טוב יותר, שולטת ומניעה את הכדור יותר, אבל חסר לה את הקילריות או את החלוץ שישים את הכדור ברשת. הפציעה של דויד וייה מסכת עוד יותר את המצב ותוסיפו לזה את העובדה שטורס ממש רע ולא בעיניינים. צ'אבי וסילבה מנסים ליצור מצבים ולהתחיל התקפות אבל אין מי ישיעזור להם למעלה. מה שכן, זה סרחיו ראמוס שחזר לעצמו ונותן הופעה מצויינת עד כה. האגף שלו בכלל לא פריץ והוא עושה עבודת הגנה יוצאת מן הכלל וגם המעבר שלו מן ההתקפה להגנה יוצא מן הכלל. מרקוס סנה עם עבודהטובה ושקטה מאחור ומחפה על איבודים של הנבחרת.

לגבי המחצית הבאה. חייבים להניע את הכדור דרך האגפים דרך סילבה ואינייסטה. ססק צריך להתעשת ולהתחיל לקחת פיקוד, רק ככה נראה משהו מהנבחרת הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/08
  14. דנידין Member

משחק הגנתי, זה דבר מקובל בשלבים בהם אסור לספוג ואסור להפסיד. הסכנה גבוה, אבל לפחות שלא יבואו בטענות לנבחרות אחרות ובטח ובטח לא לטורקיה וגרמניה שכל משחק שלהם זה דרמה אחר דרמה.

15. SeRgInHo Member

פבלוצ'נקו חלוץ אדיר, פשוט אדיר... יש לו הכל. קבוצה שתרכוש אותו תרוויח חלוץ ענק, יש לו הכל.