ספרים הקשורים לכדורגל אנגלי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏15/3/05.

1. THE STRETFORD END Member

אגב ביוגרפיות,
    חברת Transworld שהוציאה לאור את הספרים של סטיבן גרארד וג'יימי קארגר
    תוציא לאור את הביוגרפיה של גארי נוויל אבל רק כשזה יפרוש ממשחק,
    הלוואי ונוויל בספר שלו יהיה פתוח כמו קארגר שהיה דוגרי בלא מעט מהדברים,
    כי בדרך כלל רוב הביוגרפיות של כדורגלנים הן מאוד יבשות.

2. George Best Member

אהבתי מאוד את הביוגרפיה של קינו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/10
  3. RealStretford Member

נדמה לי שהביוגרפיה של נוויל כבר ראה אור, מצאתי את זה באמזון

The Dead Who Can't Stay Away visit|rate|error

Category: Fiction, Horror, Mystery

Author: Joseph E. Wright
    Book Description:
    Remigrants: those who leave their homeland, then later return, including those who "pass over to the other side."

Alice and Nicholas Keene; Lydia Keene, Nicholas' mother; Philip Rosen, and their closest friend; Gary Neville, expert in the study of being a miserable bastard; these five are thrown together in unbelievable events following Gary's nightmare in the 2003 Manchester Derby. After the trauma Gary slowly looses his mind . Soon the whole world will suffer......
    More...

Price: 3.95
    Date: 2004-04-30
    Visits: 2303

Rating:

ועכשיו ברצינות, יהיה מעניין לקרא מה יש לניאל קווין לכתוב על ענייני קין ומונדיאל 2002, שבהם הענק העדין שיחק תפקיד מרכזי

4. RealStretford Member

סיימתי את הספר של ניאל קווין ומאד נהנתי ממנו. אומנם היה קצת יותר מדי עסוק עם פרשת רוי קין, אבל להתחשב שהספר יצא מיד לאחר מונדיאל 2002 כנראה שחשבו שזאת מקדם מכירות טוב.

הספר מצויין, המספר על עולם לא כל-כך רחוק שנעלם כלא היה, עולם שבו לא הרוויחו הרבה כסף כמו היום, על תרבות שתייה והימורים שאי-אפשר להאמין בארסנל, על מצב האנרכיה בסיטי של שנות ה-90, על נבחרת אירלנד ועוד מלא סיפורים.

בהחלט מומלץ לכל מי שאוהב כדורגל.

אה, כן -קין יוצא מניאק. נו! מה חדש

5. THE STRETFORD END Member

פיטר

אני אשמח לקרוא,
    אולי נעשה החלפות?
    אצל איסטלנד יש את הספר שלי של הגבנר'ס,על מייקי פרנסיס,אחד מהחוליגנים הידועים שלכם,
    הוא מספר על העיר והקבוצה ולא מעט מהתקופה שאתה היית וגדלת שם,
    אם לא קראת אז אתה חייב!
    או שאולי תרצה לקרוא את של בובי רובסון,גאזה...אממ..או את לי שארפ ואנדי קול?

בקיצור,תגיע לאיזור ונעשה סוג של מפגש ספרייה.

6. RealStretford Member

נשמע לי טוב. מקווה להגיע למרכז ברגע שאני חוזר מדוב.........אה........דובלין, זה מה שהתכוונתי - לא, באמת

7. RealStretford Member

זכור לי היטב את הביקור הזה בסיטי גראונד בעונת 77-78. סיטי היו בין הקבוצות הטובות באנגליה דאז. והנה משחק נגד החצופים החדשים שזה לא מזמן עלו מן הליגה השנייה נוטינגהאם פורסט. פורסט פתחו את העונה בצורה פנטסטית והובילו עלינו בניקודה. היה קהל גדול, והמון אוהדי סיטי הגיעו למשחק. סיטי הובילו, ושחקו לא רע בכלל, אבל לא ההפסד 2-1 זכור לי, אלא משהו אחר. חרוט בזכרוני שפורסט שיחקו את הכדורגל הפשוט ביותר שראיתי בימיי. כמעט תמיד המשחק שלהם התחיל בהגנה, ומשם הם עשו משהו מהפכני, העבירו את הכדור משחקן לשחקן - ועוד ברגל. פשוט נכון? אבל אי-אפשר לתאר כמה זה היה מהפכני. מרגל לרגל לרגל לרגל ושער. פשוט, יעיל, יפה וקטלני. בסוף היום הזה הבנתי שראיתי קבוצה מיוחדת. היה זה הקבוצה של 'מנג'ר' מיוחד במינו, בדמותו וסגנונו.

הבוקר סיימתי לקרא את האוטוביוגרפיה של בריאן קלאף Walking On Water

אני , כמובן, כמו כל אוהד כדורגל שלא אהד את פורסט או דרבי, לא אהבתי את בריאן קלאף. הוא היה שחצן אדיר, old big head כפי שקראו לו. תמיד עם פה גדול, תמיד עם דעה קיצונית. יותר מדי מלא בחשיבות עצמית. מזכיר לי קצת את קרייג בלאמי של היום. אם הוא במועדון שלך אתה מת עליו, אם לא אתה מתעב אותו. אבל לקלאף היו קבלות, ועוד איזה קבלות. ברור עתה, מרום גילי שמדובר על גאון כדורגל. נכון, היה לו אישיות לא כל-כך נעימה, אבל אי-אפשר להתווכח בהצלחותיו. ברור שהוא היה חייב להיות מאמן הנבחרת, וגם ברור שהחובבנים האחראים שם לא היו בוחרים אותו לעולם.

הספר עצמו מרתק ומעניין ואמיתי עד מאד. האיש לא סובל מטומטמים אבל היה מורה וגורו לחלק מן השחקנים הגדולים בדורו. שווה כל רגע של קריאה.

היו עוד כמה "קשרים" של סיטי שלי לפורסט. חתימתו של טרבור פרנסיס המדהים באמת, אך הפצוע תמיד, השער ההזוי בשנות 80 ששחקן של פורסט הוציא את הכדור מידי השוער אם הראש, ניגל קלאף הבן, אחד הגרועים שלבשו אי-פעם בחולצת התכלת, בתקופתינו החשוך ביותר.

קלאף האב, שתיין אדיר, לא ידע לשמור על בריאותו ומת הרבה מדי מוקדם בגיל 69.

חבל

לסיום, גם כאן בפורום יש בין האמיצים שבאנשים שאוהדים את המועדון שקלאף הביא לפסגות בלתי נשכחות, ואני מאחל שגם בפינה הזאת של הכדורגל, הכל-כך לא חשוב, אך הכל-כך חשוב, תהיה המשך להצלחה שאנו כל-כך מייחלים בתחומים החשובים באמת.

8. Rudess Member

לכל חובבי הספרים והקריאה בפורום, יש חנות באנגליה ששולחת חינם לכל מקום בעולם:
    http://www.bookdepository.co.uk

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx