סקוטלנד באנגליה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏3/1/05.

1. ג'רמיין דפו Member

הלואי שינצחו אבל אין מצב...הם תמיד מפסידים לצרפתים כמו שאנחנו ליונייטד ולצערי אלו שני באנקרים ענקיים.

2. eastlands Member

אתה צודק רובי , גם אם סיטי יפתיעו היום זה יגמר ב2-1 מכובד לארסנל , לגבי ספרס יש תקוה , חבל לי על דפו ,אבל אולי דין יפתיע הוא ישחק באגף של הארגנטינאי המלוכלך שאולי כבר יגרום לפנדל עם הידיים הארוכות שלו , אני מאמין שהתרנגולים שלך בעוד יום עם מצב רוח קרבי עושים את זה , אבל אתה יודע המשחק ברפש ושם לא מספיק להיות טוב ישנם עוד גורמים כמו שופט , 2 ליינמנים , וירקן עם מוניטור שמנסה להשפיע על ההחלטות במגרש , בהצלחה

3. Barcik Member

העונה - מדובר במקרה נדיר וחריג, שבו באמת לא קמה עדיין אף מתחרה לבארסה. ובכל זאת, הנה נתון שהבאתי פה באחד מהדיונים.

2003/4, ולנסיה 77 נקודות, ארסנל 90 נקודות
    2002/3, ריאל מדריד 78 נקודות, מנצ'סטר יונייטד 83 נקודות
    2001/2, ולנסיה 75 נקודות, ארסנל 87

אני מאמין שתוצאות דומות יצאו בהשוואות לליגה האיטלקית, למרות שאני די מתעצל לאמת את זה כרגע. ויש עוד מדדים רבים - כמו ההפרש בין הדבוקה בצמרת לשאר, הצלחת המועדונים באופ"א, וכו' וכו', אבל אם אתה מתעקש להתווכח עם עובדות - אתה מוזמן. ושוב, איני טוען שליגה א' יותר טובה מ- ב', אני רק מציין שהפריימר ליג סובלת מפערים גדולים מדי בין הגדולות לקטנות.

4. THE STRETFORD END Member

ארסנל מוציאה תיקו מסיטי בבית.
    יונייטד מסיימת בתיקו עם ספרס בבית.
    נו זה סקוטלנד?אין ליגה?אין תחרותיות?
    אגב צ'לסי לא זכתה באליפות 50 שנה אז אם היא תזכה אלו פנים חדשות לא?אז די עם הבכיינות!

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שכדאי לשנות את כותרת הדיון ל"נורבגיה באנגליה"... מי תוכל בכלל לאתגר את צ'לסי בשנים הקרובות עם קצב הרכישות המטורף שלהם. העונה כבר הלכה, והכחולים יבואו כפייבוריטים לקראת כל עונה בעתיד הנראה לעין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .

6. John Barnes Member

תגידו, ריינג'רס וסלטיק לא היו אמורות פעם להצטרף לפריימרשיפ?

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עלה לדיון, וירד די מהר.

8. Hammers Fan Member

לא, וטוב שכך.

גם קארדיף וסוונסי חייבות לעוף חזרה לסמכותה של ההתאחדות הוולשית.

9. VeXiS Member

רקסהאם לא?

10. BOSS Member

באנגליה לקבוצות יש יותר נקודות, מה הקשר?!?!?!?!?!?!?!?! תשווה את כל הליגה, מה זה השטויות האלה?!?!?! הליגה בכלל לא סובלת מפערים גדולים מידי. הליגה הספרדית סובלת מפערים סופר גדולים שאחרי 17 מחזורים יש אלופה שהפער בינה לבין ולנסיה או ריאל מדריד האפ0ים יותר גדול מהפער בין ארסנל לווסט ברומיץ' (היה 1-1) אז חלאס לדבר דברים לא מבוססים!

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/05
  11. Barcik Member

מדובר בקבוצות הגדולות, ולכן יש למספרים האלה משמעות גבוהה וברורה מאוד - הקבוצות הגדולות באנגליה (או במקרה הזה, האלופה), מאבדת פחות נקודות מאשר המקבילות שלהן בספרד (וגם איטליה, צרפת, וכו'). אם לדעתך זה לא אומר שום דבר על הפערים בין העשירון העליון לכל השאר, אז אתה כנראה מסרב להאמין לעובדות. אם לטענתך הליגה לא סובלת מפערים גדולים מדי, אז איך זה שהאלופה באנגליה אשתקד לקחה 13 נקודות יותר מהאלופה הספרדית?
    ואם אני אשווה את כל הליגה, אתה תתפלא לגלות כמה רע הפריימרליג תראה.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאן אני ממש חולק עליך. מה רע בקבוצות הפרמיירשיפ? לא נראה לי שאתה מכיר אותן מספיק.